AD un trankvilizātori!

Aizsāka enfuego 

Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 02:39
...par Tevis piesauktajām, briesmīgajām kaitēm..neviens nespiež dzert vai durt surogātus...:)

...neesmu pie vainas, ka neesi neko labāku par LB dzēris...vai uzvilcis sūdīgu zali...
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 02:45
Nu, onkuli, pastāsti nu sīkāk par tiem surogātiem. Nez, varbūt mums ir tā laime komunicēt ar kādu izbijušu ķīmijas doktoru?.. :))
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 03:10
...o, ir ar ko padirsties šajā agrajā stundā...kgan laikam jāvelkas dusēt...nja...

...starp citu...esi aktīvs dzīves baudītājs???...jeb tikai tirliņš???...esi cieši sēdējis uz kādas no baudvielām???...jeb tikai saklausījies un salasījies un tagad atgremo svešas domas???...

...tad kā ir, āzi???...

...ja zāle Tev skaitās augstaka pilotāža, tad par ko man ar Tevi placināt pirkstus???...

...dusi saldi, kunkulīt...:)
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 03:22
Tā nu uzreiz būtu pateicis, ka īsti labi nezini kā turpināt savu penteri. Sākās te ģešās atmazkas ar laba vēlējumiem un saldu miedziņu. :))
aberz
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 08:14
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es tev izskaidrošu kas ir atkarība, fiziskā un
> psiholoģiskā, trankvilizātoru gadījumā ir
> tikai psiholoģiskā! Man ir bijušas fiziskās
> atkarības, ka vaig ieņemt dozu lai paliktu
> mierīgāks, esmu jutis pat to, ka organisms pat
> prasa man tās narkotikas, bet tas lexotanils jau
> man neprasās tikai, paņemu ar domu, ka man
> nenāks tie murgi pa nakti un nebūs tik traki,
> kā sākumā, kāda jēga nebūt psiholoģiski
> atkarīgam, ja es neieņemot tableti uz nakti
> nevaru aizmigt vot pasaki, esmu mēģīnājis
> nelietot un jēga tad staigāt pa ielu, un zvanīt
> visu laiku ātrajai palīdzībai?? Tā takš nav
> dzīve!!
>
> Un jautājums cik ātri iedarbojās
> trankvilizātori?
>
> Vai staigā, kā mironis, Vai dzīvo, kā
> cilvēks!

nu doma ka trankviliem ir savadak?
īstenībā no narkam varbut tev kadreiz bijis kads kaifs, bet no tiem trankviļiem ir ta ka cuska pelei ka iekoz
tu notirinies un paliec jocigs, un neko nevar izdarit... ka stacija pa nakti ar kloni midzina cilvjus un aptīra tie pasi narkomani
.......


lomkas ir realas kajas raustas, rokas tric, prata putra, cilveki redz ka esi jocigs tjipa shugajas, bet gribas vienalga ko
tikai ne tos sudus... domat nevar var ta tjipa vakt informaciju par visu ko ar dpmu ka prata velak viss saliksies kopa
nu ir tads gljuks ka areji citiem liekas ka esi atsledzies, nu ka tjipa skaties viena punkta vai taluma, a pats visu saproti
bet neko nevari pat pateikt, tapec ka ta agresija nak no tiem pasiem idiotiem.... kas tevi inde nost,,,, un ir po

tas ka anestezija ir kautkas lidzigs tadam vesam aukstam skidram ka zilam ledus parlisu skidrumam galva
kas smeldz pauri ka baals novokains kautkads...peleks.. nu kaifs varetu but ja ir silts shokoladains muskatrieksts
medus un silts konjaks kautkas tads, bet te viss preteji...

nu ir cilveki kas ir sliktaki ka dzivnieki, kas nav spejigi milet, un vini atriebjas tisam tiem kas mil.
dopamina un to tur parejo struntu raustisana ir tieša par normālām sajūtām atbildīgo ķimiju čakarēana

tāpēc es saku, ja jums ir ārsts tad vajag skatīties vai viņš ir normāls, vai nav kāds maniaks, kas atriebjās visam
kas kustās, jo viņamnav vai nebūs... tur milestibas bernu vai augsta amata vai gruta berniba vai bijis slavens
kadreiz

vispār narkas lieto lai justos labi, cik saprotu, tie kas bez milestibas, to var izbaudit ķimiski ar narkam...
trankviļi ir otradi, var apturēt un izčakaret jebkuru normalu cilveku....

slimiem jau tas palīdz, kapec ne
bet narku lietotoajs pats ir izvelejies jokaino dzivi, bet ja no narkam tas ir labpratigi, tad
tranankviļi ir sods par sapiera profesijas izvēli, vienk ja tev ir slikti bus vel sliktak,
ja tev bus atkariba, bus lielaka, nomirt varbut nevar, bet tas ir vel sliktak , jo gribas dzivot bet esi beigts
fiziski, veselosanas vaig laiku, bet pa to laiku citi dzivo, tu vegete...
tobiš mūsdienās kauitkas tāds notiek,
es vienkārši neticu...

kas bus talak es nezinu
atriebībai un naidam nav spēka. čakarēt savu dzīvi un emocijas,
tie cilvēki paši neparko neatbild, bet ja slimi ārstē veselos
nu kāsaka viņi jau ir nožēlojami, un savu dzivi norakstījuši

galvenais ka narkomans vai trankvilis taču nepajēdz atbildību un realitāti,
vienkārši realitāte un nerealitāle ir putrā. es to zinu jo trankviļots strādāju
tirdzniecībā, nu labot mašīnas šitāds idiots nevar, bet ārstēt cilvēku tas vispār ir sviests

es nesaku , narkomāns ir gļēvulis, kas pats izvēlējies to ceļu. lai butu gļukains un viņam sava alga
bet ja ņirgājās par slimiem cilvēkiem, viņi paši nāk utt
vai ar gļukainām smadzenēm sāk regulēt satiksmi, tas ir vienkārši
ārprāts, tāds cilvēks nekad nebūs normāls, jo kad viņš sapratīs ko izdarījis tad viņš nojūgsies,
tāpēc viņam ceļš ir leju, pie prāta nenāks, jo ta ir pasnaviba...
sačakaretas smadzenes nekad nesapratis ka ir sačakaretas, jo viņas ir
pašas ir slimas un domā ka ir veselas


es esmu pilnīgi pārliecināts, ka liela daļa cilvju kas veģetē uz šitām vielām ir bijuši veseli
bet tas laikam ir neatgriezeniski...
tāpēc kādam ir jāpasaka, nevaig brīvprātīgi iet un idzēst savu dzīvi
kāda slima jokupētera ārsta dēl.. bet nu uz narkam tapat sedina
........
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 09:19
...no Tevis, duraciņ, es neko citu arī negaidīj, jo neproti pat saprast rakstītā jēgu...surogātam ir konkrēts izskaidrojums...iesit google un izlasi, ko tas nozīmē...bet speciāli Tev, grūtgalvīt, paskaidrošu...surogāts ir.priekšmets, viela, ko izmanto kaut kā aizstāšanai...tā stāv rakstīts latviesu valodas skaidrojošajā vārdnīcā... nu, pieleca???...

...ko Tu vel gribi zināt, bumbulīt???

...es šo grāmatu neesmu lasījis, bet man ir viedoklis...paradokss???...nja...starp citu, tas par Tevi, durak...
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 12:45
Jūs vēl lomkas nēsat izjutuši, ko jūs vispār te gudri muldat, neko nēsat vēl piedzīvojuši, to ka kautkādas lomkas no trankviļiem, neguļat 5 dienas neko, nēdat un nākamā redzēsiet lomkas!!!
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 13:12
Mad,
Tu pats agraak rakstiiji ka AD lietoji dazas dienas, bija loti slikti, taapeec nometi. Te jau runa vairaak iet par blakusparaadiibaam, nevis lomkaam. Un lielaai dalai, it seviski ja uzsaak AD ar lielaaku devu, pirmaas dienas, (man bija pirmaas 10d.) var buut izteiktas blakusparaadiibas, kas laika gaitaa samazinaas vai izzuud.
Nav taisniiba, ka AD paliidz 3 meenesus, es juutos labi jau 2,5 gadus.....
mad iezviegdams
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 18:01
...123, pirmkārt, es paudu mazliet savādāk...manu nostāju zini-viss, ko Dievs devis ir labāks par AD...bet tas tā...

...par enfuego...viņš ir tiešs apstiprinājums manis paustajai domai par cietēja pozu...izzviedzos par viņu, kad itamais ukris ņēma ļaunā...da kādu varoņdqarbu viņš ir izdarījis???...pārstājis kaifot???...NU UN???...beigt ir pats par sevi saprotams un izdarāms kā divus pirkstus apmīzt...ja ir velēsanās....vai nepieciešamība...svētdienas amatieris, kurš pāris reizes ievilcis celinu un nu sevi uzskarta par kruto....da nu viņu...tikai tās kazas žēl...blakus tak varonis-cietējs...
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 18:46
mad, bet Tu jau arī pats sevi aprakstīji. Pēc Tevis teiktā vienmēr sanāk tā, ka Tu esi bijis tas lielais cietējs, bet visi pārējie tik tādi tirliņi. :)
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 18:52
te nudien ir sākušies mednieku stāsti...
tas iezviedzējs man liekas vissmieklīgākais :D
mad uzjautrinās
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 19:36
...runcenīt, kādu reizi tak gribas pamērīties ar pimpīšiem...

...a kur Tu saskati mednieku stāstus???....
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 19:41
Jā, es ar šeit neredzu nekādus mednieku stāstus.
tas tapē, ka esat aprobežoti :D
mad iezviedz
Re: AD un trankvilizātori!
10.02.2011 22:05
...esam gan...pat ļoti...redzi, sirsniņ, kādreiz gribas apmainīties ar eksistenciālo duraku laipnībām...formas pēc...lai smadznes neierūsē...
Re: AD un trankvilizātori!
11.02.2011 22:37
Извините, что не на гос.яз.! У меня пропали латин. буквы :))) Раз уж речь пошла о транквилизаторах и сонливости.... интересно, который из них меньше всех вызывает сонливость? Я пробовала только Феназепам и Лексотанил, но от них "дурная" голова и клонит в сон! Если принимаю тбл. перед мероприятием, то чувствую себя как сонная муха, соображалка работает медленно, чувствую себя спокойно , но вместе с тем - общению это не помогает, т.к. голова пустая как барабан... Поэтому трнк-ры большне не принимаю, нужного эффекта нет...
Re: AD un trankvilizātori!
11.02.2011 22:59
Nu togda i nenado prinematj, esli ne pomogaet. Mozhno popitj kofeiku ilji chajok. :)
Re: AD un trankvilizātori!
11.02.2011 23:15
Man personīgi priekš SF nekas nepalīdz tik labi kā trankviļi. Ja vēl tiem neaugtu tik ātri tolerance, tad tās būtu īstenas brīnumzāles.
aberz
Re: AD un trankvilizātori!
12.02.2011 03:02
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Извините, что не на гос.яз.!
> У меня пропали латин. буквы
> :))) Раз уж речь пошла о
> транквилизаторах и
> сонливости.... интересно,
> который из них меньше всех
> вызывает сонливость? Я
> пробовала только Феназепам
> и Лексотанил, но от них
> "дурная" голова и клонит в
> сон! Если принимаю тбл.
> перед мероприятием, то
> чувствую себя как сонная
> муха, соображалка работает
> медленно, чувствую себя
> спокойно , но вместе с тем -
> общению это не помогает,
> т.к. голова пустая как
> барабан... Поэтому трнк-ры
> большне не принимаю,
> нужного эффекта нет...

c cem i pozdravljaju

man bija ta ka kada jauka butne man iestāstija, ka caureja man ir no tā ka es domaāju sliktas domas,
kautgan es domāju tikai labas domas. es taču zinu :-)
ta ka vissi cilvēki ir labi, un es ari domāju ka man interesē psiholoģija , cilvēki un , filosofija, kas ar viņiem notiek,
tad piekritu, nu ka mani ārstēs.. ir jau grūti un cik atceros emocijas vilšanās, mīlestibas un cerības
nu tadas jūtas visādas... pavasari un rudeņi, puteņi un sljakatj, bet tomēr skaisti ka mēs dzivojam, kaut ari
viss kas notiek aokārt un visiem vaig palīdzēt tikt pie laba prāta. patika. ātri braukt un karsti kurināt un dziļi nirt un
tālu peldēt.... just vēju un bez rokām braukt ar riteni lietū...

nu tad pa tabletei un tabletei un tu jau pats nezini kas notiek
šitos gadus pavadīju murgā, ar podagrām un glukiem, es jau nesapratu, bet atceros, ka man bieži teica
ka nekātāda nav, (tut neceo takogo njet) iedomātas lietas bailes no kautkādiem likumiem un parādiem utt
noliktavas kravas , kaudze kravām, bet neviens jau tur nespieda, vienkārši jaūti ka tu ej boja, zemapziņā un
cilā smagumus un kusties , jo citādi ķermenis iet bojā... sausa mute, 8 litri ūdens dienā...

izsitos līdz kādam pasācienam cilvēkos, nu nevar neko darīt, nepīpeju nedzeru un izdzedru visu udeni
kas ir uz galdiem,.. un staigāju kā apd...sies ar savām bleknem....

kur tu tads bomzīgs ķems vajadzigs.... i visa peļņa vējā
to ko es samācījos un izurbos pa to laiku, taad pauris nevar salīmēt kopā un prāts saprot ka tas viss bija
garām... tas ir kā iemācīties reizrķinu no galvas īsi pirms tam kad izgudro kalkulatoru pa 1ls kgramā

tagad nekā nav , ir bads, tuvinieki iet bojā, galvā ir tikai putra
atceros ka tiko sāku lietot zāles, es tiku kursos austskolā un tur visu rēķināju ka atpūšoties
nebija ko darīt, visas atbildes kārtībā un nemaz nav jādomā, garš laiks

taad es neko neatceros, problēmas sagadā tas ka aizmirstu ka uzliku pelmņus vārīties
un viņi piedeg un 3 atcerēties telefona nummuru kurš nav mainījies 15 gadus, personas kodu
un tadas lietas.... tas viss ir tas dopamīns, tas kura dēļ izdomāja LSD lai berni varētu mācīties

un sajūtas ir tadas ka esi no palstmasas, jūtu nekādu, mašina kurai jāpelna nauda, jo citādi
ies bojā cilvēki... uzstādījums nežēlīgs... un nekāradoša nav... atliek krut ķieģeļus
bet tas ir fizisks darbs to arī ilgi nevar turēt utt...

tāpeč es saku kā ira
tie visi ir murgi, un ja kāds tiešam tam tic visam, tad viņš vienkārši ir sācis jau lietot
kā belasu tirgotājs tic savas preces labumam, jo pats taču tos ēd...

tā ir kļūda, ta maigi izsakoties, ko ir pieļāvuši civēki paši sev..
viņi nesaprot, ka viņi ir citādi, un domā ka tas ir normāli... un citi ir nenormāli
kautgan visiem zināms ka pat ģnerālmajors vai svarrcēlajs neko nevar padarīt pret šitām zālem
un tapat paliek par gurķi.....

tapec es saku ka katram sava daļa... man jau nekas, pats vainīgs, ko teikt, bet jums sava

foršī bija atceros ka nevarēju atcerēties es tās zāles no rīta iedzēru vai nē, vai divreiz iedzēru
nu tā bija reizēm ka izlaiž kadu reizi, citreiz iedzer un pirms iziešanas no majām a taču jāiedzer zļāes
un vicienā jūti ka dublta deva, ko darīt.... kam tu stāstisi darbā vai cilvēkos ka tev jaiedzer zāles

pateicu val dažiem ka jadzer ka tas ir OK un nepīpe un tad aŗiš šnabis nebūs tik daudz jādzer
bet jo, skatos viņs tiešam aizgājis pie ārsta jo kulītē šitās ranulas, nu nekas, bijām jočigi un skaudīgi
kā kurš un viskas bija bet bija, šamais ar auto saka braukt sienā, un pēc dažam nedēlām tādus brīnumus darīja
ka bija jāaiziet no darba... tā ka jūtos vainigs

nebūtu tās zāles, mes visi staigātu kopīgi pa sienām un smietos bez zālēm, priecātos ka varam ātrāk un augstāk
un ka mums viss po... bet tagad ir pilnīgs vāks....

tadi ir mana pētījuma rezultāti

ja cilvēks bez zālēm cieš mokas, tad viņam tās var palīdzēt un tikai
un tādi cilvēki ir es viņus redzu uz ielām, jo viņiem neviens nepalīdz

palīdz tiem kam nav modaŗit, ka ir labi nu tad būs vēl labak ja dzersi
bet nu īstā tam jea ir, labi jūties, ja
nu tad tūlti tu jutīsies tāpat kāes.....
bet neviens jau nav vainīgs, ka kāds sabojajis sev dzivi ar murgiem un taad to piedāvā citiem

vēl vairāk, iespējams ir kāds tāds pilnīgs nihilisks feiss kas skaita kapeikas un bauda dzivi nošitā vispār izksatās
ka glumais zutis, kas ielīdis nabagmājā un lielās ar savu jauno apgērbu, jo vidusmērā cilvēkos pats
jūtās kā nabags... nu ķer sexu no ta ka visi dzer ber viņš ziniet nē... utt

nu tas nav nevienam konkrēti , bet tā....

tadas tās lietas
vajag samesties drizāk tiem kam ir tiešam ir slikti, viņiem dzīvē viu laiku sāp nepartraukti
un ar zālēm sāp mazāk, bet tas tapat tikai uz laiku, jo devas jāpalielina un beiās bus vēl sliktāk

ta ka te nav nekādi joki un smaidi
un ta nav nekāda izprieca, bet nu ka st as ir to zina tikai ... nezinu kas

tapēc miers jums un panaceja
farmācija un es eju gulēt

2 gadus neesu gulejis :-)

varbut ka kādam noderēs kārtējais monologs
murgainais... tad vismaz kādam bus paveicies
dzivē... un tas bus labi....
Re: AD un trankvilizātori!
22.02.2011 17:16
aberz, tavi teksti ir vienkārši neaprakstāmi!!! man pietiek ar to ka lieto AD visu mūžu mirst 60 gados, ar to es spēšu samierināties!!! nu lab 70 gribētu izvilkt lai redzētu mazbērnus! Nu ja dievs ļaus tad a 80 gadi:)



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2011 17:17 by enfuego.
Re: AD un trankvilizātori!
22.02.2011 21:14
Vai, kaa es noilgojos peec aberz!!! Man tik loti truuka vina "palagu"! DDDDDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: