drūmie svētki nāk

Aizsāka lunis 

Re: drūmie svētki nāk
02.12.2010 10:53
gaga
Jā....... ja viņš sāktu moralizēt un filozofēt.... ja ieteiktu "saņemies taču!" vai vispār pateiktu "es tevi nesaprotu... atkal kaprīzes, histērija"..... Ja viņš pateiktu "nesaprotu tevi... kas tev trūkst?" Jā, viss bija/ir labi..... tikai es kritu arvien dziļāk melnā akacī bez cerības, laimes, nākotnes un kopā ar sāpēm, sērām..... Nekad vairs neeksperimentēšu ar zālēm :))) un vīra 'jūtām.....
Re: drūmie svētki nāk
02.12.2010 17:14
Svētki ir svētki, priekš tiem, kas ir tuvi un svin tos tiešām sirsnīgi. Bet visiem patīk atcerēties bērnību un vai cik nu tad bija labi. Bet tie bija citi laiki, tu biji cits cilvēks, citas emocijas. Laiks taču reiz pieaugt un beigt gaidīt santaklausu un kaut kādus ziemassvētku brīnumus. Kāda jēga ieciklēties uz tām bērnības sajūtām. Var radīt citas, atbistošākas pašreizējai situācijai.

Nekad neesmu izpratis tos gauduļotājus, kam cik nu drūmi tie svētki palikuši. Jūs varbūt gribat lai kāds paņem aiz rociņas un uzbur atpakaļ bērnību.

Un, starp citu, visas dienas tik tiešām ir vienādas, tik tā atšķirība ko mēs paši gribam izdomāt un piešķirt kaut kādas atšķirīgas īpašības noteiktām dienām. Tātad, ko tur gauzties, labāk izfiškojiet kā uzburt to svētku sajūtu kaut kā savādāk, izveidojiet sev jaunu rituālu, modificējiet veco, u.t.t.

Tā kā ņuņas kaut kādi.
Re: drūmie svētki nāk
02.12.2010 22:52
Janetty, sveiciens Tev! Sen neesam runājuši. :)) Cerams, ka Tev viss tik labi, cik vien var velēties! :))
Re: drūmie svētki nāk
03.12.2010 09:38
Sveiciens arī Tev, existential fool ! Cilvēkam nekad nav tik labi, cik var vēlēties! :)))) Vienmēr kautkas trūkst.... Bet no otras puses ............ ir stimuls pilnveidoties, darboties, cīnīties utt. Enerģija un motivācija man IR ! Par to prieks! Ne jau viss ir gludi, bet VARU tikt galā ar savām izjūtām... Galvenais, ka tā Melnā Vecene ir prom!
Un kā pašam iet?
P.S. Vari atrakstīt arī uz e-pastu!
..nu jā, ņuņas.. :D.. ir jau tā, ka vispār nevar savākties, saņemties (kā man riebjas vārds saņemties :( ).. jo nav jēgas...jo saimnieko, kā Janetty, teica "Melnā Vecene".. :)...
aberz
Re: drūmie svētki nāk
03.12.2010 18:08
nekā nebija
svētki ir ka apskaidrība
man piemēram ir tik forši ka neatceros cik ko esmu dzēris
tagad parlasu tokas te raksits un nekonesaprotu
laikam bušu ticis pari tam murgu un depresijas stavoklim

bucas
visām
un lai biedzot pariet visas problēmas
īstenībā ir brīnumlīdzeklis
propolis šķīdums 80% spirtā
0.65Ls un visi gluki prom
Re: drūmie svētki nāk
06.12.2010 15:11
Nez tai šķīdumā vispār to propolisu vajag? Varbūt tie brīnumi no kā cita :D
Tējas vairs nedzer?
Šodien jau trešā Advente. Pūka, es skrienot savās gaitās , bieži atcerējos Tavu bēdīgo un skumjo stāstu Ziemassvētku
gaidīšanas sakarā. Kā Tev tagad klājas? Kā Tu tagad jūties , jo Ziemassvētki jau pie namdurvīm ...
No visas sirds vēlu Tev visu to labāko!!!
...nu jau pavisam drīz...
...radi kā apsēsti aicina ik gadu, ..kad aizbraucu ar dežūrsmaidu, kad izliekos slims..šogad arī aicina, ja nebraucu - apvainojas, lai gan manu klāt - būšanu vai nebūšanu, zinu, ka memana, tas tik tā - princips, ka zmsv neatstāj vienu...

..bet te, viendien štukoju, ka varētu kā bērnībā, uz baznīcu, tādu tukšāku aizstaigāt..

Ko citu darīt? ..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 16?
Ziņa: