Depresija un gudriba

Aizsāka JS 

fox
Re: Depresija un gudriba
08.07.2010 21:03
Jā, jā, neparko nevajag spriest, neko es nesaprotu, neesmu bijusi tādā situācijā. Nu nav tā, ka es neko nesaprotu. Es vienkārši skatos no savas puses, Tu no savas. Man ir ļoti žēl un es jūtu līdzi cilvēkam, kad viņš raksta, ka grib nogalināt sevi, un es domāju, kas gan ir noticis ar to cilvēku, kas ar viņu ir kādreiz atgadījies, ja nomirt liekas vieglāk nekā dzīvot. Es spēju saprast depresiju kā blakusparādību, bet nevar izprast kā tukšu slimību pret kuru līdz tikai zāles vai nāve. Sorry par tādu viedokli.
Janetty, Tevis teikto palasot, šermuļi pār kauliem skrien. Kapēc Tu izvairies no tā dienas stacionāra? Rodas iespaids, ka Tu faktiski pat vairs neturies uz pēdējo salmiņu, bet esi jau iegāzusies bezdibenī. Tādā stāvoklī, kādā Tu esi, Tev nelīdzēs nekāds psihoterapeits, doks pareizi saka. Piezvani viņam tulīt un saki, ka esi uz mieru. 2 nedēļu laikā Tevi savedīs tādā kārtībā, kāda droši vien neesi bijusi n-tos gadus. Štrunts, ka sazāļots, bet būsi mierīgs, nosvērts un lemtspējīgs cilvēks. Pie gultas arī Tevi neviens tur nesies. Apmaksās, turklāt, to visu valsts.

Neāksties, liecies iekšā tai stacionārā. Pēc pāris nedēļām beidzot ar vēsu galvu varēsi izlemt, ko darīt tālāk.
Pats tur esmu vienreiz pēc reaminācijas nokļuvis, un labi ka tā. Ir dzīvē brīži, kad savādāk nevar, pat, ja tas nav saistīts ar psihiskām saslimšanām.
Re: Depresija un gudriba
08.07.2010 23:13
Garais
Ja doks pateiktu "vajag" "citas izejas nav".... vai izsauktu sanitaaru, kurs mani aiz rokas aizvestu uz nodalu... es paklausiitu.... bet mana reakcija bija "es negribu, man bail" un saaku raudaat kaa beerns.... kuru vediss pie zobaarsta....doks atbildeeja - "ok- ja ne, tad ne..."...
Protams. Tev būtu jābūt kā minimums šizofrēniķei, lai Tevi ar varu hospitalizētu. Iemet aci savās receptēs, tur ir slimības kods. aptieka.lv var atrast kodu izskaidrojumus, Tavējais droši vien ir kaut kas no izteikti vieglā gala.
Dokam līdz ar to nav pilnīgi nekādu tiesību Tevi piespiest. Kaut gan "vajag" "citas izejas nav" viņam tomēr vajadzēja Tev pateikt.

Tici man, tā būtībā pat neesi Tu, kas tagad raksta un izsakās, tas ir Tavs milzīgais izmisums, kuru Tu pēdējiem spēkiem centies apspiest. Bet, lai to saprastu un spētu paskatīties pašai uz sevi no malas, Tev vajag īso farmācijas kursu. Citādi šitādā stāvoklī Tu nekad un neko neuzlabosi.

Zvani dokam! Ja ne tagad, tad rīt no rīta!
Re: Depresija un gudriba
08.07.2010 23:22
Nupat izlasiiju, ka Venlafaxin ir loti izteikts lietosanas paartrauksanas sindroms... pagaaja 2 dienas.... tagad lietoju Seroxat.... man buus veel jaaiztur lomkas? Man bail....................... :( !!!!!!!! Man vienreiz jau taa bija (peec Venlafaxin saaku lietot Fluoksetin), bet toreiz pirms tam nebiju nomocita ar depresiju.... man pietika speeka..... Ko darit? Vai trankvili palidzees???? Esmu atbildiiga par meitinu...... :((((((((((((((((((((((((
Re: Depresija un gudriba
08.07.2010 23:24
Neatceros kodu, bet saucaas "videeji smaga rekurenta depresija"...............
321
Re: Depresija un gudriba
08.07.2010 23:30
Nenoved situāciju līdz absurdam. Dodies uz stacionāru. Nekas ļauns bērnam nenotiks, radi lieliski tiks galā. Atgūsi spēkus. Galu galā - nebūs mēnesi jāmokās ar brīvā laika pavadīšanas problēmu.
Nu štrunts vien ir tā Tava "videeji smaga rekurenta depresija". Nu mainās garastāvoklis pa brīžam, nu un kas? Priekš tam ir mazās krāsainās ripiņas, lai to fiski un nemanot pieregulētu.

Bet, ja Tu vēl pie tam esi atbildīga par meitiņu, tad Tava atsacīšanās no dienas stacionāra vispār nav piedodama. Bērns, atšķirībā no mums - trulajiem pieaugušajiem, visu redz un piefiksē daudz jūtīgāk un skaidrāk. Viņa skaidri tagad redz, ka ar mammu kaut kas nav kārtībā, ka mamma mokās. Un mazai meitenei tā ir diezgan briesmīga trauma. Tapēc padomā gan, vai Tev šādā stāvoklī vispār vajadzētu mājās rādīties (man pašam ir divas pavisam mazas meitas).
es tagad droši varu teikt ka depresijas laika pilnīi neko neiemācījos sakarīgu un darbā izmantoju tikai zinamas lietas... istenībā sajutas tadas k apstadinats laiks... AD pauri tadu kiseli taisa... mana gadijuma augasta gudriba izdomaja man leponexu bloket dopaminu pauri ....
un tas ir viens no macisanas un piredzes galvenajiem virzitajiem... AD pauri taisa ķiseli ... isteniba ja macas tad parasti dzer kafiju un pipe
un tas nav no tuxa gaisa... nikotins alkohols un atvainojos ari kokains stimule dopaminu pauri..... nevar noliegt ka tie kas salietojusies ir radosi un visnotalj talantigi energiski cilveki, tikai problemas rodas ar to ka tads dopamins ir maxligi radits pauri un lietojot tos drankjus dabiska dop razosana apastajas un ta rodas atkriba....... nezinu AD ari viksko dara bet nu vai atjaunojas dabiskais nezinu 1,5 gadi jau ... nu rezultats ir esmu turpat kur pirms AD lietosanas ... visada zinja un blaknju sekas klat........
........
cesieties atturet jebkuru pazijnu un draugu no AD ......
....jo viss sakas vel agrak kad viens gudrelis parakstija AD un kadam paris neeljam ... dazas tabletes un pec 5 gadiem depresija
10gadi zales un tad 1.5gads lomkas un atpakalj kur sakuma....
........
aberz
Re: Depresija un gudriba
13.07.2010 19:23
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> daudzi slaveni mākslasdarbi ir tapuši
> depresijā. Fon Trīrs nesen tādā fāzē
> uztaisīja savu "Antikristu"... man bija stipras
> antidepresantu blaknes,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
"antikrists"
tas tikai pierada ka virs depresijas ir paradize un zem depresijas sliexnja elle...
AD taspats vien ir..
Re: Depresija un gudriba
13.07.2010 21:36
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es tagad droši varu teikt ka depresijas laika
> pilnīi neko neiemācījos sakarīgu un darbā
> izmantoju tikai zinamas lietas... istenībā
> sajutas tadas k apstadinats laiks... AD pauri
> tadu kiseli taisa... mana gadijuma augasta gudriba
> izdomaja man leponexu bloket dopaminu pauri ....
> un tas ir viens no macisanas un piredzes
> galvenajiem virzitajiem... AD pauri taisa ķiseli
> ... isteniba ja macas tad parasti dzer kafiju un
> pipe
> un tas nav no tuxa gaisa... nikotins alkohols un
> atvainojos ari kokains stimule dopaminu pauri.....
> nevar noliegt ka tie kas salietojusies ir radosi
> un visnotalj talantigi energiski cilveki, tikai
> problemas rodas ar to ka tads dopamins ir maxligi
> radits pauri un lietojot tos drankjus dabiska dop
> razosana apastajas un ta rodas atkriba.......
> nezinu AD ari viksko dara bet nu vai atjaunojas
> dabiskais nezinu 1,5 gadi jau ... nu rezultats ir
> esmu turpat kur pirms AD lietosanas ... visada
> zinja un blaknju sekas klat........
> ........
> cesieties atturet jebkuru pazijnu un draugu no AD
> ......
> ....jo viss sakas vel agrak kad viens gudrelis
> parakstija AD un kadam paris neeljam ... dazas
> tabletes un pec 5 gadiem depresija
> 10gadi zales un tad 1.5gads lomkas un atpakalj kur
> sakuma....
> ........
Es martā AD 5 dienas palietoju un atmetu , gan libido dēļ ( lai gan visticamāk pie vainas bij concor) tagad jau laiciņš pagājis un droši varu teikt ,labi ka atmetu , jo reāli stipri stipri labāk , vēl tikai traucē barības vads ( kunkulis reizēm ) . No marta apmeklēju psihoterapētu . No apmēram ap/pirms jāņiem nevienu miega zāli un xanax. Pašlaik tikkai nexium ( barības vadam )
!
Re: Depresija un gudriba
15.07.2010 12:44
Jebkurš psihs agri vai vēlu nojūdzas!
Re: Depresija un gudriba
15.07.2010 13:47
! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jebkurš psihs agri vai vēlu nojūdzas!

Nu Tev jau tas laikam labi zināms pēc paša pieredzes.
aberz
Re: Depresija un gudriba
15.07.2010 14:49
! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jebkurš psihs agri vai vēlu nojūdzas!
ārstam visi cilvēki ir pacienti
zobārsts arī var depresiju izārstēt tikai pa savam .... patekt ja nepāries depresija
izraušu visus zobus bez anestēzijas un būs jāmaxā kredīts 4 paaudzēm... depresija pāries...
bet par konsultāciju tikai 25ls
>>>>>>>>>>>>>>
interesanti vai Latvijā psihologi vispār ir...
zemabznju ārstē psihologi viniji baida lūdz hipnotizē skaidro žēlo liek mīlēt vai nīst vai kautko tādu
>>>>>>>>>>>>>
psihiatrs man paskatījās un saka tu esi satraucies un izraksata hormonu tabletes ar šausmu blaknēm
kurām atkal var līdzēt citas hormonu tabletes ar citām blaknēm bet tas nekas būs tikai drusku diabēts kuru
laikam nevar izrstēt , bet tas nekas visai amerikai ir diabēts un tam arī ir zāles insulīns jums par velti
kompensē taču...
bet varbūt sākt ar piparmētru tēju un siltām zeķēm
depresija sākas ar štruntu kuru var atrast psihologs un viss...
.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: