Neviens nevar atbildēt ?

Aizsāka drudzis 

Re: Neviens nevar atbildēt ?
23.10.2010 01:58
bildes vajag
Re: Neviens nevar atbildēt ?
23.10.2010 18:06
ZB, un tu tagad būtu komisijas loceklis, kurš pēc bildēm izlems manu neglītuma pakāpi. :):):) Vēl personas kodu un darba vietu paprasīt varēji.
Šī ir virtuāla vide.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.10.2010 18:06 by drudzis.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
23.10.2010 22:18
drudzis
Tu zini, gliitums un negliitums ir baigi relatiivi jeedzieni. Kas vienam skiet gliits, citam - liidz nelabumam negliits..... Piemeeram, manaa skatiijumaa fr. aktieris Belmondo ir loti negliits, bet daudzaam sievieteem vins ir/bija sexsimbols :) .... nu apmeram taa...... :)
Raita
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 00:06
Ne visai glītie vīrieši sevi salīdzina ar Belmondo. Man vīrs vienmēr atgādina, ka ir tik skaists kā "belmonbo"
Ja saka, ka mīlestība ir akla, tad tavu neglītumu mīloša meitene neredzēs.Viņa vienkārši būs kopā ar tevi. To saku pēc pieredzes savas.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 00:42
Jā, esmu sapratis, ka izskats ir relatīvs, tomēr.... ir kaut kādi rādītāji.
Belmondo,... hmm, manuprāt viņš izskatās labi,
Es nevarētu pat teikt, ka esmu tik pat skaists kā depardjē.
Man piemēram ir labs augums un ļoti glītas rokas(redziet- varu pateikt ko labu par sevi), bet seja....
Ziniet daba reizēm izveido tādas dīvainas sejas proporcijas un, ja visa kā ir par daudz, tad ir kā ir.
Tagad saprotu, ka tādas atbildes nav. Savādi...
lina
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 00:59
citreiz kad rada ekstremas parvertibas, tie cilveki raud par to, ka it ka ir briesmigi negliti, bet man nekad neviens tur briesmigi neglits nav liecies, ja vien nav kadas iedzimtas patologijas ka piemeram zakja shkjeltaa luupa vai kas tml. Vienk. nevar pateikt, ka loti skaists, bet tas jau uzreiz nenozime, ka neglits.ja neizceljas ar ipashu skaistumu - parasts, vienkarshs cilveks. Un, ja tev labs augums, tad super!
Es ari nevaretu pateikt, ka Belmondo ir neglits. Nav baigais skaistulis, bet neglits jau nu toch nav! Viena lieta ir skatities uz aktieriem un jusmot,otra, ka dzive tadi skaistulji biezhi vien nekam neder.
aberz
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 01:28
lina Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> citreiz kad rada ekstremas parvertibas, tie
> cilveki raud par to, ka it ka ir briesmigi
> negliti, bet man nekad neviens tur briesmigi
> neglits nav liecies, ja vien nav kadas iedzimtas
> patologijas ka piemeram zakja shkjeltaa luupa vai
> kas tml. Vienk. nevar pateikt, ka loti skaists,
> bet tas jau uzreiz nenozime, ka neglits.ja
> neizceljas ar ipashu skaistumu - parasts,
> vienkarshs cilveks. Un, ja tev labs augums, tad
> super!
> Es ari nevaretu pateikt, ka Belmondo ir neglits.
> Nav baigais skaistulis, bet neglits jau nu toch
> nav! Viena lieta ir skatities uz aktieriem un
> jusmot,otra, ka dzive tadi skaistulji biezhi vien
> nekam neder.

bez mīlestības bērni nedzimst, neesmu redzējis, ka kādai dēļ nesmukuma nebūtu bērnu
vai sevi cienīt unt ad viss bus OK citia arī cienīs
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 06:05
drudzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ZB, un tu tagad būtu komisijas loceklis, kurš
> pēc bildēm izlems manu neglītuma pakāpi.
> :):):) Vēl personas kodu un darba vietu paprasīt
> varēji.
> Šī ir virtuāla vide.

biezhi vien negliituma sajuuta ir tikai praataa. taapat kaa dazhas/dazhi iedomaajas ka ir baigaas skaistules vai skaistulji..... taapeec lai turpinaatu teemu vajadzeetu redzeet vai tieshaam ir kaa saki jebshu tikai saliidzini sevi ar nezkaadu proporcijas "etalonu ".
kurkulis
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 08:16
drudzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Psihologi ir aprakstījuši mazvērtības
> kompleksus, esmu tos apzinājies, bet es neredzu
> risinājumu. Kas man var mainīties, ja realitāte
> griež.
> Iespējams man teiks, uzlabo savu izskatu, bet
> realitātē tas nav iespējams, var nedaudz
> uzlabot šo to - frizūru un apģērbu, figūru,
> sievietes - meikapu. Bet ģenētiskās dotības
> tāpat neiespējami mainīt, piemēram sejas
> mīmiku, proporcijas, kaulu uzbūvi.
> Pat tie, kas ir devušies pie plastiskā ķirurga
> neko jau daudz nav uzlabojuši.
>
> Nesaprotu, kā samierināties ar realitāti. Tas
> ir drausmīgi.Tā ir neveiksme. Man bija viss -
> izglītība, spējas, man par daudz ko būtu
> jābūt pateicīgam, pilnīgi viss , ko varēju
> panākt - sapratu, ka ir realizējams, bet es
> nekad tā īsti nedzīvošu savas ārienes dēļ.
> Tas mani dzen neirozē.

Nu vispār tas ir šausmīgi un tas ir fakts un ja kāds mierina, tad ir vēļ trakāk.. bet no citas puses vaig skaitīt plusus.
Tev nekad nebūs draugu tikai ārienes dēļ
Arienes defektu var izmantot kā efektu un kopt iekšējo pasuli attīstīt citas īpašības, kas izraiza pozitiīvu attieksmi
no citiem un arī mīlestību no pretējā dzimuma
Piem, ja man nav naudas man nekad nebūs mīlestības naudas dēļ

Gavenais būtu censties nekultivēt sevī ļaunumu un necensties pasaulei atriebties par savu tādu
stāvokli... un tad padomā, ka ir cilvēķi kuriem ir vēļ ļaunāk... kuriem ir smagas slimības
vai piemēram psihiskas novirzes, citi piedzimst piemēram ar abu dzimumu dzimumorgāniem
vai arī tie cilvēki kurus vispār nerāda sabiedrībā bet tura izolācijā no tās.. tad tavs stāvoklis ir
salīdzinājumā tīri neko... jo skaistais meklē par kuru ir skaistāķs...

katrā ziņā skaistums ir relatīvs jēdziens...
ir mākslinieki kuri savā mākslā attēļo nevis skaistumu klasiskā izpratnē, bet
pavisam citādu... nu un vai tad tas nav skaisiti...

nu sakistuma dēļ
bet skaudības dēļ ir izdarītas daudzas sliktas lietas
tapēc vaig uzmanities neiekrist ļaunumā

neirozes ir šturnts, neirožu dēļ var satikt draugus, kam arī ir neirozes
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 14:07
doma, ka kādam ir vēl ļaunāk, parasti nelīdz.

drudzim ir neveicies ar vidi un cilvēkiem. arī ar to skolotāju, kas pati savu kompleksu dēļ negribēja, lai viņam izaug spārni. ir ļoti slikti, ja nākas sastapt tādus cilvēkus, kamēr neesi gana stiprs. man arī tā ir bijis. bet nekas, jāmeklē varianti, kā sevi īstenot. cilvēki runā sliktu tikai tāpēc, ka paši jūtas maziņi.

te tiešām nav nekā objektīva. kaut vai krokodils... un kāda kādam daļa. jo maziņāks cilvēks, jo grūtāk viņam pieņemt atšķirīgo.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 16:24
Drudzi, es varu saprast, ka mēdz būt reālas kroplības, bet tās parasti ir negadījuma sekas. Šad un tad uz ielas satieku vienu šādu cilvēku, viņam sejas vietā faktiski ir viena liela rēta. Lasīju reiz interviju ar viņu, stāstīja par uzsprāgušu gāzes plīti.
Uz viņu tiešām man grūti skatīties. Bet nezinu, kā būtu, ja tas man būtu mīļš cilvēks.

Visas pārējās lietas, nu es tiešām mēģinu iedomāties, kas būtu ekstra neglītais variants. Milzīgs deguns ar kārpām, uzacis saaugušas pa puspieri, vaigi pilni ar strutainām pinnēm un rētām, sapuvuši zobi, ko neaizsedz zaķa lūpa, milzīgas izvalbītas pelēkdzeltenas acis, āda tik taukaina, ka pil, ausis noaugušas ar matiem? Un tas viss vienā cilvēkā?

Es, droši vien, pārspīlēju, un tas jau izskatās pēc ņirgāšanās. Bet es tiešām no sirds novēlu sakārtot galvu un drīzāk no iekšpuses, tad varbūt arī ar ārpusi būs vieglāk dzīvot. Latvijā ir atrodami jēdzīgi psihoterapeiti, jogas skolotāji, mācītāji, vai kas nu vēl sirds mieram vajadzīgs.
Raita
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 16:33
Slavenības un naudas maisi savu pasaulīti nopērk.Bet vai ir laimīgi? Departje vai Belmando vai Stalone...tas ko mēs par viņiem lasām un dzirdamir tikai zināmā redzamā puse. Bet otra dzīves daļa , kad viņi ir tikai paši ar sevi un savu vientulību. Varbūt ne vienai vien slavenībai ir skaudība par to ka Tev "drudzi" draugi ir ĪSTI ne nopirkti.Ka tevi neapskauž un neglaimo. Bet īstu draugu atrast un paturēt...tā ir dieva dāvana.
Visa dzīve jau sastāv no daudžam mazām laimītēm, kuras pat nrmanām. Bet katra mazā neveiksmīte un ķibelīte jau mums ir liela nelaime.
Tādi nu mēs cilvēki esam.
Ja tev ir glīts augums(kas mūsdienās ir liels retums) un skaistas rokas...(sievietes vienmēr skatās uz rokām). Tas ir baigi forši.Liec to visu lietā!
Vispār ir trīs lietas uz ko paskatās sieviete satiekot vīrieti. Tā dara visas un neapzināti.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 20:30
Tā, tā, tā. Tagad sīkāk. :) kas ir tās trīs lieats uz ko sievietes skatās. Un kāda jēga skatīties vīrietim uz rokām. rokas visiem kā rokas. :O Varbūts skatās cik stipras un vai ir koptas? Kaut kā tā?
Raita
Re: Neviens nevar atbildēt ?
24.10.2010 21:06
Nez vai būtu labi atklāt sievišķīgus noslēpumus???
Par rokām runājot...noteikti sieviete (es atkārtoju-sieviete) redzēs vai rokas ir tīras, koptas, t.i.nagu tīrība ,stipras,pirkstu garums, rokas spiediens sveicinoties.....jo....rokas(pareizās) ir galvenais kā dēļ mēs bieži zaudējam galvu...Jā, jā..
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 12:38
Ja neskaita seju, tad ļoooti daudzas sievietes pievērš uzmanību/patīk sekojošais: muskuļotas rokas (saprāta robežās)..... no tādām rokām grūti atraut skatienu :))), garš augums, plati pleci, smuks dibens, labi smaržo (kāds smalks parfīms, nevis "Šiprs", bet no "Kolonnas" piedāvājuma), saskaņots apģērbs - piemēram, nesaprotu, kā var aut kājās kovboja tipa zābakus pie uzvalka biksēm, jeans ar žaketi no uzvalka utt..... Un kas attiecās uz mani (daudzas sievietes apgalvo pretējo), man patīk, kad vīrietis gludi skuvies un kopj sejas ādu. Nezinu, kā var patik ar bārdiņām, ūsām vai 3 dienu rugājiem.... Pēdējāis variants - pēc skūpstīšanās man saskrāpēta seja, pirmie divi varianti - reti kam piestāv (lai gan ir kam ļoti labi piestāv), bet par skūpstīšanos ar tādu vīrieti pat domāt nepatīkami :)
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 13:03
A man patīk trīs dienu bārdiņa un skūpstīties netraucē. Varbūt esmu jau pieradusi... :-))
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 14:01
Man gan nepatīk ar vaigu vai lūpām pieskarties smilšpapīram :) Ja āda pastāvīgi berzējas ap kautko asu, paliek biezāka un nejūtīgāka :))))
delta
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 15:24
Mazvērtības komplekss ir baiss spēks:((( Ja jau pat skaistu cilvēku viņš spēj nospiest pie zemes un neļauj dzīvot normālu dzīvi, tad ko nu runāt par kādu, kam tiešām nav ar izskatu paveicies.
Lai ko arī kāds cilvēkam ar mazvērtības kompleksu neteiktu un lai ko apkārtējā dzīve skaidri nepierādītu, viņa kompleksa pārņemtais prāts to vienkārši atgrūdīs.
Gan vēsturē, gan tepat ikdienā mums visiem apkārt ir vesela plejāde maza auguma, pēc vispārpieņemtajiem standartiem neglītu vīriešu, arī cilvēku ar īstiem fiziskiem defektiem, kam ir tik spēcīga, valdzinoša personība, ka arī bez bieza naudas maka viņiem ir gan draugi, gan liela uzmanība no pretējā dzimuma. Bet Tu vēl saki, ka Tev ir labs augums, skaistas rokas… Ech.
To arī vienmēr atceries, Drudzi, ne jau Tavs izskats ir tas, kas Tev saindē dzīvi, bet Tavs mazvērtības komplekss.
Raita
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 15:58
Pilnīgi manas domas -delta.
Tikai mirinājuma maz tam , kas pārdzīvo šo kompleksu. mēs te parunājam un liekas, ka kas tur ko nesaņemties un nesākt dzīvi uztvert savāda,
"drudzis" droši vien domā, ka mums jau viegli runāt, ja pašiem viss kārtībā!
Katrs mēs ar savu dzīvi un domām paliekam viens. Un tad nu kā ir tā ir...
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 16:19
"drudzis" droši vien domā, ka mums jau viegli runāt, ja pašiem viss kārtībā!
Ar mani gan nav viss kārtībā un es Drudzi ļoti labi saprotu, lai gan mūsu problēmas ir mazliet atšķirīgas :) Manu problēmu apspriešana šeit, forumā neatrisināja tās, bet tik un tā palika vieglāk ap sirdi :) Arī tā apziņa, ka es neesmu vienīgā ar savām bailēm no sabiedrības.....
Re: Neviens nevar atbildēt ?
25.10.2010 23:24
Paldies par atbildēm.
Jā, nu tomēr daudz ko saprotu tagad.
Jāstrādā būs ar mazvērtības kompleksiem.( jo kas gan cits atliek:):):) )
paldies, ka arī neliekuļojāt, no sērijas - aizej pie friziera vai stilista uzlabosi passajūtu, viss jau ir tik tavās iedomās u.t.t
Arī paldies, ka ļāvāt atklāti runāt par tādu tēmu jo dzīvē es vairāk izvairos runāt par šo apstākli, un atklāti vēl neesmu teicis, ka esmu neglīts, ja vien tikai caur zemtekstiem ļoti tuviem cilvēkiem.



Edited 3 time(s). Last edit at 26.10.2010 00:11 by drudzis.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
27.10.2010 23:02
Drudzi, tava tēma mani patiešām aizkustināja. Klau, man rodas patiesa interese par tavu ārējo izskatu. Nespēju noticēt, ka cilvēks var būt TIK neglīts!
Zini, man ir viens jauks piemērs, man ir labs bērnības draugs, kura ārējais izskats …-nuuu teiksim tā, parasti meitenes viņu uztvēra kā vienkārši jauku cilvēku. Puisim laba izglītība, tagad atbilstošs darbs. Tikai 27 gadu vecumā sācis pirkt atbilstošu apģērbu utt
Tagad parādījusies meitene … sex … šim arī pašapziņa cēlusies.
Par sevi runājot. Cilvēki man saka,ka esmu ļoti simpātiska-meitenēm skauž, puiši sit kanti, taču man bieži ir tādas dienas, ka jūtos neglīta.Tik neglīta, ka negribas iziet sabiedrībā. Iespējams, tā ir bērnības "neglītā pīlēna" ēna.
Jautājums tev, vei Repšes kungu uzskati par glītu tipiņu :)? …izskatās, ka šim ar karjeru un intīmo dzīvi viss bumbās.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
29.10.2010 13:20
Un Lielbritānijas princis Čārlzs? :)))))
kamene
Re: Neviens nevar atbildēt ?
29.10.2010 22:04
Patiešām, Drudzi, ja tu nedaudz ieskicētu savu ārieni, varētu novērtēt, vai tu patiešām esi tik neglīts?
Re: Neviens nevar atbildēt ?
31.10.2010 00:10
Princis čarlzs - manuprāt dzīvot var, Repše - ja nu vinš lasa šo sadaļu...vinš tomēr tāds emocionāls, negribās apspriest.
Piemēram marty feldman vai Shane MacGowan.

Izskats jau ir subjektīvs, tomēr ir kaut kādi rādītāji, kuri tomēr uzrāda " patiesību".
NO maniem draugiem/draudzenēm var just to atšķirību uzvedībā, atkarībā no izskata. Tas ir savādi, un man jau ir sajūta, ka vērojot cilvēku, es apmēram jau zinu, kāda būs viņa uzvedība, vai būs komplekss.
Viens no maniem studiju biedriem un draugiem arī pats atzīst, ka ir neglīts, un es arī to redzu. Mēs esam tādi kā bēdubrāļi, tomēr vinš ir pozitīvāks, jo mierina sevi ar domu, ka vīrietis var atļauties būt kā mēŗkaķis(precīzi neatceros, bet likās tik naivi), un tad var dzirdēt kā citi viens otru apspriež, un es no savas pozīcijas redzu, kā apkārtējie kritizē viņu. Tomēr daudz trakāk iet sievietēm. Redzu to pēc vienas savas paziņas, viņa reti kad ir skaidrā, bļauj uz apkārtējiem, pazemo, pastāvīgi provocē, un jā viņa ir neglīta un ļoti smagi iet viņai. ļoti nepatīkams cilvēks, pazemo arī mūs, visu pasauli, bet vienmēr daudz ko piedodu, jo dodu atlaides uzvedībā cilvēkiem, kuriem nav paveicies ar izskatu.
Re: Neviens nevar atbildēt ?
31.10.2010 01:39
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:29 by R..
aberz
Re: Neviens nevar atbildēt ?
31.10.2010 06:19
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
s no mazotnes, spogulī nav jāskatās - var
> apskatīt pasauli, tusēties. Tam pofig ko citi
> domā.
>

īstenībā problēma ir pavisam citur, personisko dzivi vaig risināt. sabiedrībā lien ārā tie kuriem mājās nav kārtības vai sieva sit pa galvu
arī nauda personiskajās lietās ir tikai veids kā pierunāt to ko nevar dabūt åiz mīlestības, tāpat vai kauvai ieraduma.....
īstenībā ja ir dabūts tas kas ir jādabū, tad skaistums ir tikai traucēklis.....
īstenībā es nesaprotu kāpēc sabiedrībā jābūt skaistai vai skaistam
jo skaistums dabā ir pretējā dzimuma aicināšana, bet nu ar lielu mānīšanos, svešām smakām utt
tad kam tev vaig lai tev pretējais dzimums metās pakaļ, ja tev viņu nevaig vai ir jau pie rokas..

a vispār par ko bija tēma? :-)

cilvēkam vaig tīru ūdeni
tad viņš ir ar saviem gēnu radītajiem parametriem nu kā dievs radījis, un tad arī viss apkārt pielāgojas
tādam kāds viņš ir
bucas
Re: Neviens nevar atbildēt ?
31.10.2010 11:15
R.
Tu joko???????? :))))))))) Nepamaniiju tur citu viirieti... bet tas ar tetoveejumiem.... Nu zini ko.... Manupraat loooti sexiigs viiriskiigs viirietis.. nav skaistulis, bet man taadi labaak , ne kaa Breda Pita liidzinieki!
Re: Neviens nevar atbildēt ?
31.10.2010 13:14
Es šeit runāju tiešām par neglītumu, labākajā gadījumā par "tautās kā saka" - krokodīliem, frīkiem, citplanētiešiem (es piemēram esmu visi 3 in 1).

R pieminētais, manuprāt, ir pilnīgi normāls puisis.
aberz
Re: Neviens nevar atbildēt ?
31.10.2010 13:26
drudzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es šeit runāju tiešām par neglītumu,
> labākajā gadījumā par "tautās kā saka" -
> krokodīliem, frīkiem, citplanētiešiem (es
> piemēram esmu visi 3 in 1).
>
> R pieminētais, manuprāt, ir pilnīgi normāls
> puisis.

tas tas tev tikai uzdzen cenu
tūlīt kādai paliks tevis žēl un viss bū ok
tikai nedzr tos sssssliktas lietas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: