Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?

Aizsāka Ela 

nu tiesham nav ne naudinjas arstam, lai recepti izrakstitu un kur nu vel nopirktu shiis zales, man ir vegetativa nervu distonija ar panikas lekmem, varbuut kadam staav nevajadziigs plauktinjaa alprazolams 1 mg vai diazapeks 5mg?butu loti pateiciga
ej pie valsts psihiatra,viņiem ir bezmaksas tabletes ko izsniegt šādās situācijās,man pašam arī vienreiz iedeva veselu iepakojumu ar AD,kaut gan es nemaz neprasīju
ja man iedeva truxalu miegam, bet citu nebija :(
kur Tev iedeva?pie psihiatra?
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
21.01.2011 21:25
man ir almaprazols 1mg 20 gabalas! Jo es pargaju uz lexotanil 3mg
to lasens-ja psihiatrs
to enfuego- butu loti pateiciga par shim zalem, ja taas nonrm trauksmi...
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
21.01.2011 23:52
Psihiatri neizsniedz trankvilizatorus. AD un neiroleptiķus gan, tos viņiem firmas pienes.
kape trankvilus nea
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
22.01.2011 22:44
Jo tie ir uz īpašajām receptēm
Nu mīlīši, jūs te gan dodat. KK 253.2 PANTS
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 15:43
ja kādam ir, tad pērku. :)
Es iesaku Kventiax,vistīrākais no visiem psihotropiem līdzekļiem,tāpēc dārgs.200 mg parastu cilvēku nogāž no kājām uz 12 stundām vai vairāk
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 15:59
Ko nozīmē vistīrākais? Tas, ka blakusparādībās ir tādas lietas kā diebēts? :)))
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:01
diabēts, es gribēju teikt. Kas tas ir, ka nevar normāli uzdrukāt ar pirmo reizi? Varbūt arī kāda diagnoze? :))
Mazliet cukura līmenis paaugstinās asinīs,vienkārši mazāk gibas ēst un viss,nekāda diabēta.Ja kādam vajag,man ir 2 iepakojumi,par aptiekas cenu
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:09
aberzam tas nav no kventiax...
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:16
Leponex ir čempions diabēta izraisīšanā, kvetiapīns laikam ir nākamais kandidāts.

Risperidons, savukārt, liek sievietēm izdalīt pienu kā pie grūtniecības un čomiem aug meiteņu ciči (ilgstoši lietojot). Prolaktīns tiek ļoti paaugstināts.

Vispār šitās zāles ir baigā jautrība. :)))
Kventiax ir ar visspēcīgāko ietekmi,pēc tam klonazepāms,trešajā vietā es ierindotu alprozolāmu.Tādus mēslus kā Leponex iesaku iemest tuvākā miskastē
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:31
Tiakai problēma ir tajā, ka tā ietekme izzūd ūber ātri visām šitām ripām. Bet dabiskos līdzekļus kā kavu, marihuānu u.c., kuru ietekme ir pastāvīga un veselībai nekaitīga nez kāpēc rietumu medicīna ir vispār izslēgusi. Kāda jēga tad no visas šitās medicīnas, kas vispār ņefiga nefiško?
Nu nezinu,es lietoju Kventiax jau ilgi,vēl arvien darbojas.Kas var būt labāks kā labi izgulēties,no rīta normāla sajūta.Ja gribat absistences sindromu no rīta - rijiet lētos mēslus :)
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:47
svarīga ir arī attieksme un citas netveramas lietas. nevajag sevi bez jēgas plosīt, re, kā aberz ir čupā, jo visu laiku cepas par nāvīgo psihiatriju, bet Lāsēns neko neņem galvā... no pīpēšanas arī mirst tie, kas sevi strostē par to.

britānijā ir viena psihoanalītiķe, apmēram 90 gadus veca, kūp kā skurstenis (pīpē pīpi), bet ar skaidru galvu.
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:49
lāsēn, vēl nesen teici, ka vairs nedarbojas. Vienu dienu Tu saki vienu, citu dienu- pavisam citu. Es zinu pēc pieredzes, ka iedarbība tam kventiaksam izplēn, agrāk vai vēlāk. cik sen tad Tu to lieto? Bet piem., dabiskajām vielām kā zālei- efekts nekad neizzūd.

Benzo vispār ir vāks- vienu dienu iedzer, ir ok, otru dienu arī, bet trešajā jau pavisam minimāls efekts.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.01.2011 17:06 by existential fool.
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:49
katrs jau ir bišku atkarīgs, nav svarīgi, no kā... cits no suņiem vai kaķiem.

galvenais ir izārstēties no tā, ka tāpēc esmu baigais malējais.
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:51
lasen, aizrakstīju tev uz e-pastu ;)
Man viens paziņa šito lieto kopš tā parādīšanās Latvijā,ir apmierināts,nekāda pierašana nav izveidojusies.
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:51
nechego njeponjel :)))
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:52
Ko šito?
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 16:54
Ir jau arī cilvēki, kam nav tik svarīga zāļu iedarbība, bet gan tas rituāls, ka vakarā iešauj pa ripiņai. Tie arī varētu netērēt naudu un lietot kaut kādas cukura tabletes.
GM,es atbildēju.,....ko šito - kventiax protams,kurš ta te lēkā starp portāliem? :)
Re: Varbut kadam ir vairs nevajadzigs Alprazolams?
25.01.2011 17:13
Tas jau Tu tas portālu lēkātājs. Bet kaut kā vēl esi tepat- nekur neesi tā arī pārlecis. Vai ta vēl īstais laiks nav pienācis? :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 8?
Ziņa: