Kura valsti ir labak apgut psihologiju?

Aizsāka Psihologija 

Psihologija
Kura valsti ir labak apgut psihologiju?
25.11.2010 20:09
Sveiki!
Jau otro gadu man nepamet velme studet psihologiju, bet diemzel esmu nolemusi to darit arpus LV. Varbut seit kads ir zinoss pastastit, kura valsti ir labaka kvalitate un cilveku attieksme uz to nav tik konservativa. Pati jau info meginasu meklet un daudz ko uzzinat, bet velos ari zinat jusu viedokli.
Ta ka studijas +- planoju sakt pec gadiem 3-5, tad man bus virs 25, un uzreiz rodas jautajums vai vecumam ir nozime? Man jau pasai liekas, ka ar vecumu cilveks sakraj kadu pieredzi, gudribu, izbauda dzives dazadas puses (vismaz kadu dalu).
Re: Kura valsti ir labak apgut psihologiju?
26.11.2010 00:27
Var tak studierēt tepat LV. Kāda vaina? Nu ja nē, tad ja english ir labā līmenī, tad nu dodies uz UK. Ja tavas zināšanas ir pietiekamā līmenī, ta varēsi tur izštudierēties un pat varbūt strādāt kādā feinā spotā un nogrābt arī kādu labu piķi. Bet nu tur pretendentu mudžēt mudž.

Vecumam nav tik liela nozīme, galvenais- ko ģirbis rubī. Veiksmi!
http://www.hepi.lt/ru/index.html
Re: Kura valsti ir labak apgut psihologiju?
26.11.2010 12:19
Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Austriju (Vīne), bet sliknkums tagad rakties un meklēt, kura tieši augstskola tā bija.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Var ta Ja tavas zināšanas ir pietiekamā
> līmenī, ta varēsi tur izštudierēties un pat
> varbūt strādāt kādā feinā spotā un nogrābt
> arī kādu labu piķi. Bet nu tur pretendentu
> mudžēt mudž.

tu runa ka viens no tiem ....
:-))))))))))))))))))

$$$
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 20?
Ziņa: