Nez laikam tomēr..

Aizsāka existential fool 

Nez laikam tomēr..
02.09.2010 22:55
Sviests ir visa šī eksistence. Kāda jēga no visa šitā sviesta? Ja neesi atradis savu ceļu dzīvē- tad atliek vien verga liktenis. Pie dirsas visus tos mēslus. Varbūt labak pašam noteikt gala laiku un to arī īstenot. Tas būtu tikai saprātīgs lēmums... un attiecīga rīcība protams. Šī pasaule ir tik piedirsta un korumpēta, mūsdienu verdzība ir uz katra stūra. Pilnīga hiuņa. Pretīga sistēma, nu priekš vājajiem toč. Karoče- laiks savjazvatj.
Re: Nez laikam tomēr..
02.09.2010 23:18
...piedod, bet uz Tevi, man šķiet, attiecas manas paziņas uzskats, ka depresiju ārstē ar badu un smagu darbu... nebūs laika tik daudz filozofēt, varēsi vnk dzīvot...
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 09:01
e/f, nu te Tu esi iemests un te Tev kādu laiku jāuzturas. Izdomā kaut ko interesantu...

Bet vispār es vakar arī apfilozofēju domu, ka patiesībā esmu piekrāpta;)
Bērnībā domāju, ka visas problēmas (aizliegumi) beigsies, kad izaugšu liela. Kad izaugu liela, izrādījās, ka visādas spēlītes turpinās pieaugušo pasaulē. Un, kas ir vēl trakāk, kad esi izdarījis visu, gan mācījies, apprecējies, bērnus audzinājis, tad atklājas, ka pasaulē eksistē vēl arī visādas slimības un vecums neizskatās pievilcīgs- no šāda aspekta tiešām sviests pilnīgs.

Bet, -ir taču arī foršas lietas, īpaši, ja visam pieiet radoši:D
Izbaudi:)
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 11:00
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...piedod, bet uz Tevi, man šķiet, attiecas
> manas paziņas uzskats, ka depresiju ārstē ar
> badu un smagu darbu... nebūs laika tik daudz
> filozofēt, varēsi vnk dzīvot...

Es varētu teikt- lai Tava paziņa iet dirst. Šito zin katrs pēdejais stulbenis. Kur tad ir tā bada terapija un cik maksā?..
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 13:43
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ,,, Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ...piedod, bet uz Tevi, man šķiet, attiecas
> > manas paziņas uzskats, ka depresiju ārstē ar
> > badu un smagu darbu... nebūs laika tik daudz
> > filozofēt, varēsi vnk dzīvot...
>
> Es varētu teikt- lai Tava paziņa iet dirst.
> Šito zin katrs pēdejais stulbenis. Kur tad ir
> tā bada terapija un cik maksā?..


Neko nemaksā. Tagad krīzes laikā var arī izbaudīt.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 14:55
Sviesc! Existential atkal kāpj uz tā paša grābekļa. Tak nekas nemainīsies, ja neko nesāksi darīt. Atrodi kaut kādu nodarbošanos. Vismaz novirzīsi domas uz kādu laiku un uztaisīsi atslodzi. Uz pasauli dusmoties ir bezjēdzīgi un neko tu tur nepārtaisīsi. Mainīt var tikai sevi. Ņem labāko, ko vari, vai kāp no šī vilciena laukā.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 15:06
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Neko nemaksā. Tagad krīzes laikā var arī
> izbaudīt.

Tā nav nekāda krīze, bet normāls kapitālisma etaps, kam sekos vēl neviens vien tāds nākotnē. Tas viss apzināti netiek mainīts, jo citādi noteiktas personas nevarētu taisīt piķi tādos apmēros kā tagad. Vergi pievilks siksnu, atdos sevi par kapeikām, pārējie nospļausies un rullēs tālāk.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 15:12
Fuzzy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sviesc! Existential atkal kāpj uz tā paša
> grābekļa. Tak nekas nemainīsies, ja neko
> nesāksi darīt. Atrodi kaut kādu nodarbošanos.
> Vismaz novirzīsi domas uz kādu laiku un
> uztaisīsi atslodzi. Uz pasauli dusmoties ir
> bezjēdzīgi un neko tu tur nepārtaisīsi.
> Mainīt var tikai sevi. Ņem labāko, ko vari, vai
> kāp no šī vilciena lau

Cenšos jau cenšos... bet nu pašvaki sanāk.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 15:23
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > Neko nemaksā. Tagad krīzes laikā var arī
> > izbaudīt.
>
> Tā nav nekāda krīze, bet normāls kapitālisma
> etaps, kam sekos vēl neviens vien tāds
> nākotnē. Tas viss apzināti netiek mainīts, jo
> citādi noteiktas personas nevarētu taisīt piķi
> tādos apmēros kā tagad. Vergi pievilks siksnu,
> atdos sevi par kapeikām, pārējie nospļausies
> un rullēs tālāk.

Tu esi liels gudrinieks e/f.
Kāpēc Tev neuzsākt savu biznesu? Būtu kāds azarts, un, ja cilvēkam smadzenes strādā, ar nodokļiem arī var tikt galā.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 15:26
-------------------------------------------------ai.



Edited 2 time(s). Last edit at 03.09.2010 16:15 by existential fool.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 15:55
existential fool

Es nezinu kāds Tu tur esi dzimis bet Tu esi viens no tiem foruma iemītniekiem kam patīk atrasties tajā stāvoklī kurā esi un neskatoties uz visām žēlabām neko nemainīsi savā dzīvē kamēr skarbi apstākļi Tevi nepiespiedīs... Piedod ja aizvainoju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 16:35
Nu tad, fool, davai marš uz terapiju, i būs Tev svētki.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 16:39
Par ko vispār iet runa? :)
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 16:56
Foršs laiciņš ārā:0 izej pastaigāties, noķersi kādu kaifu.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:03
Nu gan foršs. :)) Man nav gumijnieku diemžēl.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:09
Tieši tāpēc...delfos tauta saka:un esmu laimīgs tāpēc:) (ne gluži par gumijniekiem:DDD)
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:10
Kāpēc? Tāpēc, ka lietus līst?
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:12
Nē, nu jā- kad aiz loga līst- tad forši. Bet kaut kur slapjam vazāties- vairs ne visai. :))
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:14
e/f, nē, ne tāpēc;)

Bet iedomājies, kad būsi izlijis slapjš un nosalis, ienāksi iekšā, pārģērbsies un būs tik forša sajūta.:)
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:18
Ā, nu jā. Esmu ta darījis, bet tas prieka mirklis tomēr ir tik mazītiņš.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 17:40
Bet tos var sakrāt un atcerēties, kad ir drūmas domas. Tā vienkārši apzināti ņemt un atcerēties izjūtas.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 18:59
A man patīk vējš un pat lietus patīk. Šodien gāju pa ielu zem sava skaistā lietussarga, kājas mazliet slapjas, bet mājās atnākot, tak tos apavus novilks. Tagad mani gaida karsta vanna un kārtīgs Agatas Kristi krimiķis. Smaidīgu vakaru šeit tusējošajiem! :-)))
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 20:57
gaga
Malacis! Es beidzot arii pamazaam ieeju savaas sliedees :) Bet laikam taapec ka ne tagad ne tuvaakajaa laikaa nav paredzami tusinji un paargaajieni lielaas kompanijaas :))) Samierinajos ar to, ka rudens ir klaat... taa kaa aaraa laiks paliek arvien neomuliigaaks, tad pamazaam saaku justies labaak maajaas - nemoka domas par to, ka buutu kautkur jaabrauc ar kompaniju pie dabas.... ietinos maajokla gaisotnee kaa siltaa villainee... juutu, ka atkal galvaa viss sakaartojas pa saviem plauktiniem... Intereseejos par pulciniem, kuros vareetu pieteikt meitinju, driiz iesim uz teaatri, lasam gramatas... arii es pati lasu (OK - ne psihologiskaas vai gariigaas, bet daamu romaanus), cepu debeskiigus piiragus - tiesaam sanaak fantastiski garsiigi un juutu, ka man tas loooti patiik... agraak to dariiju reti, un jo sarezgitaaka recepte, jo interesantaak :))) Tas ir tik maajiigi, kad smarzo piiraags ar kaneeli pasas rokaam uzcepts! :) Un tik patiikami to notiesaat kopaa ar gimeniiti :)
Adu skaistu jacinju meitinai... Nu luuk... Adiisana ir viena laba nodarbe! Paliidz relakseeties, izjust gandarijumu par padariito darbinju - galu galaa sanaak loti skaistas lietinas :) - siltas un puukainas... tas tacu tagad buus loti aktuaali :)))
Pastaastiet, kaadas nodarbes, darbinji jums sagaadaa prieku, gandariijumu, paliidz sajusties sajaa pasaulee omuligaak, vajadziigaakam?
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 21:03
Janetty, tas gan labi, ka Tev viss iet uz labo pusi.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 21:10
existential fool
Tu uzskati, ka laiks zavjazatj tikai tapeec ka valsts korumpeta?! :)))) Visas valstis vairaak vai mazaak korumpetas! Nu un tad?! Vnk taa tas ir un ir jaapienem un mazaak par to jaadomaa. Un aizmirsti - taisniibas pasaulee nekad nebuus! Taa ir utopija! Nolaidies uz zemes un padomaa par vienkaarsaakaam lietaam - darbu (kaut straadnieka darbu), studijaam, par nodarbeem, kuras vareetu aizraut un nebuutu laika "filozofeet :)! Kad man vsaraa atvalinaajuma laikaa bija slikti... jutos kaa no laivas izmesta.... vienu briidi jau gandriiz noleemu doties pastraadaat bez atlidzibas uz beernu namu! Tas ir variants! Padomaa! Tu izaugtu savaas aciis!
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 21:22
Nezinu, cik tur iet uz labo pusi.... Pedejaa laikaa arvien biezaak saaku iedomaaties ka vajadzeetu samierinaaties ar to, ka taada esmu - kompanijaas esmu trauksmaina, un vajadzeetu to vnk pienemt. Un pienemt sevi taadu - BEZ draugiem... Taada ir manas psihes vai rakstura iipasiiba un cauri... Toties es esmu izpalidziiga, stradiiga, iejuutiga, izskatiiga un juutos omuliigi savaa gimeniitee, juutos laimiiga... Un tie tuseetaajas, ballishu karalienes? Man ir vairaakas paziistamas jaunas sievietes, kuras ir sabiedriskas, skaistas, ar daudz draugiem, "dusha kompaniji" , bet ikdienaa vientulas - dzivo vienas pashas un nesanaak izveidot gimeni......... lai gan vinas to loti veelas.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 21:55
Tas ir īpatnēji ar Tevi, jā, ja ir dikti bail no sabiedrības, varbūt tumšā ziema un rudens ir patīkamāks laiks, jo ļaudis vairāk ieiet sevī un tik ļoti nejūti, ka visi tusē, bet Tu ne.

Parasti jau visiem depresīvajiem uz rudeni paliek čābīgāk. Ja šitās zāles palīdz, tad nemētājies šurpu turpu. traki jau ir tai depresijā būt, viens bij labi pateicis: 99% miris.

šon izlasīju, ka dzīvnieku patversmei vajag avīzes, kartonu, tīras lupatas (vecus palagus utt.), segas, bļodas... es laikam ar to mazliet nodarbošos. neesmu nekāda briesmīgā dzīvnieku glābēja, bet šķiet, ka tāda cietsirdība kā tagad nav agrāk piedzīvota. no ziņām šai jomā slikti metas. par valsti es vispār nedomāju vai domāju ļoti maz, visur pasaulē ir sastopams viss; svarīgi ir, ko mēs katrs kaut mazliet varam izdarīt tur, kur esam.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 22:01
Nē, ne jau tur tā lielā vaina, ka korupcija un tamlīdzīgi, bet visa sabiedrības sistēma ir galīgi sadirsta. Tie, kas vislaik kuļās tur iekšā- tiem viss liekas kārtībā. Bet kad paskaties uz to visu no malas, tad nevar noticēt- vai tā ir patiesība vai tikai gļuks. Nekas būtiski nav mainījies no viduslaikiem un feodālisma- forma tikai cita un cilvēkiem lielāka pārvietošanās brīvība. Bet paļubomu- lielākā daļa sabiedrības ir vergi, tikai par algu. Jau kurā tur 17. gadsimtā tika izdomāts, ka efektīvāk un ērtāk vergiem ir samaksāt kādu algu- lai tie paši meklē sev ēdamo un guļasvietu un nāk tik rubīt, nekā kungam pašam vislaik viņus barot un izguldināt. Wage slavery. Tad ir neliels vidusslānīts, amatnieki un tad aristokrātija. Tā pati vien hierarhija.
Daudzi cilvēki mirst badā un nevar atļauties pat ārsta pakalpojumus, bet vienai daļai bankas kontos un īpašumos- miljardu miljardi, kas tikai aug un aug, a paši tik sēž un kasa kuli. Un vēl izdomā- kur pakarot, pašaut bārdainos un uztaisīt vēl kādus bezjēdīgus miljardus. Vai tanī visā ir kaut nedaudz saprāta? Vienīgā atšķirība no senajiem laikiem, ka uz ielas vairs nevar pateikt- kurš ir kurš- vergs vai biezais.

Laiks iet uz priekšu, bet cilvēka prāts un domāšana, tūkstošgadēm ejot, neevoluciē itin nemaz, pat ne čutj čutj.
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 22:07
Un vislaik visu vajag vairāk un vairāk un vairāk!!! Kada sūda pēc? Tas progress ir pilnīga huiņa. Tie ir kaut kādi jocīgi instinkti cilvēka prātā, vai kas. Kāpē nevar visi vnk normāli dzīvot un izbaudīt savu laiku?..
Re: Nez laikam tomēr..
03.09.2010 23:42
Jāsaka, ka tas progress patiešām ir manāmi iegriezies dirsas virzienā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: