Sapni

Aizsāka Sapnotaja 

Sapnotaja
Sapni
26.08.2010 15:33
Sveiki! Lieta tada, ka meginu aizmirst loti daudzas sapigas problemas un vispar pec iespejas par to nedomaju, bet pedeja laika man sapnos radas tiesi sis sapes (sie cilveki un situacijas) un man par to nemitigi atgadina. Nu ka lai tad es tieku vala no tas depresijas, ja pat gulot mani ta neatstaj. Ja, varbut varetu palidzet psihoterapija, bet sobrid tas vel nav iespejams, to varetu meginat septembri. Vai kadam ta ir, ka zemapzinas domas lauzas pilnigi uz aru?
Re: Sapni
26.08.2010 15:52
Jā, man ir ļoti līdzīgi. Es jau vairākus mēnešus katru rītu sapņos redzēto pierakstu. Fails jau ir pāri par 100 lapām. :-))
Lai arī nav man psihoanalīzes zināšanas, bet pat bez tām sāku saskatīt daudz likumsakarību. Tā kā rakstu arī dienasgrāmatu, varu salīdzināt reālo dzīvi un sapņu dzīvi.
Tas, ka pārdzīvojumi sapņos laužas ārā, tas ir pilnīgi normāli, IMHO.

Es, protams, no sava skatu punkta ieteiktu psihoterapiju, jo manuprāt cilvēks tā pa īstam nekad neaizmirst neko, kas ar viņu noticis, īpaši, ja ir bijušas spēcīgas emocijas. Līdz septembrim jau arī palikušas nieka piecas dienas. ;-))
Tai pat laikā te noteikti atradīsies arī citu metožu piekritēji. Kā vienmēr, katram ir vismaz mazliet taisnības. :-))
Sapnotaja
Re: Sapni
26.08.2010 15:59
Es jau saprotu, ka pardzivojumi un viss parejais lauzas uz aru, bet vienkarsi man specigi satricinaja no rita pamostoties tas, ka redzeju sapni cilveku, kuru meginu aizmirst jau dazus gadus, un saprotu, ka sis cilveks man ir bijis parak dargs kaut ari pilnigs svesinieks. Tas mani aizskara lidz pasiem dzilakajiem kermena dzilumiem, jo atminas un emocijas ir loti specigas saistiba ar so cilveku. Nu jau pusdiena gala, bet nespeju atguties no si sapna.
Ja, septembri meginasu risinat psihoterapijas jautajumus.
Bet ir cilveki, kuri sapnus vispar neredz un ja redz, tad tik ta ko, ja ari ir pardzivojumi. Manuprat, tiem cilvekiem, kuriem sapnos ir dzives atspogulojumi, tie ir emocionalaki un vairak domajosi filozofiski. Bet varbut tas ir si briza mans murgojums, jo sodien nejutos labi.
Re: Sapni
26.08.2010 16:09
visi cilvēki redz sapņus.

meģināšana aizmirst, manuprāt, nedarbojas kā suga. visas jūtas ir kaut kā jāizstrādā. ja negribi psihoterapiju vai nav tai iespēju, tad derēs gaga ieteiktā dienasgrāmata. tas ir viens labs veids, kā var sev palīdzēt. es domāju, ka jau tagad pēc uzrakstīšanas Tev ir mazliet vieglāk.

es pat gribētu teikt, ka mēģināšana aizmirst ir bīstama, jo tad par to var atgādināt ķermenis ar slimībām. ir vērts mēģināt no tā izvairīties, cik vien iespējams.
Hihi
Re: Sapni
26.08.2010 19:02
Runcen, man ir draudzene, kura vispar neredz sapnus, vina pat saka, ka nezina ka tas ir. Un vel viena pazina, kas redz tikai melnbaltus sapnus.
Re: Sapni
26.08.2010 20:06
Ja cilvēks neredz sapņus- tad viņš jau ir miris. Citu variantu nav. Cita lieta, ka vairumu sapņu mēs no rīta neatceramies.
Re: Sapni
26.08.2010 20:35
Daudzi cilvēki sapņus vienkārši neatceras, bet sapņo visi.
Sapnotaja - pati redzi, ka šāda mēģināšana aizmirst neko nedod. Nevar to visu tā nogrūst kaut kur, aizklapēt ar 7 atslēgām un cerēt, ka tas nekā uz tevi neatsauksies. Piekrītu, Runcenei, ka tas var somatizēties, sākties kādas veselības problēmas vai arī psihiski bojāt tevi vel vairāk, tikai varbūt lēnāk.
Sapnotaja
Re: Sapni
26.08.2010 20:55
Ja es nemeginasu to visu aizmirst bus vel launak neka redzet to sapnos vai izjust galvas sapes. Es nemeginu aizmirst kaut kadas lietas, kuras ietekme citus un neizjust vainu utt.
Sapnotaja
Re: Sapni
26.08.2010 20:57
Un ko tad iesakat? Neaizmirst un mocities taja vel vairak? Tas situacijas nav risinamas, ietekmejamas, pienemusi es to esmu, bet tas mani neatstaj un katru reizi atceroties rada man "sapes".
Re: Sapni
26.08.2010 21:40
Nu nez, tad Tu vienkārši vēl neesi tikusi tam pāri, pa īstam pieņēmusi. Varbūt tiešām psihoterapeits varētu palīdzēt.
Re: Sapni
26.08.2010 21:41
Vispār, tas, ko tagad ieteikšu, varbūt nemaz nav pareizi. Bet varbūt derēs. Pamēģini kārtīgi izraudāties. Bet tā sagatavoti un stingri zinot, par ko tu šobrīd, šajā brīdī raudi. Piemēram, par vienu konkrētu sarunu, kas toreiz bija un joprojām sāp. Parūpējies, lai tajā brīdī Tev neviens netraucē. Vari jau parūpēties arī par to, lai vēlāk, kad būsi izraudājusies, jau Tevi gaida kaut kas labs (nu man noteikti tā būtu kūka un karsta tēja:-)).
Ja uzreiz nenāk raudiens, var izmantot visādus palīglīdzekļus, sentimentālas filmas, mūziku, utt.
Re: Sapni
26.08.2010 21:45
Sapnotaja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un ko tad iesakat? Neaizmirst un mocities taja vel
> vairak? Tas situacijas nav risinamas,
> ietekmejamas, pienemusi es to esmu, bet tas mani
> neatstaj un katru reizi atceroties rada man
> "sapes".


es atkārtošos:

"meģināšana aizmirst, manuprāt, nedarbojas kā suga. visas jūtas ir kaut kā jāizstrādā. ja negribi psihoterapiju vai nav tai iespēju, tad derēs gaga ieteiktā dienasgrāmata."

TO NEVAR AIZMIRST, saproti, nevar... tāda ir psihes īpatnība. jāizreaģē.
aberz
Re: Sapni
27.08.2010 01:38
Sapnotaja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki! Lieta tada, ka meginu aizmirst loti
> daudzas sapigas problemas un vispar pec iespejas
> par to nedomaju, bet pedeja laika man sapnos radas
> tiesi sis sapes (sie cilveki un situacijas) un man
> par to nemitigi atgadina. Nu ka lai tad es tieku
> vala no tas depresijas, ja pat gulot mani ta
> neatstaj. Ja, varbut varetu palidzet
> psihoterapija, bet sobrid tas vel nav iespejams,
> to varetu meginat septembri. Vai kadam ta ir, ka
> zemapzinas domas lauzas pilnigi uz aru?
nu mana teorija ir tāda, ka ja tu sapņos redzi problēmas tas ir labi, jo prāts viņas risina,
man ir tā, ja es redzu sapņos kautko murgainu, tad zinu ka mans prāts ar to ir ticis galā...
un par to var aizmirst... nu problēma atrisināta... es daudzus gadus sapņos liku beigu examenus un
vel visko labak nestastishu... ;-)
citas teorijas kas var palīdzēt:
esot kautkāda cilts kurai nav psihisku problemu, saka pētīt izradas, viņi stāsta sapņus viens otram, tjipa es redzeju
tevi sapnī, ka aplēju ar karstu ūdeni, ko tas varētu nozīmēt? tātad tos sapņus varbūt kādam izstāstīt?
nu bet mūsdienās grūti ir atrast kādu kam var uzticēt tāds lietas, bet atrodot tādu daudzkas mainītos .. varbūt, nezinu...:-)
.....
vēl ir tāda lieta kā yogiem sanscrit, valoda, tur sena utt. bet viņas viens no tulkojumiem ir idzēst, attīrīt kautkas tāds...
varbūt var iztīrīt atmiņas kas traucē varbūt nē... nezinu... bet kā bez atmiņam dzīvot ja neko tajā vietā neieliek?
bet yoga ir sistēma ļoti sarežģīta un ar to sasieties vaig visu izdomāt.... katrā ziņā tā nav paša griba...
.......
AD lietošana neko nedod, tikai problēmas risināsanu atliek uz to laiku kamēr lieto, bet tas nav tā vērts...
beztam pēc AD lietošanas esi izmests no "laika" nu kā kautkur citur pavadīts laiks... tas ir sviests, ārprāc......
......
bucas
aberz
Re: Sapni
27.08.2010 01:53
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sapnotaja Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Un ko tad iesakat? Neaizmirst un mocities taja
> vel
> > vairak? Tas situacijas nav risinamas,
> > ietekmejamas, pienemusi es to esmu, bet tas
> mani
> > neatstaj un katru reizi atceroties rada man
> > "sapes".
>
>
> es atkārtošos:
>
ja
> negribi psihoterapiju vai nav tai iespēju, tad
> derēs gaga ieteiktā dienasgrāmata."
>
> TO NEVAR AIZMIRST, saproti, nevar... tāda ir
> psihes īpatnība. jāizreaģē.
es atkārtošos. Runcene beidz baidīt cilvēku, ja tu kautko nevari aizmirst tad mirsti, kā tu te
teici iepreikš ka no iesnam mirst ja neiet pie psihiatra, man sāk likties ke esi kautko tadu
nosapņojusi vai izdarījusi, ka tev bails pat nomirt ...
tagad lasi savus itka es to saku tev nevis tu citiem
:
> "meģināšana aizmirst, manuprāt, nedarbojas kā
> suga. visas jūtas ir kaut kā jāizstrādā.

tad dari pati un liec citus mierā, es zinu kur par 20ls stundā kačā smadzenes
vari man 5ls atsutit patekšu......
.......
Hihi
Re: Sapni
27.08.2010 08:49
Aizmirst var nenozimigas situacijas un cilvekus, nevar tak visu atcereties, atceras sev nozimigas lietas, tas cilveks pats sev define. Tev japienem tas viss, jasagremo un jasplauj prom, dala paliks tevi, dala bus prom, un viss.
Runcene, nebiede cilvekus, var aizmirst (palikt zemakajos zemapzinas slanos ka nederigu), bet tas prasa laiku un stingru gribu par to NEDOMAT, ari nerakstit seit foruma un lieki par to neatgadinat. Redzeji sapni, panemsies dienu un viss, keries klat ikdienas darbiem un NEDOMA par to. Veiksmi!
Re: Sapni
27.08.2010 09:55
Piedod, Hihi, ieteikums par kaut ko nedomāt, nu tā ir klasika. :-))
Nekādā gadījumā šobrīd nedomā par ziloņiem!!! :-)
aberz
Re: Sapni
27.08.2010 10:58
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Piedod, Hihi, ieteikums par kaut ko nedomāt, nu
> tā ir klasika. :-))
> Nekādā gadījumā šobrīd nedomā par
> ziloņiem!!! :-)
ir jau vēl metode, paņemt piekosties, sataisīt visādas muķības, ar kurām salīdzinot šīs
izskatās sīkas, tad sapņos nāks tās jaunās :-) bet varbūt ar šīm būs vieglāk tikt galā ..
...joks
bet reizēm mes pārdzīvojam to , par ko citiem pat prātā nenāk uztraukties
un ejam pie psihiem prasīt vai tas ir noramali vai nenormāli, tad vispirms jāpaskatās
vai tam psiham pašam viss ir normali, tad prsīt padomu? (labi ka te nav psihu nu psihiatru)
Re: Sapni
27.08.2010 11:31
aberz Rakstīja:
--------------------------------------------------------
> ir jau vēl metode, paņemt piekosties, sataisīt
> visādas muķības, ar kurām salīdzinot šīs
> izskatās sīkas, tad sapņos nāks tās jaunās
> :-) bet varbūt ar šīm būs vieglāk tikt galā
> ..
> ...joks

Vo, šī gan ir forša metode! :)))
Re: Sapni
27.08.2010 12:18
A es kad piekožos, es vienkārši miegaina palieku un beigās atlūstu. Pie tam no diezgan mazām devām. Tā kā man šitā metode kaut kā garām, nākas vien iet pie psiha. Es tikai vēl nav aizdomājies līdz tam, lai viņam paprasītu, vai šitais vai tas ir normāli vai nenormāli, bet paldies par ideju, būs tēma, par ko papļāpāt. :-)))
Re: Sapni
27.08.2010 12:27
Tu varētu mēģināt atlūzt nepiedienīgā izskatā un nepiemērotā vietā. :))) Tāpat citas problēmas pēc tam liksies niecīgas. :))
Re: Sapni
27.08.2010 12:52
ups, no smiekliem gandrīz apspļaudīju visu kompi ar tēju. Tēju ar pienu, estētiski. :-))
aberz
Re: Sapni
27.08.2010 13:28
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> A es kad piekožos, es vienkārši miegaina
> palieku un beigās atlūstu. Pie tam no diezgan
> mazām devām.
tas no zaalem, ciclodols pastiprina alkohola ietekmi
zālēs ir iekodēts tas ka tu naksi pie psihiatra, nu pie
zalēm, viņas pievelk, bet atrodamas tikai tur hehehhe :-)
bucas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: