Bipolārie traucējumi

Aizsāka enfuego 

Bipolārie traucējumi
22.01.2011 18:17
lasen beidzot tu precizēji manu gadījumu, visticamāk man ir bipolārā mānija tiko izlasiju un simptomi atbilst bipolārā depresija! piemēram man nāk uzmācīgas iedomas par kautko sliktu, bet ne vienmēr dažreiz es kontrolēju tās iedomas, dažreiz es nekontrolēju tās iedomas, bet emocionāli es tās iedomas nedaru, tikai galvā man tas viss ir jaizstur, tas kas notiek, un tā katru dienu, brīžiem liekas, ka es vairs neizsturēšu un sajukšu prātā vai nezin ko sliktu vēl! pēc tām lēkmēm es jūtu, ka paliek kautkāda trauma, galvā liekas, ka kautkas manā galvā bojā smadzeņu šūnas!
Piemēram es iedomājos galvā mūziku dažreiz man tā netraucē, dažreiz viņa skan un man viņa sāk traucēt, un sākas panikā ka nevaru atrauties no tās iedomas par mūziku, bet dažreiz es pieceļos un liekas, ka viss ir kārtībā, ka beidzot viss ir nokārtojies, bet nē te atkāl pēc 2 dienām viss uzbrūk atkal!



Edited 3 time(s). Last edit at 22.01.2011 18:27 by enfuego.
Kapē Tu neej pieteikties :)
Re: Bipolārie traucējumi
22.01.2011 19:31
pie kā pieteikties, to jau psihiatrs pārbaudīs vai ir nepieciešamība vai nē? sākumā pie neirologa pēc tam gan jau nosūtīs uz kurieni vajag!
Labāk ej uzreiz uz psihenes reģistratūru
Re: Bipolārie traucējumi
22.01.2011 19:42
kapē tā, skauž ka esi vienīgais tāds?
es jau tevi cenšos visu laiku iedrošināt doties uz psiheni,es jau esmu bijis,man patika :)
Re: Bipolārie traucējumi
22.01.2011 22:53
Neirologs galīgi nav īstais specs. Un arī 'bipolāri traucējumi te nez vai sanāks.
Re: Bipolārie traucējumi
22.01.2011 23:13
a kas tad sanāks?
Re: Bipolārie traucējumi
23.01.2011 10:33
Nu tak, neirologs vispār te ir nje pa tjemu.
Tev sanāks tas pac kas man,dabusi 50 proc. atlaidi tabletkām
Re: Bipolārie traucējumi
23.01.2011 12:22
Vai tiešām tik liela nozīme ir tam, kā to nosauks? Vai uzsvaram nevajadzētu būt uz to, lai ir labāk?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 1?
Ziņa: