Kaa dabuut atpakalj realitaati???

Aizsāka Raimosha 

Nejutu realitaati , n-tos gadus mokos ar sho probleemu .Izmeginati dazhadi antidepresanti ,varbuut bijushi tikai paaris apskaidriibas briizhi.Viss saakaas peec pardzivotas smagas depresijas.It kaa dabuja mani uz kaajaam , dzivot gribu , straadaat gribu , fishku rubiiju ,bet neizjuutu realitaati.Aaraa vakars, riits, vai nakts, man viss viens..Ziema, vasara,Asv vai Latvija, es to nejuutu,jeb neizjuutu.Kaa vampiirs, kuram dienas nedeeljas , meneshi un gadi iet garaam,bet es staavu uz vietas un manii nekas nenotiek,tikai mati paliek sirmaaki,draugi vecaaki,bet es staavu veel arvien savos devinjpadsmit,kaa toreiz kad viss tikai saakaas.Man shobriis 39 un es veel neesmu atmetis ceriibu .Varbuut kaads var kaa liidzeet?
man arī ta ir, bet nujau sāk kustēties laiks
manuprāt daudzi no AD atriežās bērnībā lai tur risinātu depresiju
tikai kā atgriezties nezinu :-)
ed bisu maizi saks dziviba atriezties tad redzes varbūt dzīvosi ilāk :-)
man 44 tagad jūtos tā uz 29 apmēram bet laiks lēnām tuvojās pareizajam
itkā jāguļ esot, tie kuriem nav miega vispār šitā mētājoties pa pasauli
itkā pa tevevizoru viss un nevar ielekt iexaa
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
26.07.2010 00:22
Jā, man arī jau ilgstoši ir tādas sajūtas. Apkārtējā vide liekas ka vispār vairs neitekmē to kā es jūtos. Vai es sēžu istabā, vai esmu kaut kur pie ūdens, vai mežā- viss viens, sajūta tāda it kā es jau esmu pa pusei miris, bet vēl staigāju apkārt. Sasodīti mokoša sajūta. Es pat nezinu, kas tur ir darāms. Manā gadījumā ir sajūta, ka es vienkārši esmu noguris no šīs eksistences un vienīgais kas atliek- ir nolikt karoti. Kā saka- menše naroda, boļše kisloroda. Diemžēl.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Manā gadījumā ir sajūta, ka es
> vienkārši esmu noguris no šīs eksistences un
> vienīgais kas atliek- ir nolikt karoti. Kā saka-
> menše naroda, boļše kisloroda. Diemžēl.

tu jau pats runā atbildi, boljshe kosloroda <<<<<<<
tev zemabzija saka pati kas jādara
apēd ginko bilobu 20% skābeklis paurī uzreiz, un paklausies dzīvot gribās vai ne?
vaig domāt ka pēc 20 gadiem būs cita pasaule un tev tur būs daudzkas jādara interesants
tagad galvenais izdzīvot kamēr sviests pāriet.....
:-)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
26.07.2010 16:10
Problēma tikai ta, ka man riebjas uz kurieni virzās pasaule, man riebjas šī attīstība un nebeidzamais, debīlais progress un stulbā urbanizācija, kas vainīga pie lielākās daļas mūsdienu mentālajām problēmām. Es nebribu būt sastāvdaļa no visa šī murga un es noteikti nevēlos sastapties ar nākotni. Tas sviests vairs nevar pāriet, jo viss virzās tikai vēl dziļākā sviestā.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
26.07.2010 16:30
Nupat biju Latgalē. Ne vēsts no urbanizācijas. ;-)) Nav ne interneta, no mobilā telefona zonas.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Problēma tikai ta, ka man riebjas uz kurieni
> virzās pasaule, man riebjas šī attīstība un
> nebeidzamais, debīlais progress un stulbā
> urbanizācija, kas vainīga pie lielākās daļas
> mūsdienu mentālajām problēmām. Es nebribu
> būt sastāvdaļa no visa šī murga un es
> noteikti nevēlos sastapties ar nākotni. Tas
> sviests vairs nevar pāriet, jo viss virzās tikai
> vēl dziļākā sviestā.
iedzer ginko bilobu, dzer cigorinjus ar zenjshenju un ēd ķirbju sēkas un ūdenu...
pasaule nekur negrumst, pasaule esi tu pats, šeit un tadad....
tie tirliņni pasauli glābj, meklē varu naudu gaišu nākotni grib valdīt par pasauli...
laime ir būt tādam kāds esi... te un uzrez... viekārši vaig iztīrīt asinsvadus sāks strādāt
nevis galva bet piedod, olas, pateks ko darīt...
palasi grāmatas no gudriem cilvēkiem, vinji saka ka es mūžu nodzīvoju biju āfrikā kuģoju
man piederēja divas salas, bet laimīgs es biju toreiz pie daugavas kuģīša, kad sēdējām
un skatījāmies kā rīta mila šķīst saules staros. vai arī nesoties ar kartingiem pa trasi..
. un pasaule tāpat gāja bojā un
zagļi zaga un vēlēja nepareizos, un narkotikas bērniem pilināja ciaretēs un medicīna
nebija..
a viss noslēpums ir būt veselam un mācēt atlasīt graudus no pelavām....
tādu kaifu var noķet ar veslību un laiku. piedod atturību.. bet visa modernā pasaule ar kokokolu
šaurām biksēm, AD, datoriem un smadzeņu čakarēšanu to cenšas nepieļaut
itkā tīšam ......
interesanti ka tie kas to visu piedāva nespēj sajust kautko tadu un ar atplestam rokam
aicina saev lidz sava grimstsaja pasaule tikko tu rausies ara tā kāds labadris būs klāt
un sāks ārstēt kas jādara kā jādzīvo, tad paskaties kā viņš pats dzīvo un tādu arī pataisīs :-)..
tie sapņi par nākotni ir arī saistīti ar topašu, tajā brīdī pie daugavas nosapņotais arī būs
gaišā nākotne... bet viss ir tagad un pasaule nekur negrimst, viņa atdzimst karu rītu no jauna
slikite grimt lejā a pasaule atjaunojās ar katru rītu.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
26.07.2010 21:06
Tas, kas tagad notiek, ir māksligā selekcija. Sociāldarvinisms. Daudz melno mirs. Palasiet 'Dialogi', polemisku rakstu apkopojumu par zinātnes attīstības iespējamām sekām, 1983 gadā izdots. Jau tad zināja, ka cilvēku būs par daudz.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
26.07.2010 22:15
aberz, nu atkal Tu ar savām gudrībām, lai nu Tev viss atdzimst no jauna. Es nesaku, ka pasaule kur grimst, bet gan attīstības ceļš ir tāds, kas man nepatīk.

Problēma ir tur, ka pašlaik pārāk daudz cilvēku dzīvo kopā- tas ir pilsētās. It kā visi dzīvo milzīgā barā, bet neviens nevienu nepazīst.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
. It kā
> visi dzīvo milzīgā barā, bet neviens nevienu
> nepazīst.
viss kas notiek pasaule, notiek vispirms tavaā, mana, galva ...
bet tas tochna, cilvēki daudz un svaeši
to visi saka, kādreiz brauca ciemos tusēja un viens otru atbalstīja,
tagad visi skrien un cīnās, viens otram konkurents un sērkokus
tirgo nevis iedod piesmēķēt :-)
es reāli dzirdēju bbc radio kā gudri veči domā ka daudzi ies bojā un izdzīvos tikai
daļa, protams kam ir nauda un iespējas nu augstākā sabiedrība...
bet tikapt labi ir teorijas, ka cilvēki ar savu domāšānu var izmainīt realitāti
nākotnes scenāriju... pasaules scenāriju, kā vilciena pārmijās un ka pasaule nemaz nav reāla
bet tāda kolektīvās domas hologramma, tāpēc jau vara cīnās par informāciju un televīziju :-)
būtībā, ja visi domātu ka būs labi, tad tā arī butu :-) tāpat kā hokeja komanda un eirovīzija
uzvar ja visi domā līdz :-) tāpēc vaig ticēt sev un ka būs labi
konkurenti un nelabvēļi danco apkārt un cenšās sabaidīt, sašaubīt nomākt un depresēt....
......
šodien man jau uz 35 gadu vecumu velk... un reāla pasaule trakaka ka pa tv labi gulēju :-)
drīz būšu vesels :-)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 02:04
-------------------------------------------------------------------



Edited 2 time(s). Last edit at 27.07.2010 03:46 by existential fool.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 11:53
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------


> bet tikapt labi ir teorijas, ka cilvēki ar savu
> domāšānu var izmainīt realitāti
> nākotnes scenāriju... pasaules scenāriju, kā
> vilciena pārmijās un ka pasaule nemaz nav
> reāla
> bet tāda kolektīvās domas hologramma, tāpēc
> jau vara cīnās par informāciju un televīziju
> :-)
> būtībā, ja visi domātu ka būs labi, tad tā
> arī butu :-)

...bingo!...diemžēl daudzi domā savādāk.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 14:50
Tās ir vienas no lielākajām stulbībām, ko cilvēka prāts var izdomāt. Bingo, madcynica kungs? Tu taču esi viens no tupākajiem cilvjiem, ar kuriem es esmu saskāries. Tikai grāmatiņas par daudz salasījies. Tas ir tik aprobežoti iedomāties, ka Tu, nožēlojamais cilvēciņs, esi visa centrā. Totāls spriešanas spēju trūkums.

aberz, Tavus murgus arī jau grūti izturēt.

Kad pāris gadus atpakaļ Latvijā bija stipras vētras, tad daudzi tantuki arī brēca, ka ta tāpēc, ka mēs sliktas domas domājam un sliktus darbus darām. lol! :D Tupisma kalnagals. Tu, mazais cilvēciņš, dabai esi pie vienas vietas, tu priekš viņas neesi nekas.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Kad pāris gadus atpakaļ Latvijā bija stipras
> vētras, tad daudzi tantuki arī brēca, ka ta
> tāpēc, ka mēs sliktas domas domājam un sliktus
> darbus darām. lol!
nu un kas, to viņas saka lai domājam labus darbus darīt...
a vētas no kā ir no tā ir... kas to zina :-) bet ja nu no mūsu domām? ko tad?
galvenais lai tantukiem nav depresija :-)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 15:54
Šajā visumā cilvēks ir tik pat nozīmīgs kā skudra. Viņš ir mazs rāpulis, kas iedomājies, ka ir visuma naba. Nožēlojamie idioti. Veiksmīgu idiotēšanu arī tālāk!
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 16:08
...OOOO, šito jau gaidīju... duraks ir un paliks duraks...lai cik smuki:) māk izteikties...

...un tas niks...ka kulaks uz acs...:)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 16:16
Depresijā vienlīdz var iedzīt gan uzskats, ka no cilvēka nekas nav atkarīgs, gan arī, ka viss ir atkarīgs. Patiesība, kā vienmēr, pa vidu. IMHO.
Mieru dvēsele veicina apziņa: esmu izdarījis to, ko varēju izdarīt, kas atkarīgs no manis, pārējais ir Dieva / dabas / visuma / likteņa / sabiedrības / citu cilvēku / ļauno spēku / Zirnekļcilvēka / Pērkontēva (vajadzīgo pasvītrot:) ziņā.
Kaut kā tieši depresīvie uzrāda milzīgu tieksmi visu kontrolēt, tāpēc borēt viņiem, ka, lūk, pasaulei iet slikti tāpēc, ka tie nav pamanījušies nokontrolēt ikvienu savu domu, ir īpaši nežēlīgi. Tas jums, tiem pozitīvajiem domātājiem, tāds viegls mājiens.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.07.2010 16:17 by gaga.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 16:34
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Mieru dvēsele veicina apziņa: esmu izdarījis
> to, ko varēju izdarīt, kas atkarīgs no manis,
> pārējais ir Dieva / dabas / visuma / likteņa /
> sabiedrības / citu cilvēku / ļauno spēku /
> Zirnekļcilvēka / Pērkontēva (vajadzīgo
> pasvītrot:) ziņā.

...redz, pasaulē ir arī sīki, depresīvi perdeļi, kam tas, ko Tu te paudi, ir tumša bilde...un durks ir viens no tiem...diemžēl...vai par laimi...:)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 16:37
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šajā visumā cilvēks ir tik pat nozīmīgs kā
> skudra. Viņš ir mazs rāpulis, kas iedomājies,
> ka ir visuma naba. Nožēlojamie idioti.
> Veiksmīgu idiotēšanu arī tālāk!

Rūsganā mežaskudra iznīcina skujukoku kaitēkļus. Brieži vārtās skudru pūznī, lai ieziestu savu ādu ar skudruskābi un tā rezultātā atbrīvojās no spalvas parazītiem. Putni dara to paņemot skudru knābī un berzējot pret savu spalvu.
Skudras piedalās augu izplatīšanā, augu sēklas nejauši pametot vai arī izveidojot sēklu krājumus. Dažiem augiem ir ļoti cietas sēklas, kuras skudras nevar ēst un tomēr skudras šīs sēklas vāc un izplata.
Tā kā ir sava nozīme skudrām gan.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šajā visumā cilvēks ir tik pat nozīmīgs kā
> skudra. Viņš ir mazs rāpulis, kas iedomājies,
> ka ir visuma naba. Nožēlojamie idioti.
> Veiksmīgu idiotēšanu arī tālāk!
katrs cilvēks ir personība, ja viņam strādā aizkuņģa dziederis un viņs ēd ķirbju sēklas
neviens nav lielāks vai mazāks, diabētiķi (bojāts aizk. dziedzeris) nekad nesaka ES
saka mēs, viņiem ir kaķis vai kautkas, lai var tekt mēs... ASV visiem ir diabēts jo viņi ir MĒS
bet ja tu jūties kā skudra šajā pasaulē, tad padomā, ka skudra savā patībā ir tikapt liela
jo arī viņā redz pasauli savām acīm un tāpat ka tu nezini kas notiek klusā okeāna dzīlēs
tā viņa nezina, kas notiek cilvēku prātos un pēc atomkara iespējams ka skudra tāpat
stieps tās sēkliņas un pasaule viņai būs tikapt skaista...
bez tam bite ir vēl savarīgāka par lielāko oligarhu, jo bez bitēm augi neapputeksnetos un
pasaule aizietu bojā...
...
veselam pasaule ir skaista, kautvai viņš ir skudra :-)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
27.07.2010 19:06
grāvis, manuprāt, ir gan pozitīvā domāšana, gan pastāvīgā tumsa. lai veselīgi dzīvotu, ir nepieciešams līdzsvars, tas, par ko gaga runā.

diabēts (ja nu tas tagad izraudzīts kā piemērs) ir gan pārāk lustīgajiem, gan dikten drūmajiem. tāpat kā paaugstināts asinsspiediens utt. tas nozīmē, ka rumpis neakceptē pārspīlējumus.

un karaliskais "mēs" vispār velk uz to, ko raksta uz krekliņiem: man bija šizofrēnija, bet tagad mums ir labi :))) lai gan, ja kādam ir ods istabā, varbūt dažreiz nav slikti, ja var teikt: "mēs"... galu galā cilvēks var izmantot visu, lai justos mazliet labāk. kurš noteiks normu... ne pārāk sen lasīju kādas it kā slavenas psihiatres šausmīgo sašutumu par to, kas tagad notiek ar kādu viņas pacientu: "Viņš iet pie kaut kāda psihoterapeita, kas viņam samācījis lepoties ar balsīm, ko viņš dzird..." ja cilvēks atšķir tikai burtus, tad dažkārt būtu bijis labāk, ja viņš nebūtu nemaz skolā gājis. “burts nokauj, gars dara dzīvu”, tas no Bībeles.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> grāvis, manuprāt, ir gan pozitīvā domāšana,
> gan pastāvīgā tumsa. lai veselīgi dzīvotu, ir
> nepieciešams līdzsvars, tas, par ko gaga runā.
>
> diabēts (ja nu tas tagad izraudzīts kā
> piemērs) ir gan pārāk lustīgajiem, gan dikten
> drūmajiem. tāpat kā paaugstināts
> asinsspiediens utt. tas nozīmē, ka rumpis
> neakceptē pārspīlējumus.
>
> un karaliskais "mēs" vispār velk uz to, ko
> raksta uz krekliņiem: man bija šizofrēnija, bet
> tagad mums ir labi :))) lai gan, ja kādam ir ods
> istabā, varbūt dažreiz nav slikti, ja var
> teikt: "mēs"... galu galā cilvēks var izmantot
> visu, lai justos mazliet labāk. kurš noteiks
> normu... ne pārāk sen lasīju kādas it kā
> slavenas psihiatres šausmīgo sašutumu par to,
> kas tagad notiek ar kādu viņas pacientu: "Viņš
> iet pie kaut kāda psihoterapeita, kas viņam
> samācījis lepoties ar balsīm, ko viņš
> dzird..." ja cilvēks atšķir tikai burtus, tad
> dažkārt būtu bijis labāk, ja viņš nebūtu
> nemaz skolā gājis. “burts nokauj, gars dara
> dzīvu”, tas no Bībeles.
neko nesapratu :-)
es saku ka katrs cilvēks ir vielīdz savarīgs un ir pesonība ar savu ES, arī tad ja viņš
ir slims vai citāds un tāds vinjš jāciena. un vselīgs skats uz dzīvi ir tad kad vissir labi un būs vēl labāk
bet ja cilvēku traucē balsis, tad viņam vaig piedāvāt no tām tikt vaļā, bet ja nevar, tad nevar, tā arī jāsaka
nesaprotu kāda jēga klasificēt un uzskaitīt diagnozes, es esmu tik stulbs ka saprotu tikai vienu lietu
ja man ir parblēma, tad var vai nevar līdzēt, ja nē tad ko tad? tad vaig teikt ka balsis nebūs, bet tu nezināsi kas tu esi
un cik tev gadu, nevarēsi gulēt un atcerēties telefona NR mājas, bet balsis nebūs, būsi vesels :-)
šīs tēmas autoru izārstēja, tikai viņš pats nezina kas viņš ir un cik viņam gadu, bet izārstēja
.....tagad ārstēs cits psihiatrs kurš centīsies atriezt atpakaļ realitātē, tad cits ???? :-) tas viekaršī ir brāķis haltūra
un reāla āesta haltūra, vai ari par velti janoved īdz galam, mašīnu tacu ved atpakļ, ja nestrad pec remonta??????
Mocartam visu laiku galvā skanēja balsis un
Zanna D.Arks saņēma norādījumus no debesīm. Ir cilvēki kas var izturēt 4 promiles alkohola un
kas nospēlē kārtīs fabrikas ar visiem strādniekiem, nu un, visiem var atrast diagnozi kā Grūtups
TV paziņoja ka katram var atrast pantu, un tad?
redzi, ir cilvēki kam nav lemts klausīties mūziku vai saprast relativitātes teoriju, tāpēc nevaig
ārstēt Enšteinu, jo viņš bija šizofrēniķis, lasīt Dieva vārdus, ja tur redz tikai burtus... vai visi mācītāji ir
jāārstē?
....TOBIš ar varu uzspizt savu viedokli vai vēl vairāk .......zāles, varbūt man patīk balsis, jautrāk dzīvot :-)
bučas
un starp tiem "slimajiem" ir tik daudz labu cilvēku kuros ir siltums un mīlestība un prieks ar
viņiem būt ...... varbūt ja viņus "izārstēs" viņi tādi nebūs :-(
bucas
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
28.07.2010 22:22
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> existential fool Rakstīja:
> --------------------------------------------------
>
> Rūsganā mežaskudra iznīcina skujukoku
> kaitēkļus. Brieži vārtās skudru pūznī, lai
> ieziestu savu ādu ar skudruskābi un tā
> rezultātā atbrīvojās no spalvas parazītiem.
> Putni dara to paņemot skudru knābī un berzējot
> pret savu spalvu.
> Skudras piedalās augu izplatīšanā, augu
> sēklas nejauši pametot vai arī izveidojot
> sēklu krājumus. Dažiem augiem ir ļoti cietas
> sēklas, kuras skudras nevar ēst un tomēr
> skudras šīs sēklas vāc un izplata.
> Tā kā ir sava nozīme skudrām gan.

:DDDD
Riktīgi labu nozīmi atradi. Nu tad ja kāds lācis noķers tevi mežā un ar tevi pakaļu noslaucīs, tad varēs secināt, ka no Tevis arī ir bijusi kāda nozīme šajā dzīvē. Lūk homo sapiens diženā loģika.
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
29.07.2010 00:02
Ekzistenšals vēl elpo, pat humora izjūta viņam vēl ir. Klauns, skaites kādā vakarā, kamēr gulēsi stūrī, pētot savu spraudziņu, atnāks onkulis tevi poimejet visos dobumos. Tā ir mana vienīgā loģika Tev!
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
29.07.2010 00:08
Nēa, laikam tomēr- homo erectus...
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
29.07.2010 01:14
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ekzistenšals vēl elpo, pat humora izjūta viņam
> vēl ir. Klauns, skaites kādā vakarā, kamēr
> gulēsi stūrī, pētot savu spraudziņu, atnāks
> onkulis tevi poimejet visos dobumos. Tā ir mana
> vienīgā loģika Tev!


Bļin, kā Tu kaut ko tik tupu varēji izdomāt? Vai Tev, puis, nav jau kāda līmeņa plānprātība?
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
29.07.2010 10:52
Jebkuram kustonim ir nozīme ekosistēmā. Ir konkrēts fakts piem. par skudrām vai da jeb ko citu, kas loģiski nav apstrīdams. Tas ko Tu met pretī ir pieskaitāms pie kreisajiem argumentiem jeb argumentum ad hominem, kad Tu iesaisti argumentā mani personīgi, lai pierādītu sava argumenta patiesumu.
Nu davai pa tavam...
Tavs ģeniālais apgalvojums: ''Šajā visumāā cilvēēks ir tik pat nozīīmīgs kā skudra. Viņš ir mazs rāpulis, kass iedomājiess...'' (lasīt smalkā, nasālā balsī). Tu esi klauns, puis... loģikas invalīds... Kad tev ir izdevīgi, atbildi ar joku vai personīgu uzbraucienu... lupata... zutis.
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ekzistenšals vēl elpo, pat humora izjūta viņam
> vēl ir. Klauns, skaites kādā vakarā, kamēr
> gulēsi stūrī, pētot savu spraudziņu, atnāks
> onkulis tevi poimejet visos dobumos. Tā ir mana
> vienīgā loģika Tev!
nu rupji jau ir, bet tuvu problēmas saknei, ja imejut reducē uz ne gluži fiziski, tad arī depresijas cēlonis ne ljico
"kāpēc tev sexu nevaig?, Paldies, darbā mani drāž katru dienu"
īstenībā labāk sākt justies kā skudrai, vismaz sākumā, tad var izaugt par kautko savarīgu
nevis nejusties pilnīgi nekā... galvenais ir sākt sajust savu svaru :-)
Re: Kaa dabuut atpakalj realitaati???
29.07.2010 13:55
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jebkuram kustonim ir nozīme ekosistēmā. Ir
> konkrēts fakts piem. par skudrām vai da jeb ko
> citu, kas loģiski nav apstrīdams. Tas ko Tu met
> pretī ir pieskaitāms pie kreisajiem argumentiem
> jeb argumentum ad hominem, kad Tu iesaisti
> argumentā mani personīgi, lai pierādītu sava
> argumenta patiesumu.
> Nu davai pa tavam...
> Tavs ģeniālais apgalvojums: ''Šajā visumāā
> cilvēēks ir tik pat nozīīmīgs kā skudra.
> Viņš ir mazs rāpulis, kass iedomājiess...''
> (lasīt smalkā, nasālā balsī). Tu esi klauns,
> puis... loģikas invalīds... Kad tev ir
> izdevīgi, atbildi ar joku vai personīgu
> uzbraucienu... lupata... zutis.


Sviests. Skudru neviens neuzkonstruēja ar tādu nolūku, ka viņai būs tādi un tādi uzdevumi ekosistēmā. Citi ekosistēmas dalībnieki vienkārši atrada veidu kā izmantot viņas savā labā. Tāpat ja kāds kustonis apēd otru kustoni- tas nenozīmē, ka pirmais tika radīts ar tādu misiju, lai kļūtu par barību otrajam. Tā ir primitīva loģika. Primītīva indivīda loģika.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Sviests. Skudru neviens neuzkonstruēja ar tādu
> nolūku, ka viņai būs tādi un tādi uzdevumi
> ekosistēmā. Citi ekosistēmas dalībnieki
> vienkārši atrada veidu kā izmantot viņas savā
> labā. Tāpat ja kāds kustonis apēd otru
> kustoni- tas nenozīmē, ka pirmais tika radīts
> ar tādu misiju, lai kļūtu par barību otrajam.
> Tā ir primitīva loģika. Primītīva indivīda
> loģika.
piekrītu, tas murgs par ekosistēmu var rasties tikai cilvēka galvā, disertācijā, kad cilvēks iedomājas
svarīgāks par skudru (dabu), kaut gan skudra ir gudrāka, viņa dzīvo mierīgi un viss, jūtas svarīga
bez disertācijas :-) neviens īpaši skudras neizmanto, ja no miljona vienu noslauka, tas nav salīdzināms
ka cilvēki sabiedrībā slauka apmēram pusi uz pusi.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: