Vot tādi ziemassvētki

Aizsāka enfuego 

Vot tādi ziemassvētki
25.12.2010 19:19
Jauni simptomi sākās, oža un smaka nejūtu vispār, acis liekas, ka sprāgst ārā, jūtu, ka smaka nāk no mana organisma ārā nevar saprast kāpēc nejūtu īsto dzīves smaku, liekas ka kāds mani ir pārņēmis. Pārēdos arī Ziemas svētkos un nākošā dienā slikti sit simptomus visus ārā! gribās raudāt par to, ka neredzēšu savu meitu izaugam, ka pazudīšu no dzīves, ka sākšu novecot un neko nesasniegšu. Bērni izaugs tādi paši, kā mēs izaugām pat vēl sliktāki. Meitai vakar bija astmātisks klepus, un vēma visu laiku un sabijos riktīgi jau sāku secināt iemeslus un slimības, kas var visiem pielipt. Dzīvot man arī nav īsti kur jo sociālo dzīvokli nevarot itkā atrast, viss ir galīgā sviestā, neredzu nekādads perspektīvas, uz jebkuru jautājumu es varu atbildēt ar kritiku nezinu kāpēc. pesimisma veidā. nekam neticu, ticu dievam, tikai nespēju ticēt, kā gribētos, oi laikam tā ir depresija un tas VD simptomi jāieņem laikam 2 lexotanil 3mg ripas lai ir beidzot kautkāds effekts!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 23?
Ziņa: