Dzīve ir netaisnīga

Aizsāka Aktalons 

Aktalons
Dzīve ir netaisnīga
27.12.2010 21:56
Čiw/Man liekas ka dzīve ir ļoti netaisnīga. Pirms gada man noteica diagnozi veģetatīvā distonija un tikai 16 gados. Nācās iet pie ārstie visādiem un pārbaudīt to ko vajag bet es to ļoti nevēlējos jo tomēr bija bail ka neko sliktu neatklās jo sāpēja galva gan sirds gan bija augsts asinsspiediens un vēl dažādas nervu problēmas un tā jau diezgan sen kopš bērnības kādiem 11 gadiem jo jau vairākus gadus grauzu nagus uz nervu pamata un vēl bija visādas aizdusas un trīces. Sākumā viss sākās ar vienkāršu elpas trūkumu kā aizdusa ,kad man bija 13 gadi tad 14 gados sākās sāpes galvā un tad pirms gada arī pievienojās sirds klauves un paaugstināts spiediens kurš man līdz šai dienai tāds ir un skaitļi ir dažādi bet es vairāk nemēru un nelieku sev domāt un uztraukties par to jo jocīgi ka man nekad nav sāpējusi galva pie paaugstināta spiediena kad tas bija pat vislielākais 180 kad bija arī trīce bet nekad nekādu sāpju nav bijis ja arī ir paaugstināts spiediens tad es to nejūtu un atklājās vienkārši mērot dienā kad izdzēru limonādi fanta. Pārbaudas izietas bet neirologs,ārsts visu noveļ uz pārejas vecumu un manu straujo augšanu un nerviem jo citu iemeslu neatrod. Vai tiešām tas viss ilgst tik ilgi jo man otrais spiediens diastoliskais ir labs bet pirmais un pulss augsts bet ne vienmēr jo pēdējos mēnešos jau normalizējas bet reizēm atkal uzlec un man tas nepatīk jo nevēlos vēlāk rīt visādas zāles un tagad jau kādu laiku mokos ar neizturamām galvassāpēm un visas promēmas man sākas tieši tad kad gads iet uz beigām. Man liekas ka visi nervi čupā jo man ir pārāk daudz problēmu jau manos 16 ,drīz 17 gados. :( Jūtos noguris un vājš. No daudzkā bail un jūtos nestabils. Esmu vienmēr dzīvojis kārtīgi,veselīgi, nekādu kaitīgo ieradumu bet šādas visādas problēmas kamēr citi kuri posta sevi ir veselāki par mani. Kāpēc tāda netaisnība? :@
Re: Dzīve ir netaisnīga
27.12.2010 22:34
Dzīve ir pēdējā vieta, kur meklēt taisnību. Ir cilvēki, kas paralizēti guļ. Ko tad lai viņi domā par šo tēmu..
Aktalons
Re: Dzīve ir netaisnīga
27.12.2010 23:55
Ir jāskatās uz labo! Protams drausmīgi tiem kas kādreiz veseli staigājuši un tagad guļ uz gultas bet es rakstu par sevi un par to kāpēc man notiek tā ar nerviem un vai man tas posms pāries vai atstās sekas arī man turpmāk???
aberz
Re: Dzīve ir netaisnīga
28.12.2010 10:53
Ir psihiatri, kad domā ka pacients domā ka psihiatrs zina ko viņš domā.
Bet pacients pie tā nav vainīgs, jo pārsvarā tā nav.
Tāpēc jau isti nevar šajā situācijā noteikt kuram taisnība.
Tāēc zāles jālieto vai nē, ir cīņa ar šo paradoksu un tas vairāk ir
ārstu problēmas.

Daži nezstur slodzi un sadeg, bet nāk nākamie
viss sākas no gala.

Kā policisja agri vai vai vēlu sāplūst ar ķeramajiem
un deputāta dēls tirgo narkas, tā ārsts beigu beigās
paliek par tādu pašu šizu kā citi.

Tas process ir bezgalīgs kā nākt un iet
tikai nāk nākošie, kas vēl nav tādi.. utt
Aberz,kas tas ir tev par vārdu salikumu :)
aberz
Re: Dzīve ir netaisnīga
28.12.2010 19:12
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aberz,kas tas ir tev par vārdu salikumu :)


mantra mieram

sito lasot psihiatrs galva vairs nav autorite

un vispar
sabiedriba kur neviens nezina kas ir psihiatrija vinji nemaz nav
spejigi izdzivot
tikai hipnotizejot putninjus

nu ne jau visi protams
tapec labak izvairities
Re: Dzīve ir netaisnīga
29.12.2010 14:17
es uzskati, ka ir kautkāds cēlonis kas sit uz veģetatīvo distoniju, tikai katram viņš savs, kuram pārpūle, kuram iedzimta kaite, kuram kas. Ir tikai kautkas jāmaina dzīve, bet grūtākais jau ir atrast tieši kas mūsu nerviem liek nomierināties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 20?
Ziņa: