Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?

Aizsāka enfuego 

Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
22.01.2011 18:53
man izakstīja cipralexu 10Ls aptieka bļāviens nav naudas ko nu lai dara, jāmokas kamēr sajūku prātā vai!
psihiatriskā palīdzība Latvijā ir bez maksas,ko mokies
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
22.01.2011 19:43
ja ieliks psihenē tad mana dzīve ir norakstīta!
ārstēšana psihenē ir konfidenciāla
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
22.01.2011 19:59
tur jau tā lieta, ka mani tur iespundēs un darīs visu lai es tur paliktu beigas uz mūžu un nosprāgšu, un baros tikai nomierinošos!
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
22.01.2011 21:29
enfuego, vai Tu pateici ārstam, ka nav naudas zālēm?
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
22.01.2011 23:12
Nē nepateicu un kuram tad lai es saku? Ģimenes ārsts jau nedos pa velti, un es tikai beidzot 8 februārī tikšu pie neirologa un tad neirologs izdomās ko darīt ar mani!



Edited 1 time(s). Last edit at 22.01.2011 23:13 by enfuego.
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
22.01.2011 23:17
tas, par ko Tu sūdzies, galīgi nav neirologa kompetence. psihiatri nekur nespundēs, ja nepiekritīsi.

valsts psihiatrs ir bez maksas un kaut ko izdomātu, ja nav naudas zālēm, ar depresiju ir 50% atlaide; nedomāju, ka ir gudri šitā mocīties.

pie ģimenes ārsta un neirologa ar šitādām sūdzībām nav ko darīt.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tur jau tā lieta, ka mani tur iespundēs un
> darīs visu lai es tur paliktu beigas uz mūžu un
> nosprāgšu, un baros tikai nomierinošos!

tikpat tevi neizarstes
pats doma no kurienes tie gljuki nak nu megini tikt gala,
ko ed ko dzer utt... es saku ka gljuki lielaki nekad nepaliek, pauris pats tiek gala, be ttas zales tikai trauce tam...
saksi dzert tos drankjus un bus pilnigs sviests, tos gljukus varesi izkert tikai kad nokapsi no tam zalem... pec 10 gadiem

neviens tevi nespundes, bet ta psihene ir konveijers, kur visiem uz nakti viens trankvilis un ta paskatas ahaa shito es zinu vinjs
napoleons, ok sito nezinu japaprasa kolegijim ko lai dara, lai ja kas, profesors teica man atbildiba pofig utt...

isteniba enfuego, ja tu brauc traktotu tad tu piemeram pipe un dzer snabi, manuprat, ja dzer snabi, tad skaties ,kadu krutku utt
skaties ko ed... tobish kads uzens krana... un tad lenam sapratisi no kurienes gljuki...

a sita ir ta ka snabis slikts sakas gljuki, un tad lenam pauris izstuko ka labak but slimam un list uz zalem tas tomer tapat ka kost
ka es nevaru to nevaru sito bet puse par velti un smiga no snaba nav ta vairak, mok no zalem kaifs labaks uttt
visadas pusplikas gribosas medicinas darbinieces man te arstes bus interesanti utt..

ka gribi labak nelien tur.......
tair 666
ja kads grib sakt karjeru trakokreklam, varu uzcienat ar drusku buronil cilodol noritren risolept
ja nevienam nevaig metu ara ,,,
vieglas ... nedeljas nogales visiem
Tev nav jāgaida 8 februāris,pie psihiatra nosūtījums nav vajadzīgs,aiziesi pateiksi ka tev slikti un gibi dienas stacionāru,tabletkas par velti
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
23.01.2011 11:40
nez kurā vietā man jāiet pie psihiatres, man agrāk bija baltā lapa pie Duļbinskas, bet es no uzskaites noņēmu jo biju pavisam normāls cilvēks, bet tagad pēc visas šīs dzīves procesa, man ir palicis slikti, varbut ir kāds agrāks cēlonis kas ir attīstījies tāpēc man uzstaisīja balto lapu un iemeta internātskolā, man bija pātrināti nerva impulsi!!
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
23.01.2011 11:42
nez šodien pieceļos un jūtos normāli tikai temperatūra, 37.3, un kauli bisk sāp, bet tā normāli jūtos nekādu gļuku un domāšanas!
izsauc ātros,tie zinās kur tevi nogādāt :)
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
23.01.2011 12:18
pie valsts psihiatra var iet Veldres ielā, Tvaika ielā un Ļermontova ielā, kur pašam tuvāk.

http://www.gvva.gov.lv/index.php?+Si6864SenWn+pxTaPiAJLCeAJj

Ja jau agrāk ir bijušas problēmas, tad tā var būt, ka kādas situācijas dzīvē ir grūti izturēt, nav nekas nāvējošs, tikai vajag īstās zāles; no spundēšanas galīgi nav jābaidās, spundē tādus, kas ir bīstami, pārējais ir brīvprātīgi. Veldres ielā ir Lāsēna minētais dienas stacionārs, zāles vienu mēnesi bez maksas, pēc tam ārsts palīdzēs izdomāt, ko darīt tālāk.
Re: Aizdodiet cipralexu vai pārdodat?
23.01.2011 14:07
paldies mēģināšu, bet iekšā tāda doma, ka varbūt nav tik traki, ceru, ka varbūt man ir tā pati veģetatīvā disfunkcija! Zin kā negribas, lai man atzītu kautkādu psihisku slimību!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 2?
Ziņa: