Analizēju un secināju!

Aizsāka enfuego 

Analizēju un secināju!
26.12.2010 22:06
man psihiatrs vai psihoterapeits nav vajadzīgs es pats savu organismu izjūtu labāk par visiem.
Un es secināju ka esmu slims ar:

Veģetatīvo disfunkciju
Depresiju
Alkohola psihozi
Amfetamīna psihozi

Šis ir ļoti smags stāvoklis ja šo uzveikšu tad būs noticis brīnums!
bet pie psihiatra vajag aiziet, sliktāk jau nu nepaliks
Akakak
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 00:08
Cik daudz un cik biezhi lietoji amfiku? Es arii shajaa vasaraa dazhas briivdienas palietoju, tas meesls izdedzina organismu un domaajams ne bez sekaam galvaa. Kaa reiz no vasaras man taa piikstonja ausiis, un juutos arii depresiivaaks...
Kam tas amfetamins vajadzīgs,kāds no tā efekts?
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 11:24
amfetamīns-narkotikskā sintētiskā viela kas rada uzbudinājumu!
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 11:25
Akakak Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cik daudz un cik biezhi lietoji amfiku? Es arii
> shajaa vasaraa dazhas briivdienas palietoju, tas
> meesls izdedzina organismu un domaajams ne bez
> sekaam galvaa. Kaa reiz no vasaras man taa
> piikstonja ausiis, un juutos arii depresiivaaks...


Es lietoju 4 gadus+ uz zapļotiem pīpēju zāli+ vai alkoholu tas ir vienkārši ārprāc kad to es tagad atceros!
Enfuego,kapē tu gibi uzbudināties :)
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 11:32
es vairs negribu jocīgais jā lasen tavas atbildes liek man domāt ka tev ir šizo!
Rekur atradu,es domāju ka normāli cilvēki šito nelieto.Amfetamīns ir viena no pasaulē izplatītākajām sintētisko narkotiku grupām. To lietošana mēdz būt visaugstākajā līmenī tieši jauniešu vidū. Amfetamīns ļoti ātri rada spēcīgu atkarību, kas balstās uz pirmo lietošanas reižu „pozitīvo” reibumu, kuru lietotājs pēc tam cenšas atgūt, taču ar katru reizi vajadzīgā deva kļūst aizvien lielāka.
Kā izskatās?
Nespodri balts pulveris, visbiežāk mazos papīra sainīšos vai maisiņos.
Kā lieto?
Apēdot/dzerot, šņaucot, injicējot, smēķējot.
Kādēļ to lieto?
Amfetamīns ir spēcīgs stimulators, kura iedarbība līdzinās kokaīnam, taču ir ievērojami ilgāka. Lietošanas sākumposmā amfetamīns izraisa eiforiju, paaugstinātu možuma un enerģijas sajūtu, Amfetamīna izraisītā reibumā cilvēks jūtas ļoti pašpārliecināts, rodas sajūta, ka palielinās fiziskās un intelektuālās spējas, kā rezultātā cilvēks var pārvērtēt savas patiesās spējas. Vienlaikus amfetamīna lietotāji var kļūt viegli uzbudināmi un agresīvi.
Kādēļ amfetamīns ir kaitīgs?
• Amfetamīns paātrina sirdsdarbību, var parādīties sirds ritma traucējumi, paaugstinās asinsspiediens, parādās sāpes krūtīs;
• Muskulatūras krampji, iespējamas arī epilepsijas lēkmes;
• Pastiprināta urinēšana, caureja, vemšana;
• Paranoja, uztveres un apziņas traucējumi;
• Var rasties redzes, ožas un taustes halucinācijas;
• Agresivitāte, aizdomīgums, paniskas bailes;
• Psihisko traucējumu laikā lietotājam saglabājas atmiņa, tādēļ piedzīvotās šausmas un bailes spilgti iespējams atcerēties vēl ilgu laiku.
Kā atpazīt lietotāju?
• Bāla seja;
• Apetītes trūkums, nenogurdināmība, bezmiegs;
• Pārmērīgs acu spīdums, paplašinātas acu zīlītes, kas nereaģē uz gaismu;
• Trīcošas rokas.
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 12:37
paldies lasen, bet to es jau zināju pirms tevis!
Enfuego,aizej gan pārbaudies,pašam būs mierīgāk.Jeb tu baidies ka tev izlēks kāda īpaša diagnoze.piem. F 20?
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 13:50
nu ir bail arī ka izlēks, bet ne f20, bet gan kautkas jaudīgāks, kā piemēram neārstējama slimība, es vispār pēc dabas esmu bailīgs un jūtīgs un emocionāls!
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 14:42
kāpēc jāpārbaudās vnk sporta pēc? ja var tikt galā, tad nevajag ne psihiatru, ne zāles.

bet, enfuego, ja negribi bērnus ļoti nervozus izaudzināt, tad ir kaut kā citādi jātiek galā...

un šitas "esmu slims ar" izklausās baigi klīniski un, piedošanu, dumji arī. negribi iet pie psihiatra, bet esi piekāris sev kaudzi psihiatrijas + narkoloģijas birku. brrr...

tāpēc es teiktu, ka labs psihoterapeits nekaitētu, lai izdzītu tās "esmu slims" muļķības no galvas.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2010 14:42 by Runcene.
Enfuego,pastāsti kā bija šito visu lietojot...
Re: Analizēju un secināju!
27.12.2010 17:05
Sākumā bija visu laiku eiforija pirmos 2 gadus bija kolosāla eiforija, nākošie gadi jau sekoja vienas mokas, ir tādi saucamie zapļoti, tas ir tas pats kas pohas, man ir bijuši ļoti daudz abstiences stāvokļi, lēkmes. Bij tā, ka vienreiz tā salietojos, ka likās ka sirds stājās un es mirstu pamazām, vienmēr pēc vitamīna lietošanas nevar aiziet gulēt, lai varētu aizmigt nācās dzert alkoholu, vai pīpēt zāli, ir bijis reizes kad pec 2 naktī negulētām salietojos alkoholu, nākošā dienā es no gultas nevareju piecelties. Es tagad tā skatos atpakaļ laikā, un secinu kādā murgā un ilūzījā es esmu dzīvojis! Kādas mokas es sev esmu nodarījis.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2010 17:07 by enfuego.
....
29.09.2013 22:49
Ir tik daudz paziņas, kas lieto un lietoja vitamīnu. Dažkārt žēl skatīties, bet dažkārt gribas pamēģināt. Neviens itkā to huiņu nepiedāvā, bet man arvien biežāk un biežāk parādās velme pēc viņa. Noteikti tuvākajā laikā aiziešu uz kādu narkoloģijas centru. Par sliktu jau nenāks. Sliktākais ir tas, kad es apjēdzu, ka jau 20 gados es nebūšu lietojams cilvēks. Un ar katru dienu velme tikai pastiprinās.
Re: Analizēju un secināju!
30.09.2013 17:54
Noteikti aizej! Ja nepalīdzēs,tad nekaitēs arī!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 18?
Ziņa: