psihologs rīgā

Aizsāka pagulte 

psihologs rīgā
11.08.2010 13:16
Sveicinaati,
Iespeejams, ka shaadas diskusijas ir bijushas daudz, bet tomeer..
Mekleeot informaaciju par psihologiem/psihoteraptiem saskaaros ar to ka shii informaacija ir maza...
Varbuut varat ieteikt jauku, labu psihologu/psihoterapeitu, kas labi saprotas ar jauniem cilvēkiem kā arī ģimenes psihologu/psihoterapeitu Riigaa? Es labpraat arii uzzzinātu kādas ir cenas..

Paldies jau ieprieksh..
Re: psihologs rīgā
11.08.2010 14:13
http://www.rsu.lv/psihosomatiskas-medicinas-un-psihoterapijas-katedr/pmpk/psihosomatiskas-medicinas-un-psihoterapijas-klinika-zinatnes-macibu-arstniecibas-centrs
Re: psihologs rīgā
11.08.2010 21:19
Varbuut ir veel kaadi ieteikumi?
Re: psihologs rīgā
11.08.2010 21:58
Par psihoterapeitiem, cik zinu, cenas var būt sākot no 10 Ls par vienu seansu, bet reālākas ir 15-25. Par psihologiem nezinu.
Psihoterapeitus var meklēt šeit: www.psihoterapija.lv un arī šeit: www.arstipsihoterapeiti.lv

Veiksmi!
Re: psihologs rīgā
12.08.2010 13:47
man drīzāk šķiet, ka info ir ļoti daudz, pat pārāk daudz. katrā sieviešu žurnālā ir intervija vai raksts par psihoterapiju.

Divas mājaslapas jau ir ielikusi gaga, es vēl minētu Arnoldu Cerbuli, viņš ir ģimenes konsultants kontakti jāmeklē google; www.psihoterapija.lv ir vesela plejāde ģimenes terapeitu, ir visādi ģimenes atbalsta centri, piem., centrs "Līna" utt.

cenas ir individuālās vienošanās objekts, dažiem fiksēta cena, daži ir "dārgie", daži – pretīmnākošāki un demokrātiskāki atkarībā no tā, kā klients pelna, vai viņam ir darbs utt., "vecie" klienti reizēm maksā mazāk, nekāda vienota cenrāža jau nav.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2010 14:25 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 17?
Ziņa: