Par dzeršanu

Aizsāka JānisL 

Re: Par dzeršanu
30.08.2010 12:09
Man pēc manas greizās saprašanas ar smadzenēm kārtībā , bet visādi fiziski simtomi kamoli lien ārā , un galu galā tas vien no galvas nāk
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 14:20
Alum nav ne vainas- senākais un popularākais alko dzēriens kā nekā. Bet tā ir, ka no viņa uz miegu velk- tātad labs pirms gulētiešanas. :)
aberz
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 14:24
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Ja jau visi tik satraukušies- tad dzeriet labāk
> kaut kādu kumelīšu tēju un nebūs nekādu
> krenķu un vēders arī labi izies. :)))

:-) vaig šņabi liet uz kumelītēm vai citā m tējām , tad daudz nevar iedzert un no katras tējas cits kaifs
tad arī kokainus nevaig, var ķert kaifu un atrast no kuras zālītes labāks kaifs.... tejas ir aptiekas
paņem tereško tēju labam garastāvoklim, uzlej šņabi un pēc pāris dienām kaifo :-)
tas pat varētu būt veselīgi :-) alu manuprāt sākumā taisīja no visādām zālēm, ne tikai kā tagad tikai kautkāds
barons izdeva likumu ka alus ir apiņi iesals un ūdens, tās pašas tējas vien bija :-)
pdomju laika ararats konjaks ir spirta uzlējums uz ozolu mizām un neviens nenodzērās bija kaifs un veselība :-)
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 14:27
aberz, Tu jau īstens zālīšu spečuks! :)) Kura tēja visvairāk cepī? Varētu pamēģināt arī izpīpēt. :)
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 18:22
Tā, dodos kost... vakara programmā Teacher`s + Cocacola... zaceni neskaitot... Ja būs iespēja, sniegšu reportāžu taisni no kodiena epicentra...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 21:43
gaidām no epicentra
aberz
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 21:58
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, Tu jau īstens zālīšu spečuks! :)) Kura
> tēja visvairāk cepī? Varētu pamēģināt arī
> izpīpēt. :)
pīpēt neesmu mēģinājis
dzert vaig... laākais ir ozols kaķpēdas un mellenes nu nez kā ir ar magoņu sēkliņām vai kaņepju sviestu bez sviesta
teorētiski meelenes laikam gļuči vislabāk :-)
kautkur lasīju ka viena dāma izkodusi zālītes kas mežā, esot tādas ka šīrmis lido prom
uzreiz, bet es labāk nesāktu eksperimentēt... labāk dakterim Tereško uzticēties
viņš visas zāles laikam izprovējis uz pacientiem, kā psihi savus AD pirms pašī lietot heheh :-)
pīpēt tēju, nu gan idejas :-(
Tereško miera pīpe heheh
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 22:23
Tā, viss iet pēc plāna... apmēram 300 ml Teachers ir apgūti. Ar līdzsvara traucējumiem nav nekādu problēmu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
30.08.2010 22:31
No epicentra ?
Re: Par dzeršanu
31.08.2010 11:46
Patīkams kodiens bija. Neviens nesteidzināja un nelēja kad negribās. varēja sūkt maziem malciņiem un dūdot... :) Kaut kur 350...400 ml Teacher`s aizgāja... Šodien ir viegla poha bet citādi viss kārtībā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
31.08.2010 16:50
...ja nav poha, tad sūdīgs kodiens...viegla poha vēl labāk -esi ieņēmis akurāt tik, cik vajag...:)
Re: Par dzeršanu
31.08.2010 21:57
Jā, 350- 400g ir labs optimums jaukai vakara pavadīšanai :))
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 00:00
Sīkākiem jau droši vien vajag mazāk bet manam 90 kg rumpītim ir pašā laikā... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 08:37
ku!

Kā Tev atvilnis pēc košanas , vai parasti bagātīgi uzēd , vai ir jau kautkāds zelta standarts ko var ēst un cik .
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 11:25
Piparmētru čajs ar medu...
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 14:58
Cossa

Nu ir jau tā bijis, ka pēc kodiena ir dedzinātājs klāt, tā kā labāk ir pa rokai turēt Boržomi, sodu un Lomac 20 bet pēc konkrētā kodiena nebija nekādu problēmu. Biku Boržomi iedzēru. Boržomi labs ar to, ka nav pašam ūdens ar sodu jāmaisa un jālej pudelē. Turklāt negāzētā veidā sodas ūdens nav uzglabājams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 15:15
atvainojos, bet nafigam tā soda? kaut kādi junnie himiki. Vispār nav ko dzert, ja nevar turēt! :))



Edited 1 time(s). Last edit at 03.09.2010 15:17 by existential fool.
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 16:02
Soda ir skābes samazināšanai bet tam nav nekāds sakars ar turēšanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 16:15
Tas jau ir skaidrs, bet tad jau Tu vismaz 0.7 izrāvis būsi.
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 21:05
Man vispār patīk iedzert tā, ka vispār nav nekādu pohu. Nafigam vajadzīgs pārforsēt?
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 21:25
Man viens draugs teica , ka zīlniece viņam ieteikusi 400 džina un ne vairāk un viņš to izpildot .........nu nezinu cik tur taisniba ,bet viņš ar saviem 120 vai cik tur kg sakās ievērojot to .Es pie 400 nezvi ko varētu ievērot....
Es pie kādiem 100 varu apstāties , tālāk , nu kā kuru reizi .
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 21:42
čortava alkogoļiki! kāda tad problēma apstāties? ai, es vienkārši laikam neesmu dzērājtips.
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 21:47
mjā, vispār Tev būtu vērts izmantot sev par labu, ka neesi atkarīgais un galva strādā.
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 21:49
Skatos kad pēdējā laikā dzerts , pēc topika sanāk 25.08.10. tā pavairāk , un tā maķenīt 27.08.10
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 23:32
Un kāda sūda pēc tu glabā to topiku? No tā aknām vai smadzenēm vieglāk paliek? :)) Ja dzer, ta dzer, ja nē , ta nē. Ko jūs tur kā tādi babieši visu uzskaitiet? Darīt nav ko?
Re: Par dzeršanu
03.09.2010 23:35
Kaut kādi jefiņi..
Re: Par dzeršanu
04.09.2010 00:09
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mjā, vispār Tev būtu vērts izmantot sev par
> labu, ka neesi atkarīgais un galva strādā.

Njā, ja tikai es zinātu, ko lai iesāk :/
Re: Par dzeršanu
05.09.2010 13:21
Ja nekas nepajuks šovakar dodos kost , Ja liesim vienāi un neatklāsies "krājumi", tad katram 350 tullamor.
Vispār niez arī ieraut .... Jau rakstīju ,ka biju uz endoskopiju tur pamatā vis ok. Un bij man jau aizdomas ( pazīstu sevi) ........, prieks un eiforija par to ka saņēmos uz šo pasākumu un labie rezultāti nebūs ilgi , kautkas jāmeklē vietā . Vakar škita ,ka atkal laiks pievērsties sirdij , nesanāca tur vis ok . Bet šorīt "atrisinājums", nedēļas laikā zaudēti 1,4 kg . Vispār man vēl joprojām ir liekais svars , bet tik strauji ..... es jau visu sadomājos ...... Itkā ar prātu saprotu , pa nedēļu nebij nekādi pārkāpumi , endoskopija pēcpusdienā ,līdz ar to dienu neēdu , uz vakaru ar krietnu rezervi neēdu ( atviņā dēļ )
Re: Par dzeršanu
06.09.2010 00:00
Šodien man sanāca ārpuskārtas kodiens - kaimiņiem kartupeļu talka :) Nezināmas izcelsmes dzērieni ar nezināmu kvalītāti... Tjipa vietējāis brūvējums... Slikti nebija bet labi arī nē. Kaut kāda haotiska žūpošana pie pusdienu galda. Man nepatika. Izdzertā daudzumu fiksēt nebija iespējams. Jo vairāk tāpēc, ka vienam no dzērieniem bija krietni vairāk kā 40 grādu... Bet augšminētie 350 ml noteikti netika pārsniegti... Patreiz paģira ir pavisam viegla taču velk tā kā uz galvas sāpēšanas pusi... kuņģim arī tā štelle ne visai patika... Nākamās brīvdienās paredzams turpinājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par dzeršanu
06.09.2010 05:42
Sev lēju mazāk ...domāju bij 200-250 ,jo retāk kožu jo jūtu ar mazākām devām žvinguls un galva sāk sāpēt jau no mazām devām .

Kartupeļu talka.....sen sen pēdējo reizi bju , bij savs šarms . Dienu pamocies vagā , vakarā viss Tevis aprakstītais +pirts ..., savācāmies gann prāvs radu pulciņš , gan satikšanās ar kaimiņiem ( vecākaie vēl ar maniem radiem blakus dzīvojuši Latvijas laikā ) , .Tā kā mājā neviens nedzīvoja tad vienmēr ierodoties talciniekiem tiek sākta kurināt un uz nakti parasti pamatīgi pārkurināta ....sausa mute pret rītu, galva ..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: