Rigabrain

Aizsāka gaga 

Rigabrain
05.08.2010 17:13
Varbūt kāds ir mēģinājis šeit http://www.rigabrain.com/ piedāvātos smadzeņu treniņus? Ja ne paši, varbūt draugi, paziņas, kolēģi ir bijuši. Noderēs jebkuras saprātīgas atsauksmes, gan pozitīvas, gan negatīvas. Tāpat ja te iemaldās kāds ārsts, kas gatavs šo pasākumu profesionāli pakomentēt, laipni lūgtum!
Re: Rigabrain
05.08.2010 19:28
Nu bljin saspamots :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Rigabrain
05.08.2010 22:41
kommon, nevar paprasīt? Man ir liela interese par šo, bet tā kā mazliet bail.
Re: Rigabrain
05.08.2010 23:01
es neietu. vnk ar sajūtām notestēju blogu. pārāk agresīvs. kaut kas par slepkavām kāda neirozinātnieka dzimtaskokā. baigi daudz par atkarībām, alkoholismu.

jebkuras šādas darbības ar citiem cilvēkiem prasa ļoti labu izglītību. Latvijā metodei nav pēctecības. skolotāji? supervīzijas? kāds ir segums, ja nu gadījumā kas?

kas tad, ja cilvēks izrādās par švaku? vai to var iepriekš paredzēt? psihozes risks?

esmu lasījusi dažus diezgan brīdinošus rakstus par visādām “austiņu metodēm”.
Re: Rigabrain
05.08.2010 23:01
Ja godīgi, tad pirms doties uz šo procedūru, es noteikti iesaku veikt diagnostiku ar folla vai IMAGO metodēm, kura nu ir pieejamāka pašam. Ja tur saka, ka viss ok, tad var doties uz šo procedūru.

Bet IMAGO vai Folla metodi visnotaļ iesaku kā pirmējo!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Rigabrain
06.08.2010 08:49
Paldies,
Runcene, ja Tev sanāk uzsist kādu linku uz šādiem rakstiem, būšu ļoti pateicīga.

Mateus, man ir pirmā dzirdēšana par folla vai IMAGO metodēm. Kas tās ir? (es jau zinu, gūgles tante var visu izstāstīt, bet varbūt, ja Tu tās iesaki, vari pāris vārdos noraksturot).

Tagad ir tā, esmu pierakstījusies uz izmēģinājuma seansu, bet nu vēl ir laiks atcelt. Sēžu, domāju. :-))
Re: Rigabrain
06.08.2010 10:20
gaga
Ja ir problēmas ar depresiju, VD... es noteikti neriskētu. rezultāts nav prognozējams.
Es, piemēram, nevaru lasīt grāmats, kurām būtu "jāuzved uz ceļa" (piemēram Vilma Lūle?). Stipra nomāktība vismaz uz dažām dienām garantēta;( Pavasarī draudzene uzdāvināja grāmatu (daiļliteratūra!) par vienu filozofu baisajā depresijā un viņa sadarbību ar Freidu. Netiku pat līdz pusei, kad sapratu - labāk nevajag. Bet grāmata interesanta.
Re: Rigabrain
06.08.2010 10:47
Pagaidām atcēlu pirmo seansu, pašai arī bija lielas šaubas, vai šis būs derīgs pasākums. Lai arī depresija, šķiet, ir atkāpusies, negribu riskēt.
Par īstermiņa rezultātiem tur ir daudz atsauksmju, bet nezinu, kā ir ilgtermiņā. Smadzenes tomēr... :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 14?
Ziņa: