Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!

Aizsāka Janetty 

Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 12:38
Bet varbuut tas vinam paliidz? Sava veida terapija!? :))))))
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 14:03
Bet ko man darīt, ka es netieku nekur jo nav naudas, un jāiet uz darbu. Un līdz atvaļinājumam vēl 2 mēneši lai tiktu beidzot pie ārstiem. Šeit forumā,es kontaktējos apmēram tā kā ar ārstu, kas man dod cerības, kautko saprast u nomierināties!
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 16:07
Bet var jau arī ar katru teikumu nesākt jaunu tēmu, bet rakstīt tos vienā.
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 16:53
Jo šitā jau ir tīrā foruma aizdiršana.
tapē ka slims mazliet :)
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 17:25
Par kadu aarstu Tu runaa? Psihiatri ir bezmaksas, zaaleem arii lielas atlaides, ja pie gimenes aarsta, tad viziite maksaa tikai 1 ls. Par velti tacu nestradaa?! Bet ko es te rakstu, tik un taa dziedaas savu dziesmu.... :))))
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 19:31
Ja jūs būtu manā vietā gribētu redzēt ko jūs teiktu! kad esi bezizejā! brīžiem nāk domas labāk gulēt un nepiecelties lai nebūtu jajūt tās sajūtas!
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 19:34
Ja būtu bezizejā, tad tvertu katru salmiņu... valsts psihiatru, piemēram...

P.S. Cik Tev gadu?
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 19:41
Neba Tu vienīgais, kas bezizejā. Un aizej beidzot pie psihiatra, varbūt psihoterapeita. Nav jēgas taisīt 100 beztolka tēmas forumā. Un iet vislaik pie neirologa ar šitām problēmām arī ir bezjēdzigi. Un kas tas vispār par neirologu, kas sen jau nav aizsūtījis Tevi pie atbilstošāka ārsta?

lāsēns tak vislaik Tev saka, ka jāiet pieteikties, klausi cilvēkiem ar pieredzi. :)
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 20:24
25 pictec pie psihiatra iešu viņš, man simt punkt pateiks šizofrēnija sieva to4na mani tad pametīs, un kritīs panikā, kā tā mans vīrs šizofrēniķis!
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 20:54
enfuego, Tev ir bērns (neārstējies tēvs nav forši), turklāt Tu raksti jau kuro nedēļu to pašu, bet nekā nedari. kā Janetty teica, "ko es te rakstu, tik un tā dziedās savu dziesmu."

te gandrīz visi rakstošie ir bijuši pie psihiatra, un kā redzi, dzīvi palikuši tak.
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 20:56
nu rīt eju beidzot un prasīšu tai gudrajai psihiatrei, lai izraksta man beidzot ripas lai es varu strādāt un negļu'4ītu man vairs! Kautgan manu gadījumu viņi raksturos, kā normālu varu derēt! Tie ir tikai nervi, kā visi saka!
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 20:58
man ir vienkārši mērķi kuri man ir jaizpilda un es nevaru samierināties, ka mani tas smadzenes mēģina apstāināt!
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 21:01
nu tad lai veicas pie ārsta, nebaidies, nekas traks nebūs un neizmet naudu par nevajadzīgām analīzēm, kuras šai situācijā ir pilnīgi liekas...
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 21:31
a kas tev runcene ir par vainu?? Sākumā arī bija tie simptomi, ko psihiatrs iedeva palīdz vismaz dzīvot un nedomāt galvā visādas muļ\kibas?
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 21:47
pēc papīriem veģetatīvā disfunkcija/distonija... bet ir jau bijusi arī depresija, trauksme, panika utt., apmēram tas, ko Tu te raksti par sevi.

esmu vairākus gadus pa laikam lietojusi zāles un apmeklējusi psihoterapeitu; jā, tas pilnīgi noteikti palīdz dzīvot.
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
23.01.2011 22:32
skaidrs es jau ceru ka man ir tā disfunkcija nekā šizofrēnija un citas psihiskas slimības!:D
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
24.01.2011 18:55
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja jūs būtu manā vietā gribētu redzēt ko
> jūs teiktu! kad esi bezizejā! brīžiem nāk
> domas labāk gulēt un nepiecelties lai nebūtu
> jajūt tās sajūtas!


Visi šeit tusošie ir bijuši gan tavā vietā, gan dažs labs arī daudz trakākās vietās. Tie, kas savā labā kaut ko dara, pamazām izkārpās laukā.
Re: Nu ziniet... tada sajuta, ka enfuego okupeja so forumu!
24.01.2011 20:28
Jā bet jocīgi, es vakar saslimu ar gripu un man nav neviena nekontrolējama simptoma pat nenāk nekā tāda galvā, tikai atmiņas par to, kādi ir bijuši tie simptomi, tā arī nesanāca satikt psihiatru Duļbinsku, izrādās Lāčplēša ielā strādāja tikai līdz 13:00 un bija jau par vēlu, vot tāds abloms!
enfuego. atraksti man par tam tableteem uz bubbleyoutoo@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 18?
Ziņa: