Venlaxor

Aizsāka Go-Alive! 

Venlaxor
15.12.2010 12:03
Rudenī piedzīvoju autoavāriju. Izkārpījos no smadzeņtrīces. Tagad doktors parakstīja šo preparātu.
Teica - negribēsies iet slīcināties, tiksi ar saviem dzērājiem galā, nometīsi svaru (nezinu kāpēc man jāmet svars - pati ar sevi esmu mierā), utt. - visādas labas lietas stāstīja, un iestāsīja man šīs tabletes.
Šobrīd esmu "iesākusi lietot". Pirmā diena.
Reflektēju par izjūtām - šobrīd baidos pakustēties, liekas, nogāžīsos no krēsla. Vai arī apvemšos. Domas - vispār nav manējās, rokas - arī. Sajūta kā pēc marihuānas kāša, skatiens strobēts, galva griežas un ķermenis visu laiku sveras uz vieniem sāniem. Viss relatīvi pie vienas vietas.
Tizlums neizsakāms - vai šitā būs visu laiku?
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:08
Pirmās dienas vienmēr ir tādas interesantas. Bet tur pat nav vērts iedziļināties tais sajūtās. Kaut ko var sākt just pēc nedēļas vai divām.
aberz
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:13
Go-Alive! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Rudenī piedzīvoju autoavāriju. Izkārpījos no
> smadzeņtrīces. Tagad doktors parakstīja šo
> preparātu.
> Teica - negribēsies iet slīcināties, tiksi ar
> saviem dzērājiem galā, nometīsi svaru (nezinu
> kāpēc man jāmet svars - pati ar sevi esmu
> mierā), utt. - visādas labas lietas stāstīja,
> un iestāsīja man šīs tabletes.

zini manas domas jau te visi zina
es saku ka vel nav pat velu izmest to visu miskaste
ta nav panaceja bet cits kautkas

man vienkarsi sirdsabzinja tada
nevaru gulet ka zinu ka kadu vareju atturet no sita
pec 3 gadiem atceries ko rakstiju, vienalga lietoji vai ne

bucas
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:25
Fuzzy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pirmās dienas vienmēr ir tādas interesantas.
> Bet tur pat nav vērts iedziļināties tais
> sajūtās. Kaut ko var sākt just pēc nedēļas
> vai divām.

Ko tas nozīmē? Būs vēl krutāk?!!?!!
Man jau tagad žoklis notirpis no sakodiena, bailes galvu kustināt, ka tiešām nenoveļos... Un tas ir pēc pirmās mūžā 1/2 tabletes!
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:27
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> zini manas domas jau te visi zina
> es saku ka vel nav pat velu izmest to visu
> miskaste
> ta nav panaceja bet cits kautkas
>
> man vienkarsi sirdsabzinja tada
> nevaru gulet ka zinu ka kadu vareju atturet no
> sita
> pec 3 gadiem atceries ko rakstiju, vienalga
> lietoji vai ne
>
> bucas

Es nezinu, bet nojaušu.
ka vel nav pat velu izmest to visu
> miskaste -
absolūti pievienojos.
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:30
Ā! Vēl viens interesants jautājums par šo preparātu!
Doks stāstīja, ka dzērāji lietojot, un pārstājot dzert, jo viņiem k-kādā jocīgā kārtā dzīves kvalitāte uzlbojoties, garīgais labs - dzert vairs negribās, kaut kā tā...
Vai tās zāles varētu būt mazāka inde, nekā alkohols?
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:56
Man arī sen atpakaļ bija smadzeņu kontūzija.Tagad pa dienu Venlaxor,pa nakti kvetiapīns.Man no visa tā visu laiku nāk miegs,bet vienalga nevaru normāli izgulēties.Kādu Tu lieto? Vietējo? Vispār pēc pieredzes varu teikt ka labāks ir importa - Venlafaxine,un pa laikam jāpamaina ar Flux.
Re: Venlaxor
15.12.2010 12:59
katram psihotropās zāles iedarbojas citādi. ja es izlemtu lietot, tad par to, vai der, pieņemtu lēmumu apm. pēc nedēļas.

ja ir darīšana ar dzērājiem, ar kuriem netiec galā, tad drīzāk psihoterapeits.

ja gribas slīcināties, tad zāles var noderēt, bet to vajag pašam labi apdomāt. var būt arī tā, ka Tev šitas konkrētais neder.
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:18
Īsumā stāsts šāds:
1) dzērājs mājās, no kura mēģinu ar godu tikt vaļā, nu jau gadus ... kādi pāris būs jau paskrējuši.
Esmu atkodusi - nestrādātājs, tipiskais runu bīdītājs, no sievas algas dzīvotājs, kamdēļ lielā mērā nelaimīgs, bet labot neko netaisās. Karoče - liekēdis.
2) avārija - izgulēta smadzeņtrīce, jaunas mašīnas meklējumi, galu savilkšana, kad ar vienu algu visiem nepietiek - tas viss kopā radījis nepanesamu spriedzi, kuras laikā es vēl cenšos savākties, pietaupīt, bet t.s. vīrs - nu jau dzer katru dienu.
Darbā arī saldi neiet - kur tagad viegli?
3) bērni aug, un es vairs nezinu mājās kur rokas likt - viss tā noriebies, ka nespēju ar viņiem vairs normāli parunāt. A viņi jau nav vainīgi, ka māte jēgu pārstrādājusi.
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:22
nu tad palieto kādu laiku. kā jau teicu: apm. pēc nedēļās vajadzētu palikt labāk, pat ātrāk. ja ne, vajag citu antidepresantu.

ja cilvēks dzīvo mājās un viņam nav nekādas atbildības, viņš var negulēt, nelietot zāles, valstīties pa gultu, kad grib utt., jo nav jāstrādā, tad var gudri spriedelēt, ka zāles ir inde un psihiatri bendes.

ja ir tā, kā Tu raksti, tad es lietotu zāles. beigās vēl pati sāksi dzert...

vairāk neko nelieto?



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2010 13:23 by Runcene.
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:26
Pīpēju. Vēl oktobrī mēģināju atmest vai aizvietot, bet nu iet pa puspakai dienā...
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:28
Man arī gibētos kādas lētākas tabletkas,bet psihiatri izraksta tikai kvetiapīnu.Runcene,varbūt Tu zini kādu alternatīvu?
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:29
beigās vēl pati sāksi dzert...
nesākšu - man riebjas visi reibuma stāvokļi

A mož tam dārzenim iebarot tās tabletes? Ja nu nāk pie saprāta?
Vismaz redzēs, kur šķiršanās papīrus parakstīt. (Hā-ha!)

šodien ritīgi sabaidījos no AD, man nepatīk, ka mute sausa, rokas tizlas un tas reibonis arī nafig vajadzīgs....
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:33
Kaut kadas šausmas! Vai cilvēkam Dievs nav devis iespēju atgriezties dzīvē BEZ tabletēm?
Atvēru Grindex ražojumu. Domāju tagad, vai 1/2 tablete nav par daudz pirmajai reizei?
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:34
lasens

nē, visi vecie, manuprāt, ilgtermiņā ir draņķi, bet jaunie ļoti dārgi. bet runā konstruktīvi ar ārstu.


Go-Alive!

neviens jau nespiež. ja vari savākties, izlem pati.
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:40
Es jau biju šorīt aizgājis,rezultāts - Seroquel XR 400 mg.Viens iepakojums 90 ls,labi ka 50 proc kompensē valsts.Kādi ir tie vecie? Tad es pateikšu lai man uzraksta...
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:45
vismaz haloperidols...
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:52
Runcene,haloperidols palīdz gulēt pa nakti?
Re: Venlaxor
15.12.2010 13:57
vispirms vari pajautāt, vai Quetiapin (tas kas Seroquel ķīmiskā viela) nav kāds patentbrīvais, lētais variants.

haloperidols kā kuram. parasti jau palīdz, bet pa lielam lietotāji guļ visu dienu, nedoma'ju, ka būsi sajūsmā.

kad es gāju pie doka, es visu noprasīju un arī pa saviem ceļiem noskaidroju, ko tobrīd farmfirmas tirgo, parasti nekad tā nav, ka ir tikai viens variants.
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:01
Ko viņš, Venlaxors, īsti dara smadzenēs?
Varbūt, ja izprastu zāļu iedarbības mehānismu, tad vieglāk būtu izlemt - lietot/nelietot/ko darīt?
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:02
Man nekāda konstruktīva saruna neiznāk.Psihiatre skatās kas man bija stacionārā un to pašu izraksta.
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:06
To neviens nezina,par smadzenēm.Kas tur notiek...
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:17
lasen, ejam, mož, tango dejot?
Lasīju, ka deja iekustina vajadzīgos muskuļus, kas noraida signālu smadzenēm, kuras atkal saražo vajadzīgo laimes devu... A? Pietiks ar tām zalēm?!
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:20
Labi,varam sarakstīties.Mans e-pasts indigo-lasens@inbox.lv ...Raksti,apmainīsimies ar foto un kas zin...:)
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:45
:) Es jau tikai par dejot... :))) Endorfīniem un tā tālāk...
... tāda psihenes romantika...
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:49
Kā ta pa gabalu to var izdarīt? Sūti foto,jeb Tev bail :)
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:54
Normālam cilvim vnm bail no nezināmā... tas indigo vēl nav izpētīts :)
Re: Venlaxor
15.12.2010 14:56
Kas neriskē,tas nedzer šampanieti :)
Re: Venlaxor
15.12.2010 15:48
Labs ir - atmet vispirms savējo! Tak jau vietējais šajā lapā?!
ievacha@inbox.lv
Re: Venlaxor
15.12.2010 16:01
aizsūtīju,gaidu Tavu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: