tvaika ielas 20. nodala

Aizsāka Just me... 

Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 15:57
Un vispār, daudziem patīk šajā forumā pārspīlet psihoterapeita iespējas. Pašam cilvēkam ir jāiemācās analizēt sevi. Un kad tas daudz maz ir panākts, tad psihoterapeits var palīdzēt atklāt vēl kādas jaunas lietas, par kurām pašam bija grūtāk iedomāties. Un tad tu saproti- jā, sasodīts, kā es šito jau sen nebiju sapratis? Un pēc manas pieredzes- marihuāna grandiozi atver prātu- nošķeļ visu lieko ego bullšitu, psihes aizsargmehānismus, plus psihoterapija un tad cilvēks var nokļūt visdziļāk savas zemapziņas labirintos un atrast patiesos problēmu cēloņus. Un tad arī ir iespējams sākt ko mainīt.
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 16:17
Rietumu medicīna vēl ir stigmu pilna, bet daudzās pasaules valstīs gadu tūkstošiem tiek pielietotas psihodēliskās vielas, kā marihuāna, aijovaska, ibogains, haluciogēnās sēnes, u.c., un rezultāti ir vnk graujoši pozitīvi pie psiholoģisko saslimšanu izārsēšanas. Pierādījumu ir kaudžu kaudzēm. Bet mūsu korumpētajai rietumu sistēmai ir uzdirst uz to. Pie mums visu nosaka tikai nauda.

Un tie, kas teiks, ka šīs ir kārtējās konspirācijas teorijas, tad vispirms vismaz padarbiniet savus smadzeņpodus kaut nedaudz un papētiet ko vairāk par šo tematu. Cilvēkiem vienmer patīk izteikt konkrētus viedokļus, lai arī tie nesūda nezin par konkrēto tēmu.
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 17:13
...vienā nepiekritīšu foolam...zāle-švaks spieķis...bairīša līmeņa viela...zem pārējā parakstos...
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 17:30
Ir protams cilvēki, kam zāle nu nekādi neder. Organisma reakcijas katram var būt atšķirīgas. Bet nevar noliegt faktu, ka vairumam cilvēku, kas ir domātāji zāle atver prātu un visas lietas var aplūkot gluži kā no augstākas, citas dimensijas. Daudz detalizētāk un dziļāk. Visintulektualākās un dziļākās sarunas arī ir parasti, kad gudri cilvēki ir iepīpējuši kādu kāsi. Zinātnieku un visādu pētnieku vidū nav pat citas alternatīvas marihuānai.

Bet nu jā, ja cilvis tāds prastāks, tad šamējais tik paliek dumjš.
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 17:51
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...vienā nepiekritīšu foolam...zāle-švaks
> spieķis...bairīša līmeņa viela...zem
> pārējā parakstos...

Ko Tu te muldi? Zāle un bairītis viena līmenī? Iedarbība vispār nekādi nav līdzīga.

Nu iespējams, ka Tev jā, jo, kā jau teicu, ir cilvēki, kam zāle nav piemērota un pat ir kaitīga.
saka ka haluciogēnās vielas atbrīvo slēptās smadzeņu potences,bet marihuāna tā nav,sūds pēdējais
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 18:08
Nja? Psihenes bibliotekā izlasīji? :)))) Vai no pieredzes saki?
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 18:19
es gribu uz 20 nodaļu:D tikai tādā gadījumā ja tur var uzbaroties:D



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2011 18:19 by enfuego.
Marihuānu vienreiz mēģināju,palika slikti.Par pārējo izlasīju psihenes bibliotekā :)
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 18:52
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir protams cilvēki, kam zāle nu nekādi neder.
> Organisma reakcijas katram var būt atšķirīgas.
> Bet nevar noliegt faktu, ka vairumam cilvēku, kas
> ir domātāji zāle atver prātu un visas lietas
> var aplūkot gluži kā no augstākas, citas
> dimensijas. Daudz detalizētāk un dziļāk.
> Visintulektualākās un dziļākās sarunas arī
> ir parasti, kad gudri cilvēki ir iepīpējuši
> kādu kāsi. Zinātnieku un visādu pētnieku
> vidū nav pat citas alternatīvas marihuānai.
>
> Bet nu jā, ja cilvis tāds prastāks, tad
> šamējais tik paliek dumjš.

...duraks ir un paliek duraks...un kur sagrābsta šādas te gudras atziņas???...ak ta zinātnieku vidū???...un pie tam pētnieku???...un ja vēl domātāji???...bravo...un pie tam detalizētāk un dziļāk!!!!...cik gan gudram jābūt, lai peļķē sameklētu dziļumu...
...alus ir alkohola surogāts...un lumpeņu padzēriens...tas pats ir ar zāli...rasslabuhai retu reizi der...bet tikai...

...
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 18:55
"vienreiz mēģināju,palika slikti", ha ha, labais! Ja nav, kas pareizi pamāca, tad pirmās reizes daudzām lietam ir sūdīgas. Viskonkrētāk ar zāli pirmā pieredze parasti ir nepatīkama, jo vilnis ir pinīgi svešs un nesaprotams un cilveks nespēj tam ļauties, parasti parauj uz paranoju. Un vēl apkārt ir visādi idioti, kas gruzī- velc taču stiprāk, kas i, mīkstais esi?! :D
Un tad toč nabadziņš savelkās krietni 3x, 5x par daudz.

Nu un kā parasti iet ar pirmajām iedzeršanām? Visi novēmušies un zilgan zaļām sejām. :D
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 19:00
madcynic, Tev to tāpat nesaprast, Tu esi no citas cilvēku kategorijas.
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 19:16
...fool, nabadziņ, esmu gan...nepatīk peļkēs meklēt dziļumu...tas ir stulbi...:)

...vissmieklīgākais šajā štēllē ir tas, ka apoloģēts vairāk par kāsi tālāk nav ticis...



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2011 19:20 by madcynics.
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 19:19
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...fool, nabadziņ, esmu gan...nepatīk peļkēs
> meklēt dziļumu...tas ir stulbi...:)

Nu ja, bet mistiskajos murgos gan. Šajā jomā Tev būtu daudz kas kopīgs ar lāsēnu.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2011 23:36 by existential fool.
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 19:21
...kā man patīk šūmainas dirsas...:)
Man šogad pienāks laiks pārlekt atpakaļ uz turieni no kurienes nācis,jeb arī šitāds ceļš,rakstīšu oriģinālvalodā:Volšebņik stoit v sadu vsevo suševo,tovo što jestj i budet.Vjušijsa spiraļi iz krasnovo i zeļonovo predstavļaet silu Volšebņika deļitj Mir na sostavnie časti.Eti spiraļi - osnovnie uzori iz sveta i tjmi,iņ i jaņ,intelekta i emocii,išo ne razdeļonie na protivopoložennosti.Stol Volšebņika eto čornaja korobka kotoruju ņesjot Durak.Ona soderžit raznie vozmožnosti.Pravaja ruka Volšebņika podņata i dvižetsa s ogromnoi skorostju k cifre vosemj,stjagivaja vņiz silu Vseļenskoi sušnosti.Plašč Volšebņika čornij - eto tjma neizvestnosti.Krasnie ļiņii pokazivaet želaņie znatj.Vnutreņie odeždi belie,eto pokazivaet čistotu,nevinnostj,svatostj namerenii.Beloe,krasnoe,čornoe takže pokazivaet žizņenie cikli.Beloe v načale,krasnoe v serediņe - eto vremja izlečeņija.I čornoe v konce - vremja mudrosti.Iz za sili iļuzii,kotoraja nasļeduetsa v siļe projavļeņija,mag nahoditsa v maske.
?
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 22:08
Kāpēc gan zili zaļi nepadzīvot dažus mēnešus uz nodoķlu maksātāju rēķina?
Re: tvaika ielas 20. nodala
01.02.2011 23:32
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man šogad pienāks laiks pārlekt atpakaļ uz
> turieni no kurienes nācis,jeb arī šitāds
> ceļš,rakstīšu oriģinālvalodā:Volšebņik
> stoit v sadu vsevo suševo,tovo što jestj i
> budet.Vjušijsa spiraļi iz krasnovo i zeļonovo
> predstavļaet silu Volšebņika deļitj Mir na
> sostavnie časti.Eti spiraļi - osnovnie uzori iz
> sveta i tjmi,iņ i jaņ,intelekta i emocii,išo ne
> razdeļonie na protivopoložennosti.Stol
> Volšebņika eto čornaja korobka kotoruju ņesjot
> Durak.Ona soderžit raznie vozmožnosti.Pravaja
> ruka Volšebņika podņata i dvižetsa s ogromnoi
> skorostju k cifre vosemj,stjagivaja vņiz silu
> Vseļenskoi sušnosti.Plašč Volšebņika čornij
> - eto tjma neizvestnosti.Krasnie ļiņii
> pokazivaet želaņie znatj.Vnutreņie odeždi
> belie,eto pokazivaet čistotu,nevinnostj,svatostj
> namerenii.Beloe,krasnoe,čornoe takže pokazivaet
> žizņenie cikli.Beloe v načale,krasnoe v
> serediņe - eto vremja izlečeņija.I čornoe v
> konce - vremja mudrosti.Iz za sili
> iļuzii,kotoraja nasļeduetsa v siļe
> projavļeņija,mag nahoditsa v maske.


Vai tas nozīmē, ka Tu šogad noģiftēsies? (Ja atkal atbildēsi ar kaut kadām neloģiskām figņām, es Tev pārsitīšu degunu!)
Tas nozīmē to, ka parastiem mirstīgiem,tādiem kā tev to nesaprast.
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 09:52
lasens arī pretendē uz filazofijas guru titulu! :)))))
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 13:12
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...alus ir alkohola surogāts...un lumpeņu
> padzēriens

Es par šādu apgalvojumu varētu arī pa kaklu sadot, bet neies jau sieviete kauties ar vīrieti, mēģināšu maigāk. Vārdu sakot, ja dzer Aldara ražoto čurūdeni, tad gan pilnībā parakstos zem šiem vārdiem. Bet pat Latvijā daži māk brūvēt ļoti sakarīgu alutiņu, parsvarā gan mājas apstākļos.

Bet lai normālu alu pagaršotu, ir jābrauc uz Čehiju vai Vāciju vai vislabāk uz kārtīgu alus lielvalsti Beļģiju. Pat Latvijā pieejamais beļģu masu produkts kā Leffe un Hoegaarden ir tīri labi, īpaši tas otrais. Bet Beļģijā ieejot jebkurā krogā, tur arī var palikt, jo alus izvēle un garša ir neiedomājama. Turklāt katrai alus šķirnei, tāpat kā labam vīnam, pienākas savas īpašas formas glāze, kas īpaši izceļ tieši šī alus garšas nianses. Un pasaules labākais alus, Westvlateren, ai, nu bet es ieslīgu nostalģijā ārpus šī foruma tēmas. :-))
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 13:29
madcynics pats ir vnk cilvēka surogāts. Alus ir sens un labs dzēriens.
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 13:38
Man garšo Bauskas tumšais......
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 13:45
A man- Optima Līnija, septiņgrādīgais. :)))
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 13:46
Bet vispār... mēs te jau runājam ne pa tēmai :))) Tūlīt ieradīsies Runcene un ieviesīs kārtību, saliks visu pa plauktiņiem.... Aberz viņai jautāja, vai viņai ir bērni... es nezinu, ir vai nav, bet daļēji - virtuāli - MĒS esam viņas bērni... tie kas te tusē :) Ne pret vienu viņa nav bijusi ļauna, pat ja viens otrs (iespējams, arī es) - esam adresējuši viņai kādu ne visai patīkamu komentu....
Es jau Runcenei piedāvāju kļūt par manu māmiņu,man pietrūkst siltu jūtu :)
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 16:41
...vispār interesanti...sunim arī liekas, ka maitas smaka un sprāgoņas garša ir vienkārši debešķīgas...un pārliecināt cilvēka draugu par pretējo ir neiespējami...;0)
Re: tvaika ielas 20. nodala
02.02.2011 20:27
man simptomus noņēma ALUS Garais 7% Semorka
Re: tvaika ielas 20. nodala
03.02.2011 09:41
Njā Garais..., Bocmanis gan jau tāds šikāks. :D Pāris gadus atpakaļ es šīs dziras uzskatīju par bomžaru padzērieniem. Bet kad nu paliec bez kapeikas un kādu reizi gribās atslābināt nervus, tad jau arī Garais nav smādējams un pat tīri labi garšo. :))))
Viss šajā dzīvē ir tik relatīvs.
Enfuego,es nesaprotu ko Tu to lexotanil rij pa dienu,patīk staigāt miegainam? Es iesaku klonazepamu vakarā 1 mg,nākošā dienā būsi enerģijas pārpilns.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: