AD

Aizsāka Aarmands 

AD
08.12.2010 12:02
Sveiki, dēļ depresijas ārsts izrakstīja antidepresantu welbutrīn'u, + fezam un radedorm, 2 nedēļas lietoju, palika labāk, tad pēkšņi širmis aizgāja ciet, zāles izmetu, bet tagad sāku nozēlot.
Jūtos šausmīgi, jebko darot jūtu, ka visu laiku aizdomājos, tā kā gribstu un fiziski ir slikta sajūta.
Ko darīt?
Ļoti neerti iet pie ārsta un teikt, ka izmetu zāles un tagad lūdzu izrakstiet vēlreiz.
Re: AD
08.12.2010 12:10
Nu un kas notiks, ja Tu aiziesi pie ārsta un pateiksi, ka izmeti zāles?
Re: AD
08.12.2010 12:14
nu negribās, lai viņš padomā, ka padebīls esmu.
Re: AD
08.12.2010 12:17
Un kas notiks, ja viņš tā padomās?
Re: AD
08.12.2010 12:49
nav tak nekāda grēksūdze, kad pēc tam liks rāpot ap baznīcu. kam negadās, mazums psihiatri visu ko redzējuši un dzirdējuši.

ja cilvēks nav pilnībā atveseļojies no depresijas, viņš var rīkoties muļķīgi.

jo ātrāk aiziesi, jo ātrāk kauns no kakla nost.

galu galā vari neteikt visu, kā bija... ja nu ļoti bail. pasaki, ka pazaudēji vai tml. pēdējais padoms laikam nav ļoti labs, bet dzīvē gadās visādi, neviens nav perfekts. par meliem runājot... visi cilvēki cauru dienu melo.

arī ārsts noteikti kaut kad ir zaudējis pacietību, rīkojies stulbi vai melojis.



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2010 15:50 by Runcene.
Re: AD
08.12.2010 13:07
Droši ej un pasaki, ka tā arī kaut kas uznāca un zāles izmeti. Psihiatrs jau nu ir tas ārsts, kas visādus brīnumus dzirdējis un redzējis. Viņam arī varētu būt diezgan vienalga, jo par vizīti samaksāsi un zāles arī pašam jāpērk. Labāk palieto ilgāk un, ja jutīsi, ka vairs nevajag, tad arī saskaņojot ar ārstu varēsi palēnām beigt tās lietot.
Re: AD
08.12.2010 13:42
Tad nu gan atrada, par ko kaunēties! Esmu trakākas lietas sadarījusi un pastāstījusi dokam, bet mani kautkā neuztrauc, ko par mani padomās PSIHIATRS :) Kam tad citam ja ne psihiatram/psihoterapeitam izkratīt savu sirdi par psihiskām kaitēm? Un to, ka Tu esi vai neesi debīls (kā Tu pats izteicies) - viņš jau pirmajās vizītēs saprata :)
Re: AD
08.12.2010 13:57
Gaga rakstīja:
Un kas notiks, ja viņš tā padomās?

Malacis. No ps.t. repertuāra un ļoti vērtīgs jautājums. Kad sāku apmeklēt ps.t., sākumā bija šis jautājums, ļoti palīdzēja. Kad likās un ļoti baidījos, ka varu sajukt prātā ps.t. uzjautāja "un kas tad notiks?" Arī palīdzēja, jo tad jau man viss pofig būtu:)
Re: AD
08.12.2010 14:12
Mani šis jautājums parasti ļoti kaitina, bet arī palīdz saprast, no kā tad es īstenībā baidos.
Re: AD
08.12.2010 16:20
Aarmand, pasaki labāk, ka suns apēda visu zanačku. Un tagad jums abiem vajag vēl. :)))
Re: AD
08.12.2010 16:25
Re: AD
08.12.2010 21:40
Un suns tagad ir tik laimīgs..... :-D
aberz
Re: AD
08.12.2010 23:47
Aarmands Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki, dēļ depresijas ārsts izrakstīja
> antidepresantu welbutrīn'u, + fezam un radedorm,
> 2 nedēļas lietoju, palika labāk, tad pēkšņi
> širmis aizgāja ciet, zāles izmetu, bet tagad
> sāku nozēlot.
> Jūtos šausmīgi, jebko darot jūtu, ka visu
> laiku aizdomājos, tā kā gribstu un fiziski ir
> slikta sajūta.
> Ko darīt?
> Ļoti neerti iet pie ārsta un teikt, ka izmetu
> zāles un tagad lūdzu izrakstiet vēlreiz.

mierigi jasaka arstam, pat obligati

AD iedarbojas kadas paris nedeljas, un javero kas notiek tad ilgu laiku lieto un nekas nemainas.
ja partrauc vai izlaiž devu iestajas sviests
tapec vaig vainu lietot vai nelietot
ja kapj nost vai maina zales atlkal 2 nedeljas it sviest, reizem neizturams

labak tos AD ss vispar izmest uzreiz izejot no kabineta

bet tas manas domas
tikai
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 9?
Ziņa: