Dusmu lēkmes

Aizsāka Vī 

Dusmu lēkmes
01.02.2011 14:49
Es šausmīgi pārdzīvoju pati to visu, bet neko nevaru sev padarīt! Mani sīkumi aizkaitina, es palieku dusmīga momentā, varu sākt bļaut uz otru, izrādīt savas dusmas, ātri sakreņķējos, apraudos... Nu nezinu kas man kaiš!!! Darbs ir, jumts virs galvas ir, attiecībās arī viss kārtībā, izņemot nianses, pie kurām ir jāpiestrādā, bet tās ir ikdienišķas lietas! Varbūt kāds var pateikt, kā lai sevi saved kārtībā? Noņem šo nesaprotamos nervu spriedzi?! aaa, gribas bļaut aiz izmisuma, jo nemaz negribu būt tāda... :(
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 15:29
jābūt kaut kur cēlonim. tas jāatrod, jāizrunā vai kā citādi jārisina. cits to nevar uzminēt.

varbūt tās "nianses, pie kurām ir jāpiestrādā", ir mazliet problemātiskas tomēr?

patin filmu, kad tas sākās...
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 15:32
Īstenībā tas ir tikai pāris dienas... Vispār uzvedos neraksturīgi sev! Pēkšņas iegribas, sīkumainība... Moš vienkārši hormoni sapsihojušies...
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 16:02
Tuvojas MR! :)))
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 16:25
Starp citu, pārlieka un pārsteidzoša emocionalitāte var būt arī grūtniecības viena no pirmajām pazīmēm, pat vēl pirms tests kaut ko uzrāda. Cerams, nesabiedēju vai neiedvesu liekas cerības. ;-)))
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 16:25
Diez vai... Nepareizs minējums! Un ja arī tā būtu, es nekādas tādas pārmaiņas garastāvokļos nekad neizjūtu...
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 16:27
:) Grūtniecība tā diez vai varētu būt, bet nē, ne sabiedēji, ne cerības iedvesi! :) Ja būtu, priecātos, ja nebūtu, nebēdātos! :)
Re: Dusmu lēkmes
01.02.2011 19:46
Pamēģini pieslēgt klāt fiziskās aktivitātes- ļoti palīdz peldbaseins ! Vai arī brīvdienās veikt pastaigas pat 10 km garumā...
Organisms no prieka tad smaidīs...
(protams, jāizslēdz grūtniecība un klimaksa sākums...)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 17?
Ziņa: