UDHS

Aizsāka Janetty 

UDHS
15.10.2010 10:43
Sen neesmu šeit bijusi... Visādi ir gājis, bet visumā nevaru sūdzēties. "Nevaru" ja runa par mani.... pati jūtos normas robežās...
Bet... pēdējā laikā grūti bija tikt galā ar meitiņu, centāmies, darījām visu, lai viņas pārāk aktīvo uzvedību mazinātu ar fiziskām nodarbēm, bijām arī pie psihologa, neirologa (viņš sūtīja pie psihiatra), atliku vizīti līdz palika pavisam traki - meitiņa palika nepamatoti agresīva, viegli aizkaitināma, sabiedriskās vietās nevaldāma. Jūtu, ka viņai kļūst arvien grūtāk sevi kontrolēt, neieklausās teiktajā, grūti nobeigt teikumus, kosmiskā ātrumā pārslēdzas no viena priekšmeta pie cita......... haotiska uzvedība..... runā šausmīgi skaļi, satraukti... Saņēmos un aizvedu pie bērnu psihiatra... Diagnoze - ļoti izteikta hiperaktivitāte ar uzmanības traucējumiem. Ārstēšanu varēs sākt pēc EEG rezultātiem. Ar katru dienu uzvedība pasliktinās, lai gan mēs daram visu iespējamo, ko iesaka vecākiem ar hiperaktīviem bērniem.... Biju pārliecināta, ka šī aktivitāte ar laiku pāriet, bet izskatās, ka notiek tieši otrādi, un doks arī apgalvo, ka UDHS pats par sevi nepāriet un piebilda, ka mums ir pasmags gadījums un būs jālieto zāles :( Palasīju internetā par šo problēmu.... ir pieminēta smilšu terapija.... Doks atbildēja, ka tā var palīdzēt, bet tikai kā papildus terapija, vispirms jāsaved kārtībā bērns.... Tik mazam bērnam zāles? Kas viņai būs jālieto? vai tas nekavēs garīgo attīstību? Esmu krustcelēs, jo pie psihologa viņa varēja kautcik mierīgi uzvesties tikai 5 min. un tad stāvēja uz ausīm :( Nu Ok, man jau drīz 40, turklāt pirms bērna piedzimšanas kaut kā iztiku bez zālēm, bet ja sākt jau bērnībā???? Jau divi ārsti apstiprināja šo diagnozi...
Doks jautāja, kā jutos grūtniecības laikā.... :(((( man jau tad sākās lielā depresija, trauksme utt. Es zināju, ka jābūt mierīgai utt., bet neizdevās :( un var būt arī iedzimtības faktors.... Tagad iedomājos, par iemeslu var būt arī mana depresija pirmajos mēnešos ar zīdaini, kad staigāju apkārt kā ēna/zombijs :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Re: UDHS
15.10.2010 13:16
ja sevis dēļ negribēji, varbūt bērna dēļ padomā nevis par bioloģisko, bet psihodinamisko psihiatriju (psihoterapiju). valsts piedāvātā ir bioloģiskā un UDHS gadījumā pilnīgi noteikti nav vienīgā izeja. nevaru saprast, kāpēc psihiatri tā noniecina smilšu terapiju. viņiem visas metodes ir "papildus terapija", tikai viņu zāles ir "galvenās". bērniem dod neiroleptiķus, nekas jauks tas nav. lai gan šajā gadījumā secība varbūt ir loģiska.

bērnam būtu labāk (prognoze cerīgāka), ja Tu ietu arī pati. patiesībā, pilnīgi godīgi runājot, nav jēgas ieguldīt bērnā, ja neko nedari ar sevi. bērns atspoguļo Tevi, nav tur nekādas iedzimtības.

tāpat vari arī pakonsultēties ar kādu guru, nebūs vienai jāmokās ar jautājumiem pa internetu.

situācija ir tāda, kāda tā ir, bet visām situācijām ir izejas, tikai ir jāsāk kaut kas darīt, kaut tad, kad uguns pakulās.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2010 14:00 by Runcene.
Re: UDHS
15.10.2010 19:33
Bērnam dot neiroleptiķus- tas nu gan nav prāta darbs. Šīs grupas zāles ir visbīstamākās un ilgtermiņā lietojot ir saistītas ar konkrētiem organisma bojājumiem.
Re: UDHS
15.10.2010 22:19
Domāt, ka problēma ir iedzimta... Neredzu iemeslu baidīties no zālēm... jo par kādu garīgo attīstību var būt runa ja bērns ne uz ko nevar savākties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: UDHS
15.10.2010 22:23
rezultāts vien būs tāds, ka bērns ne uz ko nevarēs savākties, plus neiroloģiskas problēmas no zalēm, tas ir- dirsā galīgā.
Re: UDHS
15.10.2010 23:37
Nu tik daudz es pati zinu.... Es biju gaidijusi kaadu padomu no vecaakiem, kuriem ir beerns ar UDHS. Ieskatijos ariii calis.lv
Kaadi veel neiroleptiki?! Tas bija joks? :)))) Tos pat es netaisos lietot! :))) Es zinu, ka daziem paliidz homeopaatiski liidzekli + Magne B6 utml lietas... Kad beerns paliek mierigaaks, nosveertaaks un ar vinju var mieriigi sarunaaties, tad megina smilsu terapiju varbut ko veel... Gribeeju aprunaties ar cilvekiem, kuriem ir reaala piredze, nevis teorija no in-ta.....

existential fool
Kaa Tev iet? Vai ir kaads progress? Vai izej sabiedribaa? Kaadi varonjdarbi paveikti? :)
Re: UDHS
15.10.2010 23:55
:)) Nē, pagaidām tikai regress, nekādi varoņdarbi un vēl tā sasodītā ziema, kas nāk virsū kā melns mākonis. Nav nekā pozitīva, vien negatīvisms, cinisms un pesimisms.

Bet runājot par smilšu terapiju, es arī esmu dzirdējis ļoti pozitīvas atsauksmes no vairākiem cilvēkiem. Ir vērts izmēģināt! Un Magne B6 arī esot laba manta. :)
Re: UDHS
16.10.2010 13:35
Mahni B6 jau var vienmēr mēģināt. Glušīt iekšā tikmēr kamēr sīkais galīgi ļengans paliek... bet ir viena lieta - es nezinu vai pēc magnes lietošanas viss neatgriezīsies ar jaunu sparu... jo tur tomēr ir vajadzīgs līdzeklis kas tās smadzenes drusku "pārformatē"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: UDHS
16.10.2010 14:29
Piemēram? ku! Tu jau parasti pret visu biji, izņemot klizmu. :)
Re: UDHS
16.10.2010 15:05
nebūs neiroleptiķis, būs psihostimulators ritalīns. alga viena. bērnu psihiatri Gaiļezerā ir konkrēti zāļotāji. un es to ne jau no neta, bet no dzīves zinu. un ritalīns nav nekas labs. vēl pusaudžu gados bērni no viņa netiek nost. un jautājums ir, vai tiešām tās zāles vienmēr bija tik ļoti nepieciešamas. mammas tiek nepamatoti sabiedētas + izskatas jau labi, jo bērns paliek rāms, bet vai ir atrisināta pamatproblēma? tāpēc es ieteicu, Janetty, lai uzklausi vēl kādu specu, bet ne psihiatru, kad būs gatava EEG.
Re: UDHS
16.10.2010 15:38
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet runājot par smilšu terapiju, es arī esmu
> dzirdējis ļoti pozitīvas atsauksmes no
> vairākiem cilvēkiem. Ir vērts izmēģināt!

jā! es arī esmu dzirdējusi, ka palīdz.
Re: UDHS
16.10.2010 16:18
Nu jā, jo lieta jau ir tāda, ka bērns mutiski nevar paskaidrot, kas īsti viņu nomāc, pat pieaugušie nevar uzreiz tā īsti noformulēt. Tie iekšējie mehānismi ir tik sapiņķerēti un sarežģīti. Bērns caur spēlēšanos daudz vienkāršāk var atklāt, kas īsti notiekās viņam iekšā.
Re: UDHS
16.10.2010 20:13
Paldies par atbildeem! :)
Sodien biju pie sava doka ar meitinu, jo nebija ar ko atstaat... gaaja jautri :)))))) Bija jaagaida kaadas 15 min. Vina saceela uz ausiim visu Veldres ielas doktoraatu :)) Apsardzes darbiniece 3 reizes skreja aizraadiit, lai vina netroksno, mana daktere izgaaja no kabineta un arii aizradiija meitukam, bet shii smaida un nemaz nejuutas kautriiga vai vainiiga (es buudama tik maza vinas vietaa ja man buutu kaut vienu reizi aizraadiits, seedeetu kaa peliite).... Kabinetaa arii gaaja kaa vejs, sapleesa dokam kautkaadu suveniiru, sashvikaaja piezimju blocinju (doks iedeva vinai lai paziimee), troksnoja taa, ka mees viena otru knapi vareejaam sadzirdeet..... taads kauns :( Atvainojos, protams,...... labi, ka bija liidzi ciema kukulis :) Nevaru vairs savaldiit vinju. Doks jautaaja, kaa man iet (kaa pati juutos), es atbildeeju, ka laikam labi, nav kad par sevi vairs domaat, rakstiet to pasu AD, papildus neko nevajag... tagad galva 100% aiznemta ar meitinju....... :))))))) Bet laikam ar nerviem man ir OK, jo es vinas prieksaa par nedarbiem un aardisanos nepsihoju un sevi varu savaldiit.... Apkaarteejie jau vairaakas reizes ir jautajusi - kaa es tieku galaa ar so ziperi :) Bet ir arii bijusi aizradiijumi no svesiem ljaudiim ar pieziimeem, cik neaudzinaats beerns, kas par maati utml. :( Censos no visiem speekiem.... bet tiesi sabiedribaa vina ir iists klauns un meerkakis.... Patiik speeleet uz publiku..... varbuut buus aktrise? :)))))) Nekaadu bremzhu un kompleksu. Vedu vinju uz popgrupu (dzied pie mikrofona), daudz dejo...
Re: UDHS
16.10.2010 21:17
"...tieši sabiedrībā viņa ir īsts klauns. Patīk spēlēt uz publiku..."
Ja mājās viņa ir mierīgāka, bet sabiedrībā patīk pietēlot, tad tas nebūs nekāds UDHS. Tā būs bērnu psiholoģija. Tu zini viņas iekšējos pārdzīvojumus,kā viņa jūtās? Mazi bērni par savām dvēseles bēdām neprot stāstīt- viņi slikti uzvedas.
Re: UDHS
16.10.2010 22:05
Nee, m'ajaas vina arii staav uz ausiim, bet to man vieglaak iztureet, jo nav jaasarkst svesu cilveeku prieksaa. Vina uzvedaas ne tikai kaa klauns, bet briiziem ir agresiiva, viegli aizkaitinaama utt. To visu jau augstaak aprakstiiju.......
Re: UDHS
18.10.2010 10:34
Janetty
Pie tās psihoterapetes kur es eju ir 2 as smilšu kastes , gar sienām arī bērnu mantiņas . Tad jau tā būs tā smilšu terapija
Re: UDHS
19.10.2010 15:35
Cossa
Vai zini ko vairāk par šo terapiju? Cik maksā viena reize pie Tavas psihoterapeites? Man bail, ka pēc manas vētrainās jaunkundzes Tavas psihoterapeites kabinets pārvērtīsies par tuksnesi :)))))
Re: UDHS
19.10.2010 17:50
Nezinu cik bērniem , pieaugušiem 15 . Mana paziņa ar savu bērnu gāja kaut kur Rīgā ne pie tās kur es eju . Tūlīt atkal došos pie savējās tad uzprasīšu kas tā pa terapiju , cik viņai maksā , kas unkur vēl pieņem .
Re: UDHS
19.10.2010 21:27
Tā virspusēji paprasīju par tām smilšu kastēm , viņa teica daudzi psihoterapēti arto nodarbojas . Viņa prasīja cik bērnam gadi un es no sgrābstītām atmiņām teicu ap 5 , viņa teica tipiskais vecums šādām lietām . Bet pats šodien biju tā uzvilcies , ka neko sīkāk nepaprasīju .
Re: UDHS
20.10.2010 10:24
Cossa
Paldies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 6?
Ziņa: