Cipralex, Fluanxol un mēle.

Aizsāka nezinu 

Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 17:10
Sveiki!
Nesen biju pie psihiatra, izrakstīja Fluanxol un Cipralex. Lieta tāda, ka zāļu dēļ mēle kļuvusi pavisam dīvaina - te tirpst, te nejūtīga, te vēl kaut kas. Zāles lietoju gan tikai 4. dienu, ceru, ka pāries. Uztraucos tikai par Fluanxol blakusparādību sarakstu, kurā mēles dīvaina uzvešanās ir sadaļā, kur minēts, ka nekavējoties jāpārtrauc zāles lietot. Tur gan rakstīts par mēles raustīšanos, bet es īsti nesaprotu - raustās man tā mēle vai nē, mēlei jau it kā ir jākustās. Arī slikta dūša no tās sajūtas, ka pa muti maisās tāds svešķermenis. Saprotu, ka šeit man neviens neko tāpat nepateiks, tik gribēju publiski pasūdzēties par apjukumu šajā sakarā. Varbūt kādam kas līdzīgs bijis. Ja tā, pastāstiet, kā gāja, vai pārgāja.
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:07
Fluanxol man arī nemazām nepatika. Nebija problēmas ar mēli, bet vispārēja tāda nepatīkama sajūta. Ātri vien pārstāju šo lietot.
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:11
Es pagaidām nekādas izmaiņas nejūtu, laikam jau arī par agru kaut ko gaidīt, tikai tā mēle tāda jocīga. Ka neizrādās tas bubulis ar briesmīgo nosaukumu - tardīvā diskinēzija.
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:15
Nezinu gan, bet es daru tā- ja man no kādām zālēm ir sūdīgi, nepatīkami- tad es tās nelietoju. Un viss, no probļem. Izmet viņas miskastē. :))
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:19
Bet es jau nezinu, no kurām tas ir. :) Un vai tad tā drīkst. Ārste pateiks, ka tas ir saasinājums un iespundēs mani stacionārā. :)
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:23
Nevienu nekur nevar iespudēt mūsdienās. Nu nezinu, saki ārstei, ka nav labi ar mēli, gan jau viņa zinās no kurām tas ir.
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:24
Es jau smejos par to spundēšanu. Patiesībā man nemaz nebūtu nekādu lielo iebildumu.
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:27
Stacionārs daudziem palīdz īstenībā. It sevišķi ja kāda akūta problēma. Tur daudz visādu nodarbību u.t.t.
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:30
Man tikai bail no Tvaika ielas stacionāra, Veldres ielā būtu jauki, tur skaists ābeļdārzs. :)
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 21:34
Jā, man tāpat :))))))
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
11.07.2010 23:53
Jaa, Veldres ielaa ir skaisti... un tik un taa es nobijos, kad doks piedaavaaja palikt dienas stacionaaraa... :)))) Sodien visu dienu biju prom... Ar viiru un maasas gimeni .... gan uz juuru, gan uz ezeru, gan mazliet fiziski pastraadaajaam... Jutos ciesami.... nekas taa pa iistam nesagaadaaja prieku, bet paciest vareeja... progress jau bija tas, ka no riita vareeju sakravaaties, seviski sevi nepierunaajot un nepiespiezot.... Cik jociiga sajuuta... lietas, no kuraam guvu baudu, kuras intereseeja, sagaadaaja prieku... tagad ir vai nu vienaldziigas, vai knapi paciesamas, garlaiciigas... un veel tas nespeeks, kaa vecam tantukam...Nespeeks laikam no zaaleem... Bet es tomeer vareeju savaakties un izrauties no maajaam.... Nedelju atpakal nevareeju to pat iedomaaties.....
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
12.07.2010 00:12
Man patīk vārds "ciešami", runājot par pašsajūtu. :) Pēc jēgas it kā tuvu "normāli", bet, ja lasa burtiski...
Re: Cipralex, Fluanxol un mēle.
12.07.2010 11:32
cipralex un fluanxol ir tradicionāla kombinācija, ļoti izplatīta. kaut kādas blaknes būs pilnīgi visiem šiem medikamentiem, jāizsver ieguvumi un zaudējumi.

smagas blaknes vieglā gala neiroleptiķi parasti nedod, instrukcijās raksta visādus trakumus. pāris ned. padzīvo un izdomā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 13?
Ziņa: