Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni

Aizsāka Kukuza 

Kukuza
Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
02.12.2010 22:26
Sveiki!
Velos izprast kopa ar jums, kas tas man ir, jo pedeja laika tas nereali kaitina un pasliktina rezultatus da jebkur. Esmu loti bailiga, izvairiga un ta ka spelejos ar sevi, cilvekiem un situacijam. Piemeram, mani kads aicina uz randinu teiksim pec divam dienam, es saku jaa, bet tad kad nak si diena tuvak, iepriekseja vakara saku, ka netiksu un atkal sarunaju citu dienu, kaut kad pati velejos aiziet un tad dusmojos uz sevi un besos, kapec ta izdariju. Tad atkal sarunataja diena, es atkal izdomaju attaisnojumus un atkal sarunaju uz citu dienu. Ir bijusi puisi, kas sito pacieta un sagaidija, kad es tomer aizgaju. Pec tam es varu iet bez liekas aizrunasanas.
Tad vel, piemeram, UNI...Es nemitigi atlieku daramos studiju darbus un iesanu pie pasniedzeja, tad beigas sakrajas tik daudz, ka nevaru paviklt vairs un sakas stress, un atkal dusmojos uz sevi, ka tik talu novedu.
Vai vel, piemeram nodomaju aiziet uz kadu pasakumu, bet tad atkal nobistos un neeju, un atkal dusmas uz sevi.
Sadas un citadas situacijas ir daudzas, un nezinu ka lai cinas ar sim rakstura iezimem, varbut trukst motivacijas? , varbut daru neistas lietas? Pedeja laika vispar liekas, ka neesmu darijusi to, kas tiesam patik, un ka neesmu citu acis tada kada isteniba esmu, dazreiz liekas, ka esmu nogurusi telot, but laba un pareiza, censties visur...Isak sakot ists burbulis galva.
Re: Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
02.12.2010 22:42
Nedrosība par sevi, bailes, mazvērtības kompleksi. Vislielākā māksla ir pieņemt sevi tādu, kāds esi- neko netēlot un justies brīvi. Tas gan ir diezgan grūti sasniedzams, bet ir iespējams. Tad arī japieņem- ja Tu kādam nepatiksi un viņš novērsīsies, nu un tad! Ir bariem baru tādu, kas pieņems Tevi tādu kāda Tu esi. Reizēm palīdz kāda psihologa padoms, lai sakārtotu visas šis lietas.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2010 20:43 by existential fool.
Re: Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
02.12.2010 22:45
Zinko es pēdēja laikā esmu pamanījis- jo vairāk cilvēku saka, ka tu esi "nojūdzies", jo vairākos cilvēkos tu izraisi interesi. Ne velti saka, ka trakie bīda pasauli. :)))
Re: Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
03.12.2010 02:06
Pareizak - trakiem pieder pasaule.:)
Re: Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
03.12.2010 09:32
udenszale existential fool
Bet NE depresīvajiem un sociofobiķiem! (pieder pasaule)
Re: Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
03.12.2010 22:30
Man bija līdzīgi (un mazākā mērā, bet joprojām ir) ar to darbu atlikšanu. Arī ir tā, ka esmu izvēlējusies profesiju, kas īsti neatbilst jaunības sapņiem, bet tagad nevaru vairs atgriezties pie kādreiz iecerētā.
Bet mani bija arī tā, ka es sapratu, ka lielākā apātija uznāk tad, kad es vienkārši neesmu ļāvusi sev atpūsties. Līdz ar to cenšos tajā brīdī, kad ir it kā jāsaņemas un jātiek galā ar slinkumu, vienkārši visam atmest ar roku un atpūsties. Dažreiz tas prasa tikai dažas minūtes, piemēram, mierīgi padzert tēju. Dažreiz pāris dienas pilnīgā slinkumā.
Nu tā ir mana pieredze, varbūt noder.
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
mest ar roku un atpūsties. Dažreiz tas prasa
> tikai dažas minūtes, piemēram, mierīgi padzert
> tēju. Dažreiz pāris dienas pilnīgā
> slinkumā.
> Nu tā ir mana pieredze, varbūt noder.


GAGA
tu doma tapt ka es
es parststi uz 2 gadiem iekritu slinkuma un viss OK

bet tas ir saistits ar asinsriti
es 100% esmu parliecināts
tāpec vaig sekot līdz, sevišķi ja smēķē..

:=)

īstenībā, jau fakts ir tāds ka visi depresīvie un kam jāpieraksta ko veikalā pirkt
lai neaizmirstu utt. ir dzīvi un veseli un viņiem iet pat labāk ka dažam labam
kaut vai tāpēc ka viņi nedara to ko citi dara domājot ka tā ir pareizi :-P

jo ir attīstīa intuīcija

mūsējie, kas māk angliski, var izlasīt šito
:-P

Cna yuo raed tihs???
Olny 55% of plepoe can.

I cdnuolt blveiee taht I cluod aulaclty
uesdnatnrd waht I was rdanieg. The
phaonmneal pweor of the hmuan
mnid, aoccdrnig to a rscheearch at
Cmabrigde Uinervtisy, it dseno't
mtaetr in waht oerdr the ltteres in a
wrod are, the olny iproamtnt tihng is
taht the frsit and lsat ltteer be in the
rghit pclae. The rset can be a taotl
mses and you can sitll raed it
whotuit a pboerlm. Tihs is bcuseae
the huamn mnid deos not raed ervey
lteter by istlef, but the wrod as a
wlohe. Azanmig huh? yaeh and I
awlyas tghuhot slpeling was ipmorantt!
Re: Aiziet paliga dzives gudrie! Nopietni
04.12.2010 20:50
I`m really surprised I can read it :D
Kukuza Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki!
Tad vel, piemeram, UNI...Es nemitigi atlieku
> daramos studiju darbus un iesanu pie pasniedzeja,
> tad beigas sakrajas tik daudz, ka nevaru paviklt
> vairs un sakas stress, un atkal dusmojos uz sevi,
> ka tik talu novedu.

Nu tas jau izskatas ka te veči vainigi galvā pec teksta spriežot
Bet kas atiecas uz macībām, tad kad mes macījāmies, tad to saucām par "aiziet ciet"
tad bija jāņem brīvas dienas kaut vai pirms eksāmena vai vienalga, jo jēgas nav, kamēr no tā stresa
netiek vaļā... nu katrs relaksējās ka māk.
es tagad lietoju ginko bilobu , toreiz dzērām un ampelējāmjies....

bet te tūlīt teiks, ka tā ir depresija kas nāk, un jāstājās mūsu klubiņā, vai VD vai kas
bet es saku ka trūkst galvā skābekļa vienkārši....
vaig dzert visādus produktus kas attīra asinsvadus (Tereško tējas ), bet tūlīt man te atkal apsmies...

pirms izlemt, kad galva šaubās vaig vienu ripu (GB) iedzert un viss..
kādreiz čaļi pirms randiņa drosmei 100gramus dzera, tagad iešņauc kauko
bet tie kas bez nekā iet uz randiņu pēcāk aprecās ... (nu labi, dzīvo kopā pa modrenam)
vismaz man tādi novērojumi

ta kautkā

bet tās tikai manas domas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 20?
Ziņa: