Par dzeršanu

Aizsāka JānisL 

Par dzeršanu
21.08.2010 20:37
Man kolēģis nodzēra diendienā kādu gadu. Tad pēc atskalošanas apņēmās plostu mest prom, nedzerot jau it kā 2 nedēļas, bet saka, ka joprojām ir tik slikti, ka nevarot atgriezties normālā dzīvē (slikta dūša, bezmiegs esot). Vai nu tik traki var būt? Man ir aizdomas, ka tās ir tikai atrunas, lai nebūtu jāpiedalās darba projektā. Ja kāds zin par postabstinences stāvokļiem ko sīkāk stāstīt, esiet tik laipni. Paldies.
Re: Par dzeršanu
21.08.2010 23:35
var buut slikti, un kaa veel...
aberz
Re: Par dzeršanu
22.08.2010 00:09
JānisL Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Man ir aizdomas, ka
> tās ir tikai atrunas, lai nebūtu jāpiedalās
> darba projektā. Ja kāds zin par postabstinences
> stāvokļiem ko sīkāk stāstīt, esiet tik
> laipni. Paldies.
dzersanu var nomest uzreiz, bet pastradat nevar, janjem atvalinajiens, no pieredzes.... tas ier smagi
bet ir izeja dzert drusku, 3x diena pa struntam, tikai lai pauris atksl atnak valja un tad var stradat, bet...
....lai konjaku veco armenju araratu vai istos brendiju nevis no esencem, vai vel labak uzlejumus un tejam visadam
piem aptieka balderjanju tinktura 70% spirta, sitadus kautkadus uz spirta uzliet zalju tejas...
armenju konjaks ir spirta uzlejums uz ozolu mizam, ozolu mizas ir aptieka ka teja, tas ir labi un pa daziem gramiem
lai pauris strada... ari no datoru radiacijas pasarga...
.....alkohols ar esencem ir taspats kas kokola un spraits vai citi...
.....var pameginat dzert spraitu tikai, tieshi tik daudz, cik viena kodiena izdzer shnabi un uzdzersanai ueni vai sulas,
redzes ka slikti paliks, :-)
un udeni daudz, visu laiku udeni...
mad no pieredzes
Re: Par dzeršanu
22.08.2010 02:02
...divi -trīs mēneši ekslietotājs ir totāli izsists no sliedēm...abrez, Tu šoreiz gvelz glupības...ja nopietni, tad beidzot kost ir jāpamūk no civilizācijas tā tālāk...vislabākais pie dabas cičiem, fizisku slodzīti, kaut vai ar mēslu dakšām...ir tāds jēdziens - lode galvā...nu lūk, šī lode izsūcas šo te mēnešu laikā...
aberz
Re: Par dzeršanu
22.08.2010 04:34
mad no pieredzes Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...divi -trīs mēneši ekslietotājs ir totāli
> izsists no sliedēm...abrez, Tu šoreiz gvelz
> glupības...ja nopietni, tad beidzot kost ir
> jāpamūk no civilizācijas tā
> tālāk...vislabākais pie dabas cičiem, fizisku
> slodzīti, kaut vai ar mēslu dakšām...ir tāds
> jēdziens - lode galvā...nu lūk, šī lode
> izsūcas šo te mēnešu laikā...
es jau saku ka beidzlietotajs ir jasuta uz kurortu uz 3 menesiem, nedzert var tikai nevaig dzert nemaz
bet temas autors saka ka jastrada, ja grib stradat tad tikai drusku jadzer, bet tikai lai var pastradat...
utt. un labu skjidrumu... var izsniegt objektam 50gramus par katru padarto drusku 3x diena.........
mad no pieredzes
pareizi saka :-)
P.S.
a kur tekts ka dzert nav labi, viegla pali var ilgi vilkt un radoshi ari kusteties, tikai laiks ietin ar laiku var ieslidet
ta ka vairs nevar bez, bet ari ja ta padoma, tad ir ari labumi... manuprat probl rodas ka grib darit to ko nedrigst,
ja atļauj dzert, tad vairs negribas :-( vai ari nedzerajs doma ka ir labaks, bet ne jau tapec ka nedzer...
ja baigais palis un jastrada, vaig taukus est, speķi vai kautkadu ellu, pec 20min viss ok...
Re: Par dzeršanu
23.08.2010 00:54
JānisL Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...nedzerot jau it kā 2 nedēļas, bet saka, ka
> joprojām ir tik slikti, ka nevarot atgriezties
> normālā dzīvē (slikta dūša, bezmiegs esot).
> Vai nu tik traki var būt? Man ir aizdomas, ka
> tās ir tikai atrunas, lai nebūtu jāpiedalās
> darba projektā.

Pamēģini nokost gadu un pēc tam piedalīties "darba projektā"! Nez vai vispār dzīvs vēl būsi. :)))
Re: Par dzeršanu
23.08.2010 08:30
Lidz 2009 rudenim es iedzēru svinībās, svētkos , reizē 0,5 vai 0,7 šņabja ekvivalentā . šat tad arī viens . Vidēji vasarā sanāca 2-3 reizes nedēļā.

No 2009 novembra kādos 4 mēnešos pa aptuveni 200-300 grami kādas 4 reizes , Pašlai apmēram 1-2 reizes mēnesī bet ap 300 gramiem

Vai tas jau bija /ir alhoholisms ?
Re: Par dzeršanu
23.08.2010 08:46
Drusku pārspīlēju par katrā reizē izdzerto , ne vienmer tie 0,5 litri , bet vasaras sezonā vismaz 2 reiz nedēļā tika lietots , visādi dārza svetki izbraukumi ,radiem un pašam sakrīt svinamdienas
aberz
Re: Par dzeršanu
23.08.2010 13:06
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lidz 2009 rudenim es iedzēru svinībās, svētkos
> , reizē 0,5 vai 0,7 šņabja ekvivalentā . šat
> tad arī viens . Vidēji vasarā sanāca 2-3
> reizes nedēļā.
> Vai tas jau bija /ir alhoholisms ?
......
nu es savas domas varu izteikt ja nav apnicis...
es dzēru apmeram tāpat, kādreiz un vidēji lai uzturētos kautcik cilvēkos un neapvainotu kādus jubilarus
vai kāziniekus, citādi nevar..(nevarēja) daudzums atkarīgs no daudziem faktoriem, citreiz var izdzert 2pudeles pēc kārtas
citreiz pat no 100g slikti paliek.
bet tad apnika, sāķu strādāt un pēc darba alus bundzu vienu, katru dienu, 2gadus.
tad nedzēru nemaz 10 gadus...
....
tad secinājums mans ir tāds. vistrakāk ir tas kad dzer regulāli to aliņu katru dienu, pierod un no alus vispār šmiga slikta....
nu no svara arī atkarīgs, bet ja gribās apreibt tad kodiens 0,5 laba alkohola palīdz atslābt, jo tie kas nedzer dzer AD vai
durās, nevienu nezinu, kas nedzer nemaz, pats nedzēru nemaz 10 gadus, tad vispar dzives nav... visi apvainojas ja neteiktu vairāk
ti menja njeuvazajesh? ja shto pjanjica, nu tada gara, ne tiesha texsta bet ta doma...
............
alkoholisms manuprāt ir tad, kad dara to ko nedrīgst, a vot es dzeršu tikuntā lieciet mani mierā, lohi utt. tas nav saistīts ar
šķidrumu, bet psihiatru, manuprāt...
.........
mums darba pienjemam zolidu chali no labas gjimenes, bet dienas vidū vieglā šmigā... kantorī plauktā dažās pudeles kāds dāvināts
alkohols shefa plauktā, sāk pazust pa druskai šķidrums... strādājam kādā veikalā, skatos jau no plaukta nocēlis kauko .......
nu bet ta jau pastrādāt varēja... ari šmigā visu padarīja....
.......
ir cilvēki, kas dzer pa 3 pa 4 pudeles dienā gadiem, nu dulli viņji ir, labu galu neņem, bet vai ir alkoholiķi? lielos amatos un nekas..
........
tā ka jādomā pašam, bet kas es nedzēru nemaz es sēdēju uz AD tātad tā ka vispār neko nelieto
tādus cilvēkus es nezinu nevienu, pat vecmāmiņas 77 gados mierīgi ārstējās uz nakti tinktūriņas pa 20pilieniem
a tur tas viss ir uz 70%spirta, tā ka tā ir, kair....
.........
Re: Par dzeršanu
26.08.2010 10:51
Vakar izdzēru 5 gaišos alus , šodien fiziski jūtos visnotaļ labi , bet morālais galīgi , visulaiku sevi šaustu , kapēc , vai labāk palika , kapēc to darīju , ??
Re: Par dzeršanu
26.08.2010 13:01
...izdariiji, izdariiji... ko Tu ieguusi no shiis pashshaustiishanas? ...
Re: Par dzeršanu
26.08.2010 14:51
Bailes ,ka sekos sods , kāds fobijas izskatā , jo biju apņēmies nedzert kamēr vēl nometīšu 10 kg . šodien izpalika treniņš .

Protams domāju cik stipri esmu sabojājis aknas, aizkuņģa dziedzeri , vai nav mikro insults
Re: Par dzeršanu
27.08.2010 03:05
...i zafig jāuzstāda sev noteikumi, kurus skaidri zini, ka nepildīsi? ...
Re: Par dzeršanu
27.08.2010 07:57
Nu tas ka skaidri zini ,ka nepildīsi būtu pasmagi teikts , apmēram 80% izpildu . Vispār cik ar draugiem parunāju cik daudz un bieži dzer , tad salīdzinot ar tiem kuri stāsta ,ted es tāds mazdzērājs , viens draugs teica ka jau pāris mēnešus apmēram 5 alus dienā izdzer , un manu pārdzīvošanu par 5 pudelēm uztver ......, No Jāņiem esmu 9 reizes iedzēris , Vasarā ar visiem vasaras dārziem ,kempingiem , laivošanām ,teltīs gulēšanu ... vienmēr ticis vairāk dzerts .

Vispār lietas būtība ..mājā bij 5 pudeles , bij plānots izdzert 2-as ,bet mani pavilka atlikušajām 3 , sevis ataisnošanai varu teik (mājās ir vismaz 15 dažādu marku visādas pudeles pie kurām neķēros ) un es visvairāk cepos par tām liekajām 3 , kapēc nenoturējos ,vai tik nesāk zvaniņš zvanīt.
aberz
Re: Par dzeršanu
27.08.2010 08:02
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vakar izdzēru 5 gaišos alus , šodien fiziski
> jūtos visnotaļ labi , bet morālais galīgi ,
> visulaiku sevi šaustu , kapēc , vai labāk
> palika , kapēc to darīju , ??
nu re un kas tur slikts
un ka tur slikts ja neskraida kautkādi kodētāji apkārt un nestasta
ka tas ir slikti ka AD ir veselīgāk
man no AD paliek slikti bet man saka ka ir labi
a no alus paliek labi a man saka ka ir slikti
alu dzērushi jau 1000shiem gadu
Dzērāja bijusī
Re: Par dzeršanu
28.08.2010 17:05
Man palīdzēja psihoterapija un ģimenes atbalsts. Dzeršana ir reāls draņķis. Un kā ir ar bezalkaholiskajiem aliņiem?Vīram jumts brauc uz dzirkstošiem dzērieniem, ūdeni viņš vispār nedzer.
mad uzjautrinās
Re: Par dzeršanu
28.08.2010 21:47
...vispār vissūdīgakais alkohols ir aliņš...brūķējot regulāri...nja...tas pats kas ar zāli - neko pats jau nejūt, bet smadzenes atsit konkrēti...
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 00:16
Man ar no tā alus kaut kā sūdīgi "gņiloje oščuščeņije"... vislabāk visītis... vēlams ar cocacola... un nekādu problēmu... Kad gibu, dzeru, kad negribu nedzeru... Ja cilvēks dzer arī tad kad negrib, tad ir alkoholisms... es nerunāju par gadijumiem kad pati griba kā tāda jau ir pazudusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 00:32
Neliela atskaite par dzeršanām salīdzināšanai... Vispār šovasar dafiga dzerts... Dzēru 10; 19; 24 jūlijā. 12; 19; 21 augustā. Dzeršu 30 augusta un 20 septembrī. Par pārējiem datumiem pagaidām nezinu. Bija vēl šis tas pa vidam. Dzerot nemēru bet vidēji varētu būt ap 350... ml 40 grādīgā uz vienu reizi. Bet tas ir vidēji. Jo ir bijis nezin kas maisīts un nākamā dienā slikti. Nekādas lūžšanas un širmju vēršanās nav bijušas. Tikai viegla grīļošanās un padumjas runas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 02:03
ku !

Apmēram lidzīgs epizožu skaits, tik es reizēm paņemu o,5-o,7 stiprā ekvivalentā. Piemēram tikko atgriezos no viena neplānota dzersiņa , man bij iespēja kaut litru izšaut , bet es ap 50 grami , tik jaucu ar sulu ( maskējos) .skat man glāze visu laiku pilna
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 02:08
tuvākie iespējamie + /- plānotie dzerstiņi , pa reizei oktobrī , novembri un kādas 3 reizes decembrī
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 06:08
ku! pilnīgi ir izveidojis īpašu dzeršanas datubāzi! :)) Kāda jēga no tās skaitīšanas? Normāla iedzeršana pa reizei neko daudz nekaitēs.

Un madcynics, savukārt, atkal paspīdēja ar saviem gļukainajiem priekštatiem, ka alus kaut ko smadzenēs atsit. Suņa murgi. Nevajag jau pļumpēt līdz koma iestājas- tad jebkurš alkohols čakarē gan smadzenes, gan visu pārējo.

Ja jau visi tik satraukušies- tad dzeriet labāk kaut kādu kumelīšu tēju un nebūs nekādu krenķu un vēders arī labi izies. :)))
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 08:09
skaties tu man, fool, ar to kumelīšu tējiņu, tur jau arī jāzin', cik daudz likt un kā gatavot, lai palīdz vienā reizē pret caureju, bet citā pret aizcietējumu. :-)))
mad uzjautrinās
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 10:58
...vienā laikam durakam japiekrīt - ja smadzenes valrieksta lielumā, viss pārējais ūdens, tad tiešām pat ciankālijs neskādēs...un pamazām llielākajai kustoņu daļai šis orgāns jauu sāk ieņemt rudimentāru stāvoli...domā reflektīvi un vispārpieņemti, tic visam, ko stumj andeles profi, gremdējas pstrpistu murgainajās teorijās, utt, utt...
...ikdienišķais aliņšvaidivi nodara vairāk skādes, nekā iksestdienas o,5 kaut vai Balvenie klases visītis...1 g rūpnieciski ražotas kokas vai morfija nodara mazāk ļaunuma nekā tas pats daudzums nezināmas izcelsmes zāles...
...pārfrazējot pazīstamu izteicienu - pasaki, ko tu lieto, es pateikšu kas tu esi pats...
mad gušņājot
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 11:04
...aizmirsu piebilst - mani spriedumi 99% tiek balstīti uz personīgo pieredzi un pavērojot apkārtējos ciniski (ja, protams, kāds vēl atceras šā vārda patieso nozīmi)
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 11:49
existential fool

Nekādas datubāzes tur nav. Vnk uzrakstiju ko atcerējos lai var salīdzināties... Alus patiešām ir sūdīga lieta jo daudzi to lieto ikdienā un acīm redzot tur arī slēpjas tas deģenerējošais iespaids. Ar kumelītēm esi uzmanīgs, citādi dabūsi ku! saukt palīgā :)


Mad

Piekrītu gan par tautas atrofēšanos gan arī par kvalitatīva produkta mazāku kaitīgo ietekmi. Arī ieteikumi pārdomas un ieteikumi ir no savas pieredzes. Dzīve ir bijusi pietiekami skarba bet ne tik skarba lai salauztu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 12:31
Nu jau vairāku gadu garumā pavērojot dzeršanas paradumus saviem draugugiem ,radiem , darbabiedriem , arī secinu regulāri kaut maz ,bet regulāri noved pie problēmām , proti ir viens acu mirklis un regulāri maz pāriet regulāri daudz un pamatīgi ,noturīgi . Pirms gadiem 10 ar vienu kursabiedru oiciālās mešanas reizēs bieži pāršāvām un pēc kāartējās pāršaušanas apsūkājām kauliņus kolēģim D, re kas par raksturu , drusku iemet un miers , pēc uzvedības pat nepateiksi ,ka iemetis , un zinājām ,ka darba kafūzi šis drusku (regululāri) niekojas , bet problēmas nerada. tā ilga gadiem , es jau tur vairs neapgrozījos , kad Dienā izlasu sēru sludinājumu (nelaimes gadījums alko dēļ )... Apvaicājos bijušajiem un daudzi pat pārsteigti ,tači tik tiko vēl vis bij labi , darbā ok , lai gan acīgākie jau pamanīja,ka vakaros neceļ telefonu ( darbs tāds ,ka bieži uz trubas jābūt).

Vēl , viens rads bērēs izmet tikai par aizgājēju 1-2 glāzītes un visiem pie galda stāsta ,ka vairāk nevarot un stiprie nepatīkot , setdienā gad iedzerot kādu aliņu u t t citu radiņu sievas baksta tik saviem vīriem sānos , skaties kā Jānis māk dzert a tu ..... A bet Jānis pie galda publiski izdzerdams 1-2 glāzītes , pa ceļam uz mājām izšauj polšu . Un publiski ļotin ilgi sevi kontrolēja un tad kad vairs nevarēja tad citi kā !!! par kuru laiku , taču pirms gada nemaz nedzēra un tagad ???
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 13:29
Hmm? Es esmu citādāks. Neliekos ne zinis ko par mani domā, pie galda izšauju polšu un pa ceļam uz mājām neko nešauju... jo ar polšu man ir līdz acīm... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
29.08.2010 23:49
Vispār par ko te iet runa? Tā kā bērnu sanāksme. Loģiski, ka dzerot katru dienu sekas arī sagaidāmas. Un kāda starpība- alus, vīns, kokčiki vai sazin kas tur? Viss paļubomu ir etilspirts. Tas jau tač nav nekāds uzturs organismam, bet inde- apreibināšanās viela. Viss atkarīgs no dozām un biežuma.
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 11:58
Man ar alus negaršo. Dzeru labu šņabi. Mans uzskats, jo tīrāks, bez visādām garšām un citiem vipendroniem, jo labāk. Pirms gada vēl biju totāls nedzērājs, bet tad sapratu, ka tāda pieeja ar neko nedod. Tagad mēreni iedzeru (visiem AD pa virsu). Bet ko gan darīt. Īstenībā pagaidām efekts ir pozitīvs. Smadzenes uz to vakaru atslogo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: