Šizofrēnija

Aizsāka enfuego 

Šizofrēnija
21.12.2010 21:31
Vai šizofrēnija ir pieskaitāma, pie psihiski slimiem cilvēkiem? Vai grupu var tabūt? Un vai vispār šizofrēniju var ārstēt?
Un man simptomi ir, kā šizofrēniķim, tikai nau tādu simptomu, ka halucinācijas. Un es pats savas runas dzirdu galvā varu pat savā skaņā runāties galvā pats ar sevi, dažreiz es galvā ieslēdzu kādu mūzānu paklausos:DD
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 21:41
psihenē esi bijis? :)
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 21:42
Nē. A kas?
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 21:43
Nu tad pārdomā,varbūt laiks ir jau :)
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 22:04
Ko tā psihene man dos, tikai sazāļos. un palaidīs vaļā, pēc tam atkal zāļos! manai vecmammai bija šizofrēnija, bet viņa tika tam cauri! lasen tu konkrētas atbildes vari sniegt vai tikai raksti un raksti a jēga tava irakstīšanai?



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2010 22:05 by enfuego.
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 22:18
ar šizofrēniju var dabūt grupu, bet Tevi var pakļaut zināmiem ierobežojumiem: autovadīšana, ieroča nēsāšana, ja gribi strādāt apsardzē utml.

šo dg. kādā dzīves brīdī kāds cits var izmantot pret Tevi, ja, piemēram, runa par mantošanu utt., kāds grib no Tevis tikt vaļā, iztaisīt par vainīgo utt. pateiks, ka Tu trakoji un ja būs tāda dg, tad var vieglāk ievietot slimnīcā...

es neieteiktu tādu izvēli.
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 22:30
Veģetatīvai disfunkcijai nau nekādas atlaides, vai tikai depresijai ir? Ģimenes ārsti nosūtījumu pie psihoterapetiem nedod, un kas uzstāda diagnozi depresija vai šizofrēnija? Es publikā sevi kontrolēju perfekti, tikai iekšā manā galvā tas vis notiek un organismā, tāpēc liekas, ka šizofrēnija tā nau!
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 22:31
Darba devējs redz papīros, ka esmu šizofrēniķis piemēram?
Re: Šizofrēnija
21.12.2010 22:44
veģetatīvajai nav atlaides, depresijai ir. pie psihiatra nevajag norīkojumu. dg uzstāda psihiatrs.

darba devēji neko neredz, ja profesija neprasa psihiatra izziņu.

psihiatrs nav tas pats, kas psihoterapeits.
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 09:16
Kādi vēl ir ierobežojumi autovadīšanai? F21 arī,jeb nē?
fox
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 11:57
Forši, no sākuma izdomā kura būs izdevīgākā diagnoze, un tad ar to šturmēs. Nu galvenais neizvēlies epilepsiju, tad tiesības točna nespīd.
aberz
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 12:11
Grubi ietekšu vienu ārsti
kura veksmīgi ārstē šizofrēju
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 12:46
Man nekas nav "jāšturmē",man jau ir gan diagnoze,gan apliecība :)
aberz
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 15:11
pilnigs sviests
ja no vienas puses skatās, tad šizofrēnija ir slimība un ārsts ir tas kas ārstē to
no otras puses, ja ārstam nav skaidrs kas tā šizofrēija ir, tad īstenībā slimnieks ir vesels
bet kas tad ir ārsts?

balsis un mūziku jau var dzirdēt
bet kā ārsts var zināt ka slimnieks dzird balsis
ja pats nedzird

galu galā tu tač neteici ārstam ka dzirdi mūziku
bet ārsts tā konstatēja

varbūt ka salīdzina ar sevi
vai kadām diagnozes instrukcijam

teorētiski verātu būt metodes kā noteikt ka slimnieks dzird mūziku un balsis
ja varētu pirādīt ka vinjam raustās labā acs kad ta notiek un tas ir pieradīts
tu ar pētījumiem

bet kā var zināt ka komponists nav šizofrēniķis, jo viņs to mūziku jau
komponē kautkā nevis noraksta ka šizofrēniojas diagnozi nesaprotot kas tur raksīts

mācītāji un šivas runa ar ariem un putinam liekās ka viņam jācīnās ar to "zarazu"
kas dzied tautasdziesmas

šizõfrēnija ir normals stāvoklis indijā manuprāt jo tur katrā ģīmenē esot
kada reinkarnācija... tikai es nesaprotu kadā izskatā, runā ka varot pardzimt kā zāle
vai kā dzīvnieks, nu ka cilvēks nezinu kaikam aŗī
'
:-P
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 15:49
Jums ir šitas ja jūs redzat dzirdat vai jūtat klāt neesošo,ticat lietām kuras nepastāv,vai jūtaties neparasti aizdomīgs,uztraukts,apmulsis,vainīgs,sasprindzis vai depresīvs.Jūs jūtaties ļoti patīkami uztraukts,sajūsmināts,uzbudināts,entuziastisks vai hiperaktīvs,vai ar pavājinātu spriešanas spēju,ieskaitot agresīvu un graujoši agresīvu uzvedību.Jums ir bēdīgs garastāvoklis,šādā stāvoklī jūs jūtaties nomākts,izjūtat vainas apziņu,energijas trūkumu un vai nevarat gulēt.
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 16:48
Man ir visi simptomi gan kaa sizofreenija, gan kaa depresija, gan kaa psihiski slimam cilveekam, gan kaa Vegetatiiva somataformas disfunkcija :DD Pictec ko man tagad dariit man diena 50 reizes garastaavoklis mainaas:DD
aberz
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 16:50
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
,sajūsmināts,uzbudināts,entuziastisks
> vai hiperaktīvs,vai ar pavājinātu spriešanas
> spēju,ieskaitot agresīvu un graujoši agresīvu
> uzvedību.Jums ir bēdīgs garastāvoklis,šādā
> stāvoklī jūs jūtaties nomākts,izjūtat vainas
> apziņu,energijas trūkumu un vai nevarat gulēt.

ineteresani
nu un kas

forshi
kamēr tads nevienu netraucē un ja viņam neuzmacās
citi ar savu palīdzību tad jau ir OK

teorētiski ja dušā dzied tad ta iršzofrēnija, jo viņs atļjaujās ne tikai dzirdēt balsis, bet vēl tās atskaņot
piemēram pnkflaudus vai lady gaga tas tačū svešas balsis

ja Putins nedzied tautas dziesmas tad viņam ir ārlaulības berns no vingrotājas (vai otrādi)
un tas ir normali,
http://www.youtube.com/watch?v=IV4IjHz2yIo&feature=fvsr

kapec citi nevar dziedat
es piem viemner dzirdu muziku galva
un ja nav neka tad klausos
bet es neesu putins
jo man ir siza a vinjam nav

apmeram ta
aberz
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 17:28
! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar siksnu pa dirsu tev vajag, bezkaunīgais
> izdzimteni, un strādāt darba nometnē 16 h
> diennaktī!


nac pie manis stradat
darbs nav gruts
ik pec 4 stundam var gulet 3 stundas

ar sexu un krausanu nav saistis
:-)
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 20:23
fui,kāda demagoģija :) Aberz,ka tev ir pa darbu tāds,nopublicē te sīkāk ...hi hi hi
Re: Šizofrēnija
22.12.2010 22:06
da muļķi tas , ka dzird kautkādu iedomātu mūziku tā nau šizofrēnija, tas ir normāli , ka kādam galvā atskan kautkāda populāra mūzika!
aberz
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 00:20
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> da muļķi tas , ka dzird kautkādu iedomātu
> mūziku tā nau šizofrēnija, tas ir normāli ,
> ka kādam galvā atskan kautkāda populāra
> mūzika!

nu re
a citi saka ka sizofrenija
es piem visu muzu dungoju kautko un dziedu dussaaa
vinjijs puks ari bija siza ja?
beatles vispar narkomani
jsedina registra arsti bus humani
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 10:41
Ja agrāk es uzskatīju, ka mana uzvedība un domas ir normālas tad tagad kautkāda iemesla dēļ šie uzskati ir mainījušies uz negatīvo pusi, un ārsti mums ir tikai devuši nosaukumu slimībai, lai mēs domātu ka esam slimi un mēģinātu paši izārstēt sevi. Īstenībā tie ir psihiskie traucējumi. Lai mēs nesajuktu prāta mūsu diagnozi nesaka, ka esam psihiski slimi, jo tad cilvēka spēki var momentāli salūzst. Bet lai mēs vēl spētu izkāpt no šī apļa ārā, mums tiek dodas diagnozes visādas, un viss spēks tālākais ir tikai mūsu gribasspēks, dzīvot. mums pašiem jamāk analizēt un nemitīgi jākustina smadzenes, lai smadzenes spētu strādāt, kuri izsturēs un atradīs paši savu shēmu, kā lai stabilizē šo stāvokli, un sadzīvo tie nenojūksies un nenonāks psihenē. Organisms pierod pie visa, tikai mūsu gadījumā ir noticis lūzums straujš, ar ko mums ir grūti sadzīvot!

P.S. Tā ir dziļa psiholoģija, ja cilvēks sāk rakņaties un meklēt palīdzību tad cilvēka smadzenes vēl strādā tākā nedegradēsim savas smadzenes, bet turpināsim domāt un izdomāt.
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 11:19
Viss jau ir izdomāc pirms tevis,tieši otrādi - jo mazāk domā jo labāk.Vai tad tas kas bijis psihenē tas ir beigc? :) Es kad eju psihenē uz reģistratūru mani jau pazīst pa gabalu un neprasa pat kā sauc,nu un kas no tā :) palielam man no visa tā ne silc ne auksc :)
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 11:27
nu kad es dzeru alkoholu tad es nedomāju:) ja cilvēks kautko grib sasniekt viņam ir jādomā, lai secinātu kā panākt vēlamo rezultātu. teiksim es domāju, ka es spēšu savus bērnus izskolot, kur es dzīvošu vēlāk, jo ja tas ir viss ir sakartots cilvēka dzīvē tad nebūs jādomā par to ka tavā dzīve kautkas nav sakārtots! tapēc jau cilvēki paliek stulbi tikai tāpēc kad nedomā ar galvu, dzer aliņu un domā ka vis ir labi, bet darbi ta neiet uzsprieksu, vispirms ir ->doma - un tad rīcība pirms tu kautko dari ir jādomā, nevis iet cept olas bez domāšanas, tā vari olu apdedzināt saprotiet. tas pats ir ar špaktelēšanu tiklīdz tu sāc nedomāt un nekoncentrēties, tad darbs sāk nesanākt!ja es pierādu

P.S. ja es pierādu savu domu un kāds tam piekrīt tad atgriežās mana pārliecība par saviem spēkiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.12.2010 11:28 by enfuego.
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 11:49
Vis iet pa riņķi,tad kad tu esi kaut ko sasniedzis tad saproti ka tas nekas nau :) vislabākais ir vispārneko nedarīt un sēdēt kalna galā un meditēt,bet ja kaut ko dara,tad jādara tas kas pašam patī :)
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 14:13
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vis iet pa riņķi,tad kad tu esi kaut ko
> sasniedzis tad saproti ka tas nekas nau :)
> vislabākais ir vispārneko nedarīt un sēdēt
> kalna galā un meditēt,bet ja kaut ko dara,tad
> jādara tas kas pašam patī :)


Nu vecīt man patīk aliņu dzert, naudu tērēt, nestrādāt:)
Klau kāda tev ir diagnoze?? Tev tanī psihenē ieliek jo tu sāc jocīgi uzvesties vai pats piesakoties ej uz turieni??
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 14:59
Kas tad bija nepareizi? Jādara to ko negrib? Diagnoze F21,par pārējo skaidru datu nav...:)
Re: Šizofrēnija
23.12.2010 22:43
kas ir diagnoze F21???
Re: Šizofrēnija
24.12.2010 09:30
šizotipiski traucējumi,itkā
Re: Šizofrēnija
24.12.2010 14:27
kādi ir tavi simptomi gribu salīdzināt ar sevi??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: