slimnīca...

Aizsāka zandaleenc 

slimnīca...
19.11.2010 17:51
laikam jau esmu ne tajā portālā, jo šeit visi, cik saprotu, tiek galā ar psihoterapeitu... man nepietika... un tāpēc pēdējā sesijā pie psihoterapeita, kas ir arī psihiatrs vienojāmies, ka kādu laiku pavadīšu slimnīcā pie viņa... tagad ceru, ka esot šeit spēšu mazināt vēlmi darīt sev pāri... un spēšu savākties dzīvei ārpus slimnīcas sienām... nezinu tikai cik ilgu laiku tas prasīs, jo iepriekš šeit sabiju 10 nedēļas... un vēl tad nejutos gatava doties mājās... redzēs kā būs šoreiz...
Re: slimnīca...
20.11.2010 13:57
šī nav vieta, kur būtu kāda "pareizo" pacientu grupa nolasījusies.... katrs runā to, kas uz sirds, un dara to labāko, ko zina.

bet ja manas domas, tad es pilnīgi noteikti neatzīstu Latvijas psihenes kā vietu, kur cilvēks var atrisināt psiholoģiskas problēmas. īslaicīgi krīzei, jā, bet nu Tu jau taisies uz palikšanu. aiz žoga nevar iemācīties, kā jādzīvo brīvībā... bet, ja vienreiz paosta slimnīcas drošās sienas un zāļu garšu, tad ir diezgan grūti pretoties nežēlīgam kārdinājumam arī turpmāk... to esmu piedzīvojusi.

manuprāt, labāks ir Veldres ielas dienas stacionārs. tur ir arī psiholoģiska palīdzība, arī ārstu var satikt un piekoriģēt zāles.

un vēl mulsina taktika. psihoterapeitam nebūtu šādā veidā jāglābj... nezinu, varbūt tā ir vienīgā iespēja, ko viņš redz, bet ir jau arī citi kolēģi, kas strādā nodaļās, turklāt ir neirožu nodaļa, kas nav aiz slēgtām durvīm, ar daudz labāku gaisotni.

es uzklausītu vēl citu viedokli.
fox
Re: slimnīca...
20.11.2010 17:31
Zandelēns, a Tev slimnīcā ir internets, vai es kaut ko nesapratu??? A, te, forumā, lielākā daļa izdomā visādas problēmas, kuras nemaz nav īstenībā...
Re: slimnīca...
20.11.2010 19:32
njā, slimnīcā man ir dators un internets... paņēmu līdzi savu datoru un bites netu...
varbūt arī slimnīca nav tā labākā vieta, bet šeit jūtos drošībā... un mājās tādas drošibas man nebija, jo pēdējā laikā ar vien vairāk uzmācās vēlme visas zāles likvidēt vienlaicīgi...
Re: slimnīca...
20.11.2010 20:15
nu, ok, zandaleen, tad dzīvo, kur jūties droši, un miers...

varbūt zāles nav īstās un jāatrod citas.
Re: slimnīca...
20.11.2010 20:51
šobrīd arī notiek citu zāļu piemeklēšana...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 9?
Ziņa: