normali vai nenormali

Aizsāka viena taada 

viena taada
normali vai nenormali
28.12.2010 17:15
Vai tas ir normāli, ka man liekas, ka es esmu pat pārāk normāla, bet man daudzi citi cilvēki liekas tik dīvaini, ka man pilnīgi liekas, ka viņi ir mazliet garīgi atpalikuši. Es to nedomāju nedz par šo forumu, nedz cilvēkiem ar depresijām u.tml... bet par tādiem cilvēkiem, kas uzskata, ka ir baigi foršie un pašpārliecinātie...kaut vai paskatot to pašu draugiem.lv, ko cilvēki tur saraksta un ko no sevis grib parādīt un izraadiit, kas vinjiem liekas svarigi...
Piem., saraksta par sevi kaut kādus garus, stulbus, slavinošus tekstus... Un saliek bildes kur visas - pašportreti vienādi...vai kaut kadas perversas... un vēl visādas, kas pašiem liekas nenormāli kruti,. Liekas, ka tur vairums no aadas grib izlist, lai kadam kaut ko pieraditu, lai pieverstu sev uzmaniibu.
Un veel kaut kādi pieglaimīgi un slavinoši komentāri pie stulbam bildēm, kas tā iepriecina bildes īpašnieku - bet reizem izskatās pēc liekulības un apslēpta izsmiekla. bet ipashnieks to nesaprot.
Jeb es vienkārši vairs nesaprotu pusaudžus savos 24 gados? :) Lai gan arī pieaugušie reizēm tur izskatās kā āksti... un saraksta tādas mulkjibas... - saulite .zakjiitis, miiljuminsh u.tml. :D - nu kaa pats par sevi var kko tik jeelu uzrakstiit?
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 17:21
Tavs teksts jau arii izklausaas passlavinoss, cik visi ir stulbi un cik es esmu forsa.....
viena taada
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 17:25
tas ta nebija domats...
es ari neesmu isti normala... (bet tas izpauzhas citadi)...

es jautaju vai tas ir normali, ka man tadas domas par citiem cilvekiem?
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 17:57
Tu gribi iet pa dzīvi kā psihiatre?

man ir druška, kurai ir paziņa amerikā. paziņa sāka dzīvot kopā ar vīrieti, kurš darīja to un to mazliet citādi nekā viņas iepriekšējais. tad nu viņa rakstīja garumgarās vēstules manai druškai, lai šī pasaka, vai tas puisis ir normāls... mana druška saka: bet vai Tu vari viņu pieņemt tādu, kāds viņš ir? vai Tu viņu mīli?

nē, to viņa nezināja, viņai vajadzēja uzzināt, vai viņš ir normāls... tipa, uzlieciet man galdā izziņu no trakonama.

domāju, ka sevis saukšana par nenormālu ir kaut kas ļoti nelabs. un tur ir visa sākums. Tu esi dabūjusi sevī to ideju, ka esi nederīga utt. tas drīzāk ir nenormāli. brrr...

bet tagad iznāk, ka es Tev arī dotu tādu kā vērtējumu....

tā vienkārši un primitīvi runājot, es domāju, ka nav normāli citus tik ļoti nosodīt. pusaudžu vecuma saprašana prasa lielu briedumu. tur var sajukt prātā visstabilākais. tas Tev tagad vēl nav aktuāli, bet kopumā jāsāk ar sevi.

te bieži nāk meitenes un saka: esmu stulba, slima, nenormāla, sevi ienīstu...

man tad vienmēr gribas prasīt: ko tāds cilvēks grib no foruma? ka kāds dienu un nakti sēdēs forumā un apgalvos, ka neesi nenormāla? it kā psihiatrijas diagnozes un primitīvie psihologu testi būtu vienīgais, ap ko pasaule riņķo...
Tā tam jābūt,man arī liekas ka visi citi ir traki,bet trakie psihiatri man iedeva diagnozi F21 :)
aberz
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 18:20
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu gribi iet pa dzīvi kā psihiatre?
>
> man ir druška, kurai ir paziņa amerikā. paziņa
> sāka dzīvot kopā ar vīrieti, kurš darīja to
> un to mazliet citādi nekā viņas
> iepriekšējais. tad nu viņa rakstīja
> garumgarās vēstules manai druškai, lai šī

Tu gribi iet ka psihiatre????????
te ari ir atbilde
varēsi visu mūžu analizēt kā vienai druškai otra teica
ka trešai tur bija ar ceturtās drauga paziņu
īstenība ...

tikai nav ar ko salīdzināt jo grātās diezgan maz rakstīts kā ir
normāli, bet druškas mēdz čakarēt viena otru, jo skaudība vai lielība ir
cilvēcīgas īpašības

pieņemu ka bijusī draudzene kurām varbūtu bijušas tuvāks kautkas
varētu savai bijušai draudzenei pastāstīt kā vinju tur tas vīrietis pareizi vai ne
lai justos pārāka ka draudzenei redzi tikai ja saņem algu un izslēdz gaismu

tā ka labāk nevaig
analizēt un līst šajās lietās

nu bet tās manas domas'
viena taada
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 18:21
Es vairs nemāku pieņemt cilvēkus, kuri man liekas tādi kā aprakstīju... No vienas puses tas viss ir sīkumi, bet man uzreiz uzliekas kaut kāds zīmogs cilvēkam... tas man traucē iegūt draugus pat virtuāli, jo man viņi liekas kaut kas ļoti svešs... cita pasuga.. man vajag savējos.
Pēdējā laikā es nevaru pieņemt cilvēkus ar citiem uzskatiem. Biedē tas kaut kā nedaudz, jo liekas, ka man drīz neviens nebūs pa prātam. Es jau neapgalvoju, ka es visiem patīku - visticamāk, ka nē. .. jo visiem patīk cilvēki, kas daudz smejas un ir nenopietni.
Es vairs neesmu elastīga. Un mani kaitina sīkumi un cilvēku seklums.
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 18:28
citi tie seklie un Tu tā dziļā :)

un kur Tu ņēmi, ka visiem patīk tie, kam var plombas skaitīt?

man personiski nē, jo tur agri vai vēlu ir piedzīvojumi. cik ilgi var būt teātris...

tātad vēl jāmeklē gara radinieki, nav ko ieciklēties. ja Tu nekur daudz neej, vari pat nezināt, ka bez draugiem ir arī citas vides.

vimuļķīgākais būtu pēc delfu komentiem spriest par pasauli... šite gandrīz tas pats. pati sev iestāstījusi, ka nenormāla, ka visi tikai ņirdz utt.
aberz
Re: normali vai nenormali
28.12.2010 18:40
viena taada Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tas ta nebija domats...
> es ari neesmu isti normala... (bet tas izpauzhas
> citadi)...
>
> es jautaju vai tas ir normali, ka man tadas domas
> par citiem cilvekiem?


tas ir normāli ka tev ir tādas domas
bet vaig saprast ka tajā vidē kuru tu apraksti cilvēki reklamēsevi,
tāpet kā šiet, bet reāli bieži vien reklamē preci produktu kā beigās izrādās
vai arī neko, piem izrādās ka tu cilvēcijš ar vāju pašabziņu ko grib celt, vai
pat ar fiziskiem defektiem , zem svešas bildes, lai vismaz emocionāli
pabaudītu uzmanību utt.

īstā vide ir nav uz erāniem papīriem vai grāmtām
tie ir tikai kādu fantāziju tēli iredomātā pasaulē

tāpt grūti teikt kas esi jo arī te visi ir zem nikiem

blogeru lielakais bieds ir, nu tad nac un pasaki to acis klatesot

es vienreiz aizgaju, bet :-)
aizmuka

realitāte ir virtuālās pasaules
lielākais bieds jo dzīvē nekā tāda nav
Re: normali vai nenormali
01.01.2011 03:40
Es arī uzskatu, ka lielākā daļa ir vnk narcisistiski nozobēti elemti bez personības. Tas jau arī virza visu mūsdienu bezjēdzīgo progressu.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.01.2011 11:26 by existential fool.
Pusnakts
Re: normali vai nenormali
05.02.2011 20:33
viena taada
Man ir tieši tādas pašas izjūtas.
Jocīgi, ka sevi arī it kā neuzskatu par normālu, jo neesmu līdzsvarota, bet lielāko daļu apkārtējās sabiedrības - vēl mazāk. Sevi uzskatu par pārāk jūtīgu, bailīgu un neirotisku, bet apkārtējie man bieži liekas vienkārši bez dvēseles, tā nu tas ir. Un ja tā padomā - tieši tad, kad lēnām nāca šāda apziņa par apkārtējiem, sākās visas manas problēmas.
Godīgi sakot, man nav pārliecības, ka es ļoti kļūdītos vairumā savu vērtējumu. Lai gan ļoti gribētos, lai tas tā būtu.
Re: normali vai nenormali
05.02.2011 20:44
mūsdienīga pasaule, ar mūsdienīgām problēmām!
m. fašistiņš
Re: normali vai nenormali
06.02.2011 15:43
Tu neesi viena tāda, jo man arī tieši tāpat nepatīk pašapmierināti cilvēki, kas Draugos.lv sevi liela un cildina. Pat pretendējot uz darbu, tev ir jāizliekas labākam nekā tu esi. Tagad tu esi vienkārši prece, kas ir jāpārdod.
Bet visa šī mežonīgā kapitālisma būtība, pēc kā visi rāvās, ir nežēlīga un kaitinoša. Man piemēram, nepatīk kaut vai tās pašas
reklāmas, kas kaitina tā, ka brīžiem gribas atpakaļ tos visu kritizētos padomju laikus, jo tad tev neviens ne ar ko neuzbāzās. Tu kā cilvēks biji lielāka vērtība. Tagad patiesībā tu nevienam neesi vajadzīgs, vienīgi sev. Visiem bija darbs, nebija bezpajumtnieku. Viss bija lēts, skaistāks kino, skaistāka mūzika. Un ja to visu sasummē, tad dzīve bija laimīgāka lielākajai tautas daļai.
Re: normali vai nenormali
06.02.2011 17:56
Viena tāda, Tu jau pati raksti, ka neproti pieņemt cilvēkus tādus, kādi tie ir un neesi elastīga. Nu tā tas ir, to tikai dzīves laikā pamazām apgūst- pieņemt arī citus. Bet cits to neapgūst nemaz. Izvēlies ko vēlies. Meklē gara radiniekus, vienmēr tādus var atrast. Draugiem.lv vispār ir plaša izvēle.
Re: normali vai nenormali
06.02.2011 20:02
Reku, es jau viens radinieks. :)
Re: normali vai nenormali
06.02.2011 21:03
Nu, un vēl ir slēptie radinieki, kas pie sevis nodomā: kādi stulbeņi, bet tomēr komunicējas ar tiem. Jo, ko darīsi, ar kādu taču ir jāparunājas arī! :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: