Depresija?

Aizsāka Andrejs Upitis 

Depresija?
23.01.2011 19:18
Labdien.

Situācija ir sekojoša. Pēc ilgstošām attiecībām un kopdzīves es viņu izdzinu no dzīvokļa, jo vienīgā lieta, kuru nespēju piedot ir krāpšana, un viņa to zināja. Jau trīs mēnešus nespēju sev atrast vietu. Iekārtojos darbā, domādams, ka tas novērsīs manas domas, taču nekā. Esmu spēcīgi ielaidis mācības un sociālo dzīvi kā tādu, pieņēmies svarā. Lielāko daļu laika pavadu guļot pie datora, nespēju sevi piespiest kaut ko darīt. Ik pa laikam paliek vieglāk, taču, paliekot vienam pašam, sāku domāt par viņu, cik man ļoti viņas trūkst. Parādās vēlme visu pamest un pazust. Jau kādu laiku apsveru domu vērsties pie psihologa vai psihiatra, lai tas pasaka, kas man kaiš. Esmu vienkārši slinks un sabiezinu krāsas vai arī man ir depresija?

Ar cieņu,
Andrejs
Re: Depresija?
23.01.2011 19:33
Piedot ta nespēji kāpēc? Tāpēc, ka sabiedrībā tā pieņemts?
Re: Depresija?
23.01.2011 19:33
nekā tev nav tukšuma sajūta, depresija! nezini ko iesākt, liekas ka nekam nav nekādas jēgas!
Re: Depresija?
23.01.2011 19:36
...nav tā nekāda depresija...
Re: Depresija?
23.01.2011 20:09
Esmu visai konservatīvs ģimenes lietās.
Andrejs Upitis
Re: Depresija?
23.01.2011 20:10
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nekā tev nav tukšuma sajūta, depresija! nezini
> ko iesākt, liekas ka nekam nav nekādas jēgas!

Tik traki nav. Ir skaidrs, ka būt jādara tas un tas, taču mācīties nav iespējams, domas koncentrēt nevaru.
Re: Depresija?
23.01.2011 20:47
...ko lai saka, tad pašam jāmaksā par savu konservatīvismu...

Just curious- kas tur vēl ietilpst tajā konservatīvismā? Sieva auklē bērnus un Tu nes mājās mamutu vai kā?
L
Re: Depresija?
24.01.2011 11:05
Tā ir jūtu ķīmiji un Tev, Andrej, tagad, līdzīgas "lomkas" kā ar narkotikām ..
Ar to var tikt galā pats, tikai nepieciešama pašdisciplīna, jāpieņem konkrēti lēmumi - tos tev jāizdomā pašam un tad jāturās pie tiem.
Palglīdzekļi, kā allaž, ir pievēršanās kādām garīgām praksēm, fiziskām nodarbēm un grāmatām.
Bet, ja ir tik smagi, ka pašam rokas/kājas un nekas vairs neceļās (pardon!), tad gan -> psihologs/psihoterapeits.
Bet, visādi citādi kustini savu smadzeni intensīvi, paralēli ar fiziskām aktivitātēm un domu, ka..., pavasaris jau ar' ir tepat aiz stūra un..., varbūt nākamās attiecības būs krietni labākas... Esi elastīgāks domāšanā, neciklējies un negatīvo utt
Veiksmi! :)
p.s. un nekaitētu man no Tevis kādi simboliskie 5ls (jokoju).. :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 4?
Ziņa: