40 stundas un depresija

Aizsāka rasadz 

40 stundas un depresija
20.10.2010 13:04
Tikko izlasīju interesantu faktu,ka PĀRBAUDĪTS VEIDS kā iziet no depresijas ir apzināta nomodā būšana 40 stundas.Nedrīkst aizsnausties pat uz minūti-efekts zudīs.Vai kādam ir info par šādu faktu?
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 13:45
ja neārstē depresijas pamatcēloni, tad neko šitā metode neizārstē. būs atpakaļ kā likts. miega deprivāciju (48 st.) lieto stacionāros kompleksā depresijas ārstēšanā. elektrošoku jau arī lieto. ko tik nelieto, ak, kungs. kādreiz ieveda arī insulīna izraisītā komā un arī ticēja, ka ārstē.

domāšana jāmaina.
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 13:55
Kad biju dziļā depresijā (AD vēl netika lietoti), bezmiega dēļ nevarēju diennakts laikā aizmigt ne uz minūti..... Tā bija vienīgā diennakts bez miega. Pārējās naktīs iesnaudos, miegs bija caurs un murgains.... Man likās, ka es jūku prātā, likās visa pasaule palika savāda, man bija nenormāli bail, ka sajukšu prātā... ar to brīdi strauji palika sliktāk... labi ka mani pierunāja aiziet pie doka... Bet varbūt vajadzēja izturēt vēl 24 st.? :)
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 13:56
nē, Janetty, nevajadzēja. labi, ka aizgāji pie doka.
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 14:08
Man depresijas sākas un pāriet bez nekāda iemesla,ja nu vienīgi tas,ka slimoju ar multiplo skler. Iziešana no depr. bieži notiek,pēkšņi pamostoties naktī,bet,ja piemiegu,atkal viss pa vecam. Šo ziņu par 40 st. atradu mājas lapā iinuu.lv\?id=478. Autors šo faktu pārstāsta no dokumentālas filmas www.1film-online.com.
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 14:14
metodi lieto, nekas izdomāts tas nav, bet, kā jau teicu, ne uz savu galvu. depresija nav kaut kāda slimība, ko var ārstēt visiem vienādi. visam ir cēloņi, ja nu vienīgi pats uzreiz to var nezināt. un tā visbiežāk ir.

kad man sākās depresija, es arī domāju, ka nav nekāda iemesla, bet izrādījās, ka ir.

varbūt Tev tā vnk ir nomāktība?

vajadzētu pateikt ārstejošam ārstam; ja ir iespējas, var doties pie psihoterapeita, jo hroniskas slimības ļoti izsūc psiholoģiski.
Pūka labprātīgi
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 16:14
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------

bezmiega dēļ nevarēju diennakts
> laikā aizmigt ne uz minūti..... Tā bija
> vienīgā diennakts bez miega. Pārējās naktīs
> iesnaudos, miegs bija caurs un murgains.... Man
> likās, ka es jūku prātā, likās visa pasaule
> palika savāda, man bija nenormāli bail, ka
> sajukšu prātā... ar to brīdi strauji palika
> sliktāk...

Pilnīgi varu pievienoties Janetty. Es jutos līdzīgi. Ja man tagad ko tādu piedāvātu, neielaistos. Pēc sadisma izklausās.
Piedevām mani daktere ''pamocīja'' vismaz kādis pāris nedēļas, nedodot stiprākas zāles. Tās bija šausmas!!!!

Kā lielu murgu to atceros un vēl bailes, ka kādreiz tā nenotiek....
aberz
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 17:43
rasadz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tikko izlasīju interesantu faktu,ka PĀRBAUDĪTS
> VEIDS kā iziet no depresijas ir apzināta nomodā
> būšana 40 stundas.Nedrīkst aizsnausties pat uz
> minūti-efekts zudīs.Vai kādam ir info par
> šādu faktu?

nu nez kā depresiju, bet ja nav gulēts kautvai 24 stundas manas sajūtas ir citas
es domāju ka līdzīgs efekts ir... varbūt nevisiem
pec nakts pasākumiem (nav sakara ar alkoholu) man patīk tā diena pec negulēšnas

varbut neapzināti tagad kas bija sliktākas sajūtas neglēju ilgāku laiku 24 - 30 stundas
varbūt kautkas tur ir

bet saistīts ar sajūtu ka tas ir labi un normāli
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 20:51
Nez`kapeec es nesaprotu aberz rakstiito :)))) Kad izlasu vinja rakstiito, man galvaa haoss un nevaru nokert vinja domu.... :)))
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 20:52
Es domaaju ne tikai sho atbildi, bet visus komentaarus forumaa.....
aberz
Re: 40 stundas un depresija
20.10.2010 21:39
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nez`kapeec es nesaprotu aberz rakstiito :)))) Kad
> izlasu vinja rakstiito, man galvaa haoss un nevaru
> nokert vinja domu.... :)))

tā jau ir tā doma, lai būtu haosss
kautkas jau tajā galvā notiek

lasot
:-)

var nelasīt maierīgi
var lasīt, kā gribi
Re: 40 stundas un depresija
21.10.2010 23:55
Šī teorija ir absurds. Protams tad, kad tik ilgi neesi gulējis, prāts vairs nedarbojas normāli un depresija var uz laiku izzust. Bet pēc tam viss būs atpakaļ tik un tā. Līdzīga terapija varētu būt sasist stipri galvu, dabūt smadzeņu satricinājumu un arī moška depresija tiks uz laiku "izārstēta".
aberz
Re: 40 stundas un depresija
22.10.2010 00:29
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šī teorija ir absurds. Protams tad, kad tik ilgi
> neesi gulējis, prāts vairs nedarbojas normāli
> un depresija var uz laiku izzust. Bet pēc tam
> viss būs atpakaļ tik un tā. Līdzīga terapija
> varētu būt sasist stipri galvu, dabūt smadzeņu
> satricinājumu un arī moška depresija tiks uz
> laiku "izārstēta".

ja tev miegā nāk paralīze ka te vienai, tad shitas var darboties..... 3 diena nebus, bet velak mok akal
nezinu
absurds ir arī pacebo un strukturētais ūdens, bet darbojās
elektrību arī var, tikai ja esi ārsts neteikšu...
ne par 220 vai 50hz it runa, bet var...................................
massonu orgijas izmanto lidzigu lietu ka elektribu

udens ir 90% ari pauri, udenjradim ir vienigajam speja elektronu
uzladet 32 dazadas energijas un vinjs ienjem kadu 32 dazadam
orbitiam... un udens strukturas rezgjis ir citads katra bridi.......

vot i doma
Re: 40 stundas un depresija
03.11.2010 05:29
Nupat-plkst.3.06 izgāju no n-tās depresijas,kas ilga 4 mēnešus. Zinu,ka tagad nedrīkstu iemigt ne uz mirkli,tādēļ nolēmu "izklaidēties'' šajā forumā. Rīt,kā parasti momentā,pati atcelšu Welbutrīnu un atkal sākšu dzīvot normālu dzīvi nevis nožēlojami eksistēt. Un tā tas turpinās ne jau 10 gadus vien.Man vienkārši interesē,vai kādam ir līdzīga pieredze. Kad izlasīju to rakstu par 40 negulētām stundām,pati biju dziļā depresijā un vienīgā doma,kā varētu ar garantiju aiziet no šīs pasaules ar elektrības palīdzību,jo citi mēģinājumi beidzās neveiksmīgi.
Re: 40 stundas un depresija
03.11.2010 12:42
Pag, pag tā depresija tā ari beidzās precīzi uz minūti? Izklausās dīvaini lai neteiktu vairāk. Un kā tad tālāk? Negulēsi vispār jeb dzīvosi pa tādiem 40 stundu bezmiega periodiem? Starp citu parasti visiem AD ir ieteikts, ka devu jāsamazina ļoti lēnām. Es no savas pieredzes tik varu tam piekrist.
Vispār esmu ļoti skeptisks pret šādu iespējamo metodi kaut gan sava doma tur var būt. Kādreiz lielā depresīvā periodā sēdēju uz zālēm un gulēju katrā izdevīgā brīdī, bet jutos kā zombijs. Domāju, ka jo labāk atpūtīšos, jo labāk jutīšos, bet tā nebija. Depresija sāka mazliet atkāpties, kad dabūju darbu un no rītiem bija agri jāceļas un jāsaņemas. Sāku arī sporta pēc braukāt ar velosipēdu gandrīz katru dienu.
Re: 40 stundas un depresija
03.11.2010 14:31
Jā,un tādiem kā ! (ar treknu druku) klāt vēl vagaru ar ādas pletni-ar garantiju par cilvēku uztaisītu,kompānijā vēl pāris gedroicaivarus un sv;ētīgs darbs būtu padarīts nācijas glāgšanas vārdā.
Re: 40 stundas un depresija
03.11.2010 14:44
Fuzzy,atbildot Tev,roku liekot uz sirds saku,ka man depresijas vienmēr sākas konkrētā stundā un minūtē un tāpat arī beidzas.To 40 stundu bezmiega periodu neesmu mēģinājusi,man noteikti ir svarīgi neiemigt tajā naktī,kad esmu izgājusi no depr.Laikam jau cik cilvēku,tik dažādu nianšu visā tajā ,ko es saucu par "elli zemes virsū".Arī AD atmešana momentā,ispējams der tikai manā gadījumā un n-to gadu garumā tā nav mani pievīlusi ar nevienu no AD.Šonakt gulēšu normālu miegu,visdrīzāk,ka bez zālēm.Ar laiku katrs iemācās atrast optimālo variantu sev.
Re: 40 stundas un depresija
03.11.2010 15:57
Savādi, studiju laikā pirms sesijām vienmēr negulēju 2- 3 diennaktis. "Pieslīpēju" kursadarbus pa naktīm un dienu , rukāju kā zvērs.(vienmēr bija kādi atlikti darbi uz pēdējo).
Kad kursadarbi bij jāaizstāv, jutos daudz labāk. (panikas traucējumi un nervu tiki uzstājoties). Tie noklusa + vēl neliels kokteilītis sidra vai vermuta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 8?
Ziņa: