AD un trankviļi

Aizsāka ik 

ik
AD un trankviļi
11.12.2010 10:09
Jautājums šāds- vai kādu no depresijas arī izārstē, jeb tikai tik, kamēr lieto zāles, tikmēr puslīdz normāli. ārste nomainīja AD, tagad man dienā 4 tabletes kopā ar neiroleptiķiem. Izmaksas mēnesī loti foršas- ap 20 Ls. Es saprotu, ka bez zālēm neiztikšu, jo tikko biju atmetusi, jūdzos nost. Laikam tad paliek otrs ceļš- rīt ripas, kamēr organisms atsakās. Bet tad paliek jautājums- kāpēc raksta tik dārgas zāles? Un kāpēc pēc 5 gadiem nav nekādu uzlabojumu? Būtu rakstījuši trankvilus, kuri vienīgie palīdz uzreiz un nemaksā daudz, bet nē- tos manos gados nedrīkstot lietot. Varbūt sameklēt kaktu ārstus, kas raksta trankviļus, un lietot līdz beigām, un dzīvot pilvērtīgu dzīvi, nevis veģetēt ar tiem AD, no kuriem nav nekādas jēgas...???
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 11:39
Pie trankviļiem viegli pierast,tās jau tās pašas narkotikas vien ir
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 17:12
Manuprāt tas ir mīts, pie AD cilvēki arī pierod.
Un vēlams pameklēt kaut ko no alternatīvās medicīnas.
ik
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 17:25
Alternatīvā medicīna- tu domā piem.homeopātiju?Vai tad depresiju tā var izārstēt?
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 17:27
depresiju var ārstēt ar pozitīvām emocijām
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 17:35
ja izmaksas vien Ls 20, tad jau vēl ļoti jauki... 2x lielāki ceņņiki arī ir norma. meklē, vai Tavai ķīmijai nav patentbrīvie medikamenti. ārsti tos nekad paši neiesaka, tas ir jāprasa.

kādas zāles lieto?

AD NEĀRSTĒ, tikai stutē, nekad nav ārstējuši.

atrodi kādu veco padomju psihiatru. jāattīstā iekšējā stabilitāte viss viens kāda veidā.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 17:43
nu jā cenas ir pietiekami augstas,mana pēdējā recepte bija Seroquel XR 400 mg,cena par iepakojumu 90 ls,labi ka pusi kompensē valsts
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 18:18
Man domāt, ka antidepresanti tikpat labi ārstē depresiju, kā pretsāpju zāles ārstē kariesu.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 18:32
ik- akupunktūra, ajūrvēda, joga, cigun, dziedniecība- izvēle plaša diezgan. Depresija ir enerģijas trūkums un attiecīgi jārūpējas par tās palielināšanu.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 18:38
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manuprāt tas ir mīts, pie AD cilvēki arī
> pierod.

Tad jau tā ir kaut kāda maģiskā viela no pasaku brīnumzemes? :)))

Nav tādas vielas, pie kuras organisms nepierod. Var sevi pieradināt arī pie ciankālija, lai neviens nevarētu noindēt.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 18:40
Nu tad ir tādi, kas pierod, un tādi, kas nepierod. Man nerodas vajadzība pēc zālēm, kuras kādu laiku esmu lietojusi. Pārtraucu un beigta balle.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 18:43
Ne par pārtraukšanu ir runa. Organisms pierod pie jebkuras vielas un tātejādi izmainās fizioloģija. Bet tas nenozīmē, ka pēc visu vielu pārtraukšanas obligāti jābūt lomkām.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 19:00
Bet runa jau ir par lomkām. Trankviļus neiesaka tieši pieraduma dēļ, vai aizbildinoties, ka rodas pieradums. Ķīmiskais noteikti ir krietni niecīgs, psiholoģiskais varētu būt daudz spēcīgāks.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 19:18
Patiesībā, ja ir atkarība ir no riktīgi lielām benzo devām (kādas ārsti protams neizraksta), tad ir vissmagākās lomkas pasaulē.

Bet runājot vispār par psihoaktīvajām vielām- jo lielāka tolerance, jo mazāks efekts. Tas pats ar AD. Tie jebkurā gadījumā kādreiz pārstāj darboties, kam ātrāk, kam vēlāk. Un muļķim skaidrs, ka visas tās "disbalansu" teorijas ir slima suņa murgi un mārketinga triks.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.12.2010 19:32 by existential fool.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 19:46
ja jau disbalanss būtu slima suņa murgi, tad nelīdzētu. tie ir pieņēmumi gan, bet kāpēc uzreiz murgi. man vispār ir liela pretestība pret psihiatriju, jo visi viņi krīt uz nerviem, bet tik un tā palīdzēja.

ja skatās biloģiski, fig viņ zin, kā tur ir... es zinu vairākus ar +/- 10 gadu stāžu, nekas tur nav pārstājis darboties, viena dāma no 1994. gada lieto, bija zoloft, tagad cipralex... cilvēks ir normāls, visu laiku strādā.

es tik domāju, ka āķis ir citur, ka paša destruktīvā domāšana, ja to nemaina, visu salaiž grāvī. tad nu cik kuram tās spējas sevi čakarēt. ir dzīvē visādi pagriezieni un notikumi, jautājums, kā cilvis tiem tiek pāri, kas tad notiek...

vispār jau nākas atkārtoties, bet vislabākie rezultāti ir zālēm + psihoterapijai. tas, ja runa par tradicionālo galu.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 19:59
turklāt jau nevar būt tā, ka pēc kaut kādām vienām teorijām pilnīgs placebo, bet pēc citām apēd visus neironus... vispār kur Tu atrodi tos marģinālos variantus, esmu labu laiku lasījusi par šīm lietām, nekas tāds nav atrodams. un tie ir speci, kas ikdienā strādā ar cilvēkiem jau gadiem. jautāju psihoterapeitei, viņai arī ir info par "ilggadīgiem kadriem", kas "no bērnības tādi", nav neviens palicis bez neironiem vai sabirzis putekļos.

dažam labam vajag pakoriģēt zāles, bet ne jau tā ir kāda nāves nelaime.

cilvēki mūsdienās grib justies labi, un psihiatrs ir priekš tam, lai ceptu kokteiļus, ja cilvēks izvēlas zāļu ceļu.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:04
Runcene,kas būs ja es ilgi lietošu kvetiapīnu? Es jūtu ka atmest jau nevarēšu...
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:12
lasens

tāpēc jau teicu: psihoterapija.

tas parasti palīdz VISMAZ samazināt devas.

man nav sevišķi daudz citas info ārpus tradicionālājām jomām, jo es pārsvarā lasu ar medicīnu un psihoterapiju saistītu presi. diabēta risks, piemēram šur un tur tiek minēts, bet pēdējā Cito! (Zāļu valsts aģentūras izdevumā 2010/4) bija raksts, kas liek domāt, ka visu laiku kaut kādi risinājumi tiek meklēti, lai riskus mazinātu.

pilnīgi droši neviens taču nevar pateikt, ir tikai statistika.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:16
Man nekāda psihoterapija neder,man smadzenes bija izsķaidītas un ir miega traucējumi.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:21
lasens

es šaubos, ka nemaz neder. cilvēkiem ar metastātisku vēzi tā, piemēram, palīdz mazināt sāpes.

katram ir jāizdomā, ko viņš grib, un tad tas jādara bez lielas šaubīšanās, tas attiecas arī uz zālēm. ja ir nolemts, ka citādi nevar, tad nav ko sevi zāģēt.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:23
Cilvēks sēž drūms, nevarīgs un maziņš, neko negrib, neko nevar. Iedodam viņam iešņaukt bišku kokaīnu. Oho, cilcēciņš uzreiz paliek laimīgs, darbīgs, enerģijas pilns. Nu tā, skatamies, kas īsti tur īsti notiekās. Ahā, ilgu pētījumu rezultātā noskaidrots- kokaīns paceļ dopamīnu. Tatad, teorija rokā- cilvēkam iepriekš bija smadzenēs pazemināts dopamīna līmenis, tāpēc arī depresija un visas citas figņas. Zāles atrastas un disbalanss izlīdzināts. Lietot uz veselību!

Tāda pati ir AD vēsture.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:23
Man švaki pielec,es īsti nesapratu kādas sekas būs
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:32
lasens

sekas jau nav nekas akmenī iecirsts.

kā jau minēju, svarīga ir attieksme. ja citādi nevari, lieto, un miers.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:38
Svarīga pozitīva attieksme un ticība skaistai rītdienai,vai tā? :) starp citu mani nupat trīs sievietes uzaicināja rītā uz pirti :) tas man patī ...
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:42
tas, starp citu, ir ļoti nopietni ;)

tieši tā, darīt ticībā...

vispār esmu laimīga, ka tad, kad meklēju savas pirmās atbildes, neko internetā nemeklēju (kaut kā neienāca prātā), jo te var izlasīt pietiekami daudz visa kā, kur cits mokās un ņemas kā piesiets suns:)

tas tikai rada nevajadzīgas šaubas.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:44
lasens, nestraucies, kvetiapīns pārstās darboties krietni ātrāk nekā AD. Tolerance šamējam aug mežonīgā ātrumā.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:46
Es taču arī skatos uz netu kā uz lielu miskasti kur reizēm var arī kaut ko atrast :). Vispār jau kvantu fizika parāda ka domas materializējas tapē jādomā pozitīvi :)
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:47
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tas, starp citu, ir ļoti nopietni ;)
>
> tieši tā, darīt ticībā...
>
> vispār esmu laimīga, ka tad, kad meklēju savas
> pirmās atbildes, neko internetā nemeklēju (kaut
> kā neienāca prātā), jo te var izlasīt
> pietiekami daudz visa kā, kur cits mokās un
> ņemas kā piesiets suns:)
>
> tas tikai rada nevajadzīgas šaubas.

Tur jau tā lieta, ka daudzi dzīvo ilūzijās, ka viņiem kaut kādas noteiktās vielas palīdz un ir labāk, lai gan realitātē efekts ir izzudis jau gadiem sen. Un tad nu beidzot- sjurpraiz- visādi diabēti, nervu problēmas u.t.t.
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:48
Tas nozīmē ka drīz tas vairs uz mani neiedarbosies?
Re: AD un trankviļi
11.12.2010 20:51
eksistenciālis palaidis kapu runas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 6?
Ziņa: