braucu uz UK?

Aizsāka enfuego 

braucu uz UK?
08.02.2011 09:43
Tā kādas zāles ir anglijā kas aizstāj korvalovu, un vai lexotanils tur ir? un vai vispār ir jēga braukt un strādāt, katru dienu 11 stundas dienā un saņemt 1200 paundus? bet pusdienlaiks ir tikai 10 minūtes un jāstrādā ātri! Es prātā nesajukšu tur!
aberz
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 09:44
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā kādas zāles ir anglijā kas aizstāj
> korvalovu, un vai lexotanils tur ir? un vai
> vispār ir jēga braukt un strādāt, katru dienu
> 11 stundas dienā un saņemt 1200 paundus? bet
> pusdienlaiks ir tikai 10 minūtes un jāstrādā
> ātri! Es prātā nesajukšu tur!


sajuksi
es nebraukshu
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 09:59
nez ko lai dara izskirošs lēmums jāpieņem šodiens, bet nauda zato sūtīšu sievai katru mēnesi 500Ls, tiksim vaļā no kredītiem vismaz!



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2011 09:59 by enfuego.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 11:02
....izrādās, ka latvieš ir bezdomu vergu tauta...tur vergot skrien ar šūmainu dirsu, ar sajūsmas bļāvieniem...šeit veidot savu biznesu, kaut vai apčakarējot valsti, mācīties, stumt savas idejas, tur prātiņš pa īsu...

...pie auss skan raidījums par Taizemi...sīkie mācās 7 dienas nedēļā...Taizemes ekonomiska invāzija pasaulē ir neapstrīdama...nja...

...kamēr citi mācas, dara,stumj savu, latvieši dzied un dejo, želojas par grūto likteni, mēgina palikt par advancētiem tolerastiem...un klusiņām izmirst...

... kretīni...
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 11:39
ilgstoša nabadzība arī ir ārprāts. turklāt, kā jau teicu, ārsti ir arī UK, tāpat kā zāles. ja nav cita sadzīves risinājuma, tad ir jābrauc. veiksmi!

viegli nebūs, tas gan.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 11:52
bet citādi es piekrītu mad. jātaisa tepat augšā kas savs, kaut nedaudz apčakarējot valsti, bet savs, nevis iet par mūžīgo darba ņēmēju un gausties par slikto priekšnieku, kas maksā mazu algu vai to vispār nemaksā. tas arī baigi atņem enerģiju un jēgas beigās nekādas. ir forši būt pašam sev par saimnieku. arī būs grūti, bet tas ir to vērts vismaz pamēģināt un pie pirmajām grūtībām uzreiz nepadoties.

bet, ja nauda ir vajadzīga uzreiz un tagad, tad var būt problemātiski.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 15:24
Ne katram ir uzņēmēja spējas. Labs kalps ir labāks par sliktu saimnieku, ja vien neieborē sev galvā domu, ka strādāt citu padotībā ir kaut kas apkaunojošs. Apkaunojoši, manuprāt, ir kruķīt naudas, braukt ar džipu, bet iet uz sociālajiem pēc maznodrošināto pabalsta. Slinkot, vaimanāt, cik slikta valsts, bet neko nedarīt savā labā ir vēl lielāks kauns.
Ir arī kaudze tādu profesiju, kur vispār retais var sataisīt savu biznesu, sākot ar apkopēju, beidzot ar bankas analītiķi.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 15:29
kas grib būt darba ņēmējs, lai tāds arī ir. protams, tas nav nekas zemāks. es bildu vairāk par situāciju, kad veidojas bezizeja, maza alga, nav darba utt. sākumā varbūt viens otrs ir domājis, ka viņam nav šo spēju, bet uzreiz jau nav jāvada akciju sabiedrība, viss notiek pamazām.

turklāt maza uzņēmēja klientu meklēšana ir apmēram tas pats, kas meklēt darbu un sūtīt uz visām pusēm CV, tikai pats esi kungs un kalps, iniciatīva ir paša pusē.

+ tā ir iespēja pelnīt papildus pamatdarbam.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2011 15:31 by Runcene.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 16:53
Nāks laiks, nāks padoms. Katram jau reiz dzīvē ar kaut ko jāriskē un katram tā riska izjūta ir savādāka. Kamēr bērni mazi, es personīgi izvēlētos puslīdz drošo algotā darbinieka ceļu, lai gan cik nav dzirdēts par māmiņām, kas izveido savu uzņēmumu tieši laikā, kamēr sēž ar bēbi mājās.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 17:08
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ne katram ir uzņēmēja spējas. Labs kalps ir
> labāks par sliktu saimnieku, ja vien neieborē
> sev galvā domu, ka strādāt citu padotībā ir
> kaut kas apkaunojošs...
>
...par kalpiem uzrāva skroba....latvietis-labais kalps...kalpu tauta...kad Krištopāns to pateica visiem acīs, vergadvēseles sašūmējās...

...visi var - krievi, žīdi, hoholi...bāleliņiem labāk būt par kalpiem...

...cirks ir tas, ka aizbraucēji lepojas ar savu aizbrauksanu - re, kāds es, kā es braukšu...padomijas laikos neieredzēja krievus, sak, salīduši, utis...ar ko labāki bāleliņi???...tie paši utis vien ir...
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 18:05
parasti tie ir kādi ārēji apstākļi, kas piespiež. cilvēks neriskē, ja var to nedarīt. ja ir bērni, tad varbūt nevajag riskēt abiem vecākiem vienlaicīgi, lai gan abi taču teorētiski var zaudēt darbu.

un otra nepatīkamā mazu bērnu vecāka/darba ņēmēja lieta ir tad, kad bērni slimo. Tev vēl jāmokās ar to, kādu aci darba devējs rādīs... savā biznesā tas tāpat nav jauki, bet tomēr citādi.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 20:18
Nē nu spiež jau apstākļi, braukt uz toUK, kad mums bija tikai 1 meita, tad mums nauda pietika, bet tagad viss ir jāsavelk ar zobiem, un kredīti vēl jāmaksā. ja ģimenes budžets ar 3 bērniem ir tikai 400Ls un no tiem ir jāsamaksā, elektrība+bērnudārzs+pārtika+pamperi+internets+ziemā malka+kredīti100Ls+lattelekom televīzija, un ja vēl kāds saslimst, sāksies skola tur atkal vesela 4upa izdevumi, grāmatas katru gadu jāpērk jaunas, nav tā, kā krievu laikā, vecās gāja katru gadu!



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2011 20:19 by enfuego.
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 20:26
...enfuego, vismaz esi atražojis pats sevi...arī tas labi...:)
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 20:30
Mēģināšu pielauzst lai svētdienas iedod brīvas, ja ne tad nebraukšu pisdu, nepficiāli nekādas drošības tā, kā vergu bāzē!
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 20:45
ko ta mēs bez Tevis :)
Re: braucu uz UK?
08.02.2011 21:37
Kā internets Londonā nav vaitad:DD
Re: braucu uz UK?
10.02.2011 00:23
Nē, jo Tu dzīvosi mazā vagoniņā, nekurienes vidū, kopā vēl ar vairākiem purniem no austrumeiropas. Jums nebūs ne ūdens ne elektrības un internetu Tu dabūsi tikai ciema centrā, bibliotēkā, lai pārsūtītu savas nožēlojamās mārciņas sievai atpakaļ uz šejieni.
Re: braucu uz UK?
10.02.2011 12:29
extensial daunis! ai nu ko tu muldi es takš labāk zinu kas tur būs!Tādā vergu bāzē, kā tu tiko minēji es nekad nēsmu strādājis! Pat īrijā nē, tādas bāzes, parasti strādā kuri nemāk angļu valodu un neko citu darīt arī nemāk!
Re: braucu uz UK?
11.02.2011 00:59
Re: braucu uz UK?
11.02.2011 13:00
...nu nevaru noturēties...nēsmu, tolete,pielauzst utt, utt...

...nja...:)
Re: braucu uz UK?
11.02.2011 19:47
Šeit iederētos Lāsēna parastais jautājums- enfuego, cik Tev klases? :)
Re: braucu uz UK?
12.02.2011 13:29
ko cik klases, domā spēsi pierādīt, ka esi gudrāks vari pamēģināt ielikšu tev klotji vienā setā!
Re: braucu uz UK?
12.02.2011 16:47
enfuego, kas bija pirmais: vista vai ola? :)
Re: braucu uz UK?
12.02.2011 17:09
Pirmā bija psihiatriskā slimnīca,un kā man populāri paskaidroja,tā ir institucionāla iestāde kur nekādi joki nav :)
Re: braucu uz UK?
12.02.2011 17:52
Pirmā bija šūna kas radās eksplozijā, tas ir zinātniskas izskaidrojums. bet uz šo jaut;ajumu neviens atbildēt joprojām nevar, bībelē bija rakstīts, ka pirmais bija ādams un ieva.
aberz
Re: braucu uz UK?
12.02.2011 18:41
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē nu spiež jau apstākļi, braukt uz toUK, kad
> mums bija tikai 1 meita, tad mums nauda pietika,
> bet tagad viss ir jāsavelk ar zobiem, un kredīti
> vēl jāmaksā. ja ģimenes budžets ar 3 bērniem
> ir tikai 400Ls un no tiem ir jāsamaksā,
> elektrība+bērnudārzs+pārtika+pamperi+internets
> +ziemā malka+kredīti100Ls+lattelekom
> televīzija, un ja vēl kāds saslimst, sāksies
> skola tur atkal vesela 4upa izdevumi, grāmatas
> katru gadu jāpērk jaunas, nav tā, kā krievu
> laikā, vecās gāja katru gadu!

pats tur var izdzivot bet atsutit majas naudu nu
tur vaig laiku un uznjemibu
sanaks ka atstaj savejos vienus
man jau prats nesas ka kopa jaturas

nezinu
pasan jau ir ta ka tieveju jau
bet kakjis paedis gan... tas galvenais
vijolīte:)
Re: braucu uz UK?
14.02.2011 01:30
enfugeo-tad man jautājums, ja pirmie bija Ādams un Ieva, laikam baltās rases pārstāvji, kā tad radās nēģeri, ķīnieši u.c. sugu pārstāvji?
Un otrs-tad opreģeļis: bruksi uz UK vai uz kreizeni tomēr???
UK vismaz naudu dabūtu, bet tā kā no Tevis jau strādnieks nekāds, kā izskatās, tomēr kreizene:DDD
fox
Re: braucu uz UK?
14.02.2011 09:43
Vijolītei laikam bijusi sūdīga diena
vijolīte:)
Re: braucu uz UK?
14.02.2011 10:10
Kā reizi vakardienai nebija ne vainas...:)
Re: braucu uz UK?
15.02.2011 14:09
da vijolīt pateikšu tev vienu pis, ka tu nahuj, piedod par rupjību, bet uz tādiem provocējošiem tekstiem tabūn ar tādu pašu atieksmi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 1?
Ziņa: