xanax

Aizsāka zalktis 

zalktis
xanax
03.01.2011 20:36
Var kautkaa iegadaties sho medikamentu internetaa?
Re: xanax
03.01.2011 21:24
Priekš kam tev?
Re: xanax
03.01.2011 21:57
nēēēē, tikai receptes!
Re: xanax
03.04.2011 20:29
Klau, zinātāji! XANAX ir antidepresants?
Re: xanax
03.04.2011 21:25
Ne, tas ir trankvilizators.Vnk sakot - nomierinošs līdzeklis.
Re: xanax
03.04.2011 21:27
Man arī tā likās, bet neirologs saka,ka tas esot ātras iedarbības antidepresants!
Re: xanax
03.04.2011 21:30
jā, ir trankvilis, bet viņu lieto, ja kopā ar trauksmi ir neliela depresija... viņam tur ir tāda speciāla extended-release (XR) opcija.

ārstu nepsihiatru vidū ir dzirdēts viedoklis, ka xanax ir "maziņš antidepresants"...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.04.2011 21:31 by Runcene.
Re: xanax
03.04.2011 21:37
Runcene-paldies! Tagad skaidrs kāpēc man izrakstīja. Neiroloģe teica: "Ja gribi dzirdēt medicīniskos terminos, tad tev ir trauksme un reaktīva depresija. Še tev diagnoze!" Miegu riktīgi uzdzen tas XANAX...
memory 2
Re: xanax
07.04.2011 01:08
Manā redzējuma XANAX ir baigais mēsls (izņemot gadījumus, kad bez tā nav iesp.iztikt un to izraksta psihiatrs)!
Man vienu brīdi bija baigie pārdzīvojumi, saistībā ar tuva cilvēka nodevību. Nevarēju gulēt. Diennaktī labi, ja 3 st. sanāca. Pēc kādām 3 ned. bezmiega izmocītai mna sāka nākt suicidālas domas. Vēl pie kam ar tāāāādu spēku, ka jābrīnās, kā to nepaveicu- doma bija mesties zem furgona vai vilciena! No rīta sapratu, ka turpmākais bezmiega un depresijas kokteilis mani nonāvēs, tātad- kkas jādara lietas labā.
Izstāstīju par savu nakts vājprātu paziņam, kurš izklaides pēc lieto xanax. Šis man aiz līdzjūtības veselu paciņu iešķieba!
Sāku ar to, ka izlasīju instrukciju (tā daru vienmēr). Tur skaidri aprakstīts, ka alko nedrīkst lietot, kā arī, ja ir elpošanas traucējumi.
Mazliet nobrīnījos par to elpošanu. Bet, ehhhh, izdzēru pusīti drošības labad.
Nolūzu uzreiz un naktī gulēju kā akmens. Miegs bija tik dziļš, ka pat pozu nepamainīju. ... tā vienu, otru, trešo nakti. - jādomā, ka, ja ir iesnas, tad tik dziļā miegā var arī vnk nosmakt.
Tad lēnām sāka parādīties blakusparādības par kurām bija rakstīts instrukcijā. Proti- lietojot šīs zāles tiek apgrūtināta jaunas informācijas uzveršana.
Redz, universitātes solā sēdēju kā losene. Nevienu no lekcijām tā arī nesanāca normāli uztvert. Nemaz nerunājot par izlasītajiem materiāliem. Un kādu vakaru, pirms tabletes norīšanas, iedzerot vīnu- paliku par sev nekontrolējamu personu. Mēle ļodzījās un galvā trulums.

Secinājums:
NĒ, xanax nav labi. - brīdī, kad cilv.vairs neuztver jaunu info, viņš sāk degradēties vai regresēt- sauc to kā gribi.
Gribi izklaidēties- uzpīpē zālīji vai pakožļā muju, bet ķīmija, lai paliek psihiatra ziņā- pavisam smagiem gadījumiem.
Re: xanax
10.04.2011 14:07
Muļķības....nevajag rīt xanax mēnešiem, bet no 10 dienu kursa nav nekādu blakņu (ja dzer 0,5 devu pusīti)
Es to lietoju lidojot ar lidmašīnu, lidoju diezgan bieži, nav ne informācijas uztveres problēmas, ne citu blakņu, protams alkoholu uz tām ,, neuzleju"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: