Sakrājušies AD. Ko darīt?

Aizsāka Janetty 

Sakrājušies AD. Ko darīt?
10.01.2011 15:32
Ir vairāki iesākti iepakojumi ar AD (termiņi ir OK), žēl izmest... Man ir Paroxetine, Venlafaxine, Flux, Amitriptilin.
Tā jau nav desa kas jāmet ārā.Tiem nav nekādas vainas!
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
10.01.2011 15:38
iepostē calis vai sap.

varbūt kādam tiešām vajag
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
10.01.2011 15:46
lasens
Protams, ka nav nekādas vainas! :))) Vnk aizdomājos... vai drīkstu piedāvāt? Tie taču ir recepšu medikamenti....



Edited 1 time(s). Last edit at 10.01.2011 15:46 by Janetty.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
10.01.2011 15:56
stingri ņemot, jau droši vien nedrīkst...

bet tur jau nekāds kaifs nesanāk, AD neiet uz īpašās receptes
Kas iet uz īpašās receptes? Par cik esmu uzskaitē,varu dabūt jebko! Incanti ko varētu pamēģināt :) Kam ir pieredze ar tipa:klonazepams,cikladols utt.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 00:01
lasens, pamēģini purgenu! labu labais!
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 00:05
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> stingri ņemot, jau droši vien nedrīkst...
>
> bet tur jau nekāds kaifs nesanāk, AD neiet uz
> īpašās receptes


Vo, kas tā atkal par kaifa diskrimaināciju mūsu sabiedrībā? Vai tad tur kas slikts, ja pilsonis nedaudz pakaifo?

Bet forši ir, ka visiem paliek pāri kaudzēm visādu tur sūda AD, bet neviens nesūdzās, ka viņam iekrājušies "par daudz" trankviļu. :)))



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2011 00:18 by existential fool.
lasens
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 11:28
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> lasens, pamēģini purgenu! labu labais!


Tu esi mēģinājis?
aberz
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 15:45
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir vairāki iesākti iepakojumi ar AD (termiņi ir
> OK), žēl izmest... Man ir Paroxetine,
> Venlafaxine, Flux, Amitriptilin.

nu vispareja konteksta es ieteiktu
ja pavisam nav kur likt, tad izmatot zurku indesanai, bet vinjas gudras needis
varbut pie zurku indes piejaukt, lai pakaifo pirms ... beigam

humani jau tas nav, bet ja jainde tad vismaz
kautkada labadariba, nu palidzet kautka vaig

varbut kads kakjis nokers to zurku
vinjam ari bus kaifs kadu laiku
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 16:10
aberz, kāds ir sakars AD ar kaifu? Ko tu tur atkal murgo?
aberz
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 16:14
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > stingri ņemot, jau droši vien nedrīkst...
> >
> > bet tur jau nekāds kaifs nesanāk, AD neiet uz
> > īpašās receptes
>
>
> Vo, kas tā atkal par kaifa diskrimaināciju mūsu
> sabiedrībā? Vai tad tur kas slikts, ja pilsonis
> nedaudz pakaifo?
>

nu vispareja konteksta
esmu ta izarstets ka izlasu padomaju un
rakstu ko saprotu
bet tas gljuks no studiju laikiem
kad spikojam no vienas gramatas un rakstijam otru

> Bet forši ir, ka visiem paliek pāri kaudzēm
> visādu tur sūda AD, bet neviens nesūdzās, ka
> viņam iekrājušies "par daudz" trankviļu. :)))

:-))))))))))
man ira tikai terminjs izgajis
:-P
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 16:26
Kas tev 6 gadi, ka neproti normāli rakstīt? Tavi bezsakarīgie un kļūdainie teksti jau aknās sēž. Šiziks, joptvašu.
fox
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 19:56
Runcene, kā saprast Tavu ieteikumu piedāvāt recepšu medikamentu citā forumā? Vai Tu gribētu lai Tavi tuvinieki iepirktu internetā dažādus medikamentus un izmēģinātu? Neiet jau runa par apreibināšanos, bet par psihiskā stāvokļa izmaiņas izraisoša medikamenta lietošanu.
Zāles patiesībā ir jāiznīcina, bet to nedrīkstētu darīt izmetot, var nodot Veselības centrā 4. Bet, ja zāles ir tik tuvas un mīļas, ka žēl izmest, tad var arī glabāt.

p.s. Nevajag satraukties par cilvēkiem, kas nabadzības pēc nevar nopirkt zāles, ar jūsu iesāktajām paciņām viņu veselības stāvoklis neuzlabosies, varbūt pat pasliktināsies.
aberz
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:06
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas tev 6 gadi, ka neproti normāli rakstīt? Tavi
> bezsakarīgie un kļūdainie teksti jau aknās
> sēž. Šiziks, joptvašu.

nju pec logikas, sejienieshi runa savu labo puslodi lidzibas
paskaties kas tev ar aknam
kautkas ar tevi noticis 6 gadus atpakal vai 6 gadu vecuma

vai ari tev berniba kadas skojotaja par sizu nosaukusi
kautkas tads

joptvashu varetu noradit un
saubam par mates tikumibu
bet varbut tas tevi nuztrauc nezinu
parsti lieto lai skitinatu un izsauktu agresiju

nez
ceu ka neenesi arsts
tevi ir ljaunums un tu vari daudz nodarit
citiem nejaushi

atvainojos ka nekomenteju agrak
bet dazas dienas tas forums bija pazudis

un tad bija tads stavoklis ka
nevareju saskaitit tos ciparus
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:21
fox, bet tās jau ir tikai fufeļripas, kas iet uz parastajām receptēm, kas nozīmē, ka tās vielas nemaz nav uzskaitē. Un ko tad ar tām vispār var iesākt? Ne kaifu ķert var, ne nonāvēties. Kam nafig vispār viņas būtu vajadzīgas, ja nu vienīgi kādam, kas ir lietošanas sākumstadijā, kad vēl ir kāds antidepressantisks efekts.
fox
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:26
Nu, teorētiski Tev ir taisnība, jo Tu pārzini " to lietu". Bet cilvēks, kas nepārzina var domāt, ka AD ir universāls, garstāvokli uzlabojošs medikaments, ka to var drusku padzert, kad " uznāk melnā svītra". Dažkārt slimnieki dalās ar savām zālēm ar tuviniekiem un draugiem, iesaka kā lietot, kad pārtraukt. Tā ir tāda " slidena padarīšana".
p.s. Un ievietojot tādu sludinājumu forumā var piesaistīt dažādu iestāžu uzmanību.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:29
kā saprast? vienkārši...

es esmu atdevusi savas pāri palikušās zāles tiem, kam tieši tādas bijušas izrakstītas... ne vienmēr dokiem pirmajai reizei ir ko iedot no farmfirmām dabūtie bezmaksas paraugi, bet, kā redzams pēc Janetty stāsta, tad AD ne vienmēr ir viegli piemeklēt.

man bija slimnīcas fasējums (liela burka) ar vienu neiroleptiķi; to es, protams, nevienam nedevu, bet ar AD viena mēneša iepakojumu nevar noindēties. kaut gan man savulaik doks rakstīja uz diviem mēn., lai nav jākavē darbs un tik bieži jāiet tikai pēc receptes, un viņai arī nebija vajadzības ar mani tik bieži ņemties. bet, stingri ņemot, viņa tādu kaudzi man nevarēja rakstīt. un slimnīcas doks tādu burku nedrīkstēja dot, bet viņš zināja, ka tas ir vienīgais, ar ko tobrīd varēju gulēt, un zināja arī, cik tādas ripas maksā. tātad noteikumi tiek pārkāpti ne vienu reizi vien, un neba tas ko sliktu ir nodarījis.

turklāt, ja kāds grib kaifot, tad nedz es, nedz Tu te tāpat nekā nevar darīt. kokteiļus taisa arī no bezrecepšu zālēm.

forumos regulāri cilvji piedāvā citiem visādas zāles, ne jau tikai šīs. SSRI 1 mēnesim maksā apmēram Ls 20. Turklāt AD neviens tāpat izmēģināšanai nedzers, un, ja dzers, tad dabūs tikai vemšanu. varbūt tas ir naivi, bet es domāju, ka tas nav nāves grēks, ko janetty grib darīt. AD lietotāji ir psihiatrijas vieglais gals, kuri saprot, ko dara. tie, kas nesaprot, sorry... esi redzējusi seriālu IN TREATMENT? tur vairākkārt tiek uzsvērts, ka psihi nav dievi, viņi nevienu nevar izglābt...
fox
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:49
Nu, ja ir pazīstami cilvēki, kam tieši tādas zāles izrakstītas, tad tas ir cits jautājums. Tadā gadījumā nevarētu būt nekādas problēmas. Bet nedrīkstētu atdot zāles kādam, kas vēlas " pamēgināt", vai " pamainīt". Cilvēkiem, kas dzīvē saskārušies ar kādu veselības problēmu, negribot izstrādājas padziļināta interese par slimību, ārstēšanu. Daudzi sevi uzskata praktiski par profesionāliem mediķiem. Zāles ir tikai man izrakstītas, un citiem arī var izrakstīt ārsts. Neredzu vajadzību mainīties ar recepšu medikamentiem.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:52
un kuru iestādi tas var interesēt? policiju? AD nav kaifa zāle, drīkst lietot un vadīt auto, utt.

vienīgais, kas var atrauties, ir psihiatri. No Veselības inspekcijas žandarmiem, no savas priekšniecības, bet nu jau viņi arī vairs nevar tik brīvi rīkoties, jo vnk nav finansējuma.

bet joprojām ir tā, ka neviens depresijā un bez naudas esošs no psihiatra kabineta netiek izlikts. vienmēr tiek domāts risinājums. kā? kāda starpība, bet reizēm ne gluži likumīgi.

mums ir izcili nelādzīga augstā medicīnas ierēdniecība, ļaudis, kas nekad nav redzējuši dzīvu pacientu. tāpēc ārsta (šajā gad. psihiatra) ētika jau vien reizēm būs pretrunā ar šitiem kadriem.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 20:55
ok, fox

mana doma bija tikai par tiem, kam ir recepte ar attiecīgo nosaukumu. jautājumi ir slideni, zināmā mērā piekrītu.

esmu bijusi šitajā putrā, un, ja, piemēram, nav naudas zālēm, tad ir labi visi bezmaksas varianti.
Runcene,kas tas bija par neiroleptiķi burkā kuru Tu lietoji?
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 21:19
azaleptinum, krievijā ražots leponex, laikam kādu 1/8 daļu tabletes, vai 1/4
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 22:05
Tad jau tā bija riktīgi makten doza! :)

Kaut gan psihiatrijā jau vispār diezgan noteicošs faktors ir placebo un pašiedvesma.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
11.01.2011 22:09
tas bi no 100 mg tabletes, ir jau arī 25 mg ripas. nezinu, miegs nāca kā traks, un arī spiediens krita, var jau būt, ka tas arī no placebo.
aberz
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
12.01.2011 10:46
sanjemsos un beidzit pateiksu

manuprat ta arstesana ir tada , ka taja burka samest visu ko var dabut
sakratit un tad pasniegt...
no serjas kada no visam tam tabletem palidzes...

jo tapat neviens nevar izsekot, kur placebo, kur labak un kur no blaknem kaukas
utt.

tapat neviens nesaprot kas palidz kas ne, isteniba pat nevar izsekot ko kam kapec izrakstija
tikai galvenais lai papiros stimme

bet nu jau ari nav kas parbauda

nu kaut kads darbs jadara
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
15.01.2011 23:53
Es izmetu AD! Pirmaa doma bija palidzeet kadam, jo bez atlaides sie AD ir padaargi... Man pasai ir 50% atlaide... Bet tomeer... ko tu zini, ko cilveeks sadomaa dariit ar tiem AD? Pat ja taa buutu tikai vemsana no pacinas iedzersanas... Turklaat, Amitriptiliins ir diezgan agresiivs....
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
21.01.2011 14:47
Tas gan, amitriptilīns un tricikliskie vispār ir diezgan toksiski.
Re: Sakrājušies AD. Ko darīt?
21.01.2011 22:00
...un ja vēl klāt piejauc kādu miegazāli + trankvili....
esmu gatavs nopirkt.
cenu sarunasim.
26788743.
gaidu zvanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: