Josef Mengele Angel of Death

Aizsāka NIKO 

Ļoti daudz lasu par nacistu koncentrācijas nometni Auschwitz(Osvencimu) Nesaprotu, kā tie cilvēki, spēja izciest tādas šausmas. Lasot nacistu ārstu pastrādātos noziegumus Josefs Mengele, K.Brandt, Carl Clauberg, Dr. Herta Oberheuser paliek nelabi.. Kā viņi spēja kaut ko tādu darīt ? Piem. J.Mengele, kā viņs varēja veikt tik šausminošus eksperimentus, un kur nu vēl viņa šausmu darbi ar dvīņiem.Vai tas ir tāds "cilvēku" tips, kuri var ko tādu nodarīt citiem un naktīs, pēc tam mierīgi gulēt.
Re: Josef Mengele Angel of Death
19.01.2011 00:19
Jā, tas ir viens no iemesliem kāpēc šī pasaule/realitāte riktīgi sūkā. Neviens nenovēl savam upurim tik milzīgas mokas kā vienīgi viens defektīvs homo sapiens savam sugas brālim, un pat varbūt tas nodročī beigās. Slimie radījumi. Bet globāli- tā ir tikai neliela maksa par mūsu intelektu, no kura gan tāpat nav nekādas jēgas.

Tas ir- cilvēka smadzeņu uzbūve un domāšana ir tik nenormāli komplicēts un sarežģīts mehānisms, ka novirzes un pataloģijas ir vnk neizbēgamas. Sabiedrībā vislaik ir konstants procents psihopātu, sociopātu, u.t.t.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.01.2011 13:50 by existential fool.
lasens
Re: Josef Mengele Angel of Death
19.01.2011 16:28
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, tas ir viens no iemesliem kāpēc šī
> pasaule/realitāte riktīgi sūkā. Neviens
> nenovēl savam upurim tik milzīgas mokas kā
> vienīgi viens defektīvs homo sapiens savam sugas
> brālim, un pat varbūt tas nodročī beigās.
> Slimie radījumi. Bet globāli- tā ir tikai
> neliela maksa par mūsu intelektu, no kura gan
> tāpat nav nekādas jēgas.


cik tev klases,jeb kāda diagnoze? :)
Re: Josef Mengele Angel of Death
19.01.2011 19:47
Nu nu, kā tad Tev liekas?
Es nezinu,brīva izvēle Tev interpretēt situāciju.Es vienkārši jokoju,man vispār patī daudz smieties gan par sevi gan citiem.Bet es jau esmu uzskaitē pie psihiatra,tapē man ir atļauts,jeb - tas pieder pie lietas :)
Re: Josef Mengele Angel of Death
19.01.2011 21:09
Sanāk, ka uzskaite Tevi ir gluži vai atbrīvojusi un pacēlusi spārnos. Varbūt visiem jāpiesakās, dzīvos nost tālāk laimīgi. :)
Nu vispār diagnoze man patī,tabletkas var dabūt visādas un par puscenu :),ja kaut kur sanāk domstarpības,tad arī tas palīdz atrisināt situāciju.Skatoties no mistiskā viedokļa,analizējot Taro jeb Rota,tad personāžs Durak atrodas pasaules centrā un vistuvāk pie pārejas vārtiem
Re: Josef Mengele Angel of Death
19.01.2011 22:25
Pasaki normālā valodā, ko Tu ar to domā.
Pāris vārdos to nepateikt :)
mad nospļaujas
Re: Josef Mengele Angel of Death
22.01.2011 17:51
...nja...ja pieskaramies Aušvicas sporta un atpūtas nometnei, kuru žīdi pasniedz, kā viņiem ērtāk...niko salasījies par daudz literatūras, kura ir vistīrakā mistifikācija...strap citu, līdz 6desmit kuram gadam izdotajās grāmatās šī te štelle tika atspoguļota objektīvi...iesaku parakņāties kaut vai padomijas laiku šā perioda litaratūrā...pieskaroties Mengeles k-gam...citi nedara?...jeb tikai vācesi ir tie nekrietneļi...
...vispār žīdi labi pieprot savas rebes...apjāt lielu daļu pasaules...un atkal pasa no Latvijas kkādus mistiskus miljonus...un NIKOveidīgie ka āži truli māj ar galvām - mea culpa...

...ja kādam nav savas galvas, tad iestāstīt var visu ko...
Re: Josef Mengele Angel of Death
23.01.2011 17:52
mad nospļaujas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...nja...ja pieskaramies Aušvicas sporta un
> atpūtas nometnei,

mjā... organiski smadzeņu audu bojājumi, acīmredzot, ir narkotiku ilgstošas lietošanas sekas...
...sports un atpūta te nelīdzēs...
Re: Josef Mengele Angel of Death
23.01.2011 18:15
mad, kas Tu viens no tiem atsaldētajiem skinhediem?
mad iezviedz
Re: Josef Mengele Angel of Death
23.01.2011 22:36
...tolerantie un advancētie...nja...
...lasīt vajag un domāt līdz...salikt faktus pa plauktiņiem un izdarīt secinājumus...nevis uztvert par dzīvu patiesību visu, ko aitu baram pasviež priekšā vīzentālisti...
...man slinkums meklēt dažu, ar sirdsapziņu apbalvoto žīdu taisītu filmu par tā saucamo Aušvicas nāves nometni...iesaku sameklēt...iesaku palasīt kaut vai grāmatas, kuras izdotas psrs līdz 60-kurajiem gadiem gad par buhenvaldi, gad citām līdzīgām iestādēm...
...advancētie un tolerantie...nja...

...P.S...vairāk cienu skinus, nevis advancētos tolerastus...
Re: Josef Mengele Angel of Death
24.01.2011 10:48
tavas konspiroloģiskās idejas nu jau sāk likt žāvāties... tu atkārtojies :)
Re: Josef Mengele Angel of Death
24.01.2011 12:33
...man jau patīk smalku izglītību baudījušas kazas...

...attīstība notiek pa spirāli...cuješ, stomatolog?...

...gribi uzzināt - meklē, gribi palikt, kur esi - mucā - gaidi, kad citi tev ieliks mutē...un pie tam nezin ko...var būt trifele, bet biežāk...nu Tu pati zini...:)
Re: Josef Mengele Angel of Death
24.01.2011 13:04
Tevi sen jau gaida mentālā iestāde, ej pieteikties kamēr vēl nav par vēlu.
Holokosts padarija kadu tautu par nreskaramu.
un tagad ta tauta var darit ko velas.
inscenet finansu krizes,lobet dazadas grupas,gan kreisos gan labos-lai nekluditos.de3valvet valutas.
sedet visu banku prieksgala.
religiskaja zinja paust neiecietibu un sovinismu.
velns paravis-kur Adolfs izrava tezi par PAARAAKUMU.
palasieyt Bibeli.TIIRS NACISMS.izredzetie.dieva berni.a parejie-lopi,dzivnieki,GOJI-NECILVEKI-tas pats kas vaciesiem UNTERMENSH-zemcilveks.
pedejie petijumi liecina gan ADOLFAM> GAN MENGELEM,gan Gebbelsam,bij ebreju asinju piejaukums....
un tagad visi kam acis lai salasa un izlasa
JURGENS GRAFS _-MITS PAR HOLOKOSTU.
gramata par kuru dazas valstis liek cietuma.
jo tur ir patiesiba.
i par gazes kameram.i par likju dedzinasanu.
palasiet.
krieviski atradisiet neta.
mad ieinteresēts
Re: Josef Mengele Angel of Death
24.02.2011 23:36
...rot front, kamerād...:)

http://rusotechestvo.narod.ru/law/gp14.html

...kgan te tauta par slinku...
mad ieinteresēts
Re: Josef Mengele Angel of Death
24.02.2011 23:50
...vēl viens materiāliņš advancētajiem tolerastiem...

http://www.hrono.ru/statii/1900/dommerg.php
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: