NEPANIL???

Aizsāka ezis ezis 

NEPANIL???
07.07.2010 12:15
Sveiki. Man ir depresija jau gadus 8, vislaik ar pārtraukumiem lietoju vienas zāles, bet tagad nomainīja. Dienas četras dzeru NEPANIL (10mg) un galva tāda dulla, traucē strādāt. Kāds kko var pateikt par šīm zālēm? Vai pāriet tā peldošā sajūta?
Kārļonkuls
Re: NEPANIL???
08.07.2010 12:31
Pāries. Tā ir ar tiem antidepressantiem sākumā.
Re: NEPANIL???
08.07.2010 12:49
to nekad iepriekš nevar zināt...

var pāriet, var nepāriet, ja nav Tavas zāles un Tev neder, vai Tev vispār tendence no šī arsenāla dabūt blaknes.

kādas 2 ned. vnk jādzīvo un jāskatās, pēc iespējas mazāk ietekmējoties no citu viedokļiem. "Blaknes" var būt arī psiholoģiskas: liela nedrošība par jaunajām zālēm vai tml.

kāpēc mainīji? iepriekšējās nelīdzēja? arī bija SSRI antidepresants?

ja ir trauksme, dažkārt psihiatri iesaka sākt ar pusi devas — 5 mg.

Nepanil (escitalopram), arī cipralex, ir viens no populārākajiem, jo vidēji to panes labi; mēdz izrakstīt arī ģimenes ārsti.
Re: NEPANIL???
08.07.2010 13:04
--------------------------------------------



Edited 2 time(s). Last edit at 16.07.2010 14:21 by existential fool.
ezis ezis
Re: NEPANIL???
16.07.2010 06:54
paldies par atbildēm...
.. nomocījos pāris dienas, bet pārgāja. Bija man cipralex visu laiku, tikai nekad nekad uzsākot AD lietošanu šitā nebija gadījies.
Dakteris teica, ka Nepanil esot tas pats sastāvs , kas Ciprolexam tikai cena cita - mazāk maksā.

Ciprolex palīdzēja tikai lietošanas laikā - pusgads un atkal biju uz zālēm. Tagad jādzer Nepanil 10mg pa divām dienā. Biku bailes ir, vai netraucēs strādāt tās divas tabletes.
Re: NEPANIL???
16.07.2010 07:06
ezis ezis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ciprolex palīdzēja tikai lietošanas laikā -
> pusgads un atkal biju uz zālēm.

Ir kādi AD, kas palīz vēl ilgstoši pēc lietošanas beigām? Tas man tā, tīri ziņkārība.
Re: NEPANIL???
16.07.2010 14:21
Re: NEPANIL???
18.07.2010 11:52
Ja ir bijusi reaktīva depresija, vai neilga traumējošā situācija, palīdz gan... bet, ja turpinās kādas neatrisināta slietas, tad protams neviena tablete pret to profilaktiski uz priekšdienām nedarbojas...
Re: NEPANIL???
18.07.2010 16:37
Vienkārši problēma ir atrisināta- tā kā iedzerot ibumetīnu pārtāj sāpēt galva. Bet nevar jau teikt, ka pēc tam vēl vislaik iedarbojas tas ibumetīns- ja pat gadu pēc tam vairs nav galvassāpju :)) galva ta vienkārši vairs nesāp! :)) jopcik



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2010 16:40 by existential fool.
Re: NEPANIL???
19.07.2010 12:05
Man gan vairāk patīk salīdzinājums ar zobu sāpēm. Ibumetins, un zobs vairs nesāp. Bet caurums palicis. :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: