krišanas sajūta...

Aizsāka zandaleenc 

krišanas sajūta...
24.01.2011 18:55
vai kādam tā ir bijis, ka pēkšņi ir sajūta, ka krīti... tā sajūta ir tik reāla, ka tajā mometā pat gribas pieturēties, lai nenogāztos... ar iepriekšējām zālēm tā nebija... bet mainīt atpakaļ negribu, jo tad bija pamatīga apātija- neko negribējās, varēju visu dienu novārtīties pa gultu... tagad vismaz ir vēlme iet un darboties... bet tā krišanas sajūta traucē... :(
Re: krišanas sajūta...
24.01.2011 19:08
visiem psihotropajiem var būt blaknes... visiem. tāpēc, domā, kāds ir ieguvums un zaudējums.
Re: krišanas sajūta...
26.02.2011 18:59
a kad tieshi Tev taa krishanas sajuuta??? manir bijis taa,ka miegaa laizos un tad ir tada sajuuta,ka kriitu un gultaa esmu seedus no baileem..
Re: krišanas sajūta...
26.02.2011 20:01
Tas, ka krisanas sajuta parnem pirms miega, manuprat, ir loti normali. Ta, ka nekas briesmigs!
Re: krišanas sajūta...
26.02.2011 21:18
jeb kurā laikā- ejot, stāvot... tā sajūta ir tik reāla, ka uzreiz gribas pie kaut kā pieturēties...
Re: krišanas sajūta...
26.02.2011 21:58
un ko aarsts saka par to sajuutu?
Re: krišanas sajūta...
26.02.2011 21:59
var but asinspiediens .... neesat parbaudijis?
Re: krišanas sajūta...
27.02.2011 09:21
ka viņam tas nepatīk... bet, ka tādas pašas sajūtas bija arī pirms gada... un man esot sev jāmēģina iestāstīt, ka tā ir tikai nepareiza sevi uztveršana...
spiedien normāls...
Re: krišanas sajūta...
27.02.2011 19:59
Nu jap, man ari tadi reibonu un reizem sajuta, ka tulit nogazisos. Nu tie jau nervi, jo viss parejais parbaudits. Zales ari nelidzeja pie sita simptoma, no dazam sii sajuta tikai pastiprinajas:(
Pūka.
Re: krišanas sajūta...
27.02.2011 20:39
Kaut kas aptuveni līdzīgs man bija laikā kad vienas zāles lietoju. Tas bija tikai tad, kad devos gulēt un sākumā sedēju gultā. Tad ik pa laikam galva, lasot grāmatu, tā kā zaudēja muskuļu noturību un uz 1 sek. krita tā kā uz sāniem. INereiba, bet tā kā pēkšņi muskulis, kas galvu tur, pazustu- atsacītos funkcionēt. Bet tikai uz vienu pusi tas bija.

Kad pamazām pārtraucu to konkrēto medikamentu dzert, arī tā izpausme pārgāja.
Re: krišanas sajūta...
28.02.2011 19:10
Es krītu katru dienu, bet vienalga veļos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: