Tiko palika slikti

Aizsāka enfuego 

Tiko palika slikti
27.12.2010 16:37
Nakti bija slikti sirds sāka dauzīties un bija tāda vājuma sajūta, smagi elpot bija, iedzēru korvalovu, itkā palīdzēja, tagad atnāku no darba atkal uznāk vājums itkā orgāni atsakās strādāt, sirds pāatrināti dauzās, sajūtas itkā sirds apstāsies. iedzēru balderiānus itkā iemigu tikai uz 5 minūtēm, joprojā sirds dauzas un visu kreiso sānu dedzina. Likās, ka atdošu galus, paņēmu tagad volidolu itkā vieglāk palika, ko tas varētu nozīmēt! Ā un tas vis sākās pēc asa ēdiena ķiplokus daudz saēdos!
kāds zin no balderiāņiem arī varētu tā būt?? vai var pārdozēt balderiāņus?
ā validolu var jaukt kopā ar lexotanil3mg?
Un galvā viss džinkst, pīkst tik skaļi, ka liekas visss kaput!

nu vot pēc balderiāņa un volidola un lexotanil 3mg palīdzēja un jūtos kā piedzēros, bet bija drausmīga lēkme!
Likās, ka jau miršu fu paldies dievam izsturēju!



Edited 6 time(s). Last edit at 27.12.2010 18:14 by enfuego.
Re: Tiko palika slikti
27.12.2010 19:20
Mantā liekas ka tev laiks pie daktera,izskatās pēc šizofrējas :)
Pediana
Re: Tiko palika slikti
27.12.2010 19:30
Cik Tev gadu???
Re: Tiko palika slikti
27.12.2010 19:52
25. paņēmu, lexotanil 3mg tagad jūtos labi sākumā, sita itkā nost no kātiem, bet turējos jo mājās bija bērns, kurš ir jāpieskata, es pat pie ārsta nevaru aiziet jo nav naudas, jo pirmajā vietā ira bērna veselība un lai mēs varētu maksāt maksājumus un ēst būtu ko!! Jāizstur kautkā līdz 1 aprīlim!



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2010 19:54 by enfuego.
Re: Tiko palika slikti
27.12.2010 20:23
Ej pie valsts psihiatra,tas ir par velti.Ja tev nav naudas tabletkām,tad lai tevi ieliek dienas stacionārā.Varēsi strādāt un reizi nedēļā aiziet pie daktera un pēc tabletkām.
Pediana
Re: Tiko palika slikti
27.12.2010 21:29
Laikam tad esi narkomāns. Dodies uz psiheni. Tur tevi sazāļos pa brīvu un būs dikten jautra kompānija
L
Re: Tiko palika slikti
27.12.2010 22:40
enfuego - neķer kreņķi, tā bija vistipiskākā panikas lēkme...
Jā, arī ķiploki var pastiprināt sirdsdarbību - tie tomēr ir bioloģiski ļoti aktīvas vielas (tāpat kāmedus u.c.)...

Galvenais, kas Tev jāzin - Tev nevar notikt nekas slikts (bez tam Tu vēl jauna, organisms stiprs!)..., ja gad. panikas lēkme atkārtojas, centies sev teikt tā - esi sveicināta mana nolāpītā panika, bet es jau Tevi pazīstu un zinu, kā tu uzvedies..., un arī šoreiz es izturēšu... :)

Var palīdzēt elpošanas vingrinājumi, lēna, dziļa ieelpa un uz izelpu domās izpūt visu slikto... Vispār tas patiesi nav nekas traģisks, bet nu, ir ļoti nepatīkamiamas sajūtas (zinu, agrāk arī man tā ir bijis)... :)
Var palietot nervu nomierinošās tējas vai pliku ūdeni..., galvenais centies pārāk nepārdzīvot, ka tā gadās, centies atrast veidu, kur gūt pozitīvas emocijas..., parunājies ar kādiem sev tuviem cilvēkiem..., nu, grūti kaut ko ieteikt, nezinot visus apstākļus...
Tici sev, ka Tev izdosies ar to tikt galā - agrāk, vai vēlāk, bet izdosies (tāpat kā visiem citiem + neviens no tā nav nomiris)...
Re: Tiko palika slikti
28.12.2010 21:04
nē nujā, bet man ir reāli grūti jo tas pamazām mani noēd, un tas nervs ka visu laiku sāp no kuņģa caur ribām uz mugurkauli, man tādas aizdomas ka mugurkaula skriemelis spiež uz nerva jo kad sāk sāpēt tad nevaru īsti muguru pakustināt. Muguru kustinot sāp kautkas zem lāpstiņas kreisajā sānā!
Re: Tiko palika slikti
29.12.2010 10:01
Enfuego,man tā liekas ka Tu muļķojies.Ja nebeigsi,vajadzēs pacelt jautājumu par Tevis piespiedu nosūtīšanu uz pārmācības namu :)
Re: Tiko palika slikti
29.12.2010 14:14
lasens gribētu redzēt ko tu muldētu ja tu justos, kā es! tu vispār sen jau pakaŗtos!



Edited 1 time(s). Last edit at 29.12.2010 14:37 by puce.
Re: Tiko palika slikti
29.12.2010 15:27
Man ir vēl grūtāk.Bija izsķaidītas smadzenes.Tagad uz tabletkām
Re: Tiko palika slikti
29.12.2010 16:30
Nevajag vispārināt
Re: Tiko palika slikti
03.01.2011 13:05
Latviešu valodas gramatika vispār ir noderīga lieta ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 8?
Ziņa: