Ko isti dara pie psihoterapeita?

Aizsāka sky1 

Ko isti dara pie psihoterapeita?
04.07.2010 14:46
ko isti dara pie psihoterapeita?manu draudzeni tur velas sutit?
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
04.07.2010 14:59
www.arstipsihoterapeiti.lv
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
04.07.2010 20:11
Spēlē riču raču...
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
04.07.2010 21:33
pamatā, droši vien sarunājās. Var gadīties, ka raud (klients:-), kliedz, vienkārši klusē, zīmē, varbūt arī dzied vai dejo. Psihoterapijas metodes ir dažādas, bet pamatā laikam tomēr ir saruna, kas dažreiz ir acumirklī nomierinoša un jauka, bet dažreiz nemaz ne tik patīkama, jo pēkšņi jārunā par tādām savas dzīves lietām, par kurām pat domāt negribas. Bet ilgtermiņā tas vienalga palīdz.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
04.07.2010 22:41
nedomāju vis, ka psihoterapija der, ja tur kādu sūta...

kādu no Jums kāds sūta pie friziera, ginekologa... tā ir dziļi privāta lieta.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2010 22:50 by Runcene.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
05.07.2010 14:20
Katram ziņā klientam PAŠAM ir jāpiekrīt psihoterapijai un viņam arī pašam jāzina, ko viņš, nevis kāds no malas cer sagaidīt kā terapijas rezultātu.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
05.07.2010 14:25
man adraudzene piekrita bet nezina ko iesaks tur ar vinju!
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
05.07.2010 14:44
Cik man zināms, psihoterapijā bieži runā par "psihoterapeitisko pasūtījumu". Respektīvi, pats klients nāk un liek priekšā to problēmu, kas traucē dzīvot un no kuras viņš grib atbrīvoties. Mani arī pirmajās reizēs kaitināja, ka es te cilvēkam stāstu par visādām savām sāpēm, bet viņš man pretī "labi, bet kur ir problēma". Bet psihoterapeits vispirms noskaidro paša klienta motivāciju, tas ir, vai kādu problēmu pats klients izjūt kā problēmu, vai viņam pašam tā trauce dzīvot, vai viņš grib kaut ko mainīt sevis dēļ, vai tikai laik kādam izpatiktu. Psihoterapija nav klasiska ārstniecība. Ja atnākot pie ģimenes ārsta cilvēks pasaka, man ir temperatūra, klepus un kakls sāp, dakteris viņam izraksta tabletes, tinktūras un klepus sīrupu un saka, lai atnāk pēc nedēļas. Salīdzinājumā psihoterapeits teiktu, labi, jums ir klepus, temperatūra un kakla sāpes, vai jūs gribat kaut ko ar to darīt? Vai traucē dzīvot? Vai varbūt jātiek galā tikai ar kakla sāpēm, bet par klepu vienkārši sieva spriež, jo viņai nepatīkot, kad blakus klepo? Nu un tādā garā. Tad, kad klients ir ticis skaidrībā, ko viņš īsti grib, terapeits var sākt strādāt.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
05.07.2010 14:48
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
11.07.2010 17:00
Neko sliktu tur nedara un vairumā gadijumu pat bikses nav jāvelk nost...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
11.07.2010 17:02
Bet ja nopietni, tad pats sliktākais ko tur dara, ir atņem diezgan daudz naudas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ja ir problēmas ar psihisko veselību tad tās var risināt pie psihitartra vai psihologa utt
psihologs runās bet psihiatrs izrakstīs zāles...
psihiatra zāles biežī vien ir personības gals un atvadas visai dzīvei
psihiatriem vaig naudu vinji uzsēdina uz zālēm kā narkomānus...
....
kad cilvēkam ir krīze depresija dzīves panīkums tad parasti maitas gļēvie cenšas izmantot vājuma brīdi un pastumt cilvēku zem ūdens pavisam kā narkomāni... un ved pie psihiatra .... un ar galiem... pirmā tablete un cauri...
....
ja draudzenei gribi palīdzēt , tad izdomā kā... varbūt nevaig dzert tās tabletes .. parasti tos kam nav nauda sēdina uz zālēm jo vinji tad kā narkomāni nes naudu... centies kautkā atturēt..
.....
aberz
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
13.07.2010 16:34
sky1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man adraudzene piekrita bet nezina ko iesaks tur
> ar vinju!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
nevaig piekrist>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
atceries un izlasi manu šu ziņu pēc 10adiem..
tad viņa pateks ar asarām acīs ka tā bija kļūda .....
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>...
tā ir miskaste mokas šausmīgas no blaknēm un neatgriezenisksas sekas
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
mad aberzam
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
13.07.2010 19:19
...aberz, rot front, kamerād...:)
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
13.07.2010 22:45
Runā, šo to nepatīkamu paprasa , ...... reizēm šķiet ,ka pats vari ar spoguli ,pats sev uzdod jautājumu pats atbildi , šo to pieraksti . Itkā nekas graujoš nenotiek , bet es vēl eju , nezinu ieradums ,vai ar zemapziņu jūtu ir jēga
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
13.07.2010 22:52
tas man izmaksā 60 ls mēnesī. bet dažadām citām ar psihi saistītām aktivitātēm ,untumiem esmu iztērējis stipri varāk . arī medikamentos , kurus gan esmu salīdzinoši maz lietojis, stāv pilnas paciņas , vai tikko iesāktas , iepirkts ar rezervi , ne tikai nervu drapes ,bet arī sirds zāles.
pingvins
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
14.07.2010 08:14
Psihoterapeits strādā ar cilvēka zemapziņu. Mūsu zemapziņa nosaka 90% mūsu dzīves uztveri, sajūtas, bailes utt. Tāpēc arī ir depresijas u.c. figņas, ko ar saprātu paši nevaram mainīt. Zemapziņa veidojas bērnībā... un ne katrs, kurš sevi sauc par PSIHOTERAPEITU, ir spējīgs vispār aizrakties un izprast mūsu kreņķa cēloni
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 14:15
Hmm? Laikam man tā zemapziņa ir atrofējusies kaut gan iespējams, ka dažādiem indivīdiem ir dažāds tas zemapziņas izmantošanas koeficients. Tā kā manu dzīvi tikai par kādiem 10% nosaka zemapziņa tad acīm redzot tāpēc arī nav ne mazākās vajadzības iet pie speciālista labot zemapziņas nepilnības...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 15:22
Tikko cilvēks saprot, ka viss nāk no zemapziņas, viņš ar to var strādāt pats. Galu galā liels un pieaudzis cilvēks taču;)
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 16:15
ku!, ja Tavu rīcību tikai 10% noteiktu zemapziņa, Tu nespētu vispār funkcionēt un sen jau būtu aprakts. Zemapziņa kontrolē mega lielu apjomu no visa procesa. Piem, kad Tu brauc ar mašīnu, vai ejot no mājām aizslēdz durvis, vai strādājot dari lietas- rokas it kā pašas visu to dara- jo viss tas ir zemapziņā- viss notiek ka automātā. Nerunajot jau par instinktiem un dziļakājām lietām, kas vispār ir pamatu pamats. Mūsu apzinīgā apziņa ir tikai niecīga virskārtiņa smadzeņu darbībā.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 16:23
Dauzdiem patīk skandināt- pieaudzis cilvēks taču! Ko tas īsti nozīmē? Gadu skaitu vai ko? Sviests. Citi vēl 60 gadu vecumā ir kā bērni.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 16:26
Un pēc 60 atkal kļūst kā bērni.:D
Nu tas ir fakts, cilvēki ir bērni, tikai spēlītes kļūst savādākas. Mazie bērni spēlējas ar mazām mašīnītēm, lielie ar lielām. Mazie bērni neslēpj savu nepatiku pret citu bērnu, pasaka un iegāž, vai dara pāri, lielie to dara rafinēti- bet spēlītes tās pašas.
Sarežģīta padarīšana tā dzīve, ne? ;)
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 16:30
Man tikai bišku krīt uz nerviem tas- pieaudzis cilvēks taču! It kā pēc, piem, 21- DONG!!- nu Tu esi pieaudzis un gudrs. Kaut patiesībā visbiežāk vēl dumjš kā zābaks.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 16:46
Patiesībā jau cilvēks visu mūžu mācās. Pieaudzis ir tas, kas spēj uzņemties atbildību. Cits to tā arī neiemācās visu mūžu.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
18.07.2010 16:53
Nu ja, saprātīgs cilvis mācās. Bet es piemēram degradējos. Agrāk biju "pieagušāks." sanāk tā.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
19.07.2010 01:34
existential fool

Tas viss ko Tu uzskaitiji priekš manis nav nekāda zemapziņa bet gan visparastākais automātisms ko es pilnīgi brīvi bez psihoterapeita palīdzības varu mainīt kā vien man ievajagas... manā izpratnē zemapziņa ir kaut kas tāds ko pats nevari saprast... nu nez, ilgi man būs jādomā lai kaut ko tādu atrastu... vo, nezinu kāpēc vienas sieietes man nu vienkārši baigi patīk bet citas nez kāpēc ne visai... vot tā ir zemapziņa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
19.07.2010 22:06
"visparastākais automātisms"- izdomāji jaunu nosaukumu zemapziņai?



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2010 22:10 by existential fool.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
20.07.2010 00:30
Es tā saprotu, ka Jūs te par zemapziņu runājat kā par apziņas apgabalu kas nav pieejams vienkāršajam mirstīgajam. Tas ko es apzīmēju ar "visparastāko automātismu" ir man pieejamais apziņas apgabals bez jebkādu medijumu starpniecības... Kas es? Pārcilvēks Vai varbūt nākamais mesija... Es nesaku, ka automētisms nav tāda lieta kas mūsos ir dziļi iesēdies taču tas nav arī nekas tāds ko nevar individs viens pats izmainīt bez dvēseles izkratīšanas un naudas zīmju atdošanas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
20.07.2010 00:34
Zemapziņa un apziņa nav kā ar nazi nogriezta līnija.

Protams, ka automātiskās darbības veic zemapziņa un protams, ka Tu pats vari to ietekmēt no apziņas. Kas tad teica, ka nevari?

Un vispār- šīs ir tikai dažas lietas no tām n-tajām, ko zemapziņa nemitīgi veic.
Re: Ko isti dara pie psihoterapeita?
20.07.2010 07:48
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>Es nesaku, ka automētisms nav
> tāda lieta kas mūsos ir dziļi iesēdies taču
> tas nav arī nekas tāds ko nevar individs viens
> pats izmainīt bez dvēseles izkratīšanas un
> naudas zīmju atdošanas...

Taču arī šī lieta tiek ierakstīta zemazpziņā-...tu nevari pats...tev vajag speciālistu...tu netiksi galā pats...- to te skandina rītā vakarā, katrs, kas ienāk ar problēmām to tūlīt uzsūc kā sūklis; ...tu nevari pats...un ja nav naudas pst., tad tu nevari pats...

Arī padomijā bija īpaši saukļi, ko iepotēja cilvēku zemapziņā, arī tagad ir. Cilvēks tic, ka ir jābūt tā un nevis citādi, jo tas ir zemapziņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 20?
Ziņa: