Par nikiem un citiem murgiem

Aizsāka Fuzzy 

Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 10:54
Pilnīga beztēma, bet... Kāpēc cilvēki šajā forumā izvēlas tādus segvārdus, ka nevar saprast vai to raksta sieviete vai vīrietis. es jau pats neesmu labāks, bet tā tendence man liekas uzkrītoša. varbūt man vienam tā liekas :O Varbūt šizofrēnija sākas. Vispār sāku baidīties, man viena draudzene stāstīja, ka darba kolēģes dēlam visu laiku tanki rādās pa ielām braucot u.t.t. man ar pēdējā laikā visādi murgi: karš, dabas katastrofas ar sagrautām mājām, pa ceļu ejoši klauni, kurus es apdzenu ar velosipēdu. Un tam kolēģes dēlam esot šizofrēnija.
Nu jā par tiem nikiem. Varētu pie reģistrācijas pielikt papildus lauciņu, kurā izvēlēties dzimumu, kurš attiecīgi pēc tam foruma ieraksta kaut kā attēlotos. Kaut gan piekāš. Kā ir, tā ir.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 11:32
nezinu, man ātri skaidrs, kas kurš ir. mans niks, cerams, ir skaidrs, lai gan pretrunīgs... es viņu patiesībā gribētu mainīt, bet visi mani pazīst šitā, tāpēc niks paliks kā vēsturiska parādība.

kamēr Tu uztraucies par tankiem, tikmēr viss ok, kolēģes dēls noteikti tic, ka tie tanki ir.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 11:48
Iespējams, ka viņš tiešām no rīta skrien pie loga skatīties kā šie brauc. Tik traki ar mani laikam nav, bet pēc tādas murgainas nakts nejūtos arī izgulējies.
Dažreiz man pieriebjas tas viss: ir ilgstošāki periodi, kad viss ir labi un liekas nu jau viss būs forši un tad atkal sākas amerikāņu kalniņi. Garastāvoklis neizskaidrojami nokrīt lejā, pastiprinās fobijas. Tieši šinī brīdī mani pārņēmusi sajūta, ka viss atkal ir saasinājies un nekad nebeigsies. Bet jādomā jau laikam tā, ka iespējams es uz visu šinī brīdī skatos caur depresijas prizmu un tik traki jau nav. Nu sviesc kaut kāds.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 11:50
Varbūt kolēģes dēlam nav nekāda šizofrēnija... viņš vienkārši redz nākotni... Bet par nikiem runājot, ir jau viens otrs kas nemaz negrib to dzimumu izrādīt... Piemēram, uzrakstu sievietei normālu padomu... tad viņa "atklāj", ka esmu vīrietis un pasludina padomu par nekam nederīgu... jo es droši vien neķītru nodomu vadīts esmu to rakstijis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 12:27
vīriešu interese par ginekoloģiju nav nekas tipisks, bet man patiesībā būtu vienalga, kas sniedz padomu un kaut vai tāpēc sasniegdams visaugstāko baudu :)

jautājums ir tikai, vai padoms der. ja der, kaut vai to devis maniaks.

Fuzzy, Tev ir biku paranoja, ne? moš xanax, kodiens vai tml?
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 12:35
Runcene

Es kā vīriec gribu drusku pakoriģēt Tavu priekšstatu. Vīriešu interese par ginekoloģiju ir ļoti liela... tikai ne visiem interesentiem ir kaut kāda sajēga no medicīnas un spēja to visu seksuāli nesakāpinātā veidā pasniegt sievietei...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 12:40
Laikam mazliet ir tā paranoja. Dzirdēju to stāstu par tiem tankiem un nevaru īsti izmest no galvas. Un, ja nu man ar sākas šizofrēnija. Bet varbūt jau ir. Es tik te domāju, ka maniakālā depresija, VD un SF. Bet varbūt, kas nopietnāks. Iespējams tas no tās dzeršanas brīvdienās. Kaut kā sanāca iedzert stipro alkoholu gan piektdien vakarā, gan sestdien. It kā jau laikam nerekomendē neviens AD ar alkoholu lietot, bet nu tā dzīvē sanāk. Ceru, ka neaiziešu galīgā sviestā.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 12:45
tad Tev garantēti būs sūdīgi. es pat domāju, ka tas nav no AD un alko koplietošanas, bet no tā, kā Tavs rumpis tiek galā ar alko. ja ir VD, viņš tiek galā ļoti slikti.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 12:46
es kādu laiku principā nedzēru, nekad un neko. ja ir tāds darbs, kur var kaut kā dienu izvilkt, tad ok, bet es tā nevarēju.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 13:21
hmm, vot tas ir interesanti, par to alkoholu. Pamanīju, ka aptuveni ap to pašu laiku, kad sākās man lielākās psihošanas, uzreiz samazinājās alkohola deva, ko varu mierīgi panest. Tagad glāze vīna ir maksimums, ja iedzeru vairāk, nelabums garantēts. Es gan nekādas ripas neesmu lietojusi. Un uz diagnozēm man psihoterapeits arī nekad nav spiedis, līdz ar to nākas strādāt nevis ar diagnozēm, bet ar pasūtījumiem. Varbūt izdomāt kā pasūtījumu spēju izdzert puspudeli bez sekojošām galvassāpēm un miegainības? :-D
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 13:52
Nu gadījās puspudele vienā vakarā, puspudele otrā vakarā. Es jau varētu atturēties, bet kāda jēga. Nedzēris arī bieži vien nejūtos diezko labi. Bet tagad pēdējā laikā, kad sadzeras, tad viss aizmirstas uz vienu vakaru un var patusēt aiziet un padejot. Bet nu ar to alkoholu ir tā, ka katru reizi gadās nemanot iedzert arvien vairāk un vairāk. Drīz jau ar draugu laksim katrs pa pudelei. OK melnais humors. Atkarības jau tāpat neko nerisina.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 14:03
Starp citu, par niku dzimumiem, man likās, ka tu, Fuzzy, esi sieviete. Nezinu, kāpēc tā iedomājos. Tagad skatos pēc gramatiskām konstrukcijām, vīrietis. :-))
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 14:30
Nu par to jau es rakstīju sākumā. Dažreiz ir vieglāk tomēr saprast domu, ja zini vai tas rakstītājs ir sieviete vai vīrietis.

Jā varbūt rakstu tādus sievišķīgus tekstus. :) Vajadzēja tādus skarbākus, kā mežavečiem. Es tipa karoče riju ripas, nekas nepalīdz u.t.t. Karoče visi ārsti stulbeņi un forums pilns ar mīkstajiem, es tik tāds sūrais kā Čaks Noriss. :))

Man starp citu Gaga par Tevi tāda neveselīga (varbūt veselīga) interese parādījusies jau pāris postus atpakaļ. Gribētos bildi redzēt. Ko saki? Tu mēdz sūtīt bildes nepazīstamiem vīriešiem?
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 15:34
Pret bilžu sūtīšanu man ir aizture konkrēta. Diemžēl. Bet toties vairāk vietas iztēlei! :-))
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:10
OK. Nāksies visu pašam piedomāt. :D Par pamatu varētu ņemt Skārletu Johansoni vai vēl kādu Holivudas zvaigzni. kad jau fantazē, tad lai iet ar šiku. :D
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:14
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:42
Man liekas, ka meitenes/sievietes ar visādiem gļukiem vienmēr ir ļoti skaistas. Veldres ielā daudz pievilcīgu dāmu redzēju. :) Man gan nav klasiska izpratne par skaistumu, man patīk sejas "ar noslēpumu". :)
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:54
Noslēpumu?.. :)) Tas ir kā, ar šķību degunu, zaķa lūpu un tamlīdzīgi?.. :))
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:57
nezinu, nu Tu mani atvaino, ja Tu varbūt esi lesbiete...
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:58
Var būt arī Tevis nosauktās parādības, ja vien mākslinieciski iekomponētas sejā. :) Bet pārsvarā sejas kā sejas, bet vismaz dzīvas, atšķirībā no tām, kādas ir misenēm un lielākajai daļai Holivudas aktrišu.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 17:59
Es esmu biseksuāla, ja Tevi tik ļoti interesē mana orientācija. :)
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 18:02
E/f, es pagaidām tikai uz večiem esmu tendēta, bet skaistu cilvēku māku novērtēt neatkarīgi no dzimuma. Man arī patīk sejas un, ko tur liegties, arī ķermeņi ar stāstu. Man tikai nepatīk, ja tas stāsts galvenokārt sastāv no rijības un nekustības. Tas man tāds "punktiņš".
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 20:37
Man arī gadās, ka nav saprašanas kas ir kas. Par senākiem personāžiem ir skaidrība, par jaunākiem, ne visai.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
15.09.2010 22:41
Hmm? Sejas ar noslēpumu... Loti labi pateikts... man arī patīk tādas... Kad aplūkoju skaistumkonkursu uzvarētājas un amerikāņu smukulītes tad nepatīk gandrīz neviena... Vot tās mazās japānietes... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par nikiem un citiem murgiem
16.09.2010 11:14
Jūs te kaut kādu sviestu kuļat. Es gan nekur neredzu nekādus noslēpumus.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
16.09.2010 11:44
Sveiks, EF! Kā jūties? :)
Re: Par nikiem un citiem murgiem
16.09.2010 11:53
E/f, nu apskaties kārtīgāk! :-)))
Re: Par nikiem un citiem murgiem
16.09.2010 11:56
Jā, čau, Janetty. Ai, par to jušanos labāk nemaz neizteikšos.
Re: Par nikiem un citiem murgiem
16.09.2010 11:59
Tu neko nelieto? Man arī likās, ka vairs nekas nelīdzēs, bet tomēr lēni... ļoti lēni, bet pašsajūta uzlabojās....
Re: Par nikiem un citiem murgiem
16.09.2010 12:03
Lietoju viskautko- pārtiku, ūdeni, datoru, u.t.t. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: