Par dzeršanu

Aizsāka JānisL 

Re: Par dzeršanu
18.09.2010 17:52
Vakar atkal tā pielakos. Un jau vairāk gadījās iedzert nekā pagājušonedēļ. Pa visu vakaru gan jau, ka izdzēru puslitru šņabja un kādus 5 RedBull. Pašsajūta šodien tāda neforša, kaut gan ir bijis arī sliktā. Mājās jānāk bija zigzagā. Kaut kā būs jāsāk kontrolēt to dzeršanas biežumu un apjomus. Priekā tiem, kas šovakar "kož"! Dzeriet ar mēru.
Re: Par dzeršanu
19.09.2010 04:02
Priekā arī man , atgriezos ar auto no viena pasākuma skaidrā , tagad naktī ķeru nokavēto
Re: Par dzeršanu
19.09.2010 20:56
Kaifu vismaz nokeeraat? :)))) Uz maniim alko vairs neiedarbojas.... tikai miegainums un totaala bremze :( Pareizaak sakot, iedarbojas, bet ne taa kaa uz vairumu cilveeku.... jautriibu un energijas piepludumu vairs neizjuutu......
Re: Par dzeršanu
19.09.2010 21:23
Drusku noķēru , labāk būtu dzēris ar kompāniju , vajadzēja kautkā tomēr izplānot lai nebrauktu ar savu mašīnu.
Re: Par dzeršanu
20.09.2010 14:19
viena pudele baltā vīna(12%vol) man ta tik pietiek - kadaa saviesīgā pasākumā, kur tiek klejots no viena bāra uz otru. un nauda ar taa tik pietiek tam visam. jo ejot mājas - vel jauzed Hesiitii!!!
iemeteejs
Re: Par dzeršanu
03.10.2010 23:56
Sveiki, esmu ticis tik taalu un atziistu, ka man ir probleema ar dzershanu.. Vecs nebuut neesmu, nesen nosvineeju savus 20. Lieta taada, ka laikam nemaaku dzert. Dzeru reti, parasti reizi nedeeljaa vai pat mazaak... Bet toties - kaartiigi, liidz griidai. Viss saakaas ar dazhiem shotinjiem, bet, kad jau aakjis luupaa, tad ir pilniigi pajaat uz to, ka draugi uzmana mani un liek piebremzeet.. Mamma arii shokaa, kur taa var dzert - galvenais, ka katru reizi peec kluba NEKO neatceros un lienu maajaas chetrraapus - peec mammas un pudelju braalju nostaastiem. Godiigi sakot, jau vairaak kaa pusgadu NE REIZI tieshaam neatceros, kaa esmu paarvilcies maajaas. Taadu riebiigu piegarshu tam visam piedod veel tas, ka naakamaa riitaa jaaklausaas no paziistajiem, kaadus sviestus esmu vakar dariijis.. Neaardos, esmu mieriigs, bet dzenu huinju, kaa piemeeram, ar vecaam omiiteem parkaa runaajos par seksu utt.. Skaidraa esmu normaals, komunikabls cilveeks, studeeju fiziku, patiik visu izzinaat, interesee ljoti daudz kas, saakot ar maakslu un beidzot ar aviaaciju, neaizmirstot par preteejo dzimumu un labu muuziku. Bet, kad sadzeros, palieku, atvainojos, debiils un atceros labi ja pirmaas 3 glaaziites...
Sakiet, luudzu, gudrie praati, kaa lai risina sho probleemu? Galvenais, ka vienmeer gribas iedzert tikai paaris glaaziites, bet jau vismaz kadas 30 nedeeljas peec kaartas notiek savaadaak, vienmeer viens un tas pats - nenormaalaakaa paalii idiota praataa planeeju pa klubiem un runaaju pilniigu sviestu, un maajaas naaku chetrraapus.
Re: Par dzeršanu
04.10.2010 11:55
iemeteejs

Zinot to kāds "āķis lūpā" ir alkohols, tādā gadijumā, ja nevar procesu kontrolēt risinājums ir viens - apzināti atturēties no alkohola lietošanas cik vien tas iespējams. Plus vēl mēģināt atrast cilvēku kas Tevi spēj dzērumā savākt. Citādi nebūs ilgi līdz nepatikšanām. Nespēju turēt nev jāuztver kā kaut kādu rakstu vājumu. Tā ir iedzimta īpašība ko praktiski nevar mainīt. Tāpēc to vajag apzināties un respektēt kāmēr velme iedzert nav ņēmusi virsroku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
aberz
Re: Par dzeršanu
04.10.2010 14:05
iemeteejs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki, esmu ticis tik taalu un atziistu, ka man
> ir probleema ar dzershanu.. Vecs nebuut neesmu,
> nesen nosvineeju savus 20. Lieta taada, ka laikam
> nemaaku dzert. Dzeru reti,

mans domas, ka 20 gados nodzerties nevar
alkoholismam esot arī iedzimtības varbūtība
citi dzer visu mūžu, nu murgā, bet dzīvo un ilgi
nedzert ir vienkārši nevaig dzert un viss, es esmu to darījis 10 gadus ne lāses
grūti ir apmēram pusgadu, var vairāk pīpēt, kafiju, pēc pusgada mest nost pīpēšanu
alkohola un vienīgā problēma sabiedrība, kas tevi izstumj nomētā ar akmeņiem
ļaunākais, kas var būt ir kodēties uz nāvi... manuprāt tas ir <<<<<<<

nu bet tas tikai manas domas
iki
Re: Par dzeršanu
29.11.2010 05:19
tie nav nekādi joki. ja ielaiž, tad pēc tam sūdi lieli, un vaļā tikt baigi grūti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 21?
Ziņa: