VD un karstais laiks

Aizsāka Raita 

Raita
VD un karstais laiks
13.07.2010 21:42
Sveiki visi tie, kas zin un pazīst VD! Mani pārņemis pilnīgs spēku izsīkums dēl nezēlīgā karstuma. Likas, ka organisms nu galīgi nespēj sevi atdzesēt un nekas arī lāga nepalīdz. Drausmīgs bezspēks un sirds klauve un spiediena svērstības.Vai tās ie panikas lēkmes, ko izraisa karstums?
Saulē vispār nrvaru atrasties, vis ķermenis uzkarst momentā un paliek slikti ar sirdi.
Vai ir kāds, kas varētu padalīties savās sajūtās un kā tikt galā ar sevi.???
Re: VD un karstais laiks
13.07.2010 23:11
Vai Tu lieto AD? AD viens no blakusefektiem ir sviishana, vaajums, kas pastiprinaas karstaa laikaa......
Re: VD un karstais laiks
13.07.2010 23:29
Šajās dienās forši būtu lietot Seroxat. Patiešām neaizmirstamas sajūtas varētu piedzīvot. :) Ja izdzīvotu vispār. :)
Re: VD un karstais laiks
13.07.2010 23:42
Es lietoju Seroxat :)) Psihiski juutos labaak, fiziskaa puse vairs tik loti neuztrauc! Tiesi tagad atkaapaas nespeeks.... Ar meitinu ejam aaaraa, braucam uz ezeru un pat maajaas sodien izmazgaaju griidas... Agraak karstums looooti patika, tagad mazliet gruutaak, bet es daru! :) Turklaat jaatiek galaa ar taadu ziperi kaa mana meitina - tur vajag energiju :))))) Sodien ir tikai nedela, kops lietoju Seroxat, bet histeerijas vairs nav bijusas, garastaavoklis minimaali, bet pamazaam uzlabojas...
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 00:00
Nu tad jau labi, ka tā. Man lietojot Seroxatu karstums absolūti nebija panesams, knapi varēju pakustēties.
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 00:16
Tev Seroxat pret SF un depresiju palidzeeja?
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 00:32
Nē, viņš man neko nepalīdzēja. Es arī parāk ilgi uz viņa nesēdēju. Man vispār šitās vieglās ripas diez ko nelīdz. Būtu forši, ja gudrie zinātnieku kungi izgudrotu trankviliztorus ar iedarbību kā benzodiazepīniem, bet bez atkarības izveidošanās. Tas būtu feini! Bet laikam nereāli.
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 00:35
Vēl labāk- ja izgudrotu veidu kā pārinstelēt smadzeņu programatūru- tā lai viss ir štokos. :)))) bet vēl nereālāk
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 00:58
Man ir arī nelabi šinī laikā. Šodien jau nobijos, ka nāksies piedzīvot pirmo panikas lēkmi savā mūžā, bet kaut kā saņēmos, nomierinājos. Palūdzu vīram ar mani paauklēties, nu aukstu dvieli uz galvas, aukstu ūdeni un Sirds pilienus un palika labi. Kādreiz man patika karstums, tagad galīgi nepanesu.
Janetty - tad jau super, ka tev beidzot kļūst labāk :)))
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 18:09
existential fool
Cik ilgi lietoji Seroxat? Es lasiiju in-taa, ka Seroxat mazina SF izpausmes tikai peec 4.ned.! Deva -20 - 50 mg. Meegini! Karsts laiks driiz beigsies... :) Tavaa gadiijumaa noteikti buutu jaalieto vismaz 40mg un kad paliktu labaak, pats izlemtu, ko dariit taalaak. Vismaz vareetu iziet aaraa, mainiitos pasaules uztvere un paraadiitos veelme dziivot!!!
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 18:17
Janetty, izklausās, ka Tev ir biku labāk... lai nu izdodas!
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 18:23
Paldies, Runcene! :) Tiesaam juutos labaak! Prieksaa staav brauciens ar kompaaniju un dziivosana teltiis .... Tagad tas tik loti nebiedee... Bet kadu ned. agraak nevareeju pat iedomaaties to! Uzreiz panika, histeerija un veel stipraaka depresija............. Sodien arii atpuutaamies pie ezera, un man tas gandriiz sagaadaaja prieku... bail paarsteidziigi priecaaties, bet dosanaas kautkur vairs nav tik mokoss process...
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 21:00
Janetty, nu nē, pie Seroxata es ne par ko neatgriezīšos! :) Pārāk negantas blaknes.
Re: VD un karstais laiks
14.07.2010 21:02
Un jā, tas ir jauki, ka Tev iet labāk. Es gan vēl nemaz neesmu bijis pie ūdens.
Re: VD un karstais laiks
15.07.2010 23:51
existential fool , Tu viens pats arii nekur neej/nebrauc? Jaarekinaas, ka jebkuraam zaaleem ir blaknes.... Cik ilgi Seroxat Tu lietoji? Vairaakas blaknes lietosanas laikaa izzuud! Tas ir taa veerts - paciesties... Seviski ja Tu nestraadaa un nestudee...
Re: VD un karstais laiks
16.07.2010 10:03
Man no AD ir pastiprināta svīšana, kaut gan arī no VD man tāda ir. Piere slapja, ka citreiz no deguna piles pil. Kaut kā jāpārcieš tās blaknes. Jo no tā AD pozitīvi ir tas, ka garastāvoklis mainās, bet nekad nenokrīt tik zemu kā bez AD. Tā sacīt pat melnākajā brīdī paliek kāds gaismas stariņš.
Raita
Re: VD un karstais laiks
17.07.2010 23:25
Skatos, ka ne es viena mocos un dažam ir vēl grūtāk.Cenšos nelietot AD, lai vismaz tās blaknes nemoca.Totie šodien tāda panika uznāca, !!!
Galīgi besis nāk virsū no domas, ka karstums nemazinās, uz darbu aizvelkos un mocos ar pilnīgu gaisa trūkumu. Man slikti paliek no domas vien, ka jāiet telpās vai transportā un tr ir bezgaiss. Nespēju iziet n mājas....Kas notiek! Vai tiešām sākas atkal panika un visi pārējie labumi?
Tās mocības es vairs negribu... Ko iesākt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: