Zaudeeta miilestiiba

Aizsāka Skumjais 

Zaudeeta miilestiiba
18.08.2010 06:38
Man ir 26 un es jau triis gadus biju kopaa ar meiteni kuru es loti miileeju (sapnojaam par gimeni beerniem, kaazaam) un joprojaam miilu. Tagad vina mani pameta. Teica ka nemiil mani vairaak, peec paaris dienaam saaka satikties ar citu viirieti, un saakumaa pat sleepa to no maniim. Es juutos nodots, salauzts un iztoksots, nevaru ne parko citu padomaat, pat paeest nevaru, juustu ka es vinai esmu vienaldziigs. Dziive ir mau-a. :( Mees joprojaam dziivojam vienaa istabaa pat gulam vienaa gultaa(tas veel tik uz kaadam dazaam dienaam), straadaajam kopaa vienaa darba vietaa, vaardu sakot redzamies visu laiku.. Es gribu vinu atpakal, kau ar praatu saprotu ka nekaa nebuus. Juutos pilniigi salauzts neredzu vairs savai dziivei nekaadu lielo jeegu,,,
Re: Zaudeeta miilestiiba
18.08.2010 08:40
Mees joprojaam dziivojam vienaa istabaa pat gulam vienaa gultaa...
Mazohists?
jop
Re: Zaudeeta miilestiiba
18.08.2010 08:56
No acim prom no sirds lauka, ar laiku (cik kuram vajadzigs stipri individuali) viss sadzis. Saku no pieredzes.
Re: Zaudeeta miilestiiba
18.08.2010 10:03
Ieteikt jau var visu ko, bet zinu ka šādā brīdī neviens ieteikums nelīdz. Sajūtas ir pabriesmīgas. Galvenais nesadari muļķības. nav vērts. Ar laiku pāries. Ja vari meklē sev kādu citu meiteni. Tas arī palīdz.
aberz
Re: Zaudeeta miilestiiba
18.08.2010 11:13
Fuzzy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ieteikt jau var visu ko, bet zinu ka šādā
> brīdī neviens ieteikums nelīdz. Sajūtas ir
> pabriesmīgas. Galvenais nesadari muļķības. nav
> vērts. Ar laiku pāries. Ja vari meklē sev kādu
> citu meiteni. Tas arī palīdz.
tas ir vaks pilnigs, depresijas avots klasiskais
vaig saalbat mieru un laix dziede, bet šitio skauģi jūt vajuma brid un
galvenais noturēties. alkohols nepalidz tochna, jauna milestiba
domaju ka vaig sakartot pauri vispirms, savākties un tad....
tev jabut uzmanīgam, tūlīt tev sāks žēlot un grūzt antidepresantus utt
tas ir gals, palīdzību nemeklē "palīgi" palīdz sev viņi domā ka ir labāki par citiem
un ķer "kaifu" no tā ka citiem ir slikti......
tev tagad ir radošs spēks, nožēla skumjas pazemojums velme atriebties, bet
tajā pašā laikā tas ir grūdiens radošām izpausmēm, noraidījumu vari izmantot radoši
uzvarēt sporta biznesa macibas vai maksla uztaist pikji un atrast normalu zakji
un sataisit bernus un paradit tai kaķenei ka ir ka vazajas ar citiem ....
vienk tavai milestibai jabut stiprakai nekai sievieshu citadi nonac atkariba ka narkomans un ar tevi
var darit ko rub, to var panakt ar veseligu dzivesvaidu un atturibu... jo lielax aktieris lielaka
pauze un tu uzvaresi..... visa maxla... nedari neko....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 25?
Ziņa: