soc.fobija

Aizsāka kamene 

kamene
Re: soc.fobija
28.01.2011 18:15
Ex fool, var tikt pie vīra arī tāda kalibra sociofobiķis---man arī ir vīrs, bērni gan nav jo vēlu aprecējos, bet iepazīties var arī Netā, un tādā veidā iepazīties ir daudz vieglāk!
kamene
Re: soc.fobija
28.01.2011 18:18
Jā, tas ir labs ieteikums par to bļaustīšanos svešā vietā, bet ne man, jo man ir ļoti klusa balss, visi vienmēr saka lai atkārtoju, jo nav sadzirdējuši, un tad kad esmu sabiedrībā un esmu spietsta kādam kaut ko teikt, tad balss vispār pazūd.
Re: soc.fobija
28.01.2011 19:06
kas tad tu kamene esi pa kameni, ka nevari skaļāk pateikt, kas tad tā par problēmu:DD
Re: soc.fobija
28.01.2011 20:38
existential fool
:)))) Ir, ir! Nu prieksh kam man buutu jaamelo?! Shizofrenija vismaz pagaidaam man nav....:)))) Es Tev privaataa sarakstee jau rakstiiju, ka bailes no vientulibas bija TIK STIPRAS, ka saku izmisiigi mekleet viirieti, nu vismaz lai tiktu pie beerna, bet sanaaca taa, ka atradu arii viiru un pie tam veel - kolosaalu cilveeku :)))) , kuraa iemiileejos, un kurs mani miil... pasai neticeejaas, ka no Liktena sanemsu taadu daavanu :) - izskatiigu viirieti un veel pat jaunaaku par mani :) Es tiem meklejumiem iztereeju loti daudz speeku, bet tas mani nenoruudiija un nepadariija stipraaku un nemazinaja SF.... Bet vienlaiciigi apzinaajos, ka bez beerna noteikti neveelos dziivot... es domaaju, ka paliekot vientuliibaa ... un aptverot to, ka esmu palikusi sajaa pasaulee viena pati, nedzemdeejot beernu, ilgi nedziivotu, ...Ok, bez viiriesa iztiktu, bet nekluustot par maati es sev padariitu galu!
Juutos labi tikai tuvu cilveeku kompanijaa.... Luuk tagad.... seezhu pie datora.... bet man blakus uz griidas - viirs ar meitinju ziimee maasas deelam zimejumu - davanu dzimenee :) - vnk - skaists briidis... un ir tik skaisti sajust, cik loti stipri es miilu sos divus cilveekus, pateicoties kuriem es dziivoju :) Nu OK, arii pateicoties Elify! :)))) kautkad es jau izteicos, ka viirs un beerns ir 2 mani varonjdarbi un lielaakais sasniegums sajaa dziivee, ne uz ko grandiozaaku
Tu raksti "saada kalibra sociofobikis"? Jaa, man SF ir diezgan speciiga, Tev nav tik izteikta? Kaa Tev ar SF? Kaa juuties?
Re: soc.fobija
28.01.2011 20:44
kamene
Es tiesi ar interneta palidzibu iepazinos! :))) Ja ne internets, tad noteikti nekas nesanaaktu!
kamene
Re: soc.fobija
28.01.2011 20:45
to Jannety,
Kā tu cīnies ar savu fobiju, vai vispār cīnies, vai paļaujies vairs tikai uz zālēm?
kamene
Re: soc.fobija
28.01.2011 20:52
Es zinu ka visa vaina ir manā attieksmē pret lietām ,pret sevi. Es tomēr visu laiku kārpos, kā varde krejuma podā un ceru sakult kādreiz sviestu un izrāpties ārā nošī ārprāta! Meklēju visādus veidus., teikšu ar rezultātiem, taču brīžiem stāvu uz vietas, vai krītu... Es domāju ka viss atkarīgs no izpratnes par to KAS tieši ar mani notiek konkrētā brīdī, KAD ATKAL IR TRAUKSME UN VĒLĒŠANĀS BĒGT...
Re: soc.fobija
29.01.2011 11:15
kamene
Nee, laikam vairs neciinos.... Ciniijos kops pusaudzes vecuma (zaales nelietoju),... viss - apnika! Un tad peeksnji iedomaajos, ka varbuut vnk es TAADA esmu?! Protams, man tas nepatiik, bet katram cilvekam ir kaadi truukumi, kuri vinam nepatiik un ar tiem jasadziivo - uztveru to apmeram taa. Un ir arii tadi cilveeki, kuri savus truukumus pat nepamana vai uzskata par plusiem :) Piemeeram, iedomiba, skopums, skaudiba un dzivo mierigi!
Toties, man ir jauka gimene, fiziski esmu vesela (tpu, tpu, tpu).... ja ne skaista, tad loti pievilciiga, sieviskiiga, sexuaala sieviete... savam vecumam labi saglabajusies :))) Bez tam - loti atbildiga, stradiiga, man sagaada prieku gatavot eest, dariit citas lietas pa maajaam... man nevajag piespiest sevi.... un esmu pilna ar milestibu.... Nu un tad, ka neapmekleeju lielas viesiibas nu jau ilgu laiku, toties ar prieku ar maasu vai viiru uz teaatri, kino, izstadeem, braucam pie dabas , protams, arii ar meitinu apmeklejam daudzus pasaakumus berniem. Bet ja atskataas pagaatnee, kad reti bet tomeer apmekleeju tusinjus... (piespiedu sevi apmekleet).... vairaak vai mazaak brivi jutos TIKAI tad, kad iedzeeru alkoholu..... Tagad (neizskaidrojamu iemeslu deelj) alkohols vairs uz maniim neiedarbojas un es nekluustu drosaaka jautraaka un liidz ar to alko vispaar vairs nelietoju un tusinjus nez vai kaadreiz apmekleesu.....
Re: soc.fobija
29.01.2011 11:16
kamene
Par to vardi kreejuma podaa.... uhhhh... kaa es Tevi saprotu, loti interesants salidzinaajums, nekad agraak taadu neesmu dzirdejusi! :)
Re: soc.fobija
29.01.2011 14:45
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kamene
> Nee, laikam vairs neciinos.... Ciniijos kops
> pusaudzes vecuma (zaales nelietoju),... viss -
> apnika! Un tad peeksnji iedomaajos, ka varbuut vnk
> es TAADA esmu?! Protams, man tas nepatiik, bet
> katram cilvekam ir kaadi truukumi, kuri vinam
> nepatiik un ar tiem jasadziivo - uztveru to
> apmeram taa. Un ir arii tadi cilveeki, kuri savus
> truukumus pat nepamana vai uzskata par plusiem :)
> Piemeeram, iedomiba, skopums, skaudiba un dzivo
> mierigi!
> Toties, man ir jauka gimene, fiziski esmu vesela
> (tpu, tpu, tpu).... ja ne skaista, tad loti
> pievilciiga, sieviskiiga, sexuaala sieviete...
> savam vecumam labi saglabajusies :))) Bez tam -
> loti atbildiga, stradiiga, man sagaada prieku
> gatavot eest, dariit citas lietas pa maajaam...
> man nevajag piespiest sevi.... un esmu pilna ar
> milestibu.... Nu un tad, ka neapmekleeju lielas
> viesiibas nu jau ilgu laiku, toties ar prieku ar
> maasu vai viiru uz teaatri, kino, izstadeem,
> braucam pie dabas , protams, arii ar meitinu
> apmeklejam daudzus pasaakumus berniem. Bet ja
> atskataas pagaatnee, kad reti bet tomeer
> apmekleeju tusinjus... (piespiedu sevi
> apmekleet).... vairaak vai mazaak brivi jutos
> TIKAI tad, kad iedzeeru alkoholu..... Tagad
> (neizskaidrojamu iemeslu deelj) alkohols vairs uz
> maniim neiedarbojas un es nekluustu drosaaka
> jautraaka un liidz ar to alko vispaar vairs
> nelietoju un tusinjus nez vai kaadreiz
> apmekleesu.....

...bingo...viens no nedaudzajiem kustoņiem, kurš reāli izvērtē situāciju...
...par vardi krējuma podā...kādreiz vajag palasīt arī latviesu tautas pasakas...
...un pēdejais...a ko nozīmē-seksuāla?...visi šo apzīmējumu lieto, bet paskaidrot neviens nevar, KAS TAS IR...:)
kamene
Re: soc.fobija
29.01.2011 20:55
Tu saki, ka necīnies vairs, bet tas nav iespējams! --necīnās tad ja viss ir ok.! bet kā atkal nāk atbilstošā situācija ,no kuras nevari aizbēgt un kura jāpārcieš, tā ir jāreaģē un jārīkojas...es jau teicu par sevi, ka parasti uzlieku masku un izmisīgi mēģinu izlikties ka ar mani viss kārtībā, bet tā nav izeja, jo neko neatrisina, tieši otrādi, iztukšo mani līdz pēdējam, un atrisinājuma nav. Ja gribi dzīvot šai saulē kā daudz maz sociāli aktīva būtne un nevēlies pamazām degradēties, tad ir JĀCĪNĀS, to pati dzīve liek.,Tikai mūsu gadījumā es joprojām meklēju labākos variantus, tātad --- kā samazināt tās iekšējās mokas, kā domāt, kā reaģēt tad kad esi spiests komunicēt...kā pieņemt sevi tādās situācijās...
Re: soc.fobija
29.01.2011 21:33
...nja...vienu laiku bieži vizinājos uz Liepāju...parasti atpakaļceļā, laikam tā ir Rolava,piestāju ieturēties...viena tādā reizē mani apkalpoja jauna viesmīle...ieskrienot notikumiem priekšā varu pateikt, ka tā bija laikam viena no nedaudzajām dienām, kad viņa tur srtrādaja, jo vairāk viņu tur neredzēju...tātad, pazaveroties uz šo klizmu, sastādiju viņas dzīves aprakstu: jauka, lauku inteliģences ģimene, māte mācijusies padagoģiskajā skolā, tēvs kultūras darbinieku tehnikumā, pati meitiņa noteikti mācijusies vai nu mūzikas skolā, vai nu vesta uz smalkiem pulciņiem vietējā kultūras namā, kaprona bantītēm matos ģimenes saietos mamma tai likusi kapt uz beņķīša un skaitīt pantinus, vai arī nospēlēt kādu Gņesina opusu...un tika borēts bantotajā, blondajā galviņā, ka viņa ir visgudrākā, vistalantīgakā, vis...skolā mācijusies uz teicami, jo fāters par katru atzīmi, kura zemāka par 5, burkšķēja zem deguna, mamma ķērās zem kreisā pupa, imitēdama sirdsklapes...tad nāca pionieru laiki-sarkana lupata apkaklu, skolas poļitruks viņu lika kā piemēru citiem...zināja visu par pauļiku morozovu un citiem pionieriem-varoniem...nja...komjaunatnes laikā mācijās teicami, bet tuvu pie nervu sabrukuma robežas...daudzas no atzīmēm tika piešķirtas, ņemot vērā viņas rosību komjaunatnes rindās-divkapeiku vākšanu, rosīgo sabiedrisko darbu...un te pienāca augstskolas laiks, kur jādara viss bija pašai...un pie tam norautai no vecaku pupa...un te iestājās abloms...

...tas viss tika izlasāms viņas feisā, katrā kustībā, kā viņa pienesa ēdmaņas un kādos tempos...

...ko ar visu garo penteri gribu pavēstīt?...tikai to, ka mēginot ielekt tur, kur Tevi neviens negaida, vai tas nav tavs vilciens, nav vērts...ir labi izteicieni, kuri sasaucas - problēmu nav, ir risinājumi, un otrs - iespringt vajag tad, ja var atrisināt, ja nevari-paej malā...
Re: soc.fobija
29.01.2011 23:36
Janetty, Elify jau nu toč nav tas, kas tevi izglābs. Ja viss ar bašku ir tik dzilļā pī, kāpēc tad vēl bērns jātaisa? Es jūs, sieviešus, nesaprotu. Kārtējo reizi vienkārši pavedaties primitīvajam vairošanās instinktam kā glupas aitas.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2011 23:43 by existential fool.
Re: soc.fobija
30.01.2011 19:04
existential fool
Man Tevis patiesi zheel! Tiesaam! Es taada biju kaadus 10 gadus atpakalj....Domaaju, ka apmeeram taadaa stilaa arii atbildeetu uz lidzigu zinojumu, kaa maneejais :) Ceru, ka Tu arii vareesi kaadreiz sanemties pats, vai saaksi beidzot kautko dariit veselibas labaa un saaksi DZIVOT! Elify JAU ir mani izglaabis! Man nav jaapalielina deva un iedarbiba nav mazinaajusies, domaaju, ka labveliigi arii iedarbojaas tas, ka man ir pasai gimene un mana miilaa, labaa maashele ar savu gimeni..... Esmu laimiiga, ka tas promitivais instinkts, kaa Tu raksti uzvareeja un es saneemos kluut par maati :))))))
Re: soc.fobija
30.01.2011 19:13
madcynics, izklausās tik reāli un arī es sev kaut ko no tā varu piemērot. Un tiešām ir savā ziņā obloms, kad neviens vairs nestāv aiz muguras un nebalsta.
Bet vecāki taču grib to labāko. Bet sanāk...:(
Re: soc.fobija
30.01.2011 20:12
...UN TĀPĒC...reāli vajag izvērtēt sevi...tad ari pstrpists daudzos gadījumos būs lieks...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 16?
Ziņa: