SEX

Aizsāka Cossa 

SEX
18.10.2010 09:03
Tagad dzīvoju viens . Pēkšņi uznāca doma kas būtu ja būs tuvība un draudzinš atteiks . Ir bijušas visādas panikas par kurām esmu šajā forumā minējis .. bet tas vis bijis paša rokās un veiksmīgi visas tahikardija ,gremošanas, rīšanas fobijas pārvarētas . Nu galigi nesaprotu šoreiz esmu nobijies nepajokam . Domāju jāsāk AD
Re: SEX
18.10.2010 12:22
a varbūt sex ir Tava stāsta galvenā problēma?

ja tā, tad nav jēgas simptomus pa vienam apkarot. panesīsies/atvērsies sex, panesīsies viss, un būs ok.

bet tā nav tēma, par ko kāds baigi ilgotos psihoterapijā runāt. kā nekā ļoti privāti.

zāles, man šķiet, tagad gribi dzert, jo pretojies un bail. kad iedzersi, nomierināsies, bet var iznākt, ka suni aiz ausīm vairs negribēsi ņemt.

citā tēmā raksti, ka xanax iedarbojās sekundēs. knupīša efekts. galvā tas viss. lielā džeka knupītis. gribas saritināties... bail.

es teiktu, ka pienācis laiks tēmu par draudziņu sākt kustināt.
Pūka labprātīgi
Re: SEX
18.10.2010 13:16
Es vēl nedzīvoju viena burtiskā nozīmē. Bet faktiski, jā, kā vientuļā sieviete. Un sapratu, ka man domu līmenī, nākušas klāt jaunas šausmas. Ka reāli apjēdzu, ka tik ilgi jau esmu bez intīmām attiecībām un saprotu, ka nebūs jau vairāk nekas. Ka jāsamierinās ar to, ka nekā nebūs. Man ļoti ilgu laiku tas neuztaruca, jo nejutos laikam tik veca, vai slikta. Bet tagad tās domas un šausmu emocijas nāk virsū vakaros aumaļām.

Es nevaru veidot sex. attiecības ar vīrieti, kas man sen jau pretīgs kļuvis. Un nevis seksuālo aspektu pēc, bet morālo. Respekt. -seksuāli vispārliecinošākais vīrietis, ar nez kādu tehniku un tamlīdz., sievietes acīs var kļūt atbaidošs, ja nav visa cita.
Un tā kā neesmu no tām būtnēm, kam sekss ir pirmajā vietā, vai vismaz pirmajā trijniekā, tad domāju (un arī praktiskajā dzīve ievēroju), ka pat apzināti kaut kā gribēdama ko darīt lietas labā ''ārpus ģimenes'', nespētu nevienu prātīgu, atkārtoju ''prātīgu'' vīrieti ieintreģēt.

Man pat ir bailes no domas, ka vīriešiem jau pārsvarā to vien vajag. Un, ka ar citām īpašībām un interesēm, ko pati varbūt uzskatu par cilvēciski pozitīvām sevī, nebūšu vienkārši nevienam vīrietim interesanta. Jo mans ''vīrs jau vairākkārt ir teicis man, ''tu taču nedomā, ka kādam vīrietim jebkas cits varētu no Tevis interesēt....''' Un es sapratu, ka taisnība viņam droši vien ir. Ja jau viss cits šķiet vienaldzīgs. Piedevām man nav fundamentāla mērķa lekt pie kāda cita vīrieša, vai apzināti meklēt viņu. Vienkārši visām pārējām problēmām pa vidu, vai pat pa virsu, uznāk d r a u s m ī g a s , vienkārši drausmīgas skumjas..... kāda muļķe esmu bijusi, domādama, ka kaut kas cits vispār manu vai kādu citu vīrieti spētu saistīt manī. Un kad to apjaušu, tad krītu vēl dziļākā bedrē.
Pūka labprātīgi
Re: SEX
18.10.2010 13:24
Cossa, nevaru protams apgalvot, kāda ir Tava problēma. Bet īsti neticu, ka problēma ''draudziņā''. Man šķiet, ka tas ir kaut kas cits. Varbūt līdzīgi kā man? Ka neapmierina citas savas dzīves kvalitātes un tad ir bailes par seksuālo pusi arī...

Man piem. tagad sapņos arvien biežāk parādās sižeti, kad ir parastas sadzīviskas, diezgan reālas situācijas, bet tad pašā sapnī ir kaut kādi ''draudzīgi'', viegli, jauki pieskārieni no sižeta biedra. Un tajos brīžos fantastiski laba sajūta. Arī fiziskā viegluma sajūta. Kauns pat teikt, bet tāda dvēseliski laba sajūta. Tāda dabiska sajūta.

Kad pamostos un saprotu, ka tas bija tikai sapnis, gribās gremdēties tajā jaukajā sajūtā. Nu tādā, kad cilvēki var uzticēties viens otram, kad ir cieņa, pietāte, intrese un tamlīdz..

Sapņos esmu pat aktīvāka un ''uzmācīgāka'' kā dzīvē. Trakākais tas, ka pārņem baigās ilgas kaut ko tādu realizēt dzīvē.
Re: SEX
18.10.2010 13:37
Nu jā, par šo tēmu ar psihoterapeitu īpaši neparunāsi. Pie tam, ja ārsts ir sieviete.
Cossa tā jau nav tā lielākā problēma. Man uz stresa pamata arī dažreiz draudziņš atsaka. Atsaka un viss, jo laikam tajā brīdī īsti negribas. Nu vienreiz atsaka, bet pāc tam piecas reizies neatsaka. Jo vairāk par to streso, jo lieta kļūst tikai sliktāka. Tā, ka met tās muļķibas malā. Labāk izdomā kādu citu kaiti par ko cepties. ;) Bet principā, ja sieviete ir saprotoša, un tādas viņas lielākoties arī ir, tad viss būs OK. Ja sieviete pret to normāli attiecas, tad problēmas, nu ja vien tās nav smagi medicīniskas, kaut kā pašas atrisinās nākamajās reizēs.
Vispār cik ir lasīts un savas pieredzes, tad depresija arī uz seksuālo jomu iedarbojas diezgan negatīvi. Tiesa gan arī daži AD, bet ne visi. ;)
Bet, ja ir liels uztraukums, tad pirmajā reizē ar vēl iepriekš neiepazītu sievieti var apēst kādu Levitru, ja sirds spēcīga. Cik esam ar draugiem runājuši, ka, ja pirmajā reizē izgāzies sievietes priekšā, tad bieži vien tā arī būs izrādījusies pēdējā reize :D Bet, tad parasti ar laiku pierādās, ka tas arī uz labu, un jāpriecājas, ka esi ticis no tādas vaļā.
Pūka labprātīgi
Re: SEX
18.10.2010 13:57
Fuzzy Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Bet principā, ja sieviete ir
> saprotoša, un tādas viņas lielākoties arī ir,
> tad viss būs OK. Ja sieviete pret to normāli
> attiecas, tad problēmas, nu ja vien tās nav
> smagi medicīniskas, kaut kā pašas atrisinās
> nākamajās reizēs.

Manuprāt tā arī ir. Ja vien tas vīrietis sievietei šķiet interesants un jēdzīgs arī cilvēciski (ja vien neiet runa par vienas nakts attiecībām)
Manuprāt tā ir tāda iedomāta traģēdija vīriešiem pašiem savās acīs. To jau sapratīga būtne spēj iedomāties, ka no stresa visādi var būt... Tad jau arī saaukstēšanās varētu kļūt partneriem par šķērsli seks. attiecībām, jo redz nesmuku izskatās ar sarkanu degunu un asarojošām acīm!
Nezin kāpēc arī vīrieši domā, ka ar sievieti to nevarētu runāt! Manuprāt varētu mierīgi. Varbūt ne ar jebkuru vienīgi.
Arī sieviete no spriedzes var pietiekošo neatbrīvoties un kļūt nīgra par sevi.
aberz
Re: SEX
18.10.2010 14:00
Fuzzy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu jā, par šo tēmu ar psihoterapeitu īpaši
> neparunāsi. Pie tam, ja ārsts ir sieviete.
> Cossa tā jau nav tā lielākā problēma. Man uz
> stresa

nu vo un vismaz tadu kam viss ar to ir kartiba
bet shito labak risinat divata.... vai ka?

bucas
Re: SEX
18.10.2010 16:50
Cossa, da nafig tas sekss vispār vajadzīgs? Aliņš, dīvāns, televīzors. Kas vēl īstam vecim ir vajadzīgs!
Re: SEX
18.10.2010 18:12
Hmm, man ar psihoterapeitu vēl par seksu tā īsti nav nācies runāt. Esam pretēju dzimumu. Un tagad es domāju, kā tas ir, pastāv kaut kāds tabu, par visu ko, tik ne par seksu? Jeb tas jums, večiem, pašiem tāds "punktiņš".

Jo, raugi, man likās, ka psihoterapeits tāpēc arī man vajadzīgs, lai izrunātu lietas, par kurām nav runāts. Un arī tās, "par kurām nerunā".

Es te neākstos un nevienu nevelku uz zoba, es reāli nesaprotu. Jo sāku domāt, ka varbūt ar mani kaut kas nav kārtībā, ka es esmu par daudz atklāta un arī psihoterapijā tomēr vajadzētu ievērot pieklājīgas uzvedības robežas.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.10.2010 18:13 by gaga.
Re: SEX
18.10.2010 18:28
sex ir lielā ass, kas visu griež. nav tur nekādu pieklājības robežu :)

ja ir sūdzības (trauksme, bailes utt.), kas te lielajai daļai, tad caur sexu daudzam kam var tikt klāt. visādā ziņā tas, kāds cilvēks ir seksā, izskaidro pietiekami daudz no tā, kas viņu grauž un neļauj dzīvot.

cik droša un pārliecināta esmu kā sieviete... kā vīrietis. tā apmēram. imho

un katrs neapzināti zina, ar ko (vīrieti vai sievieti) būs vieglāk par to runāt.
aberz
Re: SEX
18.10.2010 19:15
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tagad dzīvoju viens . Pēkšņi uznāca doma kas
> būtu ja būs tuvība un draudzinš atteiks . Ir
> bijušas visādas panikas par kurām esmu šajā
> forumā minējis .

manuprāt tā doma pati pāries pati ... atu paprasi sievietām (sievietei), kas būtu ja atteix
nu un kas tad būtu? ja tā būtu ? kas tev, kas viņai? es domāju ka nekas un viss, citreiz varbūt utt bucas


Runcene
>sex ir lielā ass, kas visu griež. nav tur nekādu pieklājības robežu :)

atļaušos pasmaidīt, gan par ass gan pieklājības robezu

katram tā robeža ir cita, būtu pieklājīgi to cienīt ......
tas kā nu kuram laikam :-) tās sajūtas..bijušas.. varjau parunāties ar kādu, te it forumi kur
cilēki dalās gan piredzē gan sajūtās... nu

bucas
Re: SEX
18.10.2010 20:09
precīzāk būt jārunā par seksualitāti, ne par seksu, tas vairāk saīsināti. kurš tad te vēl nesen piedāvāja blondas grāmatvedes kā atbildi uz dzīves lielajiem (eksistenciālajiem) jautājumiem. mans koments ir apmēram no tās pašas jomas.

psihoterapija nav objektīva lieta. fantāzijas var saistīties arī ar psihoterapeitu. ja viņš ir profesionāls, zinās, kas tas ir. ja runa par psihiatru, tad gan es ieteiktu uzmanīties, tur viss iet pa objektīvo trajektoriju. iespējams, ka psihiatrs par pārnesēm nekā nezina.

aiziet aberz pie cienījamas padomju psihatres un atzīstas mīlestībā...

nē, nu, protams, tā nevajag. tas nebūs pieklājīgi.

vai vēl trakāk... izpauž savas seksuālās fantāzijas :))) trakums, izsauks vēl policiju, ka maniaks....



Edited 1 time(s). Last edit at 18.10.2010 20:12 by Runcene.
aberz
Re: SEX
18.10.2010 20:52
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> aiziet aberz pie cienījamas padomju psihatres un
> atzīstas mīlestībā...
>
> nē, nu, protams, tā nevajag. tas nebūs
> pieklājīgi.
>
> vai vēl trakāk... izpauž savas seksuālās
> fantāzijas :))) trakums, izsauks vēl policiju,
> ka maniaks....

ta AD un psihotrapija iet divos taxtos tiešaja un zemtekasta
pshotrapija tapat ir fantazija AD sarijas un risina kautkadas problemas utt
pagatne nakotnet ur utt tapec vinjus dzer un lido strap puslodem
milestibair milestiba, milet var ari kaķji ja nav ko milet
bet sex ir sex ....

tikai ja sak jaukt realitati ar iedomas un puslodes tad sanak sviests

redzi sieva sak vīram deputatm: tu tagad runa kā vīrs vai ka deputāts?
tapat psihiatram vaig nošķirst kad viņs runa kā pshiatrs kad nē
kā cienījams padomju psihiatrs bet ka ne psihiatrs ka ārsts konkrētajā brīdī
vai psihiatrs ir pasihiatra arī vilcienā vai pacienta radu loka utt... taka ta sanak...

redzi pat te grūīti saprast.... ka lai paruna ar civēku ka grūti noteikt šhito faktu
nu ta kautkā....

īstenibā tas ir jauki vispar kontaktet ar cilvēkiem kamēr kadam tas nesagādā problēmas

bucas
aberz
Re: SEX
23.10.2010 22:16
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hmm, man ar psihoterapeitu vēl par seksu tā
> īsti nav nācies runāt. Esam pretēju dzimumu.
> Un tagad es domāju, kā tas ir, pastāv kaut
> kāds tabu, par visu ko, tik ne par seksu? Jeb tas
> jums, večiem, pašiem tāds "punktiņš".
>
> Jo, raugi, man likās, ka psihoterapeits tāpēc
> arī man vajadzīgs, lai izrunātu lietas, par
> kurām nav runāts. Un arī tās, "par kurām
> nerunā".
>
> Es te neākstos un nevienu nevelku uz zoba, es
> reāli nesaprotu. Jo sāku domāt, ka varbūt ar
> mani kaut kas nav kārtībā, ka es esmu par daudz
> atklāta un arī psihoterapijā tomēr vajadzētu
> ievērot pieklājīgas uzvedības robežas.

Gaga
man dzīvē ir bijušas divas psihiatres. viena pat pati atbrauca
un otrajā gadījumā mēs sarunājāmies kā normāli cilvēki
un neko divdomīgu tur nejutām

arī šajā tekstā neko tādu nedomāju

ceru ka tev izdosies arī
es uzskatu ka tu esi normāla un tev tikai nav kas to pasaka
vienkāršī cilvēki ir dažādi
arī saprot katrs pēc savas saprašanas

bucas tev
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: