Miskaste manā galvā

Aizsāka Tītars 

Tītars
Miskaste manā galvā
11.12.2010 01:30
iisumaa...
nezinu iisti pie kaa kjerties... mana galva ir pilna un skjiet kaa paarbaazta un spraagst pushu, jo ir paaraak daudz sliktu domu, liekas informaacijas... liela miskaste...
nemaaku no taa atbriivoties
domas netiiras un ir kaa virpulis kas neljauj neko citu dariit un neko domaat
naak visaadas pretiigas domas galvaa, nepatiikamas lietas no pagaatnes, par kuraam nedomaaju, aizmirstu, bet saaku domaat un tracinaaties, domaajot ka daudz ko nedariiju pareizi un domaajot, kaapeec taa, kaapeec shitaa...
nav nekaadu plaanu naakotnee
katru dienu praataa viens un tas pats
galva ir piebaazta pilna ar vienu informaaciju-miskasti...
veelos jauno gadu saakt tieshaam jaunu, ar tiiru praatu...
domaaju, ka ir kas jaamaina...
esmu skolnieks, 11 klasee... katru dienu kas savs... vienu dienu veelos ljoti iet uz skolu, maaciities, bet otru jau nav nekaadas veeleeshanaas neko dariit
praats ir pilns... juutu tieshaam smaguma sajuutu galvaa
spiezh smadzenes...
kaa justies laimiigam? kaa izdzeest visu netiiro, atstaajot tiiro?
ir jaastraadaa ar sevi, bet es nemaaku
peedeejaa laikaa jau saaku domaat par cilveekiem, ar kuriem bijushas nepatiikamas attieciibas, konflikti, kaa draugi, citi tuvi cilveeki, par kuriem neveelos domaat un neko zinaat, tomeer atsaucaas atminjaa viss sliktais...
...help...
Tev ir divas izvēles:1.uz dzērienu veikalu 2.pie psihiatra
Re: Miskaste manā galvā
11.12.2010 17:43
vienkārši runājot, nervi čupā...

psihoterapeits palīdzēs saprast, kas jāmaina un iemācīs strādāt ar sevi. nav viegli, bet ir izdarāms. ja nav naudas, skolas psihologs.
psihologs ir smadzeņu skalošana :)
Re: Miskaste manā galvā
11.12.2010 17:50
manuprāt, labāk psihologs, nekā sākt zāles.

es principā neesmu pret zālem, bet, ja jauns cilvēks ir apmaldījies, laikus atrasts psihoterapeits ir ātrāk un efektīvāk. par zāļu atkarību vien var romānu uzrakstīt. psihologs ir īsāk un ne tik dziļi, bet arī variants.

vispār jauni cilvēki ar šādām sajūtām Latvijā ir diezgan neapskaužamā stāvoklī... nauda jāprasa vecākiem, bet parasti tās nav, psihoterapija ir salīdzinoši dārga, psihiatriska nozāļošanās toties ļoti bezcerīga lieta.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.12.2010 18:07 by Runcene.
L
Re: Miskaste manā galvā
11.12.2010 20:23
nu kāpēc uzreiz smago artilēriju "zāles vai psihologs"...???????????????
Cilvēks jautā pēc padomiem un padomi ir vesela JūRA!

PIrmkārt - novētē, Tu esi jauns, visa dzīve vēl priekšā. Sliktākais, kas var notikt, ir došanās strādāt kaut kur ārpus LV (bet, jauniem cilvēkiem tas nav nekas slikts, galvenais, lai neesi pilnīgi vins...)
Jā, nu ar sevi gan ir jāpastrādā, bet tas nav ne grūti, ne nepatīkami... :)
Var mēģināt saneklēt i-netā kaut kādu laba speca autogēno trenniņu metodi par relaksāciju un atslābināšanos un pozitīvo domu, iesākumā fantāziju (nu fantazēt taču Tevi nav jāmāca, ko? :D ) veidošanu..., iesākt vajag ar mazām lietām, pat ja tie ir tādi, it kā nenozīmīgi sīkumi (jo nekas nav sīkums + mazās labās domas liekot klāt vienu otrai kā ķieģelīti, pamanīsi ar laiku, ka ir izveidojies milzīgs pozitīvo domu un sajūtu kalns... :)
Vēl var ieiet bibliotēkā, paņemt kād "uzrunājošu" psihologa rokasgrāmatu, palasīt...
Vakaros aizdedzini sveci, ieslēdz labu mūziku, uztaisi kādu garšīgu silto padzērienu un sāc relaksāciju - ļauj domām noklust (un nesaki, ka to nevar izdarīt kaut vai uz pāris minūtēm!), izbaudi mieru, klusumu un prieku par esamību, sajūti to..., un tādā garā...

Strādā savā labā, nebaidies no neveiksmēm, un vispār - nebaidies ne no kā...
Dzīve ir brīnumainu pārsteigumu pilna..., mācies noķert veiksi! :)
Lai izdodās! :)
aberz
Re: Miskaste manā galvā
12.12.2010 12:15
Tītars Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ir jaastraadaa ar sevi, bet es nemaaku
> peedeejaa laikaa jau saaku domaat par cilveekiem,
> ar kuriem bijushas nepatiikamas attieciibas,
> konflikti, kaa draugi, citi tuvi cilveeki, par
> kuriem neveelos domaat un neko zinaat, tomeer
> atsaucaas atminjaa viss sliktais...
> ...help...

nu doma, par to labako, tikai nedoma ka ar tevi kaukas nav kartiba
kautgan es 4 minutes domaju, ka nevaru tos ciparus sarekint te lai ierakstitu,
vai tas ir normali? bet kamer domaju vai tas ir normali vel viena minute pagaja un saka likties
ka vel nenormalak, jo jau 5 minutes
un ja kads psihiatrs to uzzinas, vinš var padomat, ka esmu nen ormals un tad es vispar nevareshu
padomat jo domasu ko vins padomas, ja es saksu vinjam pieradit ka esmu normals, bet tas jau ir nenormali jo
normali neavienam nekas nav japierada
bet nu un kas, kauka ielogojos..
tapec nevaig list galva

nu tas manas pardomas sobrid
doma labas domas un mekle kadu vai kadus, kas vedina tevi domat vel labakas
kaķi piemeram vai cilveku, vai muziku, vai kautko
werwsdfgh
Re: Miskaste manā galvā
25.12.2010 16:55
izklausas pec obessivi kompulsivajiem traucejumiem
Re: Miskaste manā galvā
26.12.2010 14:19
veģetatīvā somataformas disfunkcija + depresija izsprti cēloni un analizē, un atrodi pareizo ceļu. Zāles ir pēdējais!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: