diagnoze

Aizsāka lasens 

diagnoze
06.12.2010 21:25
Man pēc 7 epizodēm psihenē,tagad ir diagnoze F21 un F25.1,un vēl man mājās ir daudz Kventiax,un man liekas arī ka vai nu citi ir ilūziju pasaulē,vai es,jo kad saku melns tad saprot balts,un otrādi.Kas tā ir par diagnozi?
Re: diagnoze
06.12.2010 21:35
mēs te neesam kompetenti noteikt diagnozes. turklāt Tev jau 2 ir... un kāda starpība.

ir tagad kaut cik labāk?
Re: diagnoze
07.12.2010 00:00
neviens nav ilūziju pasaulē. mēs esam pasaulē. katra diena kā jauns sākums ar pamošanos, lai strādātu, smaidīgi pārdevēji (zem antidepresantiem), steidzīgi onkuļi smalkās frakās, fotošopētas mātītes žurnālos... tā ir ilūzija. bet mēs visi esam viena apziņa, pieredzot pasauli katrs no sava skata punkta.
aberz
Re: diagnoze
07.12.2010 00:16
:-)

Runcene cik jūs esat kas nevar notieikt dianozi?
un interesējaties vai ir labāk.

tas ir personības dalīšanās
F..??
lasesns
labak pastasti par tam epizodem
tagad uz psiheni ved ari ja kads redz ka uz papiriem
paraksti ar vienu tinti un pildspalva katreiz cita roka
aberz
Re: diagnoze
07.12.2010 00:26
gsm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> neviens nav ilūziju pasaulē. mēs esam pasaulē.
> katra diena kā jauns sākums ar pamošanos, lai
> strādātu, smaidīgi pārdevēji (zem
> antidepresantiem), steidzīgi onkuļi smalkās
> frakās, fotošopētas mātītes žurnālos... tā
> ir ilūzija. bet mēs visi esam viena apziņa,
> pieredzot pasauli katrs no sava skata punkta.

nu ja pamosties lai izplatītu un ja nevari neko citu tad izplati

............to no ka citiem ir ..........
aberz
Re: diagnoze
07.12.2010 00:43
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mēs te neesam kompetenti noteikt diagnozes.
> turklāt Tev jau 2 ir... un kāda starpība.
>
> ir tagad kaut cik labāk?

nu psihiatrs ieteiks nomirt
ej labak pie psihoterapeta
es zinu kadu gadijumu, bet nesalidzini vienu ar visiem

bet zemabzinju jau gruti kontrolet
reizem izspruk tantes vards kas pa galvu grozas
Re: diagnoze
07.12.2010 01:02
''tad izplati''... nekas nav jāizplata, viss jau ir izplatīts, izplatījumā
Re: diagnoze
07.12.2010 09:42
Man ir tā ka to ko domāju,to runāju un arī daru :),šinī pasaulē īsti tā nav.Psihenē ir tā,ka pašam ne par ko nav jādomā.Ieejot nodaļā atņem visu kas ir,un ar to pašu brīdi ārā vairs netiec.Pēc tam uz izolatoru,logiem priekšā restes un vēl kādas trīs durvis bez rokturiem un vēl slēdzamas ,pa nakti ir atbildīgais sanitārs kuram jāveic novērošana,trīsreizdienā tabletkas, pēc kurām jāsaka "ā",otrajā dienā psihiatru konsilijs,savu slimības vēsturi tā arī neesmu redzējis,diagnozi pēc iziešanas brīvībā vari aplūkot uz receptes,50 procentu kompensē valsts
lasens
Re: diagnoze
07.12.2010 10:21
Tu vienkarshi veelies zinaat, ko noziimee diagnozes F20 un F 25.1?
Re: diagnoze
07.12.2010 11:46
slimību diagnožu kodu skaidrojumu var atrast netā slimību klasifikatorā...
Re: diagnoze
07.12.2010 12:32
Personības un uzvedības traucējumi smadzeņu slimības, bojājuma vai disfunkcijas dēļ (F07.0 - F07.8).
8.3. Šizofrēnija, šizotipiskie traucējumi un murgi (F20 – F25.8):
8.3.1. šizofrēnija (F20.0 – 20.8);
8.3.2. šizotipiski traucējumi (F21);
8.3.3. persistējoši murgi (F22.0 – 22.8);
8.3.4. akūti un transitoriski psihotiski traucējumi (F23.0 – 23.8);
8.3.5. inducēti murgi (F24);
8.3.6. šizoafektīvi traucējumi (F25.0 – F25.8).
8.4. Garastāvokļa (afektīvie) traucējumi (F30 – F34):

Nu ko, padzīvosi ilgāk tādos cietuma apstākļos, varēsi vēl vienu diagnozi piemest - kavēta attīstība, kas radusies sociālās deprivācijas rezultātā. Interesanti, šito arī ārstē ar zālītēm?
Re: diagnoze
07.12.2010 13:31
noskatieties filmu "Girl, interrupted", var pa daļām youtube.

ir viens brīdis, kad cilvēks ar savu dzīvi var pārsniegt kritisko masu, kā filmas varone Lisa vai Andželina Džolija, un kļūt par "lifer" jeb slimnieku uz mūžu, kā viņa pati par sevi saka. filma, lai gan kā jau visas filmas, situāciju mazliet izpušķo, bet tā, pretēji psihiatrijā pieņemtajam, rāda, ka visas diagnozes šādos gadījumos tomēr ir paša rokās.

7 reizes slimnīcā ir ļoti daudz. izskatās pēc spirāles uz leju. F 21 ir šizotipiski traucējumi, F 25.1 ir šizoafektīvie. kā jau teicu, diagnozes Tev ir, ko vēl gribi. ieslodzījumā murgus var sākt redzēt arī tie, kas bez problēmām. psihenes neārstē, tikai izolē un sargā sabiedrību. vardarbīga ārstēšana. jāsaka "ā", nu, protams... psihiatrija iztaisa projekciju, ka esi bīstams. ja esi vājš, tad iekrīti. bet pats jau esi uzprasījies.

ir arī humānāki psihiatri, bet tas nebūs slimnīcā. pēdējais brīdis domāt.
Re: diagnoze
07.12.2010 16:36
Slimnīca ir sava veida piedzīvojums,jeb "ekstrīm",visu dienu jau izolatorā nav jāsēž,tikai no 22.00 līdz 6.00,pa dienu vari pastaigāties pa nodaļu,kura gan ir slēgta.Ko tad lai es daru,ja man bieži ir "uzmācīgas idejas" atrodoties vienā stāvoklī,bet citā stāvoklī labi saproti cik tās ir neprātīgas
Re: diagnoze
07.12.2010 18:20
nav jau visās slimnīcās nemaz tik briesmīgi... vismaz Strenčos, ja tiek piešķirta brīvpastaiga, tad dienas laikā mierīgi var doties pastaigāties ārpus slimnīcas sienām un teritorijas...
Re: diagnoze
07.12.2010 18:32
Ir dažādas nodaļas,ar dažādu režīmu,es esmu pabijis visādās.Sākot no dienas stacionāra,kur tikai aizej pakaļ tabletkām un parunājies ar psihiatru,līdz slēgtajam režīmam,kur pat nelaida ārā pastaigāties...
Re: diagnoze
10.12.2010 18:17
Nu un kā? Patīk izolatorā patusēties? Kā var vispār novilkt to dienu, darīt ta vispār noteikti nav ko?
Re: diagnoze
10.12.2010 18:21
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> noskatieties filmu "Girl, interrupted", var pa
> daļām youtube.
>

Bāc, man ir kaut kāda alerģija pret to Winonu Raideri, nevaru ciest. Izskatās pēc kaut kādas ļezbiankas. Un Džolija arī tik tizla tur. Minūtes 10 maximums ko izturēju.
Re: diagnoze
10.12.2010 18:25
"One Flew Over the Cuckoo's Nest" - šito gan var pavērot. Bet nu arī tā, so so. Par cietumiem gan ir vairākas baigi labās ficenes.
Re: diagnoze
10.12.2010 18:33
Ar tādiem pašiem "pridurkiem" spēlēt kārtis,vai staigāt pa nodaļu šurpu turpu.Ir arī televizors :)
Re: diagnoze
10.12.2010 18:35
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar tādiem pašiem "pridurkiem" spēlēt
> kārtis,vai staigāt pa nodaļu šurpu turpu.Ir
> arī televizors :)

Izklausās aizraujoši. :)
Re: diagnoze
10.12.2010 18:41
hi hi hi...vēl ir jāiet pie psihologa uz smadzeņu skalošanu,jāaizpilda tests ar 900 jautājumiem,var arī paflirtēt ar māsiņām :)
Re: diagnoze
10.12.2010 18:51
man šķiet, ka psihenē psihologs nekādas smadzenes neskalo, tikai nosaka visiem, ka viņi vismaz ir šizo vai so (pēc tiem 900 jautājumiem). cik nu bija zināms līdz šim par tām viņu darbībām.

pag, un vai tad visus ieslēdz pa nakti? palātas un izolators ir viens un tas pats? vai kā? palātas tak visas slēdzamas, ne? ir kāda speciāla ar 3 durvīm??? domāta tā, kas pie psrs saucās uzraugāmā? pa dienu nedrīkst savā gultā būt? kaut ko nevaru saprast no Tava stāsta, bet varbūt kāds vismaz tagad centīses tur nenokļūt...
Re: diagnoze
10.12.2010 19:08
Nu labi apgaismošu interesentus.Ir vairākas pakāpes jeb režīmi:1.Brīvais režīms,kur pasaki māsiņai kur iesi un vari pa dienu staigāt apkārt.Pa nakti durvis slēgtas. 2.Daļēji brīvais,kur ārā laiž tos kam ārsts atļāvis.Restes uz logiem nav,bet durvis nodaļai slēgtas 24 stundas diennaktī. 3.Slēgtais režīms,logiem priekšā restes,pastaigāties ārā nelaiž.Slēgtajā nodaļā vēl ir savs izolators kur ievieto pēc ārsta ieskatiem bīstamos,pašnāvniekus un vēl ar īpašām diagnozēm :) kādi jautājumi...
Re: diagnoze
10.12.2010 19:15
cilvēk, bet kas ir jāsastrādā, ja Tevi tur ievietoja?

nē, nav jāatbild, jautājums retorisks. es saprotu, ka tur nokļūst cilvji, kas kaut ko zem deguna murmulē un vēl visko traku dara, bet Tu pēc tāda neizklausies... jebšu viņi vīriešus pēc citas skalas mēra.
Re: diagnoze
10.12.2010 19:24
Par psihiatriem strādā bieži vien sievietes ar sado ievirzi,viņai sagādā seksuālu baudu kādu simpātisku džeku iebāzt "slēgtajā" jeb izolatorā.Atbildot uz iepriekšjautāto - gultā gulēt vari kaut vai visu dienu,tas visos režīmos.
Re: diagnoze
10.12.2010 19:24
Jā, lasens, stāsti visu po porjadku! :) Par psiheni gana interesanti paklausīties. :)

Un kapēc Tev patīk tur viesoties?



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2010 19:25 by existential fool.
Re: diagnoze
10.12.2010 19:32
Nu man bija smadzeņu kontūzija pēc kuras uzradās "dīvainās idejas".Nokļuvu pa priekš vieglajā nodaļā un jau tur jutu ka psihiatri visu dara pretēji kā es saku.Ja saku ka šitās zāles man neder,tad nākošā dienā deva dubultota :)
Re: diagnoze
10.12.2010 20:11
skaidrs, značit "organiķis" :)

bet visi "psih" ir ar sveicienu.

tie, kas "terapeiti" vienkārši sevi labāk pazīst un ir puslīdz savākti, tāpēc mazāk bīstami. pārējie vai nu glābēji vai vajātāji, atkarībā no fāzes, kurā paši ir.

divu trako satikšanās, nekas jau vairāk. un viens izliekas, ka ārstē, bet otrs, ka ārstējas. ja protestē, tad niknāk jāārstē. tā viš ir.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2010 20:13 by Runcene.
Re: diagnoze
10.12.2010 20:25
Kas ir "organiķis"?
Re: diagnoze
10.12.2010 20:27
tie, kas galvas situši, tas viņiem žargons, ko gan attiecina vēl uz citiem arī.

tipa, tādi, kam ar hārdu nav ok, ne tikai ar softu. tiem, kam ar softu tikai, vēl skaitās ok. tādi stereotipi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 15?
Ziņa: