marihuāna..?

Aizsāka existential fool 

marihuāna..?
27.10.2010 04:43
Oho



Edited 5 time(s). Last edit at 11.12.2010 18:47 by existential fool.
Re: marihuāna..?
27.10.2010 04:48
-------------------------------------------------------------



Edited 4 time(s). Last edit at 11.12.2010 18:49 by existential fool.
aberz
Re: marihuāna..?
27.10.2010 04:53
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda velna pēc tā nav standart-psihiatriskā
> medicīniskā zāle?

lab ex beidz mulkji laist
marihuana
vot iemācies lādēt cilvēkus kā ekstrasensi un tad dod vaļā par psihiatru
varēsi rakstīt zālītes kādas gribi, ko tur ar marihuanu chakarēties
vai sēdēt kantorī un ķert nabaga narkomānus kā zivis , lai paši ķeras
naktīs jāguļ vai arī jādarbojās, nevis jāaa pie ekrāna
tev maxa parto vai?

manuprāt vienlga ka pelnīt
vvvaaaa ne
gudreli
aberz
Re: marihuāna..?
27.10.2010 05:06
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pietam, mietpilsoņu zināšanai, marihuāna ir
> viena, ja ne vis mazāk kaitīgā viela cilvēka
> organismam. Neticīgie, lūgtam, lietot gūgeli un
> citus resursus, kur pierādījumu ir pa pilnam.


tu runā tā itkā tev uzpleči būtu ko noplēst
par pierādījumiem runa zinātnieki
pārējie tikai meklē, jo nevar atrast, jāmācās
ir nevis diplomi jāpērk, tad nebūs problēmas

bucas
bbbbbbrrrrrrrrrrrrrrr
Soross
Re: marihuāna..?
27.10.2010 09:30
Par Zālītes tēmu .
Raksts no tvnet .

Miljardieris Džordžs Soross otrdien ziedoja vienu miljonu ASV dolāru (503 tūkstošus latu) marihuānas legalizācijas kampaņai Kalifornijas štatā.

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/351628-soross_ziedo_miljonu_marihuanas_legalizacijai

Cik ilgam laikam jāpaiet un kam Latvijā jānotiek lai tiktu sākts runāt par legalizāciju ?
aberz
Re: marihuāna..?
27.10.2010 10:23
Soross Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par Zālītes tēmu .
> Raksts no tvnet .
>
> Miljardieris Džordžs Soross otrdien ziedoja
> vienu miljonu ASV dolāru (503 tūkstošus latu)
> marihuānas legalizācijas kampaņai Kalifornijas
> štatā.
>
> http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/351628-soross_
> ziedo_miljonu_marihuanas_legalizacijai
>
> Cik ilgam laikam jāpaiet un kam Latvijā
> jānotiek lai tiktu sākts runāt par
> legalizāciju ?

nu kad par 500 000 latiem vares likumus izdot tas taka butu, bet kalifornijas stata
narkotas pelnja varetu but 50X kartiga vai pat vairak a latvija neatmaksajas
politika jaiegulda vairak ka var atpelnit
Re: marihuāna..?
27.10.2010 12:13
kas par problēmu? tusos, kur esmu bijusi, vienmēr kādam ir. tad visi, kas nezina, kas tas ir un grib pārbaudīt (labās meitenes), to var izdarīt.

es šorīt pa radio dzirdēju par to Sorosu. man vienmēr ir patikušas viņa aktivītātes.

kokteiļus tāpat nelabu nelabos var uztaisīt. es tā padomāju, kā es tik nebūtu varējusi kaifot, pirmkārt, ar zālēm, kas man ir bijušas, nus, piemēram kopā ar alko utml. tāpat taču visos laikos cilvēki ir izlīdzējušies. zābaksmēri, dihlofosi... nezinu, vai zāle te būtu sliktāka.

tabaku arī var smēķēt līdz labam reibtiņam.
Soross
Re: marihuāna..?
27.10.2010 13:05
Jūs tik par apreibināšanos . :)
Manuprāt marihuānai ir arī citas vērtības . Tiesa nevar noliegt arī "blakusefektus" un savs štimmits ar tur pieslēdzās . Ja velk zolīdi , no reibtiniem nav jābaidās .
Re: marihuāna..?
27.10.2010 16:46
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kas par problēmu? tusos, kur esmu bijusi,
> vienmēr kādam ir. tad visi, kas nezina, kas tas
> ir un grib pārbaudīt (labās meitenes), to var
> izdarīt.
>
> es šorīt pa radio dzirdēju par to Sorosu. man
> vienmēr ir patikušas viņa aktivītātes.
>
> kokteiļus tāpat nelabu nelabos var uztaisīt. es
> tā padomāju, kā es tik nebūtu varējusi
> kaifot, pirmkārt, ar zālēm, kas man ir
> bijušas, nus, piemēram kopā ar alko utml.
> tāpat taču visos laikos cilvēki ir
> izlīdzējušies. zābaksmēri, dihlofosi...
> nezinu, vai zāle te būtu sliktāka.
>
> tabaku arī var smēķēt līdz labam reibtiņam.


Tu pilnīgi neuztvēri domu, acīmredzami maz ko zini par kaņepi. Runa nav par apreibināšanos, bet reāli par medicīnu. Un problēma ir tā, ka psihiatrs dod kaut kādas štrunta tabletes, kuras ir izdevīgi tirgot, nevis lietu, kas daudz reālāk var palīdzēt pie daudzām lietām.

Un pieskaitīt marihuānu pie tām drausmīgajām "narkotikām", ar kurām vislaik biedē mājsaimnieces un mazus bērnus arī ir kaut kāds absurds.
Re: marihuāna..?
27.10.2010 17:09
ak, es tiešām neesmu iespringusi jautājumos par kaņepi, bet lai reāli palīdzētu, tam tik un tā vajadzēs kļūt par diezgan dārgu industriju, jo es negribētu lietot nezināmas devas, kas taisītas uz aci. pie tantiņas tirgū vari nopirkt tējas rusguli, bet arī tur divu tantiņu precei iedarbība var būt atšķirīga, piemēram, ja vākums žāvēts neatbilstošos apstākļos, pārāk ilgi utt.

pasen lasīju 19. gs. amerikas medstāstiņus, kur visu ārstēja ar opiātiem. kaut arī tad jau bija pazīstami aptiekas svariņi, tomēr tās tinktūru lietošanas visādi beidzās, jo katram "speciālistam" bija sava, diezgan īpatna izpratne par lietām, turklāt savienojumā ar paša dažkārt psihotisko personību, diezgan ekstrēma.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.10.2010 17:11 by Runcene.
Soross
Re: marihuāna..?
30.10.2010 10:53
Jup .!
Vakar atkal pārliecinājos , par kaņepes labajām īpašībām . Patīkama , relaksēta pasēdēšana draugu lokā . Bez stresa , ar smiekliem un patīkamām domām . Pa nakti labāks miegs un no rīa nekādu pohu . :)
P.S.
Labrīt visiem Bēdubāļiem un Kreņķumāsām !
Re: marihuāna..?
02.12.2010 18:27
...



Edited 2 time(s). Last edit at 05.12.2010 19:38 by existential fool.
mad uzjautrinās
Re: marihuāna..?
02.12.2010 23:32
....narcopedy.. fool, uzsit šo te googlē...i skābi uzvārīsi pats, i pie geriča tiksi....:)

...pats pašlaik ķeru kaifu no lustmord...izvilku tumbas laukā, pagalmā...neviena nav...infernālais noskaņojums.un ja vēl šito zem skābes..

http://www.youtube.com/results?search_query=lustmord+black+star&aq=1

...zāles adepts atradies...
Re: marihuāna..?
03.12.2010 05:14
''palīdz atvieglot tik neskaitāmas psiholoģiskāsn problēmas''' - spriežot no materiāliem, kurus daudz esmu pētījis un savas pieredzes varu teikt ka neatvieglo gan. paceļ problēmu, bet atvieglo tu pats pie vesela saprāta.

''Kad cilvēks ir uzbūvējis sev dzelžainus aizsargmehānismus psihē, lai pec iespejas tālāk atstumtu lietas , kas viņus visvairāk uztrauc un uzskata, ka ar viņu ir viss daudz maz kārtībā, lai gan viņš protams jūt, ka viņu iekšeji grauž visi tie pārdzīvojumi, tad, kas notiek pēc marihuānas uņemšanas- visi aizsargmehānismi un bloki tiek momentāli nojaukti'' - tā viņš ir.
mad iezviedz
Re: marihuāna..?
03.12.2010 15:42
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Mani vienkārši izbrīna tas, ka nodzerties un
> iznīcināt smadzeņu šūnas un sadirst aknas
> skaitās pieņemamāk.

....kā mani uzjautrina šīe te vispārpieņemtie uzskati...mani interesē, ar cik daudz konkrētiem vilcējiem esi saskāries...ne jau amatieriem, kuriem kkādas sūda sēklas jau liekas cool...be tar tiem, kuri jau ir sistēmā...neorganizētākus un nekonkrētākus rumpjus par kāša vilcējiem neesmu sastapis...

...
Re: marihuāna..?
03.12.2010 20:32
Nesapratu par to Tavu sistēmu. Es nerunāju par tiem, kas kumārī nonstopā. Kaut ko būsi sajaucis.
mad iezviedz
Re: marihuāna..?
07.12.2010 13:15
...puce, Tu izdzēsi manu ņirdzienu?...jeb vēl kāds dibenu slaucīdams papīru tur mākslīgajā rokā...:)

...durak, tu apzīmējumu kumārī lieto nevietā...viszinis...un vēl...sistēma, āzi, ir specifisks jēdziens...netēlo rūdītu vilcēju, ja nezini, kas ko nozīmē...

...iepriekšējā postā biju uzraksstījis mazliet biezakā valodā....bet tAS TĀ....
Re: marihuāna..?
08.12.2010 16:03
Atvaino, ka tik ļoti aizskāru Tavas jūtas, madiezviedz. Neesmu ne narkomāns, ne narkologs, lai zinātu visas tās slenga herņas.
Re: marihuāna..?
20.12.2010 16:42
Es dēļ tiem visiem sūdiem arī saslimu ar vd jo visu aliku pavadīju ilūzijā!! kautgan marihuāna nomierina nervu sistēmu!
Re: marihuāna..?
01.01.2011 05:05
Eh, labprāt uzvilktu šobrīd kādu kāsi, par godu jaunajam gadam.
Re: marihuāna..?
01.01.2011 12:22
šausmas,es vienreiz mēģināju un gandrī nomiru...kāds labums ir no šitā? :)
Re: marihuāna..?
01.01.2011 23:44
:D No zāles vēl neviens nav nomiris. Varbūt pārāk daudz savilkies, tad tiešām nav nekādas patīkamās sajūtas.
Re: marihuāna..?
02.01.2011 18:22
Man viens gudrinieks iedeva kadus piecus dūmus ievilkt,nu tad es ievilku līdz galam :)
Re: marihuāna..?
02.01.2011 18:57
laba doma jāiet pēc ganja basa, tas man noņem visus simptomus:D! pavisam aizmirsu par kāsi kas ir labāk nekā tabļetkas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 16?
Ziņa: