Aizcietējumi un depresija

Aizsāka Ko darīt? 

Ko darīt?
Aizcietējumi un depresija
08.11.2010 17:53
Kā tik sāc lietot AD, uzreiz aizcietējumi klāt! Caurejas zāles nelīdz, tikai klizma, bet nevar jau to katru 2.dienu taisīt!
Re: Aizcietējumi un depresija
08.11.2010 20:11
Jaa, taa ir izplatiita AD blakusparadiiba, diemzeel. Man paliidz homeopatiskas zaales...
Re: Aizcietējumi un depresija
08.11.2010 20:24
A.G. provo
Re: Aizcietējumi un depresija
09.11.2010 01:52
Ja vajag, klizmu var arī katru otro dienu taisīt... bet ja šajā sakarā ir sirdsapziņas pārmetumi tad taisi katru trešo dienu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Aizcietējumi un depresija
09.11.2010 08:02
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja vajag, klizmu var arī katru otro dienu
> taisīt... bet ja šajā sakarā ir sirdsapziņas
> pārmetumi tad taisi katru trešo dienu...


Ģeniāli un vienkārši! Es atkal smaidu!

Man īpaši patika par tiem sirdsapziņas pārmetumiem. Šis ir tāds citāts, ko es liktu pie sienas, lai vienmēr ir acu priekšā. :-))

This made my day!
aberz
Re: Aizcietējumi un depresija
09.11.2010 18:32
Man bija otrādi, depresija sakās no aizcietējuma
bet no AD pretējas blaknes, tā ka neko nevar saprast.
Ir tācu visādas zivju eļļas un nevaig ēst rīsus un tādas lietas.
Tautas līdzekļi utt.
Re: Aizcietējumi un depresija
09.11.2010 20:56
Īstajiem cietvēderiem jau tie tautas līdzekļi neko daudz nepalīdz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
aberz
Re: Aizcietējumi un depresija
09.11.2010 22:18
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Īstajiem cietvēderiem jau tie tautas līdzekļi
> neko daudz nepalīdz...


nu biedz, kautko tak var darīt
nu esot pārtika piem. ko pēc zarnu operācijām lieto, ka vispār nav nekas
ko cietēt vai šķidrēt, ir zāles, kas klizmas vietā iedzer viss iziet utt.
te jau tikai, nu gadās, man arī žel utt. būs labāk. a cilvēkam jāstrāda, jādzīvo
un galu galā ......

AD tas mēdz būt un sveiki
Re: Aizcietējumi un depresija
11.11.2010 00:30
aberz

Pārtika ko lieto pēc operācijām vai zāles nu nekādi nav vairs pieskaitāmi pie tautas līdzekļiem. Un tie nav lēti...
Redzi, cilvēki dažkārt pilnīgi nesaprot to kas ir labs un kas ir slikts. Viņiem liekas, ka iedzert zāles no kurām "viss iziet" ir ļoti labi bet viņi neiedomājas par to ko tām zālēm ir jāpastrādā viņu organismā lai tas notiktu. Savukārt klizmu kas izdara savu darbu neatstājot praktiski nekādas sekas organismā viņi uzskata par sliktu... Nu ko, tā turpināt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
aberz
Re: Aizcietējumi un depresija
11.11.2010 00:43
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz
>
>praktiski nekādas sekas organismā viņi uzskata
> par sliktu... Nu ko, tā turpināt...

bet cilvēks prasa ko daŗīt?
es tikai domāju ka kaut ko var darīt, es nezinu, bet tagad jau pirms operācijām vispār klizmu taisa?
vai ar zālēm tīra. Varbūt ir taču kāds veids kā var to zarnu darbību iekustināt, ar medicīnu, ja jau tās blaknēs tadas.
Nu tautas līzekļi es tikai zinu ka kaut kas rūgts piemēram kaķpēdiņas vai strutenes tur kuņģī kaut ko darīja un žults
kaut kāda, bet ja nemaldos strutenei bija blakne ja nežāvētu daudz saēdās, saistīta ar zarnām..
un der pret kuņģa vēzi, kas varētu būt bīstams faktors piešītiem "...." AD saucamjiem..

nezinu
Re: Aizcietējumi un depresija
11.11.2010 01:23
Uz cilvika jautājumu, ko darīt, es atbildēju jau savā pirmajā postā...

Tas jautājums par to zarnu darbības iekustināšanu nav tik vienkāršs kā tas šķiet cilvim, kuram nav šo problēmu. Saproti, visi tie zarnu darbības paradumi ir lielā mērā saistīti ar cilvēka dzīves paradumiem... Un te pirmkārt ir jāņem vērā gastroenteroloģijas neoficiālais likums, ka lai novērstu gremošanas sistēmas traucējumu, vajag tik daudz laika cik ilgi šis traucējums jau ir pastāvējis... Otrkārt ja Jūs cietējam teiksiet, ka problēmu var novērst bet priekš tam jāmaina dzīvesveids un uztura paradumi tad nu maksimums kādi 15% cilvju uz to parakstīsies vai vismaz pamēginās. Pārējie 85% klusējot padomās, ka velti ir izmetuši naudu un laiku par vizīti... Jo vispār cilvēkiem medicīna kā reiz ir vajadzīga priekš tam lai atrisinātu problēmas nemainot apstākļus. Tāda medicīna kas prasa apstākļu mainīšanu mums nav vajadzīga. Jo - mainot apstākļus cilvēks paliek vesels bez visas tās medicīnas. Bet mums gribas būt tur kur mēs esam un darīt to ko mums gribās...

Kas attiecas uz pārējo, tad varu teikt tā, ka noregulēt vēdera izeju (nevis vienreizjēi izraisīt) ar medikamentu palīdzību ir ļoti grūti... Un kā galvenais iemesls tam ir tas, ka medikamenti nenovērš nestabilitāti kas kā reiz arī sastāda galveno problēmas daļu... Nu un kas attiecas uz to medikamentu izmantošanu klizmas vietā tad jāsaprot, ka aiz tā stāv miljonus pelnošais caurejas zāļu ražošanas bizness... un Jūs jau zinat kāda būs atbild ja vidējam pilsonim pajautās vai viņš labāk grib iedzert tableti vai bāzt dibenā to pretīgo šļauku... Nav vairs tie laiki kad dakteri popularizēja un nozīmēja to kas ir labs un veselīgs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
aberz
Re: Aizcietējumi un depresija
11.11.2010 02:22
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> grūti... Un kā galvenais iemesls tam ir tas, ka
> medikamenti nenovērš nestabilitāti kas kā reiz
> arī sastāda galveno problēmas daļu... Nu un
> kas attiecas uz to medikamentu izmantošanu

nu re, izspiedu, nestabilitati nenovēš,
tpēc es visu laiku maļos, ka iebraucot tajos medikamentos
visu laiku viss šupojas un neviens navar saprast kāpēc tā un
ka būs šitā, matemātikā to sauc par nestabilu sistēmu
kad drusku pakustino vienu šiturntu un visi štrunti kustās
ka neko nevar saprast..

bet ja zarnas jaārstē tikat ilgi ci viņas saslima, tad, tas ta nav,
jo es 10gadus "dd.... su" asinis gmorojiem visādiem bat
pēc 2 menši pārgāja

atvainojos
Tāda depresija,ka vairs padirst pat nevar! manuprāt labāk dirst regulāri ar visu depresiju,nekā ripas lietot!
Re: Aizcietējumi un depresija
19.02.2011 15:15
Varbūt dēļ aizscietējuma tev ir depresija?
Re: Aizcietējumi un depresija
19.02.2011 22:57
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jaa, taa ir izplatiita AD blakusparadiiba,
> diemzeel. Man paliidz homeopatiskas zaales...

Nekur neesmu dzirdējis par šito. Un, homeopātiskās zāles nepalīdz ne pret ko, tās tik tukšas ilūzijas un naudas izmešana.
Re: Aizcietējumi un depresija
20.02.2011 00:16
Man bija Depresija, tagad atceros, a es visu laiku domāju kāpēc man ir aizscietējumi!

Extensial, tu takš apzinies, ka kautkam tu gribi ticēt, bet netici, gribi cerēt, bet neceri?? Uzminat, kas mirst pēdējais cerība vai ticība??
Re: Aizcietējumi un depresija
20.02.2011 00:26
Lieta tāda, ka ticēt vairns nav kam. Tie laiki sen pagājuši. Atkliek vienīgi cerēt, jo ko gan nožēlajamais cilvēciņs vēl varētu iesākt. Bet jāsaprot arī tas, ka reālajai, skarbajai esībai visas tavas ticības un cerības ir pilnīgi nekas. Absolūti nekas. Tāpēc, kad viss noiet greizi, nav ko meklēt vainu citos un neveiksmēs. Viss vienkārši notiek ta kā notiek, dabā vienmēr kādam ir jabūt par apstākļu upuri, un jo skaidrāk tu to izproti, jo vieglāk dzīvot.

Pēdējā mirst cerība un tas arī muļķa mierinājums...



Edited 1 time(s). Last edit at 20.02.2011 00:27 by existential fool.
Re: Aizcietējumi un depresija
20.02.2011 00:35
bet extensial, iemesls tad kāpēc tu vēl dzīvo, ja saki, ka cērēt neceri un ticēt netici, manā gadījumā bija tā, ka ticēt neticēju, bet cerēt cerēju, vismaz kautkā ar kautkāda palīdzību, tagad sāku arī kautkam ticēt!! Es saprotu vientuļiem cilvēkiem, kam nekā nav viņiem nav spēcīga iemesla, lai meklētu cerību, tas ir faksts, bet man ir ko zaudēt, tāpēc negribās padoties, gribās otrādi, tieši cīnīties!



Edited 1 time(s). Last edit at 20.02.2011 00:36 by enfuego.
Re: Aizcietējumi un depresija
20.02.2011 01:20
Vienīgais iemesls kāpēc es vel dzīvoju, ir tas, ka es esmu pārāk mīksts, lai padarītu sev galu. Praksē tas nav tik vienkārši kā liekas no malas.
Re: Aizcietējumi un depresija
20.02.2011 11:48
Nu tā viņs ir extensial, tā vinš ir, man arī bābieša hormoni ir vairāk, nekā vīrieša:)
vijolīte:)
Re: Aizcietējumi un depresija
22.02.2011 01:34
Margarita Bankova Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tāda depresija,ka vairs padirst pat nevar!
> manuprāt labāk dirst regulāri ar visu
> depresiju,nekā ripas lietot!

Labais:DDDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 4?
Ziņa: